Arama sonuçlarınız

1. F

Yardım 1000 TL modem önerisi

Merhaba keenetic extra dsl aldım fakat modem bozuk cıktı aşırı ısınıyor ve hiçbir siteye giriş yapamıyordum bundan dolayı iade ettim . Altyapım vdsl 60 civarı önerebileceğiniz modem nedir
  2. F

Fare başka dosya açıyor

Merhaba arkadaşlar ekranın en üsttündeki belgelerime tıklayınca en alttaki chrome açılıyor. Aynı sorun chrome da gezerken sayfa direk en alta gidiyor. Birde arama da yazdığım yazıyı silerken biraz siliyor sonra yazı geri geliyor. Ayrıca format attım belli bir süre sonra yine tekrarladı. Sizce...
  3. F

Ekranda ince pembe çizgi sorunu

Deneyeceğim teşekkürler
  4. F

Monitörde hdmı olmadıgından ekran kartında HDMI - VGA dönüştürücü kullanıyorum. Ondan olabilir mi
  5. F

Şİfre ekranı geldiğinde oluyor.Girdikten sonra 1-2 dk sonra kendiliğinden gidiyor
  6. F

Ben hiçbir şey yapmıyorum kendisi gelip gidiyor
  7. F

Bilgisayarı açarken ekranın sol tarafında ince pembe bir çizgi üstten alta doğru ortaya çıkıyor. Bir iki dakika sonra kayboluyor.Sizce sebebi nedir?
  8. F

GTA 5 Oynarken İşlemci Aşırı Isınıyor

Sistem bu şekilde oyunu oynarken 75- 80 derece arası oluyor.Sizce sebebi nedir? Bir defada oyunu oynarken görüntü gitti ve ekranda sinyal yok yazıyordu reset atmak zorunda kaldım?
  9. F

Uefi win 10 yapma ve office kurma

Teşekkürler hocam.İndiriyorum lisansı da alıp kuracam.
  10. F

Kurulum dosyasını nasıl ve nereden indirdiniz. Anlatırsanız sevinirim
  11. F

Sağolun hocam. Office yi sormuştum.2016 nın pro mu pro plus mı veya 2019 mu. Hangisini indirmeliyim
  12. F

office nin hangi ürününü aldınız
  13. F

UEFI WİN 10 u USB ye kurdum UEFI tamam.Peki office dosyasını ve lisansı nereden indireyim
  14. F

Başka bir bilgisayarda WİN 10 OEM indirdim ve USB ye aktaracağım. Şu an WİN 7 yüklü
  15. F

Laptop a UEFI WİN 10 format attıktan sonra lisans sorunu olur mu? Bir de formattan sonra office yükleme nasıl olmalı ve lisans nasıl yapılmalı.Yardımcı olursanız.Laptop a yeni SSD taktıktan sonra yapacağım.
  16. F

Ram Volt Sorunu

Laptopta 1,5 V 2 GB takılı onun yerine 1,35 V 8 GB taksam bi sorun olur mu?
  17. F

Bilgisayar hızlandırma TAVSİYE SSD RAM

Çok fazla bütçe yok önce RAM ile SSD yi aldıktan sonra işlemciyi değiştirebilirim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  18. F

Bilgisayarı 2013 yılında almıştık. Son 4-5 yıldır kuzen kullanıyordu. Onun için hiçbir bakımını yapmamış onun için güncelliyorum. Bilgisayarda Win 7 ultimate kurulu neyle değiştireyim. Birde bilgisayardaki HDD yi taşınabilir yapıp SDD yi 120 mi 240 mı almalıyım. Oyun falan oynama yok sadece...
  19. F

memory 1587218406 SSD : Crucial BX500 SSD RAM olarak hangisini önerirsiniz
  20. F

LENOVO G580 Laptop bilgisayarım var. Aşırı yavaş çalışıyor. Hızlandırmak için RAM ve HDD yi değiştirmek istiyorum. RAM i 1600 4 GB mı 1333 4GB mı tavsiye edersiniz. Hangi SSD yi tavsiye edersiniz
  21. F

HDD'den SSD'ye geçince yapılması gerekenler

Fastboot ne olduğunu bilmiyorum.Açıklarsanız UEFI kurulumu nasıl yapılıyor
  22. F

HDD'den SSD'ye geçince yapılması gerekenler

Laptopumu HDD'den SSD'ye geçiş yaptım. Bios da veya başka bir ayarlarda neleri düzeltmeliyim ?
  23. F

Laptop ram tavsiyesi

AIDA64 yardımıyla birim adını biliyorum. Yukarıdaki resimde yazıyor 1584963948 Markası micron muş
  24. F

Laptop ram tavsiyesi

Hangi RAMi tavsiye edersiniz
  25. F

Laptop ram tavsiyesi

SSD ye geçişy yapıyorum. Yeni sipariş verdim. https://www.epey.com/sabit-disk/crucial-bx500-ct240bx500ssd1.html
  26. F

Laptop ram tavsiyesi

Laptop un ramini değiştirmek istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir ram var mı veya bu yeterli bir ram mi? Oyun oynamıyorum günlük işlerde kullanıyorum.
  27. F

