Arama sonuçlarınız

1. Brian O'Conner

MIUI 11 Güncellemeye değer mi?

Ben olsam yapmazdım. Zaten 10 ile 11 arasında çok bir fark yok.
  2. Brian O'Conner

Redmi K40 Pro'ya Yakından Bakalım!

Güzel haberlerim var. 29 Mart'ta Redmi K40 Pro'nun global lansmanı yapılacak. Globaldeki ismi ise "Mi 11i" 1616762404 Eleştiri için teşekkürler. Biraz araştırıp dediğiniz detayları konuya ekleyeceğim. Yaklaşık fiyat için 29 Mart'ta yapılacak lansmanı beklemek gerek :D
  3. Brian O'Conner

Telefonum Kasmaya Başladı iade edebilirmiyim

Çıkış fiyatı sudan ucuz olan cihazlardan çok bir şey beklememek gerek :D
  4. Brian O'Conner

Xiaomi'den büyük süpriz

Konu içerisinde bazı yerlerde Mi Max yazıyor. Sanırım yanlış yazmışsınız. Düzeltirseniz iyi olur
  5. Brian O'Conner

Telefonum Kasmaya Başladı iade edebilirmiyim

Cihazınıza hard reset atmayı deneyebilirsiniz.
  6. Brian O'Conner

Xiaomi Cihazlarda MSA Durduruldu Hatasının Çözümü

Bunun yerine Chrome uygulamasını en son sürüme yükselterekte sorunu çözebilirsiniz.
  7. Brian O'Conner

Rica ederim :D
  8. Brian O'Conner

Temalar uygulamasında yazı tipi olarak aratın. İsmi Google Sans v4 1616501428 Rica ederim :)
  9. Brian O'Conner

Bende düzeldi fakat düzelmeyenler var. O yüzden ekledim.
  10. Brian O'Conner

Telegramda bir kaç kişide gördüm uygulama güncel olmasına rağmen bu sorunu yaşıyorlardı. O yüzden güncellemeleri kaldırma seçeneğini ekledim.
  11. Brian O'Conner

Herkese Merhaba, Bugün birçok Xiaomi kullanıcısı cihazlarında MSA uygulaması durduruldu hatası alıyor. Sorunun çözümü için iki yol var. Birincisi Play Store üzerinden Android Sistem WebView uygulamasını güncellemek. Sorun bende bu şekilde çözüldü. Bir başka seçenek ise bu uygulamanın...
  12. Brian O'Conner

iPhone 11'in ekranı beni üzer mi?

Kullanmadığım için soruyorum QHD+ ve FHD+ arasında çok bir fark var mı? Malum ben fakir Redmi Note 8 kullanıcısıyım FHD+ tan ötesini göremedim ?
  13. Brian O'Conner

FHD+ çözünürlükte dediğiniz olabilir fakat o fiyat bandındaki S20+ ve Note 10+'da QHD+ var.
  14. Brian O'Conner

Yazılım halledilir ya. En kötü AOSP kurarız. Donanım iyi olsunda yazılım çözülür :D
  15. Brian O'Conner

Sizin cihaza suikast tertip ediyorum o zaman :D 1616414621 Ah Xiaomi bizim ülkemizde bir güzellik yapsa da daha ucuza sunsa çeşke. 1616414701 Redmi K40, Poco F3 olarak geliyor. K40 Pro ile ilgili bir bilgim yok. Gelse güzel olur ama dediğiniz gibi Mi 11 geride kalabilir. Bildiğim kadarıyla Mi...
  16. Brian O'Conner

Video film izleme?
  17. Brian O'Conner

Redmi Note 10 Pro harbiden güzel cihaz olmuş. Tabii Türkiye fiyatını daha bilmiyorum 25 Mart'ı beklemek gerek. 3000 civarı olursa tadından yenmez.
  18. Brian O'Conner

Yorumumu dikkatlice tekrardan okumanı tavsiye ederim. Ortada kıyas yok. Çıkış fiyatı 100 dolar olan Redmi Note 8'de BİLE FHD+, 60hz IPS LCD ekran var. Ekranın daha iyi olduğunu iddia etmiyorum. Bu fiyattaki bir cihazda bile FHD+ ekran var. iPhone 11 almaktansa aynı fiyat bandındaki başka...
  19. Brian O'Conner

Sanırım her fiyat bandında bir alternatif çıkarmaya çalışıyor. Bunu başardı da. Ama gerçekten çok fazla cihaz oldu. Güncelleme desteğini nasıl yapacaklar onu merak ediyorum.
  20. Brian O'Conner

Herkese Merhaba, Geçtiğimiz günlerde Redmi K40 serisi tanıtıldı. İnceleme konusu uzun zamandır aklımdaydı ancak sınavlar vs. yüzünden açamadım. Bugün sizinle Redmi K40 Pro'yu inceleyeceğiz. Hazırsanız başlayalım. E3 ile donatılmış geleneksel amiral gemisinin aksine Redmi K40 Pro, yeni nesil...
  21. Brian O'Conner

Ben senin yerinde olsam o kadar para verdikten sonra 60hz IPS LCD bir ekrana bakmak istemezdim. Üstüne üstlük ekran HD+. Çıkış fiyatı 100 dolar olan Redmi Note 8'de bile FHD+, 60hz IPS LCD ekran var. Tabii panel farkı mutlaka vardır iPhone'un paneli daha iyidir ama bu sadece bir örnek. Samsung...
  22. Brian O'Conner

Redmi Note 10 Serisi Tanıtılıyor! Yayın Linki İçeride

Redmi Note 8 Pro 6/64 çıkış fiyatı 259 Euro. Redmi Note 9 Pro çıkış fiyatı 275 Euro. Bu şekilde düşünürsek 300 Euro civarı olur.
  23. Brian O'Conner

Super Amoled 120hz ekran ile gelecek. Mükemmel bir cihaz bizleri bekliyor :)
  24. Brian O'Conner

Herkese Merhaba, Büyük gün yarın. Redmi Note 10 serisi tanıtılacak. Sizler için yayın linkini buldum. Bu linkten resmi yayına, bu linkten ise Yeşil Robot (ShiftDelete.Net'in kanalı) YouTube kanalının yayınına gidebilirsiniz. Yeşil Robot yayını Türkçe'ye çevirip paylaşacaktır. Siz Redmi Note...
  25. Brian O'Conner

Redmi 8A dual sizce iyimi?

