Arama sonuçlarınız

1. GangsterKing

Öneri Nasıl bir Laptop almalıyım?

Hocam mümkün olduğunca iris grafik kartına yaklaşımıyorum ben
  2. GangsterKing

Öneri Nasıl bir Laptop almalıyım?

Arkadaşlar merhaba. İşim gereği bir Laptop almam gerekiyor. Arada oyun oynamayı da seven biriyim. İşlemci ve ekran kartı önemli ama bütçem 25.000 civarı. Tavsiyelerinize önem veriyorum çünkü piyasada bir sürü Laptop var ve kararsız kaldım. Monster düşünüyordum fakat duyduğum olumsuz yorumlar da...
  3. GangsterKing

Soru Yeni nesil bilgisayarlardaki sorunlar

Arkadaşlar merhaba. Konuyu şöyle özetliyorum. Kardeşime Hp victus Rtx ekran kartlı bir dizüstü laptop aldık ve iki gün sonra klavye tarafında şişme olduğunu fark edip değişim talebinde bulunduk. Hemen kabul edildi. Aynı sorunu bugün iş yerimde Monster Rtx li yeni alınmış bir bilgisayarda da fark...
  4. GangsterKing

Yardım Monster Notebook ram sorunu

Farklı forumlarda düşük Mhz deki rama uygun olarak çalışır diyorlar doğruluk payını bilmiyorum ama
  5. GangsterKing

Soru Arkadan itiş mi? Önden itiş mi?

Hocam bende 1989 model Mercedes var arkadan itiş gayet güzel duruyor abs sağolsun ?
  6. GangsterKing

2933 mhz 8 gb laptop ram - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 1067502167 Arkadaşın biri monster Notebook tan çıktığını söylemiş markasını anladım sadece Samsung
  7. GangsterKing

Hocam aynı ramdan bulmak çok zor sahibinden uygulamasında ikinci el olarak bir iki tane gördüm 700-800 fiyat çekmişler
  8. GangsterKing

Arkadaşlar bir tanıdıktan Monster Notebook Abra A5 V16.6.5 alacağım. İçinde 8Gb DDR4 2933 Mhz ram var. Ben dual ram yapmak istiyorum. Bu bilgisayara 3000Mhz 8Gb ram takarsam sorun olur mu uygun olur mu sizce?
  9. GangsterKing

YouTube izlerken bir anda ekranım dondu

Emin olamadım ama güncelleme yapmadığınızı söylemişsiniz. Güncelleme yapmanız ve birde öyle denemeniz şart. Sisteminiz gayet yeterli çünkü.
  10. GangsterKing

YouTube izlerken bir anda ekranım dondu

Bilgisayar özellikleri nedir ?
  11. GangsterKing

Bilgisayar Programcılığı

Dostlar ikinci bir üniversite bilgisayar programcılığı (2 yıllık) okumayı düşünüyorum. Bu sektörde olanlar veya tanıdığı bildiği olanlar, iş imkanları bölümün artıları ve eksilerini anlatabilir mi ?
  12. GangsterKing

TV de YouTube Sorunu

Yokmu bir fikri olan arkadaş ?
  13. GangsterKing

TV de YouTube Sorunu

Televizyonda Google Play yok usta market uygulaması var. Uygulamasından ise sadece silebiliyorum YouTube u
  14. GangsterKing

TV de YouTube Sorunu

Vestel 55UD9300 model bir smart tv var. Bu tv nin YouTube uygulaması iyi çalışırken bugün böyle (fotoğrafta) hata verip beni YouTube internet sayfasına atıyor. Hali ile telefondan filan tv ye yansıtamıyorum. Tv nin güncelleme menüsünde de güncelleme bulamıyor yardımınızı bekliyorum
  15. GangsterKing

Askerlik ile ilgili merak edilenler

Peki askerlik yaptığımız ay süresince herhangi bir ücret ödeniyor mu bize ihtiyaçlar için ?
  16. GangsterKing

Laptopmu oyun acarmı?