Notebook aşırı yavaş

Bilmediğim için soruyorum notebook daki hdd nin yerine mi takıyoruz yoksa dışardan usb ile mi bağlantı kuruyoruz. Birde ram önerebilir misiniz
  28. F

Notebook aşırı yavaş

Notebook da 480 lik hdd olduğundan en uygun bir ssd olsa iyi olur
  29. F

Notebook aşırı yavaş

Hangi ssd yi tavsiye edersiniz
  30. F

Notebook aşırı yavaş

Şu an windows 10 kurulu.Tavsiye edebileceğiniz ssd var mı?
  31. F

Notebook aşırı yavaş

https://browser.geekbench.com/geekbench3/8278492 Notebook aşırı yavaş açılıyor, bir program açması 10-15 sn oluyor. Sizce sebebi ne olabilir.
  32. F

Corsair ram mi Team Group ram mi

https://www.epey.com/bellek-ram/karsilastir/121505-197537/corsair-vengeance-lpx-cmk8gx4m1d3000c16_team-group-t-force-vulcan-z-tlzrd48g3200hc16c01/ İki ram den birini almak istiyorum sizce hangisi daha iyi veya başka bir ram de olur.Yardımcı olur musunuz?
  33. F

Bilgisayarım açılıp kapanıyor sürekli

Ramlerin yerlerini değiştirdim. Bir haftadır kullanıyorum hiçbir sıkıntı olmadı düzeldi. Herkese teşekkür ederim.
  34. F

mdsched.exe yaptım bir sıkıntı çıkmadı. En kısa zaman da ramlerin yerini değiştirip deneyeceğim
  35. F

Evet çift ram kullanıyorum. Ramleri test etmek için bir program var mı?
  36. F

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı açarken önce açılıyor 5 6 saniye sonra kapanıyor tekrar başa sarıyor. Önceden yapmıyordu. 2 3 defa yaptıktan sonra powersupply dan kapatıp biraz bekledikten sonra tekrar açıyorum bu sefer açılıyor. Birde ilk defa mavi ekran verdi ( kmode exceptıon not handled)...
  37. F

Assassin's Creed Syndicate Açılmama Sorunu

Aynı sorun bende de vardı. Uplayi silip tekrar yükledim ve locate insalled game den oyunu yükledim çalıştı
  38. F

Google chrome indirme hızı düşük

evet 8 mbps ama 200 civarı indiriyor sebebi nedir
  39. F

Google chrome indirme hızı düşük

google chrome da film indirme hızım ortalama 200 kb/sn ama internet hızım 8 mb neden bu kadar düşük? yardımcı olursanız sevinirim
  40. F

İnternet testi yaptım başarısızların nedeni

Başarısızların nedeni nedir? Nasıl düzeltilir
  41. F

En uygun DNS hangisi

Merhaba arkadaşlar türk telekomda en iyi dns hangisi nasıl bulabilirim. Yardımcı olur musunuz? İnternetimi en yüksek hızda kullanmak için de yapmalıyım?
  42. F

Virüs nasıl temizlenir

Arkadaşlar teşekkürler virüsler silindi. Taramalarda bişey çıkmıyor
  43. F

Virüs nasıl temizlenir

windows 10 Malwarebytes ile tarama yaptım bişeyler bulmadı
  44. F

Virüs nasıl temizlenir

Evet defender windows
  45. F

Virüs nasıl temizlenir

Teşekkürler zararlı bir şeyler bulmadı
  46. F

Virüs nasıl temizlenir

kurdum birşeyler sildi ama yeniden başlarken sistem düzgün başlatılamadı dedi.Ne yapmalıyım sizce
  47. F

Virüs nasıl temizlenir

Merhaba arkadaşlar bilgisayarım da tarama yaptım ve trojen buldu nasıl temizlerim
  48. F

İşlemci aşırı ısınıyor

gpu usage hocam sebebi nedir. birde değerler nasıl
  49. F

İşlemci aşırı ısınıyor

1579450029 Ekran kartı neden böyle dalgalanma oluyor?
  50. F

İşlemci aşırı ısınıyor

Program yüklü değil hocam indireyim atarım
  51. F

İşlemci aşırı ısınıyor

Merhaba arkadaşlar oyun oynarken işlemci aşırı ısınıyor ve ekran kartı kullanımı sürekli değişiyor %90 lar civarından %5 civarına düşüyor.Sizce sebebi nedir? SİSTEM: ANAKART: ga-h61m-ds2 (rev 3) http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-h61m-ds2rev_30#kf İŞLEMCİ: İNTEL İ5 2500...
  52. F

Sapphire Pulse Radeon RX 580 8GB Denk Nvidia ekran kartı tavsiyesi

bir arkadaş nvidia ya denk daha iyi olur demişti
  53. F

Sapphire Pulse Radeon RX 580 8GB Denk Nvidia ekran kartı tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar https://versus.com/tr/sapphire-pulse-radeon-rx-580-8gb denk nvidia ekran kartı arıyorum.Ne önerirsiniz