Soru ön satış coin almak ve öneriler

Bu konuyu okuyanlar

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
hocalarım öncelikle ön satıştan bir coin almak istiyorum daha önce hiç almadım neye göre almalıyım bunu ve binance üzerinden oluyormu bilgilendirebilirmisiniz

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Ön satıştan almak istersen anca Metamask, Uniswap, Gate.io gibi yerlerden alabiliyorsun. Binance'den alamıyorsun. Coinin projesini ve ekibini araştırıp ona göre alım yap.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
Binance a henüz girmemiş ama girmek üzere olan coinleri tespit edip bir miktar almak ta mantıklı bir hareket olabilir. Çünkü çoğunlukla binance a giren coinler ilk giriş anında yüksek pump yapıyorlar ve düşüşe başlıyorlar. Yani binance a girmemiş coini önceden farklı bir borsadan alıp binance listelemesi olduğu anda satmak kârlı olabiliyor.

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
Ön satıştan almak istersen anca Metamask, Uniswap, Gate.io gibi yerlerden alabiliyorsun. Binance'den alamıyorsun. Coinin projesini ve ekibini araştırıp ona göre alım yap.
en kolayı basit arayüzü olanı hangisidir birde şöyle bir olay var mesela adam ön satışa çıkan coini alıyor coin çıktığı gibi bi anda fırlamaya başlıyor sonra anında satıp 30x 20 x 50x vs kaar ediyorlar ya ben kripto para kazıyorum ayda 800 net kaarım var bunlarla yatırım yapıcamda ne yapıcagımı bilmiyorum