Arama sonuçlarınız

1. Yasuobilal2007

şu sıralar en çok oynadığınız oyunlar v2

edit: unturned ets2 terraria minecraft raft saints row 4
  2. Yasuobilal2007

hangi oyunları akıcı oynarım

Intel core i3 2310m gt525m 6 gb ram
  3. Yasuobilal2007

The forest çok düşük fps sorunu

arkadaşlar the forest da acayip düşük fps alıyorum max 15 oluyor bunun çözümü varmıdır Intel core i3 2310m Nvidia GT525m 6 gb ram Windows 7 ultimate ayarlar ultra low da 1607250441 up up!!
  4. Yasuobilal2007

7000 TL laptop önerisi

Arkadaşım laptop almayı düşünüyor bütçesi max 7000 tl üstüne çık vs demeyin oyun ve ders için alacak tavsiyeleriniz nedir 1607004497 ve internetten almayacaklar 1607006482 modlar konuyu silebilir mi acaba
  5. Yasuobilal2007

laptopun fan sesinin değişmesi

normalde fanın sesi voff olarak üflerken bir anda tizleşip viff diye dönmeye başlamasının sorunu nedir ? bu sese gıcık oldum artık
  6. Yasuobilal2007

en çok hayal kırıklığına uğradığınız anlar

corona nın ilk çıktığı zamanlarda daha konsol zamları gelmeden önce xbox one s almaya niyetlenmiştim o zamanlar 1600 lira ya para hazır dı yarın sabah mediamarkta tam gidecektik haber çıktı konsollara zam diye hayatım boyunca en çok hayal kırıklığı yaşadığım andı o an peki sizinkiler ne
  7. Yasuobilal2007

araba nasıl yumuşak kalkar

ben bu arabayı yumuşak kaldıramıyorum araba öne fırlıyor anında nasıl yumuşak kaldırabilirim
  8. Yasuobilal2007

ps3 de fanların çalışmaması

arkadaşlar dün ps3 de oyun oynarken şunu farkettim fanlar çalışmıyor sadece çok ısınıca vuu yapıp duruyor bu fanların hızını nasıl ayarlayabilirim
  9. Yasuobilal2007

oyunsuz kaldım

arkadaşlar beni idare edecek rpg oyun önerir misiniz (witcher 3 oynadım) intel core i3 2310m 6 gb ram gt525m
  10. Yasuobilal2007

ilk oynadığınız mobil oyun

ilk oynadığım mobil oyun nokia n73 deki mini resident evil 4 peki sizin oynadığınız mobil oyun nedir?
  11. Yasuobilal2007

uzaktan egitimin verimsiz ve çok uzun olması

8 dersten adam gibi birşey anlamadım ve popo kemiğim ağrıdı derslere girmeyip youtube dan girseydim çok daha yararlı olacakti
  12. Yasuobilal2007

tr serverin da toxiclere karsi cozumler

hero denemeye giriyorum kapalı seçime sup diyip senna çektim adam geliyor lux alıp sup itemi çekip bana rep 9x yazıyor bende kayısının sesli harflerini yazdırıp güzel bir ban attırıyorum peki siz neler yapıyorsunuz
  13. Yasuobilal2007

yaptığınızn kötü dalgınlıklar

evde son kalan zemzem suyunu kafaya dikmiştim sonra farkettim gidip su ekledim üstüne hala bilmiyorlar :/
  14. Yasuobilal2007

yeni gelen güncellemeden sonra fps düşüklüğü

yeni gelen güncellemeden sonra fps im 140 ları görürken şimdi 40 fps ile yerleri öpüyor bu nasıl düzelir acaba hatta sinirlenip win 10 dan win 8.1 e düşürüp formatladım ama hala fps yerleri öpüyor ben nasıl düzeltebilirm bu durumu intel core i3 2310m nvidia gt525m
  15. Yasuobilal2007

Metrolar depreme dayanıklı mı ?

