Arama sonuçlarınız

1. berat güven

Soru İnternetteki tün izlerimizi silmek mümkün mü

Hocalarım merhabalar son dönemlerde çıkan 5tl lik panel alıp kendini bişey zanneden panelci veletler devletin 2011 den beri el sürmediği veri sızıntıları sebebi ile internetteki izimizi benliğimizi tamamen silebilirmiyiz bu aralar bu işler gerçekten ciddiye biniyor numarama sms boomber atanmı...
  2. berat güven

Yardım 20k apu sistem toplama

hocalarım 20k apu sistem alıcam bir iş arkadaşıma işlemci ağırlıklı olucak AMD Ryzen 7 Pro 5750G - i7-11700 bu işlemcilerden yüksek olması önemli içinde 1tb m.2 olucak 32 gb ram olucak şuanlık elinde 1660s var ileride rtx 3000 4000 serisine geçmek istiyor doğru düzgün apu sistem bulamadım daha...
  3. berat güven

Yardım youtube vanced sorunu

merhaba hocalarım cihazımda youtube vanced kullanıyorum çıktıgından beri şöyle bir sorunla karşılaştım short videolar hariç hangi videoya tıklarsam tıklayayım şunu yazıyor içerik bu uygulamada kullanılmıyor youtubun en yeni sürümünden deneyin yazıyor microG u sildim vancedi sildim bidaha...
  4. berat güven

Öneri 1k altı mouse önerisi

Logitech g203 mousumu bozmuş bulunmaktayım bana mouse lazım 1k yi az bişi aşabilir
  5. berat güven

Soru g shock saat önerisi

hocalarım merhabalar akıllı saatlerden bıkımış biri olarak aktif mi band kullanıcı olup mi band 2 4 5 i yazılımsal ve saçma sorunlar yüzünden maks 1.5 2 sene kullanıp çöpe atmış birisiyim akıllı saatleri gereksiz buluyorum artık g shock saatler nedense ilgimi çekmeye başladı fiyat aralığı 2500...
  6. berat güven

Soru mause önerisi

hocalarım merhaba ben sıkı bir fps oyuncusuyumdur şuan logitech g203 kullanıyorum memmunum bir sıkıntısı vs yok ama bana yetersiz kalıyor bundan eminim başlıca sebepleri şunlar 1. çok ağır 2. tuş hassasiyeti bi değişik sert biraz 3. eli terletiyor şimdi bakın bana LOGITECH G Pro X Superlight...
  7. berat güven

Yardım Konumu Amerika olan TikTok hesabı nasıl açarım?

merhaba dostlar ticari sebeplerden dolayı abd tiktok hesabı açmam gerekiyor türkiyedeyim nasıl açarım içeriklerimin direkt abd lilerin önüne düşmesini istiyorum eğer abd de olan birisi varsa bana açıp atabilrmi çok ihtiyacım var millet bir hesap açıcak alt tarafı 10 dolar istiyor yardımcı...
  8. berat güven

Soru tunecore kullanan bakabilirmi

merhabalar tunecore kullanan dostlarım illa forumda vardır diye düşünüyorum şarkı yayınladıysanız bakiye geçmişi kısmından en son ne zaman ödeme güncellemesi aldığını atabilecek ve şarkıyı yayınladığı zamanı söyleyebilecek bir dost varmı 3 ay 5 gün oldu hayla ödeme bekliyorum tunecore...
  9. berat güven

Soru Deprem sonrası durumda ne düşünyorsunuz?

valilik videoda affet zedeler aglarken gülüyor tayyip ortada yok kahraman maraşın büyük bir ilinde 20 tane afad çalışanı var şaka gibi ülke gerçekten diyecek bişi bulamıyorum
  10. berat güven

Soru alabileceğim en iyi oyuncu faresi nedir

arkadaşlar logitech g203 lightsync kullanıyorum gayet memmunum logtiechden yana bir sıkıntı yo bu paray bu kadar olur gayette sağlam yazılımı falan mükemmel istediğim farede aradığım bi kaç özellik şunlar 1. hafif olması 2.kablosuz olması 3.düşük gecikme ve iyi sensör benq nun 144hz montörü ile...
  11. berat güven

Yardım Google asistan düzgün çalışmıyor

hocalarım merhabalar işim gereği pc başındayım bazen google asistan çok işimi görür ama sağlıklı çalışmıyor anlamıyorum hey google dediğim zaman açılmıyordu biraz araştırdım algılanan dili ilk abd yapıp sonra türkçe yapıp google ile türkçe bi kaç kelime konuşunca kendi dilini türkçeye alıyor hey...
  12. berat güven

Yardım Kendime sistemimi mini ıtx sistem yapmak istiyorum

Dostlar merhaba kendi sistemim 1660s ekran kartı 16gb ram MSI b450m a pro anakart max var bana mini bi kasa lazım bunları sığabilecek bi sey siyah minik olması ne önerirsiniz nelere dikkat etmeliyim
  13. berat güven

Soru kendi smm paneli sitemi kurabilirmiyim

arkadaşlar ben bir süredir sosyal medya işleri ile ilğileniyorum kendi smm panel sitemi kurmak istiyorum ama yazılım hakkında fazla bilgim yok başlangıç için güzel bir site için ne kadar para harcamam veya ne kadar uğraşmam gerekiyor 0 yazılım bilgisi ile yapılabilirmi veya yapamazsam başkasına...
  14. berat güven

Yardım Mi band 5 bir hiç açılmıyor

hocalarım merhabalar ben mi band 5 kullanıcısıyım cihazımı her gün kullanıyorum gayette memmundum 2 sene oldu heralde ekranı çatladı falan gene çalışıyor ama sorun bu değil bir gün cihaza güncelleme geldi güncelleme geldiği sıra cihaza bişi oldu cihazo xiomini kendini başlattığı bi logo varay...
  15. berat güven

Öneri 5000 6500 TL arası monitör önerisi

Hocalarım merhaba 144 veya 165hz tepkimesi düşük 2k çözünürlük 27 inch den büyük olmasını tercih ederim ne önerirsiniz renk doğruluğu güzel ve ghosting yapmayan bişi istiyorum 3060 için kullanicam 2k ekran alayım bari dedim
  16. berat güven

sansür yasası yürürlüğe girmiş

hocalarım bişey demek istemiyorum bu podcast çeken bi arkadaş neo toprak olayı çok güzel 65 yaş üstü amca gözüyle anlatmış sadece fikirlerinizi merak ediyorum ifade özğürlüğünüzün elinizden alınması nasıl bir his
  17. berat güven

Öneri şarkımız nasıl olmuş ?

buyrun hocalarım
  18. berat güven

Yardım Sanal Makine (virtual box) hatası

Hocalarım merhabalar hata mesajı bu 16gb ramim yeterli depolama alanım var 4gb sini sanal makineye verdim iso dosyasını koydum kurucam böyle yapıyor
  19. berat güven

Yardım Argb led ile bulut tavan nasıl yaparım

Hocalarım merhabalar şu videoda gördüğünüz ARGB ledler ile yapılmış aynısını kendi odama tavana yapmak istiyorum yıldırım efekti yapabileceğim güzel bi kontrolücü önerinize ihtiyacim var bide led sürekli arıyorum ama zibilyon tana şey var hangisini alacağımı şaşırdım
  20. berat güven

Yardım Ps3 fan çarpma sesi

Hocalarım merhaba ps3 slim var bende gta oynarken 20 dk sonra falan dan çarpma sesi geliyor soğuyana kadar böyle uyarı falan vermiyor belirli bi isinin üzerine çıkınca fanlar hizlaninca bu oluyor ps3 ün üstüne az bişi bastirinca gidiyor bu çarpma sesi içini açıp bakmam gerekirmi
  21. berat güven

Yardım E Ticarete nasıl başlarım

hocalarım merhaba boş durmak istemiyorum sürekli karşılaşıyorum ya uzaktan arkadaşlarımdan yada sosyal medyadan e ticaretle işte şunu yapabilirsin bu kadar kazanabilirsin falan filan diye şimdi sermaye az ben bu işi en iyi nerden nasıl öğrenirim hangi türlerini yapababilirim önerbileceğiniz bir...
  22. berat güven

Yardım Bilgiğisiyar açıldıktan sonra uyku moduna alıyor sonra fanlar fullenip kapanıyor

arkadaşlar arkadaşımda bir sorun var sorunun kaynağını mantığını çözemedim video izlerken bir anda gitmiş monitör siyah ekran olmuş sonra uyku moduna almış kendini cihaz sonrada fanlar fullenip kapanmış her açtığında böyleymiş biosa falan giremiyor
  23. berat güven

Yardım Uygun fiyatli klip icin yönetmen nasıl bulurum ?