RN8 2.5k civarına çıktı
  26. Brian O'Conner

Redmi 8A dual sizce iyimi?

Kamera sensörü güzel. Google Camera kurarsan harika çeker :)
  27. Brian O'Conner

Ne Oldu Bizim Android 11 ve Miui 12.5?

Dün, Mi 9T için Çin stabil sürümüne Android 11 geldi. 1 - 1.5 aya global sürümede gelir :)
  28. Brian O'Conner

Poco X3 şarj hızı azalması

Başka adaptör varsa onunla deneyin.
  29. Brian O'Conner

Kuzenime xiaomi al dedim

Bozulma sorunu yok. Kronik sorunlu cihazlar var. Mesela Redmi Note 8'de Wİ-Fİ sorunlu. Redmi Note 9 serisi kameraya toz alıyor. Gibi gibi.
  30. Brian O'Conner

Xiaomi Akıllı Saat/ Bilekliklerde Bağlantı Problem Çözümü

Afiyet olsun desem kızar mısın ???
  31. Brian O'Conner

Xiaomi Akıllı Saat/ Bilekliklerde Bağlantı Problem Çözümü

Herkese Merhaba, Çoğumuz F/P açısından Mi Band serisini çok seviyoruz. Bize çok ucuza güzel özellikler sunan bu bileklikler Mi Fit uygulaması ile çalışıyor. Hakeza yakın zamanda ülkemize giriş yapan Amazfit (Bu firma Xiaomi ve Huami ile ortaklaşa kurulan bir firma) akıllı saatlerde Mi Fit...
  32. Brian O'Conner

Poco x3 9 saat ekran süresi iyi mi

Bu tür ağır oyunlar için güzel bir ekran süresi ?
  33. Brian O'Conner

4000-7000 TL Aralığında telefon önerisi (Global Vers. - 2. El Olabilir)

Ben sizin yerinizde olsa kesinlikle Mi 11 tercih ederdim. Snapdragon 888, Harman Kardon stereo hoparlör, 55W hızlı şarj, 2K ekran mükemmel bir cihaz. İsterseniz verdiğim YouTube videosundan incelemesini izleyebilirsiniz.
  34. Brian O'Conner

Bruh Moment Öyle Bir Andır Ki ... (Devamını getirin)

Yok hocam [emoji2] Telegramda bir grupta gördüm denemiş
  35. Brian O'Conner

Bruh Moment Öyle Bir Andır Ki ... (Devamını getirin)

Bruh moment öyle bir andır ki Redmi Note 8 cihazını yükseltmek için Redmi Note 9 romu yüklersin. 1614430147 Denemeyin hee Hard Brick yersiniz :D
  36. Brian O'Conner

Bir Redmi Note 8 kullanıcısı olan ben bunu beğenmedim ? Ama doğru söze ne denir :/ 1614429957 Daha Çin kapalı betada test ediliyor. Çin stabile geldikten 1.5 - 2 ay sonra globale gelir. Beklemekten başka çare yok :/
  37. Brian O'Conner

Cihaz neydi? 1614422558 Redmi Note 8 ise Çin stabil için Android 11 yayınlandı. Genelde çine geldikten 1.5-2 ay sonra globale gelir.
  38. Brian O'Conner

Üsttekinin kelimesi aklına ne getiriyor

Bu geliyor: Yeni Kelime: OrangeFox
  39. Brian O'Conner

Brian O'Conner Karakteri Hızlı ve Öfkeli 9'da Geri Dönebilir mi?

Herkese selam, Bildiğiniz üzere Hızlı ve Öfkeli serisinin "Brian O'Conner" karakterini canlandıran aktör Paul Walker 2013 yılında bir trafik kazasında ölmüştü. 2013'te çekimi devam etmekte olan Hızlı ve Öfkeli 7 filminde Brian O'Conner karakterini kardeşleri oynadı ve bir özel efekt şirketiyle...
  40. Brian O'Conner

Xiaomi Mi 10T Pro alınır mı?

Alınır.
  41. Brian O'Conner

Oyunlara ne sıklıkla para harcıyorsunuz?

1- Ayda birkaç kere. (Pass ve çark) 2- Call of Duty: Mobile 3- Yapmıyorum :D
  42. Brian O'Conner

Realme 7 Vs Poco x3

Poco X3. Hepsiburada'da sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.
  43. Brian O'Conner

Redmi 9T Tanıtıldı! İşte Tüm Detaylar

Poco M3'ün 2.5k olarak çıktığını düşünürsek dediğiniz fiyatlara çıkması imkansız. 1613639241 Evet, satılacak.
  44. Brian O'Conner

Mosso Wildfire Vites Sorunu

Teşekkürler :) Bir bakacağım.
  45. Brian O'Conner

Mosso Wildfire Vites Sorunu

Merhabalar, Mosso Wildfire 2020 27.5 HD bisikletim var. Bugün Ankara'da karlı havada sürerken sağ vites 6 ve 7'ye geçmemeye başladı. Bisikletçiye gitmeden nasıl çözerim?
  46. Brian O'Conner

Bu konuyu banlanmak istemediğim için ismini veremeyeceğim bir forum sayfasında görmüş olabilirsiniz. Evet çaldım ama oradaki konuda kendi konum. Teknik olarak çalmış sayılmıyorum :) 1610354013 Özel Tüketim Vergisi (yüzde 25) Katma Değer Vergisi (yüzde 18) TRT Bandrolü (yüzde 6) Kaynak: Donanım...
  47. Brian O'Conner

Herkese Merhaba, Geçtiğimiz günlerde Redmi 9T'nin global lansmanı yapıldı. Bize çok uygun fiyata mükemmel özellikler sunan bu cihazı gelin inceleyelim. Ekran Redmi 9T'de 6.53 inç'lik 1080x2340 (Full HD+) çözünürlükte 395 PPI piksel yoğunluğunda 60hz IPS LCD bir ekran bulunuyor. Bu ekranımız...
  48. Brian O'Conner

Şaka gibi cumartesi ders yapcaklar

Girdiğimi kim söyledi :d
  49. Brian O'Conner

Şaka gibi cumartesi ders yapcaklar

Bize de Cuma günü ders yaptılar. Hocaya bunu ilettiğimizde aldığımız cevaba bak. *Edit: Paintle 3 sn sürdü yapmam, berbat montaja takılmayın
  50. Brian O'Conner

Call Of Duty Mobile'ı 3. parti yazılım ile 60fps oynayabilir miyim?

