Hangi servis sağlayıcı daha iyi ?

Bu konuyu okuyanlar

GangsterKing

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar millenicom a başvuru yapmıştım ayın 5 inde. Hala bağlanmadı internet iki hafta olmak üzere benimde canım sıkıldı bu duruma. 35mbps indirme 3mbps upload kurulum ücreti modem kirasi (15₺ her ay) paket yapmışlardı.
Bende biraz araştırma yaptım netspeed ve oris Telekom kullanan varsa veya millenicom deneyimleri ve tavsiyeleri nelerdir? Sizce millenicom yerine bunlardan birine mi geçeyim ?
Taahhütsüz limitsiz fiber bağlantı istiyorum.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Fiber'de Turkcell Superonline ve Turknet başarılı, onlara bakmanızı öneririm. Turknet'in taahhütsüzlük artısı var.

GangsterKing

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Fiber'de Turkcell Superonline ve Turknet başarılı, onlara bakmanızı öneririm. Turknet'in taahhütsüzlük artısı var.
Süperonline gereksiz çok pahalı ve taahhütsüz pek yok hocam. Türk net ise adsl vdsl bağlantı yapıyormuş sadece fiberde bağlantı yapmıyormuş

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Süperonline gereksiz çok pahalı ve taahhütsüz pek yok hocam. Türk net ise adsl vdsl bağlantı yapıyormuş sadece fiberde bağlantı yapmıyormuş

Turknet'in fiber desteği bulunuyor. Bölgenizi sorgulayarak bilgi alabilirsiniz.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Hocam ISSler bölgeden bölgeye çok değişiklik gösterir. Komşularınızdan, arkadaşlarınızdan bilgi alın derim ben. Yine de öneri isterseniz Superonline gerek desteği gerek verdiği modem her şeyiyle güzeldir.

GangsterKing

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Turknet'in fiber desteği bulunuyor. Bölgenizi sorgulayarak bilgi alabilirsiniz.

Hocam bana yapmıyoruz demişlerdi bende görmüştüm attığınız linki neden olmadığını anlamamıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ISSler bölgeden bölgeye çok değişiklik gösterir. Komşularınızdan, arkadaşlarınızdan bilgi alın derim ben. Yine de öneri isterseniz Superonline gerek desteği gerek verdiği modem her şeyiyle güzeldir.
Genelde bende çok iyi olduğunu biliyorum da tahattut ve pahalı olması beni biraz uzaklaştırıyor hocam

GangsterKing

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Netspeed veya oris Telekom hakkında bilgisi olan varmı

zort

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Maalesef bölgeye göre müşteri hizmetlerinin iyiliği ve kötülüğü değişebiliyor.

Ben TurkNet kullanıcısıyım ve memnunum da.

Ben olsam TurkNet, Türk Telekom, Super Online, Millenicom, Kablo Net sitelerinden altyapımı sorgulatırım ve en yüksek hızı hangisinde alırsam onu seçerim.
Buarada yanında verdikleri modemi ben hiçbir zaman kullanmam güzel bir modem alıp kurabilirsen (ki bazı hizmet sağlayıcılarının bunun hakkında yayınladıkları videolar var örn TukNet) ne mutlu sana (kullanmamdan kastım kendi evine uygun modem seçmen senin için daha yararlı).

Son düzenleme:

millonertiger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Superonline fiber konusund çok iyi türknet ise sadece adsl vdsl veriyor fiber varken vdsl adsl hiç bakma bende fiber olsa vdsl2 nin yüzüne bakmam

zort

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Netspeed veya oris Telekom hakkında bilgisi olan varmı
Benim, senin sorduklarından Türk Telekom'u biliyorum. Onda da fiber internet 150 TL hatta şu attığım linkte fotoğraflarda fiyatlandırmayı gösteriyor.

Superonline fiber konusund çok iyi türknet ise sadece adsl vdsl veriyor fiber varken vdsl adsl hiç bakma bende fiber olsa vdsl2 nin yüzüne bakmam
Hayır TurkNet fiber veriyor ancak her operatör gibi belirli bölgelerde.

Fiber İnternet - TurkNet ile Işık Hızında İnternet — TurkNet

millonertiger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Benim, senin sorduklarından Türk Telekom'u biliyorum. Onda da fiber internet 150 TL hatta şu attığım linkte fotoğraflarda fiyatlandırmayı gösteriyor.

Hayır TurkNet fiber veriyor ancak her operatör gibi belirli bölgelerde.

Fiber İnternet - TurkNet ile Işık Hızında İnternet — TurkNet
Versede türknet kullanılmaz müşteri hizmetleri bile yok anca çözüyolar

Arkadaşlar millenicom a başvuru yapmıştım ayın 5 inde. Hala bağlanmadı internet iki hafta olmak üzere benimde canım sıkıldı bu duruma. 35mbps indirme 3mbps upload kurulum ücreti modem kirasi (15₺ her ay) paket yapmışlardı.
Bende biraz araştırma yaptım netspeed ve oris Telekom kullanan varsa veya millenicom deneyimleri ve tavsiyeleri nelerdir? Sizce millenicom yerine bunlardan birine mi geçeyim ?
Taahhütsüz limitsiz fiber bağlantı istiyorum.
Altyapında fiber varsa superonline bak yokse netspeed ve ya pek önermediğim türknete

GangsterKing

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Altyapı sadece fiber arkadaşların dediği doğruymuş türk net belli bölgelerde fiber altyapısı olduğu zaman fiber tarife yapıyor.
Bu arada millenicom u kimseye önermiyorum iptal ettim iki hafta internet bağlanmadı sürekli alay eder gibi oyaladılar beni türk net fiber altyapısi varsa türk nete yoksa netspeede başvuracağım mecbur