Requirements Test bu site güvenilir.İstediğiniz oyunu yazın çalıştırbilir mi idyen tuşa basın pc ye inen yazılımı çalıştırın sisteminizi tanıyıp sizi kendi sayfasına yönlendirerek açılıp açılmıyacağını gösterir.
  17. GangsterKing

acemi birlikten sonra tanıdığım hangi askere giden arkadaş var ise instagrama hikayeler atıyordu filan o nasıl oluyor ceza yok mu ?
  18. GangsterKing

Tüm foruma selamlar. Öncelikle herkesten ricam askere gitmiş olanlar veya şu anda yapanlar cevap versin ki doğruluk payı fazla olsun cevapların. Dostlar ben tecili bozdurup askere gitmeyi düşünüyorum. Askerde ki sıkıntılar neler? Bilinmesi gerekenler neler? Ve çok merak ettiğim telefon mevzusu...
  19. GangsterKing

Amd işlemcili, amd ekran kartlı laptop, harici ekran kartı sorunu

Hocam adrenalin son sürümünde öyle bir seçenek yok ben görmedim. Zaten konuyu ben başlattım ama fark ettim ki bilgisayar görmese bile otomatik olarak harici ekran kartını kullanıyor.
  20. GangsterKing

Hangi emulatör

Canım sıkıldı ve pc den Pubg Mobile oynamaya kara verdim. Sizce oynanır mı ve hangi emulatör kullanmalıyım sanki gameloop kastırıyor gibi
  21. GangsterKing

Manuel mi otomatik mi ?

Bu insandan isnana farklılık gösterir. Bazıları otomatik vitese oyuncak araba der bazıları rahatlık der. Ama şöyle bir şey var ki manuel vites araba kullanıp alışırsan otomatiği de rahat kullanırsın. Ama sadece otomatik kullanırsan birgün manuel kullanmak zorunda olursan tökezlersin. Şahsen...
  22. GangsterKing

Aynı anda 2 tane servis sağlayıcısı

Cevaplar için teşekkürler dostlar. ?
  23. GangsterKing

Yaşa göre kampanya olmadığına emin misiniz ? Veya bilen var mı
  24. GangsterKing

Aynı ev değil farklı evlerde yaşıyoruz benim söylediğim abonelik alabilir mi benim üzerime yani aynı anda 2 internet sağlayıcısından abonelik olur mu
  25. GangsterKing

Aslına bakarsan bende öyle biliyorum ama biri millenicom diğeri Türk Telekom kabul eder mi diye şüphelerim var
  26. GangsterKing

Arkadaşlar üzerime millenicomdan İnternet aboneliği var. Kuzenim benim üzerime yaşım ondan küçük olduğu için (ucuza gelecekmiş) internet almak istiyor türk Telekom dan. Sizce türk Telekom kabul eder mi? Lütfen gerçekten bilen arkadaşlar cevap versin önemli
  27. GangsterKing

W124 1985 model Mercedes Klima

Sunroof olunca klima olmuyor, klima olunca sunroof olmuyor. Mercedes o yıl değişik şeyler denemiş ? Daha önce klimalı ve sunrooflu Mercedes gördüm ve araç sahibi memnundu. Bulunduğum il Mercedes ustaları ile dolu inşallah güzel yapan birini bulurum
  28. GangsterKing

W124 1985 model Mercedes Klima

1985 model sunroof olan w124 Mercedes araca klima taktırmak istesek kaça patlar, uğraştırır mı arıza yapar mı bilgisi olan arkadaşlar var mı ?
  29. GangsterKing

Bilmiyorum ben ikinci el aldım adam Toshiba 240 gb ssd takmış bayağı hızlandırmış pc yi
  30. GangsterKing

Yok usta sistem aynı büyük bir hata var genelinde ama çözülemiyor. Amd rayzen serisi hariç pişmanlık. Yüksek performans kısmında dahili gözüküyor ama oyunları oynatıyor ya bende etkisini gördüm. Valorant, Battlefield 3, Euro Turck Simülatör 2, Pubg Lite rahatlıkla oynuyorum. Fakat bende SSD...
  31. GangsterKing

Sizce altyazılı mı dublaj mı ?