mesela metroda giderken bir anda deprem başlıyor beynimize beton düşüp beynimiz parçalanıp beyaz ışığmı görürüz yoksa yaşarmıyız ?
  16. Yasuobilal2007

şu sıralar en çok sardığınız ve oynadığınız oyunlar

bu aralar daha önceden bitirdiğim 5-10 senesi olan oyunları oynuyorum mesela; Far Cry 3 Tomb Raider underworld Tomb Raider legend Need For Speed Rivals vs.vs. Peki bu günlerde siz hangi oyunları oynuyorsunuz bakalım :)
  17. Yasuobilal2007

steam in arkada gereksiz şeyler açması

mesela unturned oynuyorum arkada bir ton gereksiz şey açıp fps imi düşürüyor bunu önlemenin yolu yok mu ?
  18. Yasuobilal2007

Ülkede bu tipler gerçekten var mı ?

1603035228 "birazda böyle kudursunlar" tamam abi kuduralım
  19. Yasuobilal2007

ssd den tam verim alamıyorum

laptopu daha yeni tamirden aldım ve yeni ssd taktırdım fakat ssd den tam performans alamıyorum pc hala yavaş kalıyor sizce neden ve ne yapmam gerekiyor (sandisk ssd plus 240 gb)
  20. Yasuobilal2007

ufak ama güçlü telefon önerisi

Babam yakın zamanda telefon almayı düşünüyor şuan da xiaomi mi 6 kullanıyor fakat piyasada bu boyutlarda güçlü bir cihaz bulamadım sizin önerileriniz neler
  21. Yasuobilal2007

mi earbuds basic tek kulakligin çalismamasi

ağustos ayinda aldigim mi earbuds lar birlikte çalışmıyor bunun çözümü nedir sadece 1 tanesi bağlanıyor mesela solu eşleştirdim sadece sol sağı eşleştirince sadece sağ
  22. Yasuobilal2007

otururken deprem olma hissi

4.1 lik depremden sonra pc başında otururken sanki deprem oluyormuş hissi oluşuyor sizde de oluyor mu ?
  23. Yasuobilal2007

2020 yılında bir annenin çocuğuna tablet/bilgisayar alamamasi

1601326638 evettt durum ortada ulan 2020 yılındayız 2020 lan hala tabletin bilgisayarın lüks sayılmasına ne demeyi düşünüyorsunuz ben çok merak ediyorum 1601326683 ziya bey biz uzaktan eğitimde kaçıncıydık 2. mi ?
  24. Yasuobilal2007

Türkiyenin sürekli bir savaşa dahil olması

ne yapmakta nereye varmak istemektedir. şaka bir yana bakıyoruz suriyedeyiz bir bakıyorsun libyadayız. sıkılınca ırak'ı bombalıyoruz. akdeniz geriliminde yunanistan ve son olarak karabağa dolaylı müdahelesi. rusya ile durum belli. dört tarafımız savaş ile çevrelendi resmen. umarım bu durum bizde...
  25. Yasuobilal2007

2000 liralık laptop önerisi

maksimum bütçem bu 2.el arıyorum bu paraya ne önerirsiniz
  26. Yasuobilal2007

Hp elitebook 8470p alınır mı ?

.
  27. Yasuobilal2007

Türkiye de neden kaliteli kahve zinciri yok

Yok abi kaliteli bir zinciri yok millet Starbucks en iyisi diyince züppe oluyoruz herhangi bir kahve dükkanına girelim kahve aldık bir tane garson geliyor 10 dk bir darlıyor mantık şu kahveni iç git çabuk mantigi var ve kahveleri berbat 200ml kahve içiyorsam 50 ml köpük zaten ve ılık 20 lira ama...
  28. Yasuobilal2007

Demir eloya nasıl düşerim

Yeni bir smurf açtım şuan 27 level falan ben bunda demir eloya düşmek istiyorum nasıl düşerim
  29. Yasuobilal2007