Hocam Magisk ile root atıp Game Unlocker modülünü kurabilirsiniz. Hem Ultra kare hızı ve çok yüksek grafik seçenekleri açılıyor. Ben düşük grafik ve ultra kare hızında oynuyorum. Redmi Note 8 cihazımda 50 FPS civarında alabiliyorum. Link vermek isterdim fakat yasak olup olmadığını bilmiyorum...
  51. Brian O'Conner

4000TL pc tavsiye

120 GB M2 + 1 TB HDD dahada üstüne setup tanımam. Hem PC hızlı açılır hemde oyunlarda yer sorunu çekmezsin. Temizz.
  52. Brian O'Conner

A71'den Memnun Kalır Mıyım

Size 4 adet cihaz önereceğim. Huawei P40 Lite Xiaomi Poco X3 NFC Samsung Galaxy A71 Realme 7 Pro Performans isterseniz işlemcisi en güçlü cihaz Huawei P40 Lite. Kamerası en iyi olan cihaz Samsung Galaxy A71. Bataryası en güçlü cihaz Poco X3 NFC. Ekranı en iyi olan cihaz ise Realme 7 Pro. Size...
  53. Brian O'Conner

Artık Reklamlardan Gına Geldi

Ben Chrome uygulama mağazasına AdBlocker yazıp ilk çıkanı kurmuştum. Para istemedi gayet iyi çalışıyor. Tavsiye ederim. Logosu vs. bu şekilde tam ismini bilmiyorum.
  54. Brian O'Conner

[ÜCRETSİZ] - İstediğiniz bir adet hareketli/hareketsiz logo yapıyorum.

Benim Telegram kanalı için hareketli bir logo yapabilir misin? Sadece Xiaomi yazsın birde ekteki linkte bulunan giflerden beğendiğin bir tanesini seçebilirsin. Teşekkürler :) https://drive.google.com/drive/folders/126nRSqY1BRuM4NQAqQnBD5VDvvwCEKg1?usp=sharing 1609309196 Kanalın ismi ''Sadece...
  55. Brian O'Conner

Herkes reddedilme hikayesini anlatsın

Allah var güzel kız. Sırf pp yi sen sanıp yürüyen kaç kişi olmuştur kim bilir :)
  56. Brian O'Conner

Senin pp deki kıza yürücem ??
  57. Brian O'Conner

1.5 yıl oldu ? 1608796407 Evet, matematiğim mükemmel. Geçen sene Kasımdan bu sene Aralığa 1.5 sene yapıyor ASDNFJCOMOUFNJSKM
  58. Brian O'Conner

Valla forumdan ayrılmak üzere gidiyordum ama konuyu gördüm ve mükemmel bir anım var anlatayım. Geçen sene (10. sınıfken) servisten bir kız vardı. Kız çok güzel değildi ama kafalarımız uyuşuyordu, bende sevdim kızı. Neyse ben o zamanlar tuşlu telefon kullanıyorum. Babam 82 kilodan 70 kiloya...
  59. Brian O'Conner

Gidiyorum...

Son zamanlarda kilitlenen konular yanlış yerlere açılmıştı. Konu dışı ise bu tür konular için var.
  60. Brian O'Conner

Gidiyorum...

Hatırladım :) 1608718691 Merak etmeyin beyefendi, çok yüksek ihtimalle son konum :) 1608719559 Ayrıyeten seni ilgilendirmez, sonuçta forum kurallarına uygun olarak konu dışına açtım konumu.
  61. Brian O'Conner

Gidiyorum...

Hatırladım dersem yalan olur. Ama az anlatırsan hatırlarım.
  62. Brian O'Conner

Gidiyorum...

Senin hatırın için uğrarım :)
  63. Brian O'Conner

Gidiyorum...

Bunu belli etmek için değil, helallik istemek için açtım.
  64. Brian O'Conner

Gidiyorum...

Hesabı silmem. Fikir değiştirisem yeni hesap açmak zor değil ama beni bu hesapla tanıyan sevdiğim birçok forum kullanıcısı var.
  65. Brian O'Conner

Gidiyorum...

O da bir etken tabii. Daha çok Intern Moderatörlük durumundan dolayı. 1608715265 Sanırım forum reklamı sayılıyor. Gidiyorum ama giderayak ban yemeyeyim :)
  66. Brian O'Conner

Gidiyorum...

2 aydır neredeyse hiç girmedim. Nisan-Ekim arası aktiftim.
  67. Brian O'Conner

Gidiyorum...

Başka bir forumda Intern Moderatör adayı olduğum için buraya hemen hemen hiç girememeye başladım. Ayrıyeten 11. sınıfım sınava çalışmam lazım.
  68. Brian O'Conner

Gidiyorum...

2 aydır neredeyse hiç girmedim. Nisan-Ekim arası aktiftim.
  69. Brian O'Conner

Gidiyorum...

27 Kasımdan beri üye olduğum, Mart-Nisan gibi aktif olmaya başladığım forumdan bugün ayrılıyorum. IOS Android tartışmalarında çoğunuzla tartışmış olabilirim, hakkınızı helal edin. Ara sıra yine girerim ama eskisi kadar aktif olacağımı sanmıyorum. Görüşürüz...
  70. Brian O'Conner

Forumun Değişimi (Son 4 Ayda)

Son 2 aydır forumda değildim. Arada bir girdim ve 2. nesil iPhone SE cihazımı sakladılar nasıl bulurum konusuna denk geldim. Şaka gibi. Artık neredeyse foruma hiç girmiyorum.
  71. Brian O'Conner

Xiaomi Mi 10T Pro neden alınmaz (Bence)

Bu resmi olarak açıklanmış bir şey değil. Redmi Note 8 için A11 testleri başladı mesela. Ayrıyeten Mi 10T Xiaomi'nin çok önem verdiği bir cihaz. 3 veya 4 Android güncellemesi alacağını ben düşünüyorum.
  72. Brian O'Conner

Xiaomi Mi 10T Pro neden alınmaz (Bence)

Yazılım desteği konusuna katılmıyorum. Redmi cihazlarda tamam fakat Mi cihazlarda 3-4 yıla kadar Android güncelleme desteği veriliyor.
  73. Brian O'Conner

İPhone 13 serisinde ne bekliyorsunuz ?

