Netspeed Fiber İnternet

Bu konuyu okuyanlar

GangsterKing

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar daha önce de konu açmıştım ama net bir cevap alamamıştım. Türk Telekom veya Vodafone İnternet tahattut dolayısi ile bağlatmak istemiyorum. Türk neti aradığım zaman da bölgeniz fiber bölgesi olduğu için size hizmet veremiyoruz dendi. Superonline da pahalı bütçemi aşıyor.
Millenicom beni bezdirdi 2 haftada bir internet baglatamadılar onu da iptal ettirdim.
Size sorum şu netspeed fiber internet kullanan arkadaşlar var ise tavsiyeleriniz yaşadığınız deneyimleri bahsedebilirmisiniz ?
Antalya merkez de fiber bağlatmayi düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar daha önce de konu açmıştım ama net bir cevap alamamıştım. Türk Telekom veya Vodafone İnternet tahattut dolayısi ile bağlatmak istemiyorum. Türk neti aradığım zaman da bölgeniz fiber bölgesi olduğu için size hizmet veremiyoruz dendi. Superonline da pahalı bütçemi aşıyor.
Millenicom beni bezdirdi 2 haftada bir internet baglatamadılar onu da iptal ettirdim.
Size sorum şu netspeed fiber internet kullanan arkadaşlar var ise tavsiyeleriniz yaşadığınız deneyimleri bahsedebilirmisiniz ?
Antalya merkez de fiber bağlatmayi düşünüyorum.
Koca forumda kimsenin bir tavsiyesi yokmu arkadaşlar

Son düzenleme:

GangsterKing

Asistan
Reaksiyon puanı
47

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Teşekkür ederim hocam ekşi sözlüğe fazla güvenmiyorum zaten çoğu yorum eski şikayet var daki şikayetleri görünce vazgeçtim zaten yinede teşekkür ederim

Eksi Yorumlarinda 2020 Yorumlarida Mevcut. Son Sayfaya Giderseniz Gorursunuz.
Bknz : Yeni Yorumlar
Ayrica Ordaki Yazarlar Bildigini Soylemekten Cekinmeyen Insanlardir.