Ps store da ininal hatasi

Yeni ininal kart çıkarttım fakat şöyle bir sıkıntı var ps store da kartımı kabul etmiyor kart numarasi hatalı diye bir hata veriyor bunu nasïl çözerim
  30. Yasuobilal2007

Arabalarda neden daha fazla ibre var

Mesela A180 en fazla 201 yapıyor ama hız göstergesinde 260 yazıyor c180 de 260 ibre var ama 250 yapıyor neden böyle
  31. Yasuobilal2007

Direksiyonu nasıl tutarsınız

Eğer uzun yolda ise tuşlu taraftan tutarım şehir içi direksiyonu üst taraftan tutarım hızlı gidiyorsam direksiyonu çift el kavrarım
  32. Yasuobilal2007

Köpeğimin kıskançlığı

Geçen günlerde yeni bir yavru köpek aldık fakat bizim diger köpeğimin çok kıskançlık yaptığını farkettim mesela bilerek manalarını yiyor onu severken bi anda yavruyu itip kendi kafasını uzatıyor bu nasıl önlenir
  33. Yasuobilal2007

İlk evcil hayvanınız

Edit:türk evlerinin olmazsa olmazı muhabbet kuşu 2010 da almıştık 1598166057 Şuanda 2 köpeğim var
  34. Yasuobilal2007

2000 liralık notebook

2.el de olur sıfır da olur. Dizi film net surfing eba ve LoL için laptop önerisi bekliyorum
  35. Yasuobilal2007

Sizce okulların açılması doğru karar mı ?

Ben şahsen isterdim ama 1.dalga bile bitmemişken okulların açılması aptalca bir karar ve vaka sayısı hızla artarken kesinlikle açılmamalı yüzüne doğru öksürüp EhEhE şAkA diyecek insanlar tanıyorum bu bile yeterli bir sebep
  36. Yasuobilal2007

Şuan xbox one alınır mı

Arkadaşlar kuzenime hediye almak istiyorum sadece kinect için kesinlikle aksiyon vurmalı kırmalı oyun yok sadece kinect alacağım alınır mi ? 1596643280 Kinect icin*
  37. Yasuobilal2007

Yeni tomb raider üçlemesi nasıl olur ?

Bence anniversary legend underworld üçlemesinden devam etmeliler en sevdiğim tomb raider üçlemesi
  38. Yasuobilal2007

Sol şeritte 120 ile gidip yol vermeyenler

Ya bir insan yol boşken neden 120 ile sol şeritten gider orta şerit ne güne duruyor sonra makas atıyorlar
  39. Yasuobilal2007

Arabadaki kan kokusu nasıl geçer

Arabada kurban dan kan olmuş bu nasıl çıkar araba lağım gibi
  40. Yasuobilal2007

En sevdiğiniz oyun serisindeki en kötü oyunlar

Edit:tomb raider serisi en sevdiğim oyun serisidir en nefret ettiğim oyun: Tomb raider Angel of darkness. nedeni: oyunun bug dolu olmasi ve berbat hikayesi
  41. Yasuobilal2007

Ölmeden önce oynamam gereken ps3 oyunları

Tavsiyelerinizi bekliyorum
  42. Yasuobilal2007

Manuel mi otomatik mi ?

Tabiki otomatik 1596533306 Ama dsg olmaz
  43. Yasuobilal2007

Temiz ps4 en az kaç lira olmalıdır

Exclusive oyunlar için ps3 almıştım fakat yeni çıkan god of war uncharted 4 icin ps4 almaya karar verdim geçtiğimiz günlerde xbox one x i mi sattım sizce en az kaç lira olmalı 1596533531 Yok mu cevap ?
  44. Yasuobilal2007

En tehlikeli şarkılar

Merve özbey gülşen ve simgenin şarkılarıdır bence 2.5 saatte ankaraya mi gidilir ulan
  45. Yasuobilal2007

En çok sandığınız oyunlar

Eve 2.konsolu aldığından beri killzone 3 e çok sardım move ile bambaşka oluyor.
  46. Yasuobilal2007