Adaptör ??
  74. Brian O'Conner

Kinemaster Hatası!

Neyse ön izlemesinin ekran videosunu çekerek hallettim sorunu. Daha doğrusu sorun çözülmedi ben bi kısayol buldum :)
  75. Brian O'Conner

Kinemaster Hatası!

Kinemaster'da bir video editledim. Ancak editi kaydederken error occurred while exporting please try again hatasını alıyorum. Bunu nasıl düzeltirim?
  76. Brian O'Conner

2.El iPhone 7 vs iPhone 6S Plus

RN9 çöp bir telefon. 3GB ram ve alev alan MediaTek işlemcisi...
  77. Brian O'Conner

Her gün yeni bilgiler :) Teşekkürler. Ya bütçe arttırın yada saati satın hocam. O dediğiniz telefonlar çok eski hocam.
  78. Brian O'Conner

Hocam o telefonların devri bitti. Android alırsanız Apple Watch'u kullanabilirsiniz.
  79. Brian O'Conner

Hocam dediğiniz cihazlar çok eski. 6S son güncellemesini aldı. IOS 15 7'nin son güncellemesi olacak. Bence android cihazlara yönelin. Android almak istemezseniz bütçe arttırıp 2. nesil SE alın derim ben.
  80. Brian O'Conner

Yurtdışından kargo ile dizüstü getirtmek

Hocam vergi vermeniz gerekir. Ama tek parça gelmesi lazım önce ??
  81. Brian O'Conner

64/4 Xiaomi Redmi Note 9s alınır mı ?

Bu fiyatta en iyisi diye düşünüyorum. Gözün kapalı alabilrsin.
  82. Brian O'Conner

1 Yıllık Redmi Note 8 Deneyimim. Redmi Note 8 Hala Alınır mı?

Çok ısındığı için performans düşüyor. Kötü oluyor diyebiliriz.
  83. Brian O'Conner

Hangi SUPERCELL oyunu daha iyi.

Bencede Clash of Clans. Ama konuyu yanlış yere açmışsınız.
  84. Brian O'Conner

Aktif banktan e mail geldi?

Banada geldi. Ankarakart veya passoliginin varsa onun bankası aktif bank. Mail'de sorun yok, telefonu aramana gerek yok. Zaten aktif bank'ın müşteri hizmetleri adamı çileden çıkartır.
  85. Brian O'Conner

Klavye Çalışmıyor?

Arkadaşlar merhaba, Dün Win 10 Pro temiz kurulumu yaptım. Fakat karşıma bir sorun çıktı. Klavye Google Chrome'da çalışıyor ama sistemin arama kısmında çalışmıyor. Arama kısmına birşey yazmak için Chrome'a yazıp kopyala yapıştır yapıyorum. O zaman çalışıyor, yani donmadı. Bu sorunu nasıl çözerim...
  86. Brian O'Conner

Dosya Gezgini Sürekli Kendini Yeniden Başlatıyor.

Hocam benimle aynı sürümü kullananlar aynı sorunu yaşamış, çözüm bulamamışlar. Eski sürümle temiz kurulum yapacağım.
  87. Brian O'Conner

Hocam oynanmış bir sürüm. Güvenli değil.
  88. Brian O'Conner

Sizce bu kulaklık 85 TL ye değer mi?

Bence etmez ama almışsın artık. Hayırlı olsun.
  89. Brian O'Conner

Görev Çubuğunda Dosyanın İsmi Yazmıyor?

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi görev çubuğundaki pencerede dosyanın ismi değil konumu yazıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
  90. Brian O'Conner

Teşekkürler hocam [emoji1474]
  91. Brian O'Conner

Hocam onu yaptım sonuç alamadım :/
  92. Brian O'Conner

Windows 10 Extreme Performance Edition kullanıyorum. 1994 sürümü vardı 2004 çıkınca 2004'e güncelledim. Fakat bilgisayarı güncellediğimden beri dosya gezgini sürekli kendini yeniden başlatıyor. Bunun bir çözümü var mıdır? Yoksa eski sürümüme geri döneceğim. 1607237161 @EFI Shell üstad sen...
  93. Brian O'Conner

Harbi la. O hiç aklıma gelmedi. Poco X3 o fiyatta mükemmel cihaz.
  94. Brian O'Conner

Orası öyle.
  95. Brian O'Conner

Samsung devasa boyutlu 600 megapiksellik bir kamera üzerinde çalışıyor!

Xiaomi: Oooo alırım bi dal.
  96. Brian O'Conner

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tuttu ve öncekinin tutmadığına sevindi. Alttaki online derste buraya bakıyor
  97. Brian O'Conner

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tutup tutmadığını kendiside bilmiyor. Alttaki Xiaomi düşmanı
  98. Brian O'Conner

Bende anlamıyorum. Acaba kullanmadan mı yorum yapıyorlar? Benimde stabilite ile ilgili sıkıntım yok.
  99. Brian O'Conner

Note 9 Note 8'e gerek ram gerekse işlemci olarak daha kötü olmuş. Ama para koyabiliryorsak RN9S alınabilir.
  100. Brian O'Conner

Terbiyenizi takının.
  101. Brian O'Conner

Yapamaz edemez diye konuşmak kolay. PUBG oynadığım zamanlarda orta grafik ve yüksek kare hızında 50-60 FPS'leri görebiliyordum. Şu anda Call of Duty: Mobile oynuyorum, PUBG'yi bıraktım CoDM'da da orta grafik ve yüksek kare hızında 40-50 fps alabiliyorum. Çok grafik delisi birisi olmadığım için...
  102. Brian O'Conner