Genelde dublaj olduğu zaman bazı dizi veya film ses efektleri yutuluyor. Alt yazı orojinal ve daha keyif veriyor insana. Kişiden kişiye göre değişir. İkisini de dene tarafını seç ?
  32. GangsterKing

Vodafone vs Türk telekom Faturasız

Valla arkadaşlar vodafone u gömmüşler ama 3 yıldır kullanıyorum ve internet hızım iyi. Bazen para çaldığı doğru ama her ay yapmıyor. İnsaflı davranıyorlar :) şaka bir yana genelde türk telekomdan çok daha iyi kapsama alanı var ve ayrıcalıklıı kampanyaları çok. Hele ki Red li isen.
  33. GangsterKing

Fikir alışverişinde bulunalım dostlar

O zaman bulaşmamak daha mantıklı adam gibi piyasa hareketlerine göre araç almak lazım. Tabi piyasadaki fırsatçılar ve dolandırıcılara bişey yapıldığı sürece...
  34. GangsterKing

Emin misin hocam o kadar eder mi ya
  35. GangsterKing

Örneğin ticari ruhsatlı bir wolkswagen caddy, Peugeot partner, Renault Kangoo vs. bir araç aldık. Onu şahsi otomobil, hususi araç yapmak için ne kadar bir ücret ve hangi işlemleri izliyoruz ?
  36. GangsterKing

Nedir Bu Gaming Geceleri?

Belirli biligsayar bileşenleri belirli fiyat ve stokta indirime giriyor hocam
  37. GangsterKing

Ekran koruyucu önerisi

Telefoncularda 30 liraya satılan ürünler fiyat performans olarak işinizi görür bence.
  38. GangsterKing

Sistem Tavsiyesi

Masaüstü mü Dizüstü mü bakıyorsunuz?
  39. GangsterKing

rx 580 ekran kartı güncelleme yeni pc topladım

Evet hocam
  40. GangsterKing

rx 580 ekran kartı güncelleme yeni pc topladım

https://www.amd.com/tr/support/previous-drivers/graphics/radeon-500-series/radeon-rx-500-series/radeon-rx-580 Buyrun hocam.
  41. GangsterKing

Sizce gerekiyor mu ?

Yorumlarınız için teşekkür ederim
  42. GangsterKing

Sizce gerekiyor mu ?

Antalya ilinden Hatay iline gideceğim. İki ilde de seyahat kısıtlaması kalktı. Alo 199 telefona çıkmıyor yakınlarda bu illerden birbirine veya yasakların kalktığı iller arası seyahat eden var mı? Seyahat izin belgesi almam gerekiyor mu ?
  43. GangsterKing

İşletim Sistemim Windows 10 Uygunmudur ?

İşlemcinin yorulmasını, sıkıntı yaşamak istemiyorsan Windows 8.1 en mantıklısı
  44. GangsterKing

Düşük Sistemli Oyun Önerirmisiniz

Hikaye bazlı, spor, online ne tür oyunlar oynuyorsunuz ? 1589544808
  45. GangsterKing

Biliyorum Buna Benzer Konulardan Sıkıldınız Ama Bu Bilgisayar GTA 5 Oynatırmı

Ben bin pişman oldum aga. Ekran kartı sorunu, işlemci beni yıldırdı.
  46. GangsterKing

Düşük Sistemli Oyun Önerirmisiniz

Call of Duty: Modern Warfare 2 CS GO FİFA 07 (eski ama efsanelerden)
  47. GangsterKing

Biliyorum Buna Benzer Konulardan Sıkıldınız Ama Bu Bilgisayar GTA 5 Oynatırmı

Usta şu an aynı bilgisayardan yazıyorum almamışsan hiç yanaşma pişman olursun. GTA V oynatır ama düşük ayarlarda çok az bir FPS ile. Donmalar takılmalar olur keyif almazsın yani
  48. GangsterKing