Yeni keşfedilen ve sevdiğiniz şarkılar

Edit: klipteki dingil ne kadar itici oyle ya
  47. Yasuobilal2007

Şahit olduğunuz en kötü kazalar

Edit:gece olmuştu kaza 2 adam ışıklarda drag yarışı yapıyorlardı S4 ve m4 dü sanırım araçlar bmw kaza yaptı ve adamin kolu yoldaydi lan ve çok ilginç şekilde igrenmedim
  48. Yasuobilal2007

Twizy alınır mı

?
  49. Yasuobilal2007

ailenizde kullanılan araç + ve - yönleri

Edit:2017 dacia duster 4*4 110 hp full paket +: Fiyatı gerçekten çok uygun (du) maalesef bununda fiyat uçtu Performansı gayet yeterli ve güzel Az yakıyor Yedek parça ucuz -: şase çok kıytırık en ufak kazada dagilir gibi Malzeme kalitesi sert plastik kıytırık Yüksek hızlarda araba hiç güven...
  50. Yasuobilal2007

Ps3 içın direksiyon önerisi

Gran turismo 5 icin direksiyon ariyorum ne tavsiye edersiniz
  51. Yasuobilal2007

Ps3 te kötü görüntü

Geçen günlerde ps3 aldim ama görüntü berbat 576p de görüntü nasil düzelir bu
  52. Yasuobilal2007

Exclusive ler için ps3 aldim

Sizce doğrumu ?
  53. Yasuobilal2007

Her YT Videosunun Altında Karşılaştığımız Senaryo

Allah desem kaç Müslüman kardeşim beğenir Her youtube videosunun altinda bunlardan var ne düsünuyorsunz
  54. Yasuobilal2007

Ehliyet aldıktan sonra alacağınız ilk araba

Edit: sportif hatchbacklere bayılırım bu yüzden bmw 1.20 d
  55. Yasuobilal2007

Size göre en dandik araba

Edit:Renault symbol(uçan teneke)
  56. Yasuobilal2007

şu sıralar sardığınız mobil oyunlar

Edit: ppsspp üzeriden god of war - worms 3 - minecraft - bus sim ultimate - racing limits
  57. Yasuobilal2007

En nefret ettiğiniz oyunlar

Edit: Far Cry New dawn - Far cry 5 - LoL - Tomb raider underworld
  58. Yasuobilal2007

Dizi önerisi

Netflix den komedi dizi önerilerinizi bekliyorum Şuanda "how i met your mother" izliyorum.
  59. Yasuobilal2007

Redmi note 7 hayalet ekran sorunu

Telefonu alalı 9 ay oldu şimdiden ekran cortladı çözümü varmi bunun acaba ? 1592507067 Garantisi zaten *** gibi her şeyi anakarta bağlayıp 800 lira istiyorlar
  60. Yasuobilal2007

Nasıl bu kadar görgüsüz olmayı beceriyorsunuz

Anladık zenginsin
  61. Yasuobilal2007

Cilent yüzünden ban gelir mi

Bugün lol de yükleme ekranında cilent gitti ve daha açılmadı 1 saatir bunla uğrşıyorum ban gelir mi
  62. Yasuobilal2007

LoL deki eşleştirme sorunu

29 levelim 30 a yaklaştım ama maçlarıma neden 190 200 levellik adamlar geliyor ? haliyle istemden olsa da feedliyorum.
  63. Yasuobilal2007

Ebanın sürekli çökmesi

Çıldıracağım artık ya kaç saattir bir ödevimi yapamdım lanet gelsin böyle işe
  64. Yasuobilal2007

İlahi adalet...