Arkadaşlar bi arkadaş car Spotifya şarkı aticaz ben fazla müzik işlerinden anlamam illa tutturddu klip diye uygun fiyatlı bı yönetmen basil bukurum öğrenciyiz varni fikri olan var bize mekan prodüksiyon sağlayacak profesyonel olmasina gerek yok cidden bi fikre ihtiyacım var şimdiden teşekkürler :D
  24. berat güven

Öneri Forza 4'den ban yedim

Arkadaşlar merhaba, öncelikle nasıl ban yemeyi becerdin diye soran arkadaşlar olur Forza 4'ü zamanında uygun fiyata aldım oyunda kımsenin hakkına girmedigm için güzel arabalar olmadıgı için cheat engine kullanmıştım bunda bir sıkıntı yok bundanda ban yiyen yok zaten ama ben cheat engine ile...
  25. berat güven

Yardım Durduk yere ekran gitti sadece hdmı ile görüntü alabiliyorum

Arkadaşlar merhaba BenQXl11k monitörum var bayadir kullaniyorum sorun yoktu şuan içeri gidip geldim normal ekran kendiliğinden kapanır ya kapanmış mausu sallıyorum ekran gelmiyo yeniden baslatiyom ekran gelmiyor ekran kartım daha önceden tamir görmüştü DP port çalışıyordu 1 tane sadece şimdi...
  26. berat güven

Yardım Bilgisayar açıldıktan sonra 15 20 dk her şeyde takılıyor

Arkadaşlar şimdi direk mevzuya giriyorum bilgisiyarımı açıyorum işte oyun falan oynayacagım direk ses gidip geliyor ve takılmaya başlıyor sistem R3 3100 1660S 16 GB RAM. Tamam hadi oyundandır dedim Google giriyorum gene aynı CPU GPU ankart sıcaklıkları gayet normal 3 tane disk var 1 ssd 2 hdd...
  27. berat güven

Soru preworkout nasıl yaparım ?

arkadaşlar spora gidiyorum 16 yaş 1.78 boy 95 kiloyum şimdi mevzu şu günde 1500 kalori alıyorum yag yakmak için 150 gram protein 200 gram karbonithrat bunların hepsini saglıyorum bol bol su içiyorum fakat spordan önce yulaf falan yiyorum fakat spordayken enerjim 2. 3. makineden sonra baya...
  28. berat güven

Yardım dying light 2 yamaç parşütü açılmıyor kafayı yiyeceğim

arkadaşlar şimdi oyunun bir yerinde sonra size yamaç paraşütü veriliyor süzülüyosunuz bu görevde bu yamaç paraşütü naparsam yapayım açılmıyor kol taktım onunla açılıyor ama bu oyunu kolla oynamak işkence youtubeda video var ama olmuyor ben bunu nasıl düzeltirim
  29. berat güven

Soru poco x3 pro ne zaman miui 13 ne zaman gelecek

arkadaşlar bende poco x3 pro var çok memmunum cidden az daha param olsaydı f3 alırdım batarya performansı özellikle hız konusunda baya muazzam yazılım konusunda şuan eksik kaldığını düşünüyorum internet paylaşamıyorum mesela ne yaparsam yapayım öyle bir sorun var telefonu sıfırlayıpda denedim...
  30. berat güven

Yardım Uyku düzenini nasıl düzeltirim

Arkadaşlar 11 de yatağa giriyorum gece 1 ye kadar hiç uyuyamıyorum uykum gelmiyor müzik falan dinliyorum yok gece 1 de uyuyorum sabah 5 te uyanıyorum 7 ye kadar uyuyamıyorum okuldan eve gelince de 6 7 gibi baya halsizlik oluyor nasıl düzeltilir bu
  31. berat güven

Soru BenQ Zowie XL2411k 144Hz 165Hz o.c yaptım

Arkadaşlar bende BenQ Zowie XL2411k monitör vardı 144Hz di paneli saglam o.c elverişli 165 Hz e çektim ısınma yok bir şey yok sorun olup olmadıgını nasıl anlarım?
  32. berat güven

Soru Monitör için ambiyans aydınlatma

arkadaşlar hikayli oyun oynarken cidden aydınlatmanın ayrı bir zevk kattığını düşünüyorum logitech set var bende rdr 2 oynarken ortam ışıgına göre renk değiştiriyor çok hoş duruyor birde monitörün arkasına şu videodaki gibi birşey yapmak istiyorum varmı uygun fiyatlı birşey bildiğiniz...
  33. berat güven

Soru Forza Horizon 5 Saçma optimizasyon ve zibilyon tane sorun

arkadaşlar öncelikle forza 4 ü severek oynadım 5 e geçtim 1660s r3 3100 16gb ram var herşey güzel darboğaz vs olmaması lazım hangi ayarları denersem deniyeyim bi yerden sonra otobanda hızlı giderken kaplamalar yüklenmiyor yok ağ genişligi soruunu arabayla giderken yandaki bariyerler yok oluyor...
  34. berat güven

Yardım dp port ve hdmı çalışmıyor 2. ekran için nasıl farklı bir şekilde görüntü alabilirim

arkadaşlar benım ekran kartım 1660s bir ara tamir görmüştü ekran kartının ilk baştaki dp portu görüntü veriyor diğer 2 dp port ve hdmı görüntü vermiyor şuan monitörüm eski bi tane 144 hz monıtör aldım bunuda 2. ekran yapmak istiyorum ama başka porttan görüntü gelmiyor eski vga monitörüm var vga...
  35. berat güven

Soru Aynanda hdmı ve dp porttan görüntü alinirmi

Arkadaşlar benim ekran kartım bir kere chipset tamiri gördü mining için bişi deniyordum miningi bıraktım benq marka 144 hz monitör var bı tanede 75hz VGA monitör VGA monitore dönüştürücü takip hem hdmı hemde DP porttan görüntü alabilirmiyim
  36. berat güven

Öneri max 2500tl monitör önerisi

Asus TUF Gaming VG247Q1A 23.8" 1 MS 165 Hz bu monitör alınırmı birde 144hz 27 ınch mı yoksa 165 24ınchmı
  37. berat güven

Soru Forza 4 En güzel fotoğraflar

Arkadaşlar forza 4 oynayanız varsa güzel çektiğiniz resimleri atsanıza ben başlıyorum
  38. berat güven

Soru ön satış coin almak ve öneriler

hocalarım öncelikle ön satıştan bir coin almak istiyorum daha önce hiç almadım neye göre almalıyım bunu ve binance üzerinden oluyormu bilgilendirebilirmisiniz
  39. berat güven

Öneri Hikayeli başa sarmayan oyun önerisi

araba olmaz bf call of duty serisi crysıs far cry dishonored mmo rpg olmaz just cause gta serisi hitman serisi falanda istemiyorum kokru olmaz farklı ve saran bir konusu olması lazım detroit tarzı falanda olmaz tüm oyunlar birbirini tekrar etmeye başladı oyundan tek istediğim adamı germesin çay...
  40. berat güven

antminer s7 alınırmı

https://asicmerch.com/index.php?route=product/product&path=63&product_id=70 arkadaşlar bu makine alınırmı fazla videosu yok bunun güvenilirmidir incelemesini nerden bulurum birde 2000 dolar diyor 27k yapıyor yurt dışından gelirse daha fazla para ödemek gerkiyormu vergi falan giriyormu bunun içine
  41. berat güven

Soru 15 senelik omega saat modelini nasıl öğrenirim

arkadaşlar babamın çekmecesinde yurt dışından gelen 15 senelik omega seamaster diye bi saat var googleda arattım bulamadım seri numarası falan yazmıyor arkasında cam ve mekaniği var fotolarını koyucam ben bunun değerini merak ediyorum orjinalmi değilmi hiçbir fikrim yok ama baya ağır
  42. berat güven

Soru mining için başlangıç seviyesi ekran kartı

arkadaşlar merhaba kasamı 10 veya 9 k ya satmaya çalışıyorum mininge başlıyacagım 6 kart takabileceğim sistemi 1 sene boyunca geliştirmeye çalışacağım bir sürü sorum var 1000watlık bir psu ile başlamak istiyorum 2 adet 1060 6gb ile 60 mh ile başlayıp 4 ayda kazıp bir kart daha takmak aklımda...
  43. berat güven