Çift Ekran Kartı Sorunu

Bilgisayarım sağ tıkla özellikler orda kaç bit olduğu yazar ona göre indir anlamazsan fotoğraf at sana söylerim
  49. GangsterKing

Çift Ekran Kartı Sorunu

hiçbir sürücüyü kendi sitesi yerine başka bir siteden indirmenizi tavsiye etmiyorum. hata koduna bakacağım. 1589498817 Hocam sana yanlış link atmışım seninkinin sonunda M vardı şunu dene https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/amd-radeon-hd-7000m-series/amd-radeon-hd-7670m
  50. GangsterKing

Çift Ekran Kartı Sorunu

Amd nin kendi sitesinden doğru sürücüyü indirdiğinizden emin misiniz? 1589496558 https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/amd-radeon-hd-7000-series/amd-radeon-hd-7670
  51. GangsterKing

Sosyal medya devi Tik Tok hakkında suç duyurusu...

Reklam konusunda evet hak ediyorlar bedavadan onca reklamı instagram sağolsun görebiliyoruz.
  52. GangsterKing

Düşük sistem gereksinimli hikayeli oyun önerisi

Pardon hocam dikkat etmemişim benim hatam. O da efsane aşırı dercede beyni zorlayan bir oyundur. 3 kere bitirmiştim.
  53. GangsterKing

Sosyal medya devi Tik Tok hakkında suç duyurusu...

Ben zerre kadar sevmem bu uygulamayı ama severek kullanan insan çok. Zevkler ve renkler tartışılmaz bu uygulamanın bu kadar üzerine gidilmesi gereksiz bence isteyen istediği uygulamayı kullanır. Sizi rahatsız ediyorsa izlemeyin bence. Yanlış nalaşılmasın kimseye bir ithamda bulunmuyorum ama...
  54. GangsterKing

Modern warfare2 efsanedir pişman olmazsınz 1589495117 Inside, çok iyidir Mafia 1 ve Mafia 2
  55. GangsterKing

Call of Duty: Modern Warfare 2 Call of Duty 2
  56. GangsterKing

"Yanarım" Karlos-Yaren

Eski ama altın değerinde bir parçadır şahsen zamanında severek dinlerdim. :)
  57. GangsterKing

Bu oyunları kaldırır mı?

Ne demek inşallah istediğiniz gibi bir bilgisayar buluraunuz ama bu dönemde zor
  58. GangsterKing

Bu oyunları kaldırır mı?

Bende bakınca bu bilgisayar zorlanacak gibi işlemci ve ekran kartının oyun performansı minumun sistem özelliği (Skyrim için işlemci ve ekran kartının daha düşük performanslı) kötü.
  59. GangsterKing

Bu oyunları kaldırır mı?

bi dakika bakıyorum hocam
  60. GangsterKing

Bu oyunları kaldırır mı?

Hocam 4000tl ye daha güzel laptoplar var bu o kadar iyi değil
  61. GangsterKing

Netflix'te önerdiğiniz komedi dizileri?

https://g.co/kgs/jz8PmR bu netflixte yok sanırım ama herkes bana önerdi başlamayı düşünüyorum bunu önerebilirim.
  62. GangsterKing

Netflix'te önerdiğiniz komedi dizileri?

https://g.co/kgs/J5r5WG pişman olmazsınız
  63. GangsterKing

Bu İki Oyun Arasında Fikir Danışmak İsterim Dostlar

Arkadaşlar BattleField3 ü indirdim ve serverler dolu. En güzeli de türklerin olduğu server olması sürekli orda oynuyorum olan arkadaş varsa indirip zevkle oynuyabilir. :) 1589288729 isteyene serverin adını da verebilirim tanınmış bir youtuber ın serveri
  64. GangsterKing

her kes kendi ekraninin goruntusunu paylasa bilir

Buda benden olsun:)
  65. GangsterKing

Pc Windows 7 Den Windows 10 Nasıl Geçebilirim Usb Siz Cdsiz

işlemcin tahmini olarak windows 8.1 de daha iyi verim verir ona geç bence
  66. GangsterKing

https://www.gametracker.com/search/bf4/#search bu site güvenilir mi sizce burada serverler dolu gözüküyor
  67. GangsterKing