1586537756 Düşüncelerinizi bekliyorum...
  65. Yasuobilal2007

Skin satılıyor mu

Lol de kullanmadığim heroların skini var ve ben bunları satmak istiyorum mümkündür
  66. Yasuobilal2007

Karşınıza gelen en komik LoL nickleri

Edit: ejder ***** eşek
  67. Yasuobilal2007

Xbox one x için direksiyon seti

Arkadaşlar bütçem 1000 lira nasıl birşey önerirsiniz sırf forza 4 için
  68. Yasuobilal2007

Bilgisayar acayip yavaşladı

Pc ye sinirlenip vurmuştum vurduktan sonra acayip derecede yavaşladı ama çok sert vurmadım ssd den şüphe ediyorum yerinden mi oynadı acaba ? 1586161484 @KaanCK @VECTORRR @Drift King
  69. Yasuobilal2007

Yorumu size bırakıyorum

70. Yasuobilal2007

En çok beklediğiniz oyunlar

Herkesin çok beklediği ama bir türlü çıkmayan oyunu vardır bu oyunlar neler ? Edit:Total overdose 2
  71. Yasuobilal2007

En kanser olduğunuz herolar

Edit:master yi,garen,yasuo karşıya geleni taşır bize geleni feedler
  72. Yasuobilal2007

Bu oyun neden bana s verimyor

Ya abi sandık alıcam diye sabahtan beri kyle oynuyorum midem bulandi artik herodan ama 14 2 10 gittigim mactan b+ aldim ya neden s vermedi akali ile 9 0 gitmeme rağmen s vermisti neden simdi vermedi acaba ?
  73. Yasuobilal2007

4800 öze hero önerisi

LoL de 24. Seviyeyim mainim adc ve support hangi heroyu önerirsiniz kolay olsun 1585387765 Up up !!
  74. Yasuobilal2007

Eğitim bilişim ağına neden girilmiyor ?

Saat sabah 10 dan beri girmeye çalısıyorum fakat bir türlü giremiyorum yardım edin ?
  75. Yasuobilal2007

Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz

Ben hiçbir şey demiyorum...
  76. Yasuobilal2007

LoL de nasıl feedlemem

Bir süredir LoL oynuyorum ve 20.seviyeyim Oyunda çok ölüyorum ve karşımdakini çok feedliyorum nasıl oynamalıyım
  77. Yasuobilal2007

Kırmızı ışıkta geçen yayaya çarpmak suç mu

Atıyorum size yeşil yanıyor yayalar kırmızıda bekliyor fakat bir sivri zekalı kişi siz geçerken yola atlıyor ve bamm bu durumda sürücü ceza alır mı?
  78. Yasuobilal2007

LoL oynatır mı ?

İşlemci: İntel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8700 @ 2.53GHz (2 CPUs) ~2.5GHz Ram:4096 gb ddr3 Ekran kartı: Mobile İntel(R) 4 Series Express Chipset Family top bellek: 1695 mb LoL oynatır mı boşuna yüklemeyim
  79. Yasuobilal2007

En nefret ettiğiniz oyun

Tomb raider angel of darkness: oyunun konusu çok kötü zaten kontrolleri çok kanser pcyi kırdırcaktı bana kısaca; berbat ötesi
  80. Yasuobilal2007

Doğum gün hediye tavsiyesi.

Çok yakın bir dostumun doğum günü yaklaşıyor.Kendisi sıkı bir oyuncu ve giyimine çok önem verir.Kendisi bana hep pahalı hediyeler aldığından ona güzel birşey almak istiyorum ne önerirsiniz.
  81. Yasuobilal2007

Kullandığınız ayakkabı ve memnun olduğunuz ve memnun olmadığınız özellikleri

Adidas ultraboost kullanıyorum + yönleri; -içi rahat ve konforlu. -sağlam;kumaş olmasına rağmen bir sürü yere takıldım yırtılma bile olmadı. -------------------------------------------------------------------------------------- - yönleri -tabanları çok yüksek yürürken denge sağlanamıyor...
  82. Yasuobilal2007

Okullar tatil olması ile ilgili henüz bir açıklama geldi mi?