Soru 2. el ryzen 5 3600x alınırmı

agalar r3 3100 var bende ara sıra darboğaz yaşıyorum ilerde sorun yaşamayacağımı düşündüğüm için ryzen 5 3600x almayı düşünüyorum 2.el işlemci almanın riski nedir az kullanılmış arayacağım
  44. berat güven

Yardım Forza horizon 5 1660s r3 3100 darboğaz

ne ayar yaparsam yapayım düşük ağ genişliği diyor varmı dengeli yapabilecegim bi ayar bide sorarsınız diye 16gb ram var
  45. berat güven

Yardım Forza horizon 5 1660s r3 3100 darboğaz

ne ayar yaparsam yapayım düşük ağ genişliği diyor varmı dengeli yapabilecegim bi ayar bide sorarsınız diye 16gb ram var
  46. berat güven

Yardım Ekran kartı rom attıktan sonra siyah ekranda kaldı

1660 Super ekran kartım var mining için 35 mh yapmak için bir video gördüm adam ROM atiyor işte bende yaptim CMD de komutu girip dosya adini atarken bitince bir anda siyah ekran oldu ve kaldi öyle bilgisiyari yeniden başlatiyorum gene siyah ekran ne yapacağım ben simdi brick oldu galiba ama...
  47. berat güven

Yardım cmde de böyle gözküyor C:\Users\90552> C:\Windows\system32> yapmam lazım

cmd de C:\Users\90552> C:\Windows\system32> yapmam lazım dediğim gibi bu yolu nasıl değiştircem böyle gözüküyor
  48. berat güven

Soru liseden sonra okumak boş geliyor

arkadaşlar meslekde bilgisiyar bölümündeyim 11 sınıfım okumaktan nefret ediyoum tek amacım lise diploması alıp iş yeri açma belgesi almak ondan sonrasında üniversitiye gitmeyip bi 3 4 sene kendimi geliştirmek istiyorum yazılım için okul bana boş geliyor bilgisiyar bölümündeyim bilişimdeki...
  49. berat güven

Soru ucuza ekran kartı almak ?

arkadşalar frekans tv diye bi kanalın bu videosunu gördüm bu gerçekmidir cidden yurtdışı sitelerden bu kadar ucuzamı geliyor bana gerçekten teyid edebilen olucaksa burdan parça alacağım
  50. berat güven

Soru Stp kablo özellikleri nelerdir ?

hocalarım ders çalışıyorumda bundan sınavda çıkabilir özellikleri nedir kısaca söylermisiniz
  51. berat güven

Yardım macbookda driver güncellemesi çok uzun sürüyor

arkadaşlar ablamin macbookuna yazici baglicaktim algilamiyordu sol üstte yazici driveri guncelle dedi yeniden basladi pc ve 46 dk gosteriyor 4 te 1 i bittide bu kadar uzun sürmesi normalmidir ?
  52. berat güven

Yardım elektirikler gidince pc nin 10 15 dk açılmaması

arkadaşlar hiç bir sorun yok arasıra elektirikler gidip gelince pc 10 15 dk açılmıyor kafayı yiyorum kablolar sök tak ypaıyorum genelde pcnın powerını kapatıyorum açınca çıt dıye bi ses geliyor sistemın güç kaynagı yeterli 650wat 1660s r3 3100 var
  53. berat güven

Soru Monster a27 kronik sorunlumu

arkadaşlar montiör alıcaktım baya forum forum video video gezdim birisi ısınma sorunu oluyor diye kendi kapanıyor diyor biriside ghosting oluyor diyor birisi bakarken başım agrıyor diyor ileriye dönük bi şey olması için 165hz de kullanıp sistem gelişince 240a geçicektim fakat bu kadar şikayet...
  54. berat güven

Öneri nvme m.2 önerisi 800tl

arkadaşlar msı b450m a pro max var galiba nvme m.2 destekliyor bana 800 lirayı aşmayacak okuma yazması yüksek olan 500gb lik bişey lazım eger 1tb olan varsa o fiyata nvme oda olur aklımda...
  55. berat güven

Soru ps3 le tablete görütnü verilirmi

arkadaslar aklimda bişey var kendime ekranli bi ps 3 setupu yapmak istiyorum tasinabilir olmasi lazim ekran bakiyorumda yokmu soyle hdmili ufak bi ekran veya hdmi to micro usb kablosu ile tablete görüntü verebilirmiyim sizce bu mümkündür
  56. berat güven

Sol Gözüm Titriyor

arkadaşlar 3 4 gündür sol gözüm istemsizce titriyor bu normal mi
  57. berat güven

Öneri Hikayeli Oyun Tavsiyesi

cyberpunk rdr 2 daysgone bf call of duty serisini bitirdim gta 5 de dahil witcher tarzı oyunlar sevmiyorum bana böyle hikayesiyle sarıcak korku oyunu olmasa daha iyi olur
  58. berat güven

Soru 240 Hz Monitörü 144 Hz De Kullanmak

arkadaşlar monster a27 alacagım 240hz lik ileriye dönük olsun istiyorum valorantta 180 200 arası alıyorum g-sync destegide var 240 hz monitörü 144 e çekip g synec kullanabilirmiyim bozulma falan olurmu
  59. berat güven

Yardım Logitech G213 Garanti

arakdaşlar g213 kalvyemın 2 sene garantisi var klaveymin sol ayagı yazı yazarken sert kullanmma ragmen kırıldı logitech teknik destege yazarsam bana yedek parça veya klavyeyi değiştirme ihtimalleri varmı ?
  60. berat güven

S6 Edge Twrp Yüklenmiyor

Arkadaşlar Odin programı ile S6 Edge TWRP yüklemek istiyorum download modu açıyorum TWRP'yi seçiyorum yükleniyor Pass diyor telefona bakıyorum download çubuğu sonda kalamış bekliyorum bir şey yok sonra download moddan çıkıyorum Recovery moda girmeye çalışıyorum gene hata ayıklamayı da açtım...
  61. berat güven

500 600 Liralık Sıvı Sogutmamı Nvme M2 Mi

hocalarım merhaba bir sorum olacak msı b450m a pro max nvme destekliyormu destekliyorsa m2 ssdmi alayım yoksa 500 600 a sıvı sogutmamı anakartım için vrm sogutucusu yok diyorlar o.c için alınmaz diyorlar ama 2 3 aydır r3 3100 ile 3.6 dan 4.1 e çıkartıp kullandım ramlerde o.c yaptım ilerde 2060...
  62. berat güven

1660S Icin 165Hz G Synec Mi 240 Hz Amd Free Sycenmi

hocalarım merhaba monitor alacam da butce 2000 1500 arasi 2200 belki ama g synec monitorler 240 hz i baya pahalı amd free synecde 240 hz alabilirim 2k ya ama iste fazla yırtılma olurmu g synec önemlimidir fps oyun bagımlisıyım
  63. berat güven

Forza Horizon 4 en hızlı cr nasıl kasılır

hocalarım en kolay yolu nedir bu işin bılen varsa yardımcı olursa çok çok sevinirim
  64. berat güven

bu kadar ku coin ne kadar ediyor

agalar ben bu coinlerden fazla anlayaan biri değilim zamanında 40 50 lira atmış olmam lazım can sıkıntısından geçen bi girim dedim 3.19500083 ku coin diyor bu kaç tl yapıyor acaba ?
  65. berat güven

1660 superi sizce kaça satarım

arkadaşlar geçen stok varken 5200 e r3 3100 1660s 16gb ram pc aldım ve şuan satmayı düşünüyorum 4500 den altı 1660 super yok letgoya bakın ya bide ailemi ikna edebilirsem eğer satılırsa baya kaar ederim sizin düşünceniz nedşr 1617155624 bu arada bulabıldıgım en ucuz yer letgodaydı o fıyatlarda...
  66. berat güven

Bildiğiniz dalğa geçiyorlar bizimle

arkadaşlar 10 sınıfım bilgisiyar bölümü biz ilk sınavları olduk tamam hadi eyw çalıştık falan ama 2. sınavlara çalışacak vakit bulamadan 10 gün sonra 2. sınavların başlayıcağını söylediler tarih falan verdiler ve asıl olay o da değil bu 10 günlük arayda telafi sınavlarını koydular ve 5 6 tane...
  67. berat güven

ziya selçuk ağam bizimle eğleniyor

ben şimdi 10. sınıf öğrencisiyim bayadır çalışıyorum sınavlara ama şimdi söyle bir sorun var ben online egitimden zerre kadar verim alamıyorum ve her şeye rağmen istanbulda olmama rağmen kıpkırmızı olan yerlerde bile bir iptal söz konusu olmuyor resmi ve kesin açıklamada yapmıyor 2 haftadır...
  68. berat güven