Redmibook 14 II İncelemesi

Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlerle yakın zamanda Türkiyede satışa sunulan Redmibook 14 II'nin incelemesini yapacağız. Ekran: Ekran tarafında isiminden de anlayabileceğimiz üzere 14 inç'lik bir ekran bizleri karşılıyor. Bu ekranımız 1920x1080 (FHD) çözünürlükte. Ekran panelimiz ise IPS...
  103. Brian O'Conner

1 yıllık Xiaomi Mİ9T deneyimi

Elinize sağlık hocam güzel konu olmuş.
  104. Brian O'Conner

Oppo ve Realme tamam ama içinde Google uygulamalarının olmadığı telefonu ne yapayım. İleride HarmonyOS yayınlanınca tamam Huawei alınır ama şimdi android olup içinde google uygulamaları olmayan cihaz alınmaz. 1607175236 HarmonyOS yazılımı hem akıllı saat hem telefon hemde televizyonda...
  105. Brian O'Conner

Redmi düşmanları her yerde. Görüyorum ama adım "Xiaomi Teröristi" ne çıkmasın diye cevap vermiyorum. Hani Xiaomi veya Redmi telefonunu ilah gibi görenler var ya. Hah işte onlara benzetilmemek için sesimi çıkartmıyorum.
  106. Brian O'Conner

Neye göre iğrenç? 2.300 tl ye daha iyi telefon bulunda görelim.
  107. Brian O'Conner

Ben etmem. Tercih meselesi.
  108. Brian O'Conner

Wacom Grafik Tablet Bağlantı Sorunu

Merhaba arkadaşlar, Annem matematik öğretmeni onun için Wacom Small BT grafik tablet aldık. Eylülden beri sorunsuz bağlanıyordu. Şimdi BT bağlantısı var fakat kalem yazmıyor. Cihazı kabloyla bağladığımızda çalışıyor. Sabah 8'den 13'e kadar şarja taktık, şarjı var. Bu sorunu nasıl çözerim.
  109. Brian O'Conner

Arayüz geçişlerinde bir kere kasma yaşamadım. Cihazım 64 GB 40 GB'ı dolu. 1606908111 Ama evet yazılım sorunları var. Bu göz ardı edilemeyecek bir gerçek.
  110. Brian O'Conner

Forumdan Banlandığımızı Nasıl Anlarız

:) Az önce foruma girmeye çalıştım, hata verdide. Bende tutuştum acaba banmı yedim diye. Server sorunu sanırım. Çünkü diğer sayfalara girebiliyordum.
  111. Brian O'Conner

Ufak tefek buglar var. Ama "hiçbir şekilde stabil değil" ifadesi doğru olmaz.
  112. Brian O'Conner

O paralara gayet güzel cihazlar.
  113. Brian O'Conner

Forumdan Banlandığımızı Nasıl Anlarız

Başımıza gelirse bilelim. Site hiç açılmıyor mu yoksa giriş yapmayı deneyince hooop kardeşim banlısın falan mı diyor :)
  114. Brian O'Conner

Sorsanız söylerdim hocam :) Bu yazıyı Mi Community'de yazmıştım normalde. Ama buradakilerde yararlansın diye kopyala yapıştır yaptım.
  115. Brian O'Conner

Merhaba arkadaşlar, Belki forumda denk gelmişsinizdir, Redmi Note 8 kullanıyorum. Bugün sizlerle 1 yıllık deneyimimi anlatacağım. Hazırsanız başlayalım. Öncelikle nasıl karar verdiğimden bahsedeyim. 2018'de doğum günümde babam kendisine telefon alıp, eskisini bana hediye etmişti. Çünkü hem...
  116. Brian O'Conner

Brian O'Conner (Paul Walker) Ölüm Yıldönümü

Mantıklı. MSNAKNSDKNEISK
  117. Brian O'Conner

I am really sorry :/ (Gerçekten çok üzüldüm :/)
  118. Brian O'Conner

Hocalarıma :D
  119. Brian O'Conner

Aykut Elmas'ı severmisiniz ?

Eski vineları daha iyiydi. Yenileri de güzel ama eskileri kadar değil. Severim Aykut Elması. 1606833304 Hocam bence başka vine paylaşın :) Sizi banlatabilir bu vine.
  120. Brian O'Conner

O konuda haklısınız. Tartışmak için konu açarsanız buraya da konunun linkini atabilir misiniz? 1606833159 Arkadaşlar İmam-Hatip'te okuyorum. Birkaç hocama danıştım. "Müslüman olmayan biri öldüğünde Allah rahmet eylesin denmez, yaşayan birine Allah hidayet versin denir" dedi.
  121. Brian O'Conner

Müslüman olsun, olmasın birine hayır dua edilebilir. 1606830221 Bence burada tartışmayalım. Bunun için yeni konu açarsanız orada tartışabiliriz. Konumun kapatılmasını istemiyorum.
  122. Brian O'Conner

Neden?
  123. Brian O'Conner

Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz.
  124. Brian O'Conner

Kaza kısmına Wikepedia'da fazla değinilmemiş. Orayı ayrı bir yerden aldım. Kaza kısmı toplama bilgi oldu. Videoyuda YouTube'dan kendim bulup ekledim. Uğraştığım kısım o kadar yani :)
  125. Brian O'Conner

Müslüman değildi. Ama yinede söylenebilir bence. Müslüman olmayan birine dua edilemez diye bir şey yok.
  126. Brian O'Conner

Kaynak: Wikipedia He yanlış anlaşılmasın kopyala yapıştır yaptım 1606828189 Kendi emeğim değil yani, o bakımdan yanlış anlamayın :)
  127. Brian O'Conner

SDN Forum Vs Technopat Sosyal

Hop technopat'ı SDN ile aldatmışsın. Sınırsız ban
  128. Brian O'Conner

SDN Forum Vs Technopat Sosyal

Konu kapanmadan tarafımızı belli edelim. SDN.
  129. Brian O'Conner

R.l.P. Paul Walker 01/12/2020 Press F for pay the respects Walker, emekli kanalizasyon müteahhiti Paul William Walker III ile eski model Cherly Crabtree’nin çocukları olarak 12 Eylül 1973'te Glendale, Kaliforniya’da dünyaya geldi. Büyükbabası William Walker (diğer adıyla ‘Irish’ Billy Walker)...
  130. Brian O'Conner