İyi tarafı da o hocam zaten yıllardır sevdiğim bir oyun ama kararsız kaldım yinede teşekkürler
  68. GangsterKing

Hocam forumda veya başka yerlerde kimi oynanıyor diyor kimi ise oynanmıyor diyor kafa karışıklığı oldu bende
  69. GangsterKing

Doslar bende hali hazırda Battlefield 3 var. Ama server durumu hala oynayan varmı bilmediğimden bilgi almadan indirmek istemiyorum. Gözüme takılanda Battlefield4 ün indirime girmiş olması. 5 euro olmuş indirimde. Bu iki oyunu halihazırda oynayan server durumunu bilen varmı? Sizce BF4 almalımıyım...
  70. GangsterKing

Netspeed Fiber İnternet

Teşekkür ederim hocam ekşi sözlüğe fazla güvenmiyorum zaten çoğu yorum eski şikayet var daki şikayetleri görünce vazgeçtim zaten yinede teşekkür ederim
  71. GangsterKing

Netspeed Fiber İnternet

Arkadaşlar daha önce de konu açmıştım ama net bir cevap alamamıştım. Türk Telekom veya Vodafone İnternet tahattut dolayısi ile bağlatmak istemiyorum. Türk neti aradığım zaman da bölgeniz fiber bölgesi olduğu için size hizmet veremiyoruz dendi. Superonline da pahalı bütçemi aşıyor. Millenicom...
  72. GangsterKing

Hangi servis sağlayıcı daha iyi ?

Altyapı sadece fiber arkadaşların dediği doğruymuş türk net belli bölgelerde fiber altyapısı olduğu zaman fiber tarife yapıyor. Bu arada millenicom u kimseye önermiyorum iptal ettim iki hafta internet bağlanmadı sürekli alay eder gibi oyaladılar beni türk net fiber altyapısi varsa türk nete...
  73. GangsterKing

Netspeed veya oris Telekom hakkında bilgisi olan varmı
  74. GangsterKing

Teşekkür ederim hocam eyvallah
  75. GangsterKing

Hocam bana yapmıyoruz demişlerdi bende görmüştüm attığınız linki neden olmadığını anlamamıştım 1587389934 Genelde bende çok iyi olduğunu biliyorum da tahattut ve pahalı olması beni biraz uzaklaştırıyor hocam
  76. GangsterKing

Süperonline gereksiz çok pahalı ve taahhütsüz pek yok hocam. Türk net ise adsl vdsl bağlantı yapıyormuş sadece fiberde bağlantı yapmıyormuş
  77. GangsterKing

Arkadaşlar millenicom a başvuru yapmıştım ayın 5 inde. Hala bağlanmadı internet iki hafta olmak üzere benimde canım sıkıldı bu duruma. 35mbps indirme 3mbps upload kurulum ücreti modem kirasi (15₺ her ay) paket yapmışlardı. Bende biraz araştırma yaptım netspeed ve oris Telekom kullanan varsa veya...
  78. GangsterKing

Pubg Lite Dx11 Ve Safe Mode Hatası

Dx i kaldırıp baştan yüklesin hocam ve bilgisayarın sistem özellikleri nedir 1587156630 Microsoft Visual C++ Güncel sürüm olduğundan emin olun
  79. GangsterKing

Pubg Lite Dx11 Ve Safe Mode Hatası

Bir ara bende almıştım aynı sorunu hocam onar kısmından halletmeye çalış olmazsa pubg lite resmi sitesinden kurulum için gerekli olan şeyler vardı dx12 gibi filan onları indir baştan kur ve bilgisayarı açıp kapat şayet sorun yine çözülemez ise başka bir şey denemeye çalışırız
  80. GangsterKing