Klavyemde q w e a s d çalışmıyor

arkadaşlar 6 senelik klavyem trust gtx 850 hakkı rahmetine kavuştu görevini yerine getirip şehit oldu çözümü varmıdır
  69. berat güven

max 3500 tl hangi telefonu alamalıyım

arkadaşlar benim 6 senedir kullandıgım s6 edge artık kasmaya başladı ve batarya yetmiyor bana 2600 gene 1 günü çıkarıyor ama yetmıyo yani telefonumda olmasını istedigim şeyler minimum 4gb ram min 5000 mah batarya ve güzel şık bi telefon olması lazım kaba olmasın ben genelde içi dolu dolu olan...
  70. berat güven

artık bıktım cidden

arkadaşlar öncelikle merhaba ben 10 sınıf meslek lisesinde ögrenciyim şimdi size olayı anlatayım cidden artık bunaldım karantinadayız iyi hoş falan ama her sabah okul acılıcakmı acılmayackmı haberıyle birisi bişi sallıyor açıklama geliyor erteleniyor türkiyenin bi kısmı daha online egitim...
  71. berat güven

r3 3100 rtx 2060 darbogaz yaparmı o.c ile

arkadaşlar suan r3 3100 ile gtx 1660super kullanıyorum ilerde bi gün rtx 2060 a gecicem işlemci 4.2 ghz de çalısıyor cift kanal ram var onları 3000 mhz o.c yapınca oldu bu haldeyken 2060 taksam darbogaz olurmu ?
  72. berat güven

hyprex stinger core 7.1 mikrafon ses gelmiyor

arkadşlar direk konuya gireyim ben bunu aldım usb ile beraber cıktı galıba 7.1 olan ses normal ses kasılıyor ama dc de falan mic calısmıyor telefondan geliyor ama sıkıntı o
  73. berat güven

Cyberpunk 2077 göçebe ve iş adamı modunda oynamak hikayeyi ne kadar etkiler

arkadaşlar cyberpunk 2077 oynuyorum gayet güzel sokaka çocugunda bitirdim eğer ben göçebe veya iş adamı modunda oyuna başlarsam hikaye komple farklımı oluyor ?
  74. berat güven

max 450 lira kulaklık önerisi

arkadaşlar durum ciddi bana kulaklık lazım bu bütçede bunu düşündüm Kingston HyperX Cloud Stinger Core 7.1 HHSS1C-AA-BK/G Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe eğer 450 lira fiyatında rampage ve gamepower harici markalar varsa önerin
  75. berat güven

Msı b450m-a pro max ses sürücüsü

hocalarım merhabalar ben bundan önceki anakartımda baya ses geliyordu kulaklıkla falan ilgili değil yeni pc aldım ssd leri hddleri buna taktım ses az geliyor hatta valorantta ben takımımı duyamıyorum sesleri gelmiyor ama dc falan çalışıyor sadece ses az geliyor ses kasamıyorum yardım ederseniz...
  76. berat güven

cruical 8gb ddr4 2666 mhz ram o.c yaparsam sorun çıkarmı

arkadaşlar ramlere o.c yaptim 2x 2666 mhz ram vardı 2773 yaptım işlemci frekansıda arttı 3.6 dan 4.2 oldu sorun teşkil edermi kule tipi sogutucu var birde ramleri daha ne kadar yükseltebilirim sınırda oldugumu nasıl anlayacam
  77. berat güven

hdd isigi

arkadaslar biri mavi sagdakide kırmizi yaniyor ara sira gidip geliyor kirmizi olan
  78. berat güven

gtx 1660 super vga to hdmi 75 hz monitor

arkadaslar yarin buyuk ihtimal bilgisiyarım gelecek 1660 superi 75hz monitorde kullanacam ama vga girisi fps oyuncusu oldugum için 75 hz monitorde kayip yasamayacak bi donusturucu lazim birde hdmı mı displayportmu
  79. berat güven

ryzen 3 3100 gtx 1660 super darboğaz yaparmı

cevaplarınızı bekliyorum
  80. berat güven

etherium madenciligine başlamak istiyorum

arkdaşlar internette baya görüyorum havyan gibi para kaldıranlar var bu iş için ne kadarlık bir sermaye lazım eğer sermayem olursa gerçekten yapıcam eğer deneyimi olan biri varsa yardım edebilirmi hangi ekran kartı v.b
  81. berat güven

rx 5500 xt 8 gb vs gtx 1650 super 4gb

arkadaslar düsünmekten kafayı yicem ryzen 5 3500 için ekran kartı lazim hangisi daha iyi birisi 1650 super birisi rx 5500 xt diyor birisi yazilim diyor almışken hangisini alayım 8 gb vram 5 6 sene sonra ihtiyac olurmu
  82. berat güven

pc alıcam 5200 max

arkadaşlar oncelıkle çok mutluyum ve şu sistemi alıcam ilerde yükseltirsem 2060 a yükseltebilecegim bi sistem bence ileriye dönük ve birde 480 gb ssd yi kaldırırsam 400 lira eksik oluyor gtx 1650 den başka süper falan stockta yok yükseltrşsem rtx almayı düşünüyorum kasanın içinde 2 fan var eski...
  83. berat güven

itopya çalışanları

arkadaşlar ıtopyaya gittik hersey güzel arkadaşa mis gibi sistem topladık işte ekipman alıcaz adam bizi deli etti sanki ilk günüymüş gibi ceza gibi gibi konuşuyor dediklerinden hiçbirşey anlaşılmıyor abiye diyorumki bize uyun fıyatlı bi ekipman önerirmisin diyorum adam 800 liralık hyprex cloud...
  84. berat güven

bu sistem iyimi

arkadaşlar aracagım linkteki pc bugün karne indirimiyle beraber daha iyi bir anakart ve daha iyi bir kasayla 8400 e arkadaşım aldı iyimidir link:EASTERGAMERS/ASUS ROG STRIX RTX 2060 OC EVO 6GB/AMD Ryzen 5 3500/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC | ITOPYA
  85. berat güven

9700 tl pc toplama

arkdaşıma toplıyacaz ekipmalar için ayrı bütçesi var 1080p monitorde oyun oyanayacak ama olay şu bu bilgisiyarı aldıgında onu baya götürmesini istiyor birde kasa tamperli olursa sevinirim önerieriniz için teşekkürler
  86. berat güven

pc siyah ekranda açılıyor 15 20 sn sonra kapanıyor

arkadaslar suan pc yi aciyorum 15 20 sn siyah ekranda kalip kapaniyor ben bilgisiyarı temizledikten sonra oldu cogu zaman acilip siyah ekranda kalirken bugün bios ekranı geldi girmeye çalıştım ama klavyeye güç gelmiyordu işlemcinin termal macununu degistirdim ekra kartinin icini acip temizledim...
  87. berat güven

bilgisiyarı açar açmaz siyah ekranda kalıyor

arkadaşlar bilgisiyarımı açar açmaz sihay ekranda kalıyor ramlerin yerlerini değiştirdim 4 ram var ama monitor8un mavi ışıgı yanıyor 1 keresınde sol üstte beya çizgi çıktı bir dahaki denememde direk siyah ekranda kaldı sebebi ne olabılır
  88. berat güven

bilgisayar açıldıktan 10 sn sonra kapanıyor

arkadaslar bugun ternal macunu degistirdim intel stock fan kullaniyorum soyle soylim 2 tane pini tutuyor digerleri allaha emanet onceden bi sekilde aciyodum pc yi artio acamiyorum birde ekran kartini icini acip temizledim ekran karti isinirsa pc yi kapatmaz degilmo yarin yeni bir sogutucu alip...
  89. berat güven

işlemcime kurumuş termal macun sürmüş olabilirmiyim

arkadaşlar işlemcimin üstündeki macunu sildim sonra evde termal macun oldugunu unuttum nerdeyse 1 sene hatta daha önce kullandigim islemcideki termal macunu alip simdiki islemcime surdum biraz kuru yapiskan gibiydi bilgisiyarı açınca calisip kapaniyordu ve ben ekran kartini sokup temizledim...
  90. berat güven

Logitech g-hub 180 derece dönme makrosu nasıl yaparım

Hocalarım varmı bilgisi olan düşük sens oynadıgımdan aniden oyunda arkamı dönemiyorum
  91. berat güven

