Haber 2020 yılında bir annenin çocuğuna tablet/bilgisayar alamamasi

Yasuobilal2007

Profesör
IMG_20200928_222616.jpgIMG_20200928_235300.jpg
Mesaj otomatik birleştirildi:

evettt durum ortada ulan 2020 yılındayız 2020 lan hala tabletin bilgisayarın lüks sayılmasına ne demeyi düşünüyorsunuz ben çok merak ediyorum

ziya bey biz uzaktan eğitimde kaçıncıydık 2. mi ?

Usain

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Ekonomi eğitimi de etkiliyor ne yazık ki. Yap işlet devret adı altında müteahhitlere akıtılan paranın haddi hesabı yok. O para ile öğrencilere destek olunur aslında ama ülkede böyle sorunları görmezden gelen insanlar var.
Umarım okul yönetimi veya diğer veliler yardımcı olmuştur.

Tseus

Doçent
Hocam bir ne yazık ki ülkemizde çoğu evin kapısını çalarsak böyle bir durum mevcut. 18 senede bir ülkenin parası 1€ 1.4₺ iken şuan yaklaşık 9₺ olmasının bir sebebi olmalı. Ama sorun halkımızda. Halkımız kendi kaderine kendisi karar verdi.

ahmetaydmr.

Asistan
Yasaklı

Tseus

Doçent
Benim şahsen bu durum zoruma gidiyor. Kim bilir bu kadın belki 3-4 gün sonra alacağı 2403₺'den ne kadar birşeyler kısabilirim de çocuğuma eğitimi için bir araç alabilirim diye düşünüyor olamaz mı? Ama aynı ırktan bir insan Almanya adlı ülkede 14.500₺'ye denk maaş alabiliyor.

havhavA

Asistan
Ekli dosyayı görüntüle 118000Ekli dosyayı görüntüle 118002

evettt durum ortada ulan 2020 yılındayız 2020 lan hala tabletin bilgisayarın lüks sayılmasına ne demeyi düşünüyorsunuz ben çok merak ediyorum

ziya bey biz uzaktan eğitimde kaçıncıydık 2. mi ?
bir öğrenci kücüğünüz olarak söylüyorum bakın tüm derslerin defterlleri en az toplam 200 tl kayıt için para istiyorlar 4500 7000 1600 gibi bir para bide aylık temizlik masrafı için para. Gerçekten üzüldüm çocuğun annesine gerçekten ekonomi çok kötü iki sene önce i5 7.nesil 940 ekran kartlı pc yi 3000 tl ye aldgımda kazıklamış hissetmiştim şimdii bakıyorumda :(

Emre Özdoğan

ShiftDelete.Net
Editor
200 dolar altı telefonlara ek vergi 👌Uzaktan eğitimde kullanılan teknolojik ürünlerden KDV kaldırılmasına red 👌 Dolar 7TL 👌 Uzaktan eğitimde dünya ikincisiyiz 👌 Dünyanın en büyük 12. ekonomisine sahibiz 👌 70TL'ye ev interneti bulmak bile çok zor 👌 Paranız olsa bile evinizde altyapı olmayabilir 👌

Son mesajlar