Windows 10 format sırasında siyah ekran sorunu

Sıfırlama yaparken bir hata olmuş Windows yükleneceği disk hata vermiş gibi yedeklenecek birşey yok ise format at usb ile eğer yedeklenecek veri var ise bilgisayarcıya götür apart ile harddsik veya ssd içindeki verileri yedekler ve formatını atar geçmiş olsun hocam
  81. GangsterKing

Modem Bağlantı Sorunu

Bir şey soracağım win10 a geçtikten sonra mı bu sorunu yaşadınız
  82. GangsterKing

Modem Bağlantı Sorunu

Adaptör hocam verdiği model numarası pc wifi adaptörü
  83. GangsterKing

Modem Bağlantı Sorunu

Bu linkten driveri indirebilirsin ama seninkine uygun sürümü seç https://www.tp-link.com/tr/support/download/tl-wn8200nd/
  84. GangsterKing

Modem Bağlantı Sorunu

Hocam bilgisayarın marka ve modeli nedir
  85. GangsterKing

avast vpn mevcut ıp sorunu

Ne demek hocam
  86. GangsterKing

avast vpn mevcut ıp sorunu

Avasti bilmem ama vpn istiyorsan pc ve mobilde sorunsuz kullandığım Psiphon Pro yu öneririm ücretsiz reklamsız ve takır takır çalışıyor
  87. GangsterKing

Bilgisayarımın sarjı az gidiyor

Usta yeni aldıysan bi 12-24 saat şarjda kalması lazım ondan sonra normal kullanima başla sonra bilgisayarda takılırken baktın sarj %10 tak şarja batarya yeni veya kullanilmamis ise normaldir birkaç gün sonra kendine gelecektir ve bilgisayarın sarjının %10 un altına düşmemesine dikkat et
  88. GangsterKing

Bu sistemlerden hangisini tercih etmeliyim?

RX 470 140Fps RX 570 124 Fps veriyor. Rx470 önde olabilir ama RX570 daha güncel ve daha hızlı. Ben olsam RX570 alırdım daha güncel olacağı için aradaki fps farkı benim için önemli olmazdi ama sana kalmış karar. İstersen YouTube ta ekran kartlarının performanslarını csgo üzerinde test eden...
  89. GangsterKing

https://cpu.userbenchmark.com/SpeedTest/24530/IntelR-XeonR-CPU-----------X3470----293GHz İşlemci oyunlar için pek performans gösteremez ofis için kullanımı ideal olabilir ama ekran kartı güzel
  90. GangsterKing

Ram sıkıntısı

Anakarta uyumlu bir ram almayı unutma daha iyi bir performans almak istiyorsan da çift kanal tak örneğin 8gb ram istiyorsun 4gb+4gb tak kolay gelsin ? 1586184001 Hocam uyarmakta fayda var biliyorsun ki hassas parçalar dikkatli olmak lazım
  91. GangsterKing

Ram sıkıntısı

Bu işin ehli değil isen bir profesyonelden yardım almanı tavsiye ederim anakart çok hassastır en ufak bir hatada bozulabilir
  92. GangsterKing

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-Ryzen-3-2200G-vs-AMD-Ryzen-3-1200/m441832vs3931 2. Sistemdeki işlemci oyunlarda bir tık daha fazla performans sağlıyor 1586183571 Burada da 2 ekran kartının karşılaştırılmasına ve hangi oyunlarda kaç FPS verdiğini görebilirsin...
  93. GangsterKing

Ram sıkıntısı

Başlat‘a girin ve çalıştır yazın. Yada Windows tuşu ile R tuşuna beraber basın. Açılan ekrana msinfo32.exe yazın ve enter tuşuna basarak devam edin. Karşınıza komut sistem bilgi sayfası açılacak. Burada anakartın model ve diğer detaylarını görebilirsiniz. Anakrtın modelini öğrenmen için...
  94. GangsterKing