Oyunlarda Stabil fps

hocalarım valorantta özellikle 5v 5 bir anda herkesin ozellıklerını kullandıgı anda 80 90 fps den bir anda 50 60 a düşüyor ve bu oyunumu cidden etkiliyor xeon e5450 ile gtx 750 ti var işlemciye kule tipi sogutma alsam o.c yapsam sorun ortadan kalkarmı birde bu sistemi başkasına o.c...
  92. berat güven

Valorant smurf hesaplar yasakmı ?

arkadaşlar daha demin bi maça girdim daha gümüş 3 deyim bu smurflerden kimse altına çıkamıyor işte 4 smurf geldi 12 ye kadar kazandılar son el dedim hak yiyorlar bunlar diye yerlerini söyledim 14 12 yaptırdım maçı birde ana avrat sövüyorlar hak yiyorsunuz diyorum banane diyor şimdi ben napayım...
  93. berat güven

G300s den g203 LightSync e geçtim

arkdaşlar 5 senelık g300s kullanıcısıydım bana baya iyi dayanadı baya baya hor kullandım sol tık omru bitmişti bende gittim g203 aldım ve çok çok şık ve elime tam oturuyor avcumun buyuklügü ortalama 10 cm oyundayken kaplan tutşu yapabiliyorum masue 8000 dpı ve sensörü çok ii hızlı döndürünc...
  94. berat güven

Logitech G300s vs g203 prodigy vs g102 hangisi daha iyi

arkdaşlar 5 sene g300s kullandım yakında yenisi alacam g203 8000 dpı uygulamasıda güzel yan tuşlarıda fazla kullanan biri değilim evers rampgae steelseries falan onermeyin logitech sağlam bana göre fiyatıda iyi
  95. berat güven

Gtx 750 ti 2gb ne kadar eder

arkdaşlar bu linkten almıştım zamanında 300 e gümrükle 500 olmuştu kaça satarım ben bunu...
  96. berat güven

20k civarı pc toplayıp kendini pc ilahı sanan tipler

arkdaşlar bunlar genelde 10k 15k 20k civarı pc topladıktan sonra havalanmaya başlayıp aslında sadece itopyaya gidip abi bu kadar bütcem var bilgisiyar alıcam diyen tiplerden bahsediyorum daha ucuza toplayıp nasıl kar ederim diyenlerden değil 3060 lı sistem toplamış 19 kya daha dün gördügüm...
  97. berat güven

Steamdan Hangisi almaya değer

aradaşlar steamde 10 lira var hangisini alayım bi kaç tane seçtim önerdiginiz bişi varsa yazın payday 2 outlast 2 sherlock holmes sniper elite 3 13. cuma pacificy
  98. berat güven

Assassin creed odessy acılmıyor

asassin creed odessy acıılmıyor arkdaaşlar epıcten aldım uplaydan güncellmesini falan yaptı acılıyor bul bulut kayıtlarınız oyunla eşleştiriliyor diyip kapanıyor hiç bir şey gelmiyor
  99. berat güven

a.c odessy epicden indirdim ama uplayden tekrar indiriyor

Ya arkadaslar oyunu epicten aldim yuklendi ubisoft connect acildi nereye kurcan dedi sectim bos diski yukleniyor suan ama neden 2 defa yukluyorum ben ?
  100. berat güven

ddr4 1x16 ram

agalar bu ram nasıl tekli 16 gb :US $15.29 10% OFF|Elicks DDR4 RAM 4GB 8GB 16GB 2133MHZ 2400MHZ 2666V PC4 17000MHZ 19200MHZ 2666V masaüstü DIMM RAM bellek CL17 1.2V voltaj|RAM| - AliExpress birde öneriniz varsa soylermisiniz 400 lira 16 gb lık modeli
  101. berat güven

epic games e-postam değişmiş

ilk defa zokka diye hesap goruyorum epic hesabımda baya beleşe aldığım oyun var ilerde format atsam bi daha hesaba giremem bilgisiyarıma kimse girmez evden virüs bulaştı desem steam hesabımı falanda alırlardı e postayıda degiştiremiyorum
  102. berat güven

sadece gta 5 de ses cızırtılı ve kesik geliyor

napacagım ?
  103. berat güven

Masaüstü İçin Wallpaper önerin

Bir senedir aynı wallpeperi kullanıyom güzel bişiler atarmısınız
  104. berat güven

gta 5 yeni güncelleme geldi

agalar gta 5 e heist gelicekti bugün geldi 8.78 gb güncelliyorum şuan sabırsızlanıyorum ama sıkıntı şu oynıcak arkadaşım yok
  105. berat güven

gtx 750 ti o.c değerleri nasıl

arkadaşlar ekran kartına o.c yapma ihtiyacı duydum funmark ile deneme yaptım sizce arttırmam gereken bir şey varmı baya deneme yanılma yöntemıyle denedim 10 mhz flana yukseltsem bozulma oluyor sadece birde fan hızı otmatıkte kalması gerekıyormu sürekli yüzde 40 da calısıyor 4 FPS LİK BİR FARK...
  106. berat güven

cyberpunk 2077 gtx 750 ti kaldırıyor

3.47 den sonra 1280x768 de hersey lowda 30 fpsin üstünde oluyor bi kere 29 a düştügünü gördüm
  107. berat güven

Cyberpunk 2077 GTX 750 ti kaldırırmı 900P Low

cevaplarınızı bekliyorum 900 p en lowda
  108. berat güven

xbox game pass ilk ay 5.90 fakat benden 30 lira istiyor ?

yeni hesap actim alayım dedim bi baktım 5.90 yerine 30 lira istiyor
  109. berat güven

Assasin Creed 2 DVD Var ama Aktivasyon kodu nerde ?

arkadaşlar bay baya eskiden kasam için a.c 2 almıştım dvd rom calısıyormus ama ben kablounu takmadıgımdan bı yere koymuştum yıllar sonra bugün buldum taktık çalıştı yükledim ama girerken aktivasyon kodu istiyor nereden bulacam ben bunu uplayde gozukmuyor oyun
  110. berat güven

Bilgisayarım Ne Kadar Eder

Ne Kadar Eder Sizce Satıp 2. el daha iyisini almayı düşünüyorum İndirimler Yaklaştığında üzerine biraz daha ekliyecem İşlemci: Xeon e5450 3.0ghz Stock Fan Ekran Kartı : Gtx 750 ti 2GB Ram: Kingston 2x4 8Gb ddr 2 800 mhz Anakart: Asus P5Q-E SSD: KingSpec 120 gb 500/430 okuma yazma HDD...
  111. berat güven

OEM Ekran Kartları Neden Daha Ucuz

normal gtx 750 ti aldım alıexpresten bazıları oem daha guclu dıyor ama fanı falan yok birde daha ucuz ve güçlümü birde dahamı az guc tuketıyor biri farklarını açıklasın çok merak ettim
  112. berat güven

steamden 10 liraya ne alınır

10 liraya ne alabilirim ?
  113. berat güven

13k pc toplama

ardaşımla itopyadan pc toplıcaz 13k ya 2060 ve 2080 li sistem gördüm ilerde arkadaşımın sıkıntısız bi şekilde 3000 serisi kart takabılmesı için işlemci anakart ve güç kaynagının ileriye donuk olmasını istiyorum 13k ya topladıgı bi pcdeki anakarta ilerde 3000 serisi takılırmı ileriye donuk olsun...
  114. berat güven

ARK: Survival Evolved İndirmeye Değermi ?

Arkadaşlar Bu Oyunu İndirmeyi Düşünüyorum Tek Oynıcam Eğlenirmiyim ?
  115. berat güven

Masaüstüne Bluetooth Özeligi kazandırma

arkdaşlar bu adaptörü bilgisyara taksam bilgisayar kulaklık v.b şeyler bağlayabilirmiyim...
  116. berat güven

Bluetooth 4.1 İle 5.0 Arasında Ne Fark Var

Arkadaşlar Xiaomi Mi True Wierless Earbuds Basic S aldım bugün elime geldi ama bi sorum olacak bu bluetooth 5.0 destekliyor benim telefon 4.1 oyunlarda ses gecikmesi veya mesafe kaybı oluyormu ?
  117. berat güven

PS 3 Kırmak (yardım lazım)

arkadaşlar zamanında ps 3 aldım kırıktı ben buna yazılım atmıştım tabi cahilim bunun kırıklıgı gıttı bıde ınternete bagladım oyunlarda gitti ben bu cihazı tekrar kırıp nasıl oyun yüklerim
  118. berat güven

steam just casue 3 2 gün önce aldım 119 dakka oynadım iade olurmu ?

iade etmeyi düşündüm bi baktım 119 dakika ben 2saat 1 dakka olsa bıle ıade almazlar dıye bılıyorum
  119. berat güven

Ps4 Emülatörü Varmı ?

arkadaşlar exculasive oyun oynamak istiyorum ps 4 yok ama bi yerde ps 4 ve 3 için emülator oldugunu duydum doğrumu
  120. berat güven

Fiyata göre Alınırmı ?

