S6 Edge Aşırı Isınıyor az daha patlayacaktı SM-G925FQ lütfen yardım edin

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
Arkadaşlar S6 Edge Telefonum Çok Isınıyor 5 Yıldır kullanıyorum Bugün telefona root atcaktım vazgeçtım Recovery modda bırakmıştım şarjda kalmış normalde çok özenli kullanırım telefonumu hiç düşmedi neyse şarjdan cıkarmaya calısım o kadar sıcaktıkı önceden 98 derece yi gördügüm lg g4 bile o kadar degildi telefon ele alınmıyodu bi şekilde mermere koydum kednıne gelınce sarja taktım acıldı hayla twrp deydi ondan öncede bi kere ekran gelmiyodu teknik bir sıkınıt olma ihtimalı varmı garantiside bitti ramazan olmasaydı yatak yanardı hızlı şarj kullanıyorum sm-925fq hepsi orjinal lütfen yardım edin

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
Öncelikle telefonunuzu güncel ve temiz tutunuz .Telefonunuzu güç tasarrufu modu'ndayken ve şarj'dayken kesinlikle kullanmayınız. Kamera ve Feneri açık unutmayın. Kamera içeren uygulamaları fazla kullanmayın Ome.tv , Azar vb. Telefonu yatakda bırakmayın kalın kaplar kullanmayın çok sıcağa veya çok soğuya bırakmayın. Onun haricinde kesinlikle orjinal ürünler kullanın Kulaklık , Şarj aleti vb. Telefoncuya önceden gittiyse bazı parçalar değişmiş olabilir çin malı konulmuş olabilir. S6 eski bir ürün bataryası bitmiş olabilir.

Alperen17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefonun sarjda iken ısınması kullandığın şarj adaptöründen olabilir. Prizlerden gelen fazla elektirikle ilgili olabilir yani. Onun yanı sıra evinizde başka şarj aleti varsa ve başka bir telefon varsa, sarj aletini diger telefona, telefonunu diger sarj aletine kisa bir sureligine takmayi dene. Ama yine ısınma riski varsa bir telefon tamircisine göndermen en doğrusu

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
s6 edge 5 senedir hç bir şekilde düşmedi her şey orjinal kırık çatlak yok telefonu sadece su anlık soguması ıcın mermere 10 dk bıraktım telefon açıldı hiç telefoncuya gitmedi batarya şişme ihtimali veya samsungda kullannılan exynos işlemciyle alakası varmı işlemcinin normal sıcaklıgı 75 80 di oda dışındaki malzeme yüzünden ve telefoncuya hiç gitmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonun sarjda iken ısınması kullandığın şarj adaptöründen olabilir. Prizlerden gelen fazla elektirikle ilgili olabilir yani. Onun yanı sıra evinizde başka şarj aleti varsa ve başka bir telefon varsa, sarj aletini diger telefona, telefonunu diger sarj aletine kisa bir sureligine takmayi dene. Ama yine ısınma riski varsa bir telefon tamircisine göndermen en doğrusu
evde ikitane orinal samsung adaptoru var eskıisi onceden koku yapmaya başladı ve ıısndıgı ıcın cope attım ama yenısi ısınmıyordu açıkcası şunu söylim telefon bozulurda açılmazsa babam agzıma sıçacaktır çünkü gereksiz pahalı parçaları

Alperen17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
,
s6 edge 5 senedir hç bir şekilde düşmedi her şey orjinal kırık çatlak yok telefonu sadece su anlık soguması ıcın mermere 10 dk bıraktım telefon açıldı hiç telefoncuya gitmedi batarya şişme ihtimali veya samsungda kullannılan exynos işlemciyle alakası varmı işlemcinin normal sıcaklıgı 75 80 di oda dışındaki malzeme yüzünden ve telefoncuya hiç gitmedi

evde ikitane orinal samsung adaptoru var eskıisi onceden koku yapmaya başladı ve ıısndıgı ıcın cope attım ama yenısi ısınmıyordu açıkcası şunu söylim telefon bozulurda açılmazsa agzıma sıçacaktır çünkü gereksiz pahalı
B

evde ikitane orinal samsung adaptoru var eskıisi onceden koku yapmaya başladı ve ıısndıgı ıcın cope attım ama yenısi ısınmıyordu açıkcası şunu söylim telefon bozulurda açılmazsa babam agzıma sıçacaktır çünkü gereksiz pahalı parçaları
O zaman tamirciye vermen en dogrusu. Su sıralar korona felan var Allah işine rast getirsin.

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
eyvallah reiz telefoncudan korkuyorum GSM iletişime vermeyi düşünüyorum acaba şuan teknik servisleri çalışıyomdur

Alperen17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
eyvallah reiz telefoncudan korkuyorum GSM iletişime vermeyi düşünüyorum acaba şuan teknik servisleri çalışıyomdur
Samsung ile iletişime geçmeniz en doğrusu olur onlar zaten en yakın servise yönlendirme yaparlar.