Ram sıkıntısı

Eski pc deki ve yeni pc deki anakart birbirine benzer veya aynı olmayabilir Ram lerin çalışma mhz leri vardır orda bir uyumsuzluk olabilir o yüzden sıkıntı yaşamış olabilirsin
  95. GangsterKing

Hocam amd kontrol panelinde de secemiyoruz yeni güncelleme ile değişti otomatik olarak geçiyor desen olmuyor çünkü amd ekran kartı panelinde harici ekran kartının çalışma verisi her zaman 0
  96. GangsterKing

Yok arkadaşlar kimse ne olduğunu bilmiyor amd çalışanı ile bile görüştüm o bile çözüm bulamadı sistemsel bir hata dedi kötü ama gerçek bir durum sanırım çözümünü bulamıyacağız
  97. GangsterKing

Sizce İki Araçtan Hangisi Daha Mantıklı ?

Hatay merkezde yaşıyoruz bizimkiler illa dizel istiyor bu iki araba arasında kalıp duruyorlar bende daha önce bu iki aracıda kullanmadım kullananların tavsiyeleri veya dezavantajları gibi yorumları varsa dinliyorum dostlar
  98. GangsterKing

Sizce İki Araçtan Hangisi Daha Mantıklı ?

Dostlar yakın zamanda 2. el araç almayı düşünüyoruz. Bütçemizde kısıtlı. Sizce 2011 Renault Symbol 1.5 dizel manuel mi yoksa 2008 Hyundai Accent Era 1.5 dizel manuel almak mı mantıklı olur ? Fikir alışverişi yapmak istedim de.
  99. GangsterKing

Laptop için SSD takviyesi

M.2 mi SATA mı onu da belirtirseniz size yardımcı olmaya çalışırım.
  100. GangsterKing

2200TL'ye kadar monitör önerisi verebilir misiniz ?

https://www.vatanbilgisayar.com/aoc-27-27g2u-bk-144hz-1ms-freesync-fullhd-dpport-hdmi-pivot-ips-oyuncu-monitoru.html 144hz ama bu senin işini gayet iyi görür dostum. Genelde 165hz ve üstü 2200 den fazla oluyor
  101. GangsterKing

Fenerbahçe'nin Tepkisi ve Türk Futbolu İçin Utanç Günü

Bak millete Fenerbahçe düşmanlığı için her türlü haberi çirkefliği sen ve senin gibiler yapıyorsunuz. Bu kadar mı korkuyorsunuz şu takımdan ya. Millete bu nefreti aşıladığın zaman eline ne geçecek? Fenerbahçe degilmiydi her takım eşit olsun hakem kaydı cartı curtu açıklayın diyen Fenerbahçe...
  102. GangsterKing

Arkadaşlar bu laptop tahmini kaç sene üzmez? Sadece oyun için

Ben casper marka bilgisayara fazla güvenme derim imkanın varsa başka markalara bak bence
  103. GangsterKing

İ7 3770 1500 Tl Ekran Kartı Önerisi

Bu fiyata bence yukardaki arkadaşın dediği gibi AMD RX590 almalısın tam bir fiyat performans ürünü üzmez seni https://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-RX-590-Desktop-GPU-Benchmarks-and-Specs.400721.0.html Buradan özelliklerine bakabilir sayfanın en aşağısında hangi oyunda hangi ayarlarla kaç...
  104. GangsterKing

Hangi Windows türünü kullanmam doğru olur

Yani arkadaşımdan aldım ben onu yalan yok denedim de kendi bilgisayarımda kız kardeşimin bilgisayarında da hiç sıkıntı çıkmadı şu ana kadar. Ha ama korkutma amaçlı program açılışında bir ses ve ıslık sesi koymuşlar orası ayrı haklı da olabilirsin ama bende sıkıntı olmadı dediğim gibi
  105. GangsterKing

Hangi Windows türünü kullanmam doğru olur

Herhangi bir bilgisayarcıya gidip win10 pro lisanssız çok ucuz olarak yüklüyebilir veya kendiniz de resmi sitesinden lisanssız indirebilirsiniz. Lisanlamak için KMC adı altında bir program var geçen gün arkadaşım kullandı ve gerçekten hem Windows hemde Office word vs. lisanlıyor ücretsiz olarak...
  106. GangsterKing

