Küçük yaşta oyun oynarken korktuğunuz saçma şeyler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Oyun değilde küçükken serdar ortaçın klibinde oynayan bir abla vardı japon garip dövmeleri ve hareketleri vardı ondan acayip çekinirdim çocukluk travmasıydı resmen ☺

Gözünde vana olanı daha korkunç
Canım amcam beni bi güzel korktuğu için gördüğümde tüylerin diken diken oluyor yine de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben
Oyun değilde küçükken serdar ortaçın klibinde oynayan bir abla vardı japon garip dövmeleri ve hareketleri vardı ondan acayip çekinirdim çocukluk travmasıydı resmen ☺
Ben de manganın logosunda ki canavardan korkardım

Strasza

Asistan
sabah ezanını çok severdim ve sebebi vardı. gece sessiz ve karanlıkken çok korkardım tek başıma. o saatlere kadar da uyuyamazdım. sabah ezanı başladığında yaşlı dayılar bizim sokaktaki camiye gelirlerdi her gece yavaş yavaş. camdan onların kalabalığını gördükten sonra rahat rahat uyurdum. camda durup izliyordum hepsi gelene kadar.

The Judge

(...)
Yönetici
Moderatör
Sabah ezan sesine uyanırsam bir korku sarıyo . Küçükkken ama haklıydım korkmakta çünkü etrafa bakıyorsun değişik bir yapı var ve o yapıdan değişik sesler çıkıyor . Ezan okunduğunda korkudan yorganı üstüme çekerdim o derece korkardım .
Haklısın, sabah ezanının makamı daha farklı olduğu için insanı biraz ürkütüyor.
Özellikle tam ezan esnasında hayvanların ulumasının falan da etkisi var :D

VECTORRR

Dekan
Benim hatırladığım serious sam oyunundaki elektrikli balıklardan ve half life taki o buyuk sudaki canavardan korkmam yani genellikle suda yasayan canavarlardan korkardım :d

AynŞTAyn

Üyecik
Yasaklı
Dino crisis ti galiba adı PS te oynarken başımı döndürüyordu, birde silent hill ara geçişler çok tırstırıyordu.

Son mesajlar

stat counter