Bu fiyata bence uygun Blaster 4TN | Game Garaj
  121. berat güven

En İyi Oyuncu Kulaklık Hangisi Neye Göre Belirleniyor

arkadaşlar yukarda sordugum gibi en iyisi hangisi cogu kısı hyperx falan diyor ama neden ?
  122. berat güven

Zeblaze Thor 5 Pro (Android akıllı saat)

ardakşlar baya baktım kısa özet gecım 800 mah batarya mikrafon wifi bluetooth var hat takılabılıyor kamerası var 2 tane android 7.1 3gb rami var baya ınsta face youtube netflıx ızlenıyo muzık dınlenıyor dıger saatleri para vermek yerıne buna versem şuan 1800 tl Zeblaze Thor 5 Pro Akıllı Saat...
  123. berat güven

Gta 5 Ada dlc ve yapımı tamamlancak bina

Arkadaşlar rocstar games youtube kanalında bunu paylaştı efsane olucak adada uyuşturucu falan satıp para(YENİ kazanıcaz maze bankın yanında olan ınşaat lı bina tamamlanıcak ve en büyük bina olacak bi nevi heist falanda gelecek aralık 15 de gelecek
  124. berat güven

Cyberpunk 2077 sistem gereksinimlero

Minimum 780 istiyor bende gtx 750 ti var 720 veya 900 p de oynama ihtimalim varmi
  125. berat güven

Rgb logo yapmak

bu videoda adam apple logosunu ledli yapiyor bunu s6 edgein arkasina yapma imkanim olurmu çok guzel gozukuyor
  126. berat güven

Hdd bip sesi cikariyor pc algilamiyor yardim

Arkadaşlar 1 ssdim 2 tane sshd var daha sabah normal oynuyodum bi yere gittim geldim pc acildi oyun acilacak diye bekledim dondu kaldi bilgisara baktim hdd gozukmuyo tak cikar yaptim hitachi marka olan sshd algiliyor segate olani algilamiyor ve bip sesi geliyor 2 sini takinca sadece ssd...
  127. berat güven

Pc için Xbox game pass alınırmı aylık 5.90

arkadaşlar alıcamda aylık 5.90 aldıktan sonra uyelık bıtınce eger oyun yüklüyse başka hesap acıp gene 5.90 verebiliyoruz ve bıtmeden uyelıgı ıptal edıp tekrar 5.90 a alabiliyoruz normalde 2. ay 20 lira falan veriyoz ve 100 den fazla oyun var
  128. berat güven

oynayacak oyun bulamıyorum

hikayeli oyun önerin oynarken fazla sıkılmayacağım bir şey olursa sevinirim
  129. berat güven

Asassin Creed Odessey Tepki Vermiyor

oyunu açıyorum gorev yonetıcsıınde 10 sn işlemciyi %20 falan kullanıyor sonra kapanıyor
  130. berat güven

Kasadan gelen bip sesi

Arkadşlar bi el atin yeni hdd takinca oldu bu arasira hhdyi gormuyo bide bip sesi geliyor
  131. berat güven

PC Ye taktığım 4. disk gidip geliyor

arkdaşlar kasaya bi sshd taktım aga oyun yüklüyom sshd ye ara sıra gidiyor write operiton hatası veriyor kablolarda sorun yok bu arada habi kafayı yicem arasıra gidiyodu pc yi yeniden başlatınca geliyor Seagate 2.5" 500gb Hdd + 8gb Ssd Sata 3.0 64mb Cache 5400rpm Notebook Sshd fiyatı, teknik...
  132. berat güven

Bilgisayar Açılıyor Ama Ekran Yok

arkadaşlar oyun oynuyordum yemek yemeye cağırdılar gittim geldim pc açık ama görüntü yoktu hdmı ile goruntu alamıyom vga ilede ramleride denedim hdd ssd işlemciden veya güç kaynağından bi sorun olma ihtimali var mı güç kaynağı 10 senelik fornax 450 wat birde sistemden bip sesi geldi 3 4 saniye...
  133. berat güven

Kasa çalişyor ekran klavye mause yanmiyor

Agalar oyun yuklüyodum arkaplanda yemek yedim geldim kasa uyku moduna gecmisti genelde oyle oluyo lan mausu salliyo ekran yok isik yok klavyeden tik yok kapadim actim gene bisi yok napcam ben
  134. berat güven

asus p5q-e anakartım 16gb ram destekleme ihtimali

arkadaşlar ben anakartı bi yerden almıştım adama 8gb ram destekleyen ddr 2 anakart istedim bunu vermişti her şey güzel 8gb ramle kullanıyom falan ama internette bu anakartla ilgili bi kaç yerde 16 gb ram yazdıgını gördüm bu dogrumu ASUS P5Q-E - motherboard - ATX - LGA775 Socket - P45 Series...
  135. berat güven

Q Klavye bakmadan yazmak

arkadaşlar bilişim bölümüne gidiyorum hoca tahtadan yazı acçıyor bunu yazın diyor sürekli yazdıgım yazıya bakmaktan oldugum yeri kaybediyorum i,ö.ç.ğ.ü harflerini sürekli karıştırıyorm 10 parmak yazmayaı öğrenmem lazım nasıl alışacam sürekli kalvyeye bakarak yazıyorum oda dikkatimi dağıtıyor
  136. berat güven

Gtx 750 Ti hız aşırtma

arkdaşlar şuan msı after burner ile yapıyorum şimdi gosterecegim değerlerde 10 dk falan nfs payback oynadım daha arttırmam gereken bişi varmı
  137. berat güven

Samsung M51 mi Honor x10 mu

Aga 2 side 10 numara ama hangisi daha iyi
  138. berat güven

Uzun yolda yapilcak seyler

Kitap okumak ve uyumayi gecin uzun yolda 8 gb internetrm var suan yola cikcam 10 dk ya ne yapayim hikayeli oyun falan önerin apk yüklerin dizi filim netflixdekilerde olir
  139. berat güven

S6 Edge İçin en iyi rom

Arkadaslar rom daha once attim islemleri biliyorum ondan once linaageOs kullandim cok hizli ama performansli sarji iyi gitsin diye en iyisi hangisi bide google servisleri yukleniyomu yukleniyosa nasi yapcam bide bu romlarin avantajlarinida soylermisiniz rica etsem
  140. berat güven

I Doser Kullanan Yardımcı Olabilirmi ?

Arkadaşlar arınızda ı doser kullanan varmı yaklasık bi hafta oldu en küçük quick happy dozunu kullandım cok güzeldi yeni başladım ne yi kaç gün kullanmam lazım yardım edebilecek var yüksek dozları kullanmak için napmam lazım bide
  141. berat güven

Bilgisiyarcıda ikili sata çoklayıcı varmıdır

ARKDAŞLAR BANA BU KABLODAN LAZIM BİLGİSİYARCIDA BULABİLİRMİYİM ÇÜNKÜ NE SORSAM ELİMDE YOK DİYOLAR
  142. berat güven

gta 5 exception processing message 0x00005 unexpected parameters Hatası

arkdaşlar gta 5 e ps 3 kolu ile baglanıyorum bunu xbox controlcusu olarak tanıtan bı uygulama var oyuna gırıorum bıraz oynuyorum bı anda donup kalıyor ve başlıktaki hatayı alıyor uygulamaya silmelimiyim
  143. berat güven

Flex Itx ile Mini Itx avantajları nedir acil yardım lazım

arkdaşlar okula gidecemde bize bunları araştırın diyolar bu anakartlarla alakalı adam akıllı video ve konu bulamadım
  144. berat güven

Memory Magnement Hatası

arkadaşlar kingstonun 2x2 4gb lık ramlerini kullanıorum gta 5 oynuyodum oyunu durdurdum yemek yedım 10 dk sonra geldım oyun bi dondu sonra mavi erkan aldım direk ramler bozukmu diye memtest86 ile test ettim pass 4 e kadar geldi hata almadım ramler sağlam ondan önce yüklediğim 3. taraf...
  145. berat güven

Windows 10 Ps 3 Kolu Nasıl Bağlarım

Arkadaşlar ps 3 kolunda gta 5 oynamak istiyorum youtubdaki videolara bakıyorum win 7 için falan diyolar kablolu veya kablosuz oynıcam farketmez kolu xbox 360 controller olaarak tanıtmaya calısıyorum ama uygulama algılamıyor pcde usb surucusu olarak algılıyor SCP SERVER İLE Xbox 360 Controller...
  146. berat güven