Hain Google Türkiye Cumhuriyeti egemenliğini hiçe saydı

Pixel cihazları olanlar kırsın hocam :)
  131. Brian O'Conner

laptopum gta 4 açarmı açarsa kaç fps verir

i3 2348M + İntel HD Graphics + 4 GB Ram kaldırır mı?
  132. Brian O'Conner

Canlı derste yanlışıkla küfür etmişim

Keşbiş olsun
  133. Brian O'Conner

Ölüm Yıldönümüm

134. Brian O'Conner

Ölüm Yıldönümüm

Arkadaşlar bugün benim (Brian O'Conner) ölüm yıl dönümüm. Press F to pay respects. R.I.P. 01/12/2013
  135. Brian O'Conner

Babam bana telefon aldı :( :(

Redmi cihazlar fiyatlarına göre oldukça iyi cihazlardır. Ne kadar ekmek o kadar köfte.
  136. Brian O'Conner

Babam bana telefon aldı :( :(

Birincisi Redmi Note 9 Pro gayet güzel bir cihaz. İkincisi babasına bunu demesi babasını kıracaktır. Lütfen Redmi nefretinizi içinizden yaşayınız.
  137. Brian O'Conner

Note 8 vs Note 9

Note 9 Note 8'den daha mı iyi?
  138. Brian O'Conner

ASUS ME173X Tablet Custom Rom

BL kilidi nasıl açılıyor? TWRP'yi nasıl yüklerim? Yardımcı olursanız çok makbule geçer.
  139. Brian O'Conner

ASUS ME173X Tablet Custom Rom

Arkadaşlar bu tablet için custom rom (Android 6 ve üstü) lazım. Çok araştırdım ama ingilizce yetersizliğinden dolayı bir şey anlamadım. Yardımcı olabiliecek var mı? 1606030061 Olacağını sanmıyorum ama MIUI arayüzü olsa mükemmel olur.
  140. Brian O'Conner

SDN Forum Kullanıcılarının Whatsapp Durumları

O güzel insanlar o güzel arabalara binip gittiler.
  141. Brian O'Conner

Ziya Selçuk, EBA’nın çökmesine ilişkin açıklama yaptı: "Siber saldırı zannettik, meğer bizim öğrencilermiş."

MEB:SDN Forum> Konu Oluştur> .... lira bütçe ile PC toplama> Gönder 1604565369
  142. Brian O'Conner

Ziya Selçuk, EBA’nın çökmesine ilişkin açıklama yaptı: "Siber saldırı zannettik, meğer bizim öğrencilermiş."

Geçen gün hoca ödev verdi. Süre yetmiyor bende üstün haçkerlik bilgilerimi kullanarak EBA'ya siber saldırı düzenledim. Ödevi yapıldı işaretledim
  143. Brian O'Conner

Hangi amiral gemisi sizce, mi10, s20 ultra, p40 pro

Amiral gemisi model Pro oluyor ama
  144. Brian O'Conner

Hangi amiral gemisi sizce, mi10, s20 ultra, p40 pro

Mi 10 Pro 5G
  145. Brian O'Conner

GM 20 Pro Vs iPhone 7

X3 NFC benimde daha içime sindi. Bence hoş bir model
  146. Brian O'Conner

Hangisi üzmez ?

Eğer 3-4 sene kasmadan oyun oynayacaksan sana iPhone lazım. O fiyatlara en yakın SE 2020 var
  147. Brian O'Conner

GM 20 Pro Vs iPhone 7

Sanırım 3.5k oluyor bütçe. Realme 6 pro , Poco X3, Huawei P Smart 2021, biraz çıkılırsa Realme 7 Pro olabilir.
  148. Brian O'Conner

GM 20 Pro Vs iPhone 7

Hocam aynı yaştalar. Sizi çok götürmez. SE 2020 veya android tarafı derim ben.
  149. Brian O'Conner

Güvenebilir miyim sizce?

Sana güvenmiş. Ben satıcının yerinde olsam güvenmem 1.5k az para değil
  150. Brian O'Conner

Güvenebilir miyim sizce?

O zamanda satıcı güvenmez. Ben olsam güvenmem
  151. Brian O'Conner

Güvenebilir miyim sizce?

Kaçak IMEI atılmıştır. Yasal değil başınız yanabilir. 1500 TL ise -forumda söyleyemeceğim kelime- çıkabilir.
  152. Brian O'Conner

Trump "oylar çalınıyor" dedi Twitter tweeti gizledi

Trump: Melania balkonu yıka
  153. Brian O'Conner

Güncellemeden Sonra Şarj Başıma Bela Oldu

TWRP ile kurman gerekir. O zamanda garanti bozulur. Büyük android güncellemelerinden sonra 3-4 gün bu yaşanıyor. Biraz sabreedin daha iyileşecektir.
  154. Brian O'Conner

uUu üste çıkmaya çalışmayan forum kullanıcısı, sevdim seni (Kimse üstüne alınmasın bu forum için söylemedim)
  155. Brian O'Conner

Yorum çalmayaydın iyiydi
  156. Brian O'Conner

samsung m51 görüşler

Çünkü o fiyatlarda daha kaliteli telefonlar var. Poco X3 NFC ve Realme 7 Pro gibi.
  157. Brian O'Conner

Telefonunuzda ekran koruyucu kullanıyor musunuz?