Oyun için internet kafe işletmeciliği

https://www.incehesap.com/uye/sepet.php Şöyle bir sistem yaptım uyar mı bilmem ama ideal gibi istediğin paraya
  107. GangsterKing

Gta 5 fps

Başkan i3 8GB ram de böyleyse seninki de düşük ayarlarda oynatabilir diye düşünüyorum
  108. GangsterKing

Oyun için internet kafe işletmeciliği

Genelde bilgisayar kasalarında işlemci ve ekran kartı temel fiyatı arttırır. O yüzden işlemci kısmından da kar etmek isterseniz AMD öneririm. Şöyleki Reyzen5 ve Reyzen7 olması şartı ile. Reyzen5 te iyi sürümlerinden olması lazım. Ekran Kartında Geforce GTX 4 GB lık bir ekran kartı...
  109. GangsterKing

Monster Abra A5 v1 ile HP Pavilion 15 Hk.

Dostum HP de genel bir ısınma sorunu var. Kime sorsam HP bilgisayarı olan bu konudan şikayetçi sana önerim monster dan pişman olmazsın
  110. GangsterKing

Rx560x li laptop mu gt 1050 mi

Şimdi farklı kaynaklarda asus u gömen de var acer ide gömen. https://versus.com/tr/amd-radeon-rx-560x-vs-nvidia-geforce-gtx-1050 Bu alıntı sayfada kendin gezmeni karşılaştırmaları görmeni tavsiye ederi. RX560X birazcık daha iyi gibi ama ikiside birbirine denk. Tavsiyem daha fazla depolama...
  111. GangsterKing

Şöyleki Readon ayarları Adrenalin 2020 sürümünden sonra çok değişti. Nasıl yapılır bilmiyorum. Ayrıca şunu keşfettim yeni sürümde ekran kartlarının hangi ısıda kaç gpu verdiğini filan gösteriyor. Kullanamadığım harici ekran kartı değerleri sıfır yani hiç kullanılmıyor.
  112. GangsterKing

Maalesef olmadı başka bir çözüm yolu bilen varmı arkadaşlar ?
  113. GangsterKing

Bilgisayarım ne kadar eder?

Anakartın Casper olması kötü o bilgisayarı itici kılıyor. HDD eskidi artık millet SSD alıyo takır takır allah kolaylık versin 1578667135 1500 e kadar yolu var anca o da senin ikna kabiliyetine bağlı
  114. GangsterKing

Evet iki gün kaldı tek yaptığı win 10 pro yükseltmek driverleri ben kurmak zorunda kaldım
  115. GangsterKing

Bilgisayarcıya götürdüm format attı çözüm bulamadı bakacağım çözümünüze
  116. GangsterKing

Fabrika çıkışıda win10 olduğu için garipsiyodum win8 kurup yüklemeden olmaz mı sizce internetimin durumu vasat ta
  117. GangsterKing

Tabi dostum normal ona lafım yok ama harici ekran kartını nasıl aktif hale getirebilirim onu öğrenmek istiyorum
  118. GangsterKing

General Mobile E-tab 5 için rom önerisi

Hala ilgileniyorsan ben sağlam bir tane buldum. sağlam rom ben kardeşimin tabletine kurdum akıcı ve güzel şekilde çalışıyor. Sadece vidoda play stor fix var onu flashlamayı unutmuş diğerlerini nasıl flashlıyorsa onu da öyle yapacaksın
  119. GangsterKing

Hp15 ba010nt modelli bir laptop var. İnternette binbir türlü çözüm aradım ama ne yaptıysam olmuyor lütfen yardım edin. Fotoğraflarda görüldüğü gibi sistem özelliklerim bu. Şöyleki bilgisayrın fabrika çıkışında harici ekran kartı R7 M440 olarak gözüküyor. Ama benim bilgisayarda bu R7 M340 olarak...