Xiaomi Mi 10 Ultra Vs P40 Pro +

Arkadaşlar ilk Başta söylim Google Servisleri sorun Değil yüklicem abim alacakta hangisi daha iyidir her konuda ?
  147. berat güven

Asus P5Q-E crossfire destekliyor ama gtx 750 ile r5 230 var farklı monitore r5 230la görüntü verlirlmi

iki ekran kartım var gtx 750 ti kullanıyorum farklı bi ekran kartı daha taksam 2. monitore goruntu versem oyunda performans kaybı yaşarmıyım biliyorum ekran kartların slı veya crossfire ozelligi yok ama olsaydı kullanılırmıydı aynı pcde nvidia ile amd ekran kartı 2 monitore görüntü verse ?
  148. berat güven

xeon e5450 anakart

arkadaşlar xeon e5450 modlu aldım aliexpresten baya ugraştım asus p5kpl am se vardı ne yaparsam yapayım mıcro cod falan stock fanla 98 100 derece bıosta goruodu elimde kaldı dıye uzuldum sonra başka anakart aldım asus p5q-e piaysasda 2. eli baya ucuz 8gb ramde desteklıyor stock fan ile oyunda 65...
  149. berat güven

ekran kartı solutunun altındadaki slotlara ne takılır

arkadaşlar asus p5q-e anakartım var 6 tane ekran kartı hariç degişik slotlar var hiç ihtiyacım olmadıgı ıcın araştırmadım birde anakartta 6 tane sata protu var ssd var bide hangisine takarsam daha fazla verim alırım yada fark edermi
  150. berat güven

2 k ya sistem iyimi

Arkadaslar bu sistemi indirim kovalaya kovalaya aliexpresten sorunsuz topladim kasam var 450 watlik onuda zamaninda 100 e almistim suanki sistem Xeon e5450- Gtx 750 ti 2gb- 500 mb okuma yazma ssd- 500 gb hdd 8gb ram 1400x900 de oynicam gta 5 watch dogs 2 rdr 2 forza horzinda falan takilcam...
  151. berat güven

bu sistemi satsam kaça gider ?

İşlemci: Xeon e5450 Anakart: Asus P5kpl Am-Se Ram: Kingston 2x2 4gb 800 mhz Ekran Kartı : Gtx 750 ti 2.gb HDD: 500 GB 50 MB YAZMA OKUMA SSD: 120 GB 300 MB YAZMA OKUMA
  152. berat güven

Modlu xeon e5450 microcode nerden bulacam anakart:asus p5kpl am se

arkadaşlar xeon işlemci aldım mod stickırlı 775 pin için modlu bios attım her sey guzel fakat ısınıyor microcod olayı var anakartım :asus p5kpl am se ASUS P5KPL-AM-SE XEON Microcode BIOS-MOD FILE List sadece bu site cıkıyor bu microcodu nası bulup atıcam yardım birde microcode atarken işlemci...
  153. berat güven

Hadi Bişeyler İtiraf Edin

Hepsini Okuyucağım
  154. berat güven

Xeon E5450 İşlemcim Modlu Bios Olmasına Ragmen 98 derece ve Açılmıyor Yardım Edin Nolurrrr

açmaya çalıştıgımda Cpu Tempure error hatası alıyorum 98 100 derece falan oluyor micro codu var modlu işlemi asus p5kpl am se anakartını kullanıyorum uyumlu yapan cok var
  155. berat güven

Sadece Oyunda Crtl ve Shift Tuşunda Sıkıntı Oluyor

arkadaşlar valorant zula csgo pubg falan oynuyorum hepsinde aynı 1 kere crtlye basınca egili kalıyor bı kere daha basınca kalıyor shıft tuşu içinde geçerli eglime tusununu yerını degıstırdım sorun olmadı klavyedede sorun yok başka klavye takıp denedim onlardada crtl ve shıfte basınca calısmıyor...
  156. berat güven

icloud şifremi unuttum

arkadaşlar 5 yil once babam n11den iphone 5 almis bunun i cloud hesabini biliyorum ama şifresini bilmiyorum şifremi unuttum diye icloud hesabina e posta gönderdik diyo napicam apple maili falan açmadim ve bide artik icloudlar kirilabiliyormu benim bu cihazi acmam lazim
  157. berat güven

gta onlinenın story moddan daha az kasması 3 pcde denendi

arkadaşlar eger 4 gb ram le gta 5 girerseniz illa donar ama online girerseniz bu takılmalar cok cok aza iniyor 3 pc de denedim bunun nedeni ne olabilir sabahtan beri düşünüyorum
  158. berat güven

lg g4 aşırı ısınma

telefon kanerda bayadır kullanmaıyorum 2telefonum vardı lg yı zaten sevmıyom telefonu şarja takıyom ınstaya girim barı dıyom şarjdayken sarjı bitiyor 4 yedek bataryası var bir bataryası 2 saat anca gider mobile legendde ısık ve grafık ayarları en düşülde 98 derece olup kapanıyor bunun nasıl...
  159. berat güven

xeon e5450+ 8gb ram + gtx 750 ti 2gb için 775 pin ddr3 anakart önerisi bi el atın lütfen

arkdaşlar bu parcalrı alıcam ama anakartta sıkıntı cekıyorum bu parcaları takabılecegım bı anakart lazım 2. el alacam 775 pin istememin sebebi işlemci modlu
  160. berat güven

forumda başkalarının işine yarıyacak bilgi paylaşmak yasakmı

dedgim şu herhangibi birinin işine yarıyacak bilgileri paylaşssam sıkıntı olurmu ve link tl kullanımı yasakmı acaba
  161. berat güven

sorumluluk sınavına girmeden tercih yapmak ? (e okul)

arkdaşlar meslek lisesiyim ortalamam 45 bize 30 haziranla 10 temmuz arası alan tercihi yaptrıyolar ama daha sorumluluk sınavına girmedim beni neye göre hangi bölüme alacaklar o kadar fazla strees oluyorumki okumaktan sogudum tek istedigim karnımın doydugu internet ve bilgisayar olan sessiz sakin...
  162. berat güven

2 sene once calınan telefonun bulunma ihtimali ?!

eskiden moto e4 kullanıyordum bı şekilde çaldırdım play stroe hesbım ve bir sürü google hesabım falan kayıtlı oyun hesapları falan ben googleda hesap hareketlerıne bakıp telfonun ıpsini bulursam anlık yerini saplama ihtimalim varmı cok merak ettım
  163. berat güven

250-400 tl arası 2. el anakart

arkdaşlar bütçem kısıtlı 400 TL civarında xeon e5450 gtx 750 ti ve 8gb ram destekleyen bir anakart lazım
  164. berat güven

PS 3 multiman sorunu

arkadaşlar hdd yi degiştirdim 500 gb oldu yazılımını 4.86 yaptım hdd yi degiştirmeden once cihaz kırıkdı ben buna yazılımını güncelleyip 4.86 yaptıktan sonra multimanı flasha atıyorum hiç bir yerde gözükmüyor bide hwf hen diye olaylar var onuda açıklarsanız sevinirim birde usbye takınca içinde...
  165. berat güven

ps 3 deki 2.5 inch lik hhd bilgisayarda kullanıyorum sorun çıkarırmı

eski harddiskimin 34 mb okuma ve yazma hızı vardı benım ps 3 umu sokecektım içini merak edıyordum sonra hdd yavasını gordum hazır da pc kasasm acıktı ıcıne taktım ve onu d diski olarak kullanıyorum 320 gb test yaptıgımda 62 mb okuma ve yazma alıyorum ve bu arada hdd yı cıkarıp bılgısayra...
  166. berat güven

bilgisayarda güç kaynagı ne kadar dayanır ?

arkdaşlar sistemime yeni ve güzel parcalar alacagım ama bi şüpem var ben dogdugumdan beri bildim bileli bi güc kaynagını kullanıyorum hala bana yetiyor fakat bunun arıza verme ihtimal, yüksek mi herhangibi bir sertifikası yok sürekli aklıma tekılıyor ya güç kaynagı arıza verip tüm sisteme zarar...
  167. berat güven

Youtube Kafayı Sıyırdı !

arkadaşlar hiç uzatmadan konuya gireyim ad block kullanıyodum bu hatayı alıyorum reklam olan her vıdeoda Bir hata oluştu . Lütfen daha sonra tekrar deneyin. (Oynatma kimliği: d_AsqirvbJ7sI1da) sonra gidip ad blokcu kapattım videolarda reklamlar tekrar etmeye başladı reklam bıtınce ortada...
  168. berat güven

Ulefone marka telefon kullanan varmı veya bilen ?

ulefone cok az bılınen markalardan ozellıklerı oldukca ıyı kullanıp memmun kalan varmı
  169. berat güven

bu sistem iyimi ?