Okullar tatil olması ile ilgili henüz bir açıklama geldi mi?
  83. Yasuobilal2007

Neden Scirocco kullananlar apaçi tipler

Nerede Scirocco görsem ya makas atıyor ya hız yapıyor ya da çok yüksek sesli şarkı açmış oluyor neden?
  84. Yasuobilal2007

Çok yiyorum ama gram kilo almıyorum

Son zamanlarda bilmediğim bir nedenle çok zayıfladım ve artık hiç kilo almıyorum sizce neden
  85. Yasuobilal2007

Babama iş bilgisayarı tavsiyesi

Arkadaşlar 6.500 lira bütçe var.Nasıl bir Laptop önerirsiniz. Babam nadiren de olsa tomb raider falan oynar.
  86. Yasuobilal2007

Araba kullanmayı nasıl pratik bir şekilde öğrenirim

Şurada 3 sene kaldı sonra ehliyet alacağım nasıl daha kolay şekilde öğrenirim bu arada manuel arabamız olmadığı için otomatik ile öğreniyorum
  87. Yasuobilal2007

Araba kullanmayı nasıl pratik bir şekilde öğrenirim

Şurada 3 sene kaldı sonra ehliyet alacağım nasıl daha kolay şekilde öğrenirim bu arada manuel arabamız olmadığı için otomatik ile öğreniyorum
  88. Yasuobilal2007

Kız kardeşimi TikTok denen saçma şeyden nasıl vazgeçirebilirim

Konu bu annem ,babam ,ben o kadar konuştuk etki etmiyor o *** telefonununa halen TikToku yüklüyor en sonunda tepem atacak o telefonu kafasında parçalayacağım bir taktik verseniz çok kınadım başıma geldi... 1583343815 12 yaşında
  89. Yasuobilal2007

2400 liralık monitör dahil sistem

Nasıl bir sistem toplarsınız ?
  90. Yasuobilal2007

Yeni alınan laptop neden yavaş

Merhaba, dedeme 1 hafta önce casper nirvana f750 gold adlı br laptop aldık 8.nesil intel i7 işlemci 1 tb hdd si var fakat pc 30 saniyede açılıyor neden ?
  91. Yasuobilal2007

Kimyadan hiçbir şey anlamıyorum

Merhaba,9.sınıfım ve sayısal derslerim gayet iyi fakat kimya dışında ne kadar çalışırsam çalışayım hiçbir şey anlamıyorum 1.dönem ilk sınavdan 41 2.sınavdan 20 aldım ne yapmamı tavsiye edersiniz. 1582728247 hocam sağolsun sözlü notları ile 50.25 ile geçirmiş
  92. Yasuobilal2007

Android için emulatör önerisi

En iyi performans veren emulatörleri yazarsanız sevinirim
  93. Yasuobilal2007

Yeni üretilen araçlarda neden az motor gücü var

Sizce neden?
  94. Yasuobilal2007

Dell İnspiron N5110

Merhaba,baza altında amcamın üniversitede kullandığı pc yi buldum pc yi açtığımda aşırı yavaştı upgradeleyip kullanmayı düşünyorum neleri yükseltebilirim. 3 gb ramli core i3 olan model yavaşlığnın sebebi sanırım ssd zarar görmüş çünkü menteşeleri kırıktı
  95. Yasuobilal2007

6 yaş için xbox oyunu

Arkadaşlar kuzenim yanımda oyun aç diye tepiniyor tavsiyeleriniz neler 1581879834 Bu arada bende ki oyunlar kanlı vurdulu kırdılı korku oyunları falan
  96. Yasuobilal2007

Küçük yaşta oyun oynarken korktuğunuz saçma şeyler

Edit:7 yaşında valve introlarından korkardım.
  97. Yasuobilal2007

Konsol konusunda çok kararsız kaldım.

Oyuncu notebooğumu satıp yeni konsol almaya karar verdim fakat PS4 slim ve Xbox one s arasında kaldım tavsiyeleriniz neler
  98. Yasuobilal2007

3 kişilik online oyun önerisi

Başlıkta belirttiğim gibi grup 2 erkek 1 kızdan oluşuyor önereceğiniz oyunlar battle royale ve moba olmasın lütfen... Teşekkürler.