Kullanmıyorum. Çok telefon düşüren biri değilim. Zaten Gorilla Glass 5 var. Durduk yere dokunma hassasiyetinden mahrum kalmak istemşyorum.
  158. Brian O'Conner

Nobody: Trump: Twitterı kapatıyom
  159. Brian O'Conner

Konya'da Durduk Yere Yıkılan Apartman: Zümrüt Apartmanı

Evet o taraflar güzeldir. Komşuluk vs. amcamlardan biliyorum. İnşallah bıraktığım gibidir.
  160. Brian O'Conner

GM 20 Pro Vs iPhone 7

Çeşke GM yerine başka androidlere baksaydınız. iPhone 7 eski bir cihaz. Az bütçe arttırıp 2. el iPhone SE 2020 iyi olur.
  161. Brian O'Conner

Konyayı bilirim biraz. Birazdan kastım navigasyon açmadan yolumu bulacak kadar. Barış caddesi Kentplaza tarafına giden bir yol var. Amcamlar o tarafta oturuyordu. Oradan biliyorum.
  162. Brian O'Conner

Redmi Note 8 İçin Gelen MIUI 12 Bomboş!

Tişikkürler
  163. Brian O'Conner

Vivo'dan Sonra Xiaomi Ve Oppo da Artık Exynos İşlemci Kullanacak!

Xiaomi kardeş ne yapıyon. MediaTek işlemci kullandığın için telefonlarını önermiyoduk bu ne -forumda kullanamayacağım kelime-
  164. Brian O'Conner

Ankaradayız 3 senedir ama hala Battı Çıktı diyorum ? 1604394794 Real tarafında büyük siteler vardı. Ama barış caddesi tarafındaysanız bilmem
  165. Brian O'Conner

uUu zengin semti. Ama her yere uzak. Bizde sonra şefikcan caddesine taşınmıştık, afra yı biliyorsun battı çıktıdan çıkınca şefikcan. Afra arkanda kalacak.
  166. Brian O'Conner

Evet hatırlıyorum. Çok büyük değildi ama bizim binada çok dayanıksızdı. Karatay'da hava lojmanlarının orada bir apartmanda yaşıyordum. O geceyi arabada geçirmiştik. Tabii ben 1. sınıftım, çok eğlenceli gelmişti koşarak merdivenlerden inmek bahçede arkadaşlarımla gece oynamak, arabada uyumak...
  167. Brian O'Conner

14.5 sene yaşadım yıkıldığında çocuktum, babamlar anlatmıştı. Deprem haberi görünce direk aklıma geliyor. Bina tek kolona oturtulurmu? Bunun akla mantığa sığan bir açıklaması var mı? Neyse bu sorular zamanında çok sorulmuştur. Ölenlere Allah rahmet eylesin.
  168. Brian O'Conner

Mega.NZ'den bir şey indirirken disk doluyor.

Sizinki çerez değil direk kuruyemiş dükkanıymış ?
  169. Brian O'Conner

Bildiğiniz gibi yakın zamanda İzmir'de bir deprem yaşandı. Doğanlar apartmanı gibi çürük binalar çöktü, birçok insan göçük altında kaldı. Sizi bugün 16 yıl geriye Konya'ya götüreceğim. Bildiğiniz gibi Konya bir deprem bölgesi değil, altından fay geçmiyor. Konya şehir merkezindeki Selçuklu...
  170. Brian O'Conner

Redmi Note8Pro Kılıf önerisi

Korumalı bir kılıf istiyorsan Spigen bak derim. Bende RN8 var para bulduğum an Spigen Crystal Shell alacağım. Hem şeffaf hem de zırhlı kılıf. 1604392463 https://www.spigen.com.tr/urun/xiaomi-redmi-note-8-pro-kilif-spigen-crystal-shell
  171. Brian O'Conner

TEOG sınavı birincisi depremde hayatını kaybetti.

İzmirde bir özel lise burs vermişti. O yüzden gitmişti. Nasipte ne varsa o yaşanır. Yakınlarının başı sağolsun.
  172. Brian O'Conner

Bende Gidiyorum

Keşbiş olsun. Bizimde sınavlar yakın.
  173. Brian O'Conner

Benim açımdan sorun yok ben memnunum. Sadece yükleyecekler için açtım konuyu 1604389468 Daha Global Stable Beta bende yüklü olan. Sizlere de Kasım ortası veya sonu gibi gelir. 1604389552 Şu anlık pil kendini toparladı. Biliyorum saçma geliyor ama ilk 2 gün forumda tabir edemeyeceğim kelime...
  174. Brian O'Conner

TWRP ile yükledim, telefon sıfırlandı
  175. Brian O'Conner

Redmi Note 8'de olan MIUI 12 MIUI 12 Lite, içinde hiçbir şey yok resmen. Olmayanlar 1. Yeni fizik motoru 2. Yeni blur sistemi 3. Yeni animasyonlar (var da çok az) 4. Hareketler Gelenler 1. Daha çok hata 2. Daha çok kasan yeni bildirim paneli 3. Android 10, ilk ve son Android güncellememiz...
  176. Brian O'Conner

4000 TL'ye Bu Telefon Sizce Nasıl?

İnşallah gelir. Bende altyapının olduğunu düşünmüyorum fakat böyle bir açıklama var. 1604383586 O değilde niye kendi mesajımı beğenemiyorum. Beğenmesem yazmam zaten
  177. Brian O'Conner

Balcı, 5G teknolojisinin farklı birimlerini geliştirmek için çalışmalarının da sürdüğüne işaret ederek, "MAYA, 5G'ye hazır bir ürün olarak sahada, diğer taraftan 5G radyo ve çekirdek şebekemizi de 2021 ortasında hazır edeceğiz." ifadelerini kullandı...
  178. Brian O'Conner

5G 2021 ortasına doğru gelecek denmişti.
  179. Brian O'Conner

Iphone'dan Android telefona geçmek

Bi Mi 10 Pro 5G alacak para yokki. Zaten bir tane bize 2 tane devlete
  180. Brian O'Conner

Orta segment ve alt segmentte Samsung çöp hocam. Oralarda genelde Xiaomi hakimiyet kurmuştu. Birde Realme var o segmentlerde alınabilecek.
  181. Brian O'Conner

Bildiğim kadarıyla Mi Note 10 Lite Mi 10 Lite'dan daha iyi. Ben Mi 10 Lite 5G'yi sırf 5G var diye söyledim. Sizce mantıklı mı 5G yerine Mi Note 10 Lite'ın ek özellikleri daha mı mantıklı? 1604383236 O exynos yüzünden hep. Çöp işlemciler. Snapdragon üstüne android'de işlemci tanımam. Orta...
  182. Brian O'Conner

Evet özentilik fazla. Ama sevdim ya android devam edersem yine Xiaomi alırım. (RN8 kullanıyorum)
  183. Brian O'Conner

Arkadaş bakıyor telefonlara epeyden lan dedi Samsung devri bitmiş ya ?
  184. Brian O'Conner

Tabii başka markalarda olur sadece Xiaomi değil.
  185. Brian O'Conner

Arkadaşlar merhaba, Bir arkadaşım 4000 TL bütçe ile telefon alacak. Biraz MIUI 12 ile gelen özellikleri gösterdim, çok hoşuna gitti. Sanırım Xiaomi almak istiyor. Ben ileriye yönelik olması açısından Mi 10 Lite 5G almasını önerdim. Sizin önereceğiniz başka modeller var mı? Mi 9T 128 GB biraz...
  186. Brian O'Conner

iPhone'dan Xiaomi'ye geçiyorsan daha çabuk alışırsın. Malum android'in İOS'u
  187. Brian O'Conner

Depremde Ölen İkiz Kardeşlerden Geriye Hakkı Alkan ile Çekilmiş Videoları Kaldı.

Mekanları cennet olsun. @Hakkı Alkan ın yerinde olsam cenazeye giderdim. Çocuklar sırf sizin için geldim diye.
  188. Brian O'Conner

4000 TL'ye Vodafone'dan Alınabilecek En İyi Cihaz Hangisi?

Anlattım zaten. Babasını ikna ederse Mi 10 Lite 5G alacak.
  189. Brian O'Conner

9 pro al dedim. Ama babanı ikna edersen 4k paraya Mi 10 Lite 5G al dedim.
  190. Brian O'Conner

Ateş Edemiyorum

Eğer mobilse ayarlardan ads i aç
  191. Brian O'Conner

Ateş Edemiyorum

Mobile'mı
  192. Brian O'Conner

Babasıyla tanışmadığım için ikna edebilirmiyim bilmiyorum.
  193. Brian O'Conner

Xiaomi Telefonlar İçin OTA Linki Paylaşılan Güncellemeleri El İle Kurma

Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlere OTA linki paylaşılan güncellemeleri kurmayı göstereceğim. Hazırsanız başlayalım. 1. Ayarlar'ı açın. 2. Telefon hakkında kısmına girin 3. Sistem güncelleme kısmına girin 4. Ek seçenekler açık yazana kadar "11" yazısına birkaç kez tıklayın 5. Güncelleme...
  194. Brian O'Conner

Mi 8 MIUI 12 Glabal Stable Güncellemesi Yayında! Link İçeride.

Merhaba arkadaşlar, An itibari ile Mi 8 için MIUI 12 Global Stable yayınlandı. Linkler'den indirip kendinizde kurabilirsiniz. OTA'dan kurulum yapanız için mevcut sürümünüzün 11.0.5.0 olmalıdır. Mi 8 – Global Stable V12.0.1.0.QEAMIXM Recovery Rom OTA Apply V11.0.5.0 1604298018...
  195. Brian O'Conner

Oppo Reno 4 Lite yakında gelecek diyor.
  196. Brian O'Conner

2000 TL telefon önerisi

Size 2500 TL bandında 4 telefon önereceğim. 4 öneri yapmamın amacı marka çeşitliliği. Tercih sıralamam şu şekilde olacaktır: Realme 6 > Redmi Note 8 > Huawei P30 Lite > Samsung Galaxy A30s Bu linkten kendinizde karşılaştırabilirsiniz...
  197. Brian O'Conner

Babasını ikna etse... MediaMarkt'tan görerek alabilir, dediğiniz gibi Hepsiburada'dan alabilir. İnşallah ikna eder.
  198. Brian O'Conner

Aynısını söyledim. Fakat daha babasını ikna edemedi. Babası Vodafone'dan alalım diyormuş.
  199. Brian O'Conner

Arkadaşlar merhaba, Dün arkadaşım bana 4000 TL bütçe ile telefon alacağını fakat Vodafone'dan alacağını söyledi. RN9 Pro > RN9S > RN8 Pro > RN8 dedim. Sizin önerileriniz nedir? Vodafone linkini bırakayım daha rahat bakarsanız. https://www.vodafone.com.tr/telefonlar/ 1604295560 Arkadaşa yüzen...
  200. Brian O'Conner

Peygamberimize saygısızlık yapanlara ders verelim

Trump Twitter şifresi: maga2020!
  201. Brian O'Conner

Peygamberimize saygısızlık yapanlara ders verelim

cCc 1604061056
  202. Brian O'Conner

1500-3000 TL Arası Telefon Önerisi

Hocam 8 serisi yerine Note 9S daha iyi olmazmı
  203. Brian O'Conner

Sanırım 3 yerine 2 ye tıkladı
  204. Brian O'Conner

Huawei P30 Lite, Redmi Note 9S, Realme 6, Samsung Galaxy M31. Marka çeşitliliği açısından 4 model önerdim. Ben olsam Snapdragon işlemci olduğu için Redmi Note 9S alırdım. Ama kağıt üzerindeki özelliklerine göre: Realme 6> Redmi Note 9S> Huawei P30 Lite > Samsung Galaxy M31. 400TL daha...
  205. Brian O'Conner

Redmi Note 7 MIUI 12 Yayında! Link İçeride.

Merhaba arkadaşlar, An itibari ile Redmi Note 7 için MIUI 12 yayınlanmıştır. Linklerden indirip kurabilirsiniz. Recovery Rom https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QFGMIXM/miui_LAVENDERGlobal_V12.0.1.0.QFGMIXM_c3fa7eb012_10.0.zip OTA For 11.0.1...
  206. Brian O'Conner

2000 2200 tl telefon önerisi

Realme 5i al keyfine bak
  207. Brian O'Conner

Redmi umursanmıyor mu?

Yok hocam RN8 bendeki
  208. Brian O'Conner

Biliyorum daha çıkamam demişsiniz ama 200 TL daha koyarsanız daha üstün kamera performansı olan bir telefon var: Redmi Note 8. Kamerası daha iyi fakat başka android güncellemesi almayacak, belki 1 tane daha MIUI güncellemesi