1440x900 monitorum var over clock da yapıcam işlemciye gta 5 horza forizon 4 veya 3 bf 1 ve hşikaye tabanlı oyunlar oynıcam hiç olmassa orta ayarlarda kasmasın xeonE5450 3Ghz GA-G41M-Combo (anakart) 4x2 1300 mhz gtx 750 ti
  170. berat güven

SSD tam performans vermiyor p3 120

SSD ÖZELLİKLERİ : OKUMA HIZI 500 MB/S YAZMA HIZI 430 MB/S SATA 3 DESTEKLİYOR ASUS PK5LM ANAKARTIM VAR ONDA SATA 2 VE SATA 1 VAR SATA 2 DE TEST EDİYORUM SONUÇLAR COK DÜŞÜK CIKIYOR SATA 3 ANAKARTIM OLURSA TAM PERFORMANSTA KULLANILIRMI ? sata 3 desteklesede cok dusuk performans verıyor
  171. berat güven

q9300 O.C stock fan

750 ti ile dar bogaz yapmaması için overclock yapmam lazım neye dikkat etmeliyim ?
  172. berat güven

s6 edge tüm yazılımı yanlışlıkla sildim orjinal rom atamıyorum

arkadaşlar s6 edge 925fq modelim var recovery menü yükledim custom rom atcakken her şeyi yanlılıkla sildim odin le dosya atarken hata veriyor twrp (recovery menü) usbyle ve otg yardımıyla pc kullanmadan dosya nasıl atarım internette aradım bulamadım orjınal rom atmam
  173. berat güven

gta 5 online çok yavaş giriyor

sadece onlina 15 20 dkda giriyor bu normalmi ssd ye kuruncada boyle hızlandırmanın yolu varmı
  174. berat güven

q9300 Overclockla dar bogaz sorununu gidermek gtx 750 ti

arkadaşlar overclock hakkında fazla bilgi sahibi degilim ama bazı forumlarda overclock darbogaz sorununu giderdigini gordum gtx 750 ti kullanıyorum dar bogaz oluyor benım bunu nerden ve nasıl yapmam lazım sadece dar bogaz tamamen gecmesede bi nebze olsun düşürmek detaylı anlatırsanız sevinirim
  175. berat güven

gta 5 online çok çok karışık

arkadaşlar gta 5 ın normalde hep story modunda takılırdım pcye ındırdıgımde omer dmn diye bi adamdan 200 m yaptım onlıne hesaba ekranda bir sürü işaret neyin ne oldugunu cozemiyosun onlineda hiç bir yan gorevi yapmadım play list oynamadım tüm sınakları aldım 50 m param var napacam
  176. berat güven

epic games hesabından steamden ındırdıgım gta 5 e girebilirmiyim

arkadaşlar eger steamden gta 5 i indirirsek epic gamesdende hesap acarsak tekrar yüklemeize gerek kalacakmı yoksa epic games için ayrı steam için ayrımı indiricem
  177. berat güven

P5KPLAM_SE ve 750 ti için işlemci önerisi

işemci olarak Q9300 kullanıyorum 750 ti ile dar boğaz yapıyor hangi modeli alırsam 750 ti besler fazla pahalı olmasın
  178. berat güven

gta 5 in içinden geçiyolar

dün sabahtan beri oyuna online girmeyi bırak story moda giremiyorum bir kere girmeyi başardım ama online giremedim girdigim anda hileciler harac keser gibi üzerinize atlıyor
  179. berat güven

Yerel D diski oluşturamıyorum

arkadaşlar normalde c diskinin üzerine sag tıklayınca birimi genişlet seçenegi aktif olur bende değil
  180. berat güven

Evde yapacak birşey yok

İzlenebilecek netflixde her seyi izledim steamde olan tüm oyunlari oynadim yotubeda tüm oyun serilerini izledim 989 kanal takip ediyodum zaten evde başa yapcak bişi yok abimle falan bi sohbet ettim iyi insanlarmiş bişi önerin
  181. berat güven

Assassin’s Creed Valhalla sizce nasıl olucak !

Ps 5 e ve Pc ye gelecek yani Ps 4 te dahil Trailer:
  182. berat güven

S6 Edge Aşırı Isınıyor az daha patlayacaktı SM-G925FQ lütfen yardım edin

Arkadaşlar S6 Edge Telefonum Çok Isınıyor 5 Yıldır kullanıyorum Bugün telefona root atcaktım vazgeçtım Recovery modda bırakmıştım şarjda kalmış normalde çok özenli kullanırım telefonumu hiç düşmedi neyse şarjdan cıkarmaya calısım o kadar sıcaktıkı önceden 98 derece yi gördügüm lg g4 bile o kadar...
  183. berat güven

Q9300 mü xeon e 5450 mi

Arkadaşlar asus pklm am se model anakart kullaniyorum gtx 750 ti ylede q9300 xeon e5450 alip biosu modlicam 750 ti dar bogaz yaparmi hangisi daha iyidir veya xeon yerine alabilecegim dar bogaz yapmiyacak ileriye donuk islemci varmi
  184. berat güven

King Root S6 Edge ! root request received ne demek

arkdaşlar kıng rootla pc den telefona root atmam gerekiyordu sürekli telefon veya pc den denedıgımde root request received diyor telefondakınde 12000 pc yapmaya calısıyorum suan 10 diyor beklemem falanmı gerek lütfen roottan anlayan bırı yardım etsın odınle root atmaya calıstıgımda yanıt...
  185. berat güven

Mod yapamıyorum.

ARKAŞDALAR KUCUKKEN HIC MINECRAFT OYNAMAMISTIM EVDE COK SIKILDIM BARI MODLU OYNIM DEDIM FORGE SURUMUM FLANA 1.7.10 OYUN KORSAN ŞU HATA RAPORUNU ALIYORUM BUNUN ANLAMI NE BIRI YARDIM ETSİN > at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source) > ... 38 more > Caused by...
  186. berat güven

Yanlışlıkla Ağ Bağdaştırıcısını Sildim

kablolu intternete bağlanıyodum yanlışlıkla bi şekilde ag bagdaştırıcısını sildim sistem ger yükleme yapamıyorum daha once hıc format atmadım internet driverini nerden nasıl yükleyecem dogrusunu nerden bulacam yada başka bi yolu varmı
  187. berat güven

Windows 10 virüs kapti virüsü temizledim ama internete bağlanamiyorum formatta atamiyorum

Windows 10 kullaniyorum yanlislikla virüs bulaştırdım virüsü bi şekilde sildim dc keyloger la mscscsmexe gibi biseydi bide emisoft anti malwareyle hepsi buldu sildi dark comet rat removerla tarama yaptim bisi cikmadi ama internete baglanip geri yükleme veya format atamiyorum ağ ayarlarina...
  188. berat güven

Windows güvenlik bölümünde hiçbir şeyi açamiyorum

Lütfen yardim edin leptopa bisi oldu diye endișeliyim mesela virüs tehdit koruması bölümüne gidiyorum Bulut tabanlı kurmayı açamıyorum basılmıyor uyarı yazıyor bu tabanlı koruma kapalı cihaz savunmasız olabilir kurcalamaya karşı koruma diye bir şey var Onu da üstünde bu ayar yöneticiniz...
  189. berat güven

Windows 10 0x80070015 HATASI

Windows 10 kullanıyorum ve orjınal degil bayadır güncelleme yapamıyorum sag altta cihazınız için önemli güncellemler eksik diyor güncellemeri tekrar yap diyorum hata veriyor napmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim Windows 10, sürüm 1903 özellik güncelleştirmesi - Hata 0x80070015 Atheros...
  190. berat güven

Dar Boğaz sorunu

öncellikle sistemim Intel® Core™2 Quad Q9300 İşlemci Gtx 750 Tİ Ekran kartı 2X2 4GB RAM TOPLAM 600 MHZ ASUS PK5L-AM SE anakart bide 500 mb okuma yazma olan 240 gb ssd oyunlarda sürekli dar bogaz yiyorum işlemciyimi yükseltmem gerek bilmiyorum yeni nesil oyunlara gecmeyi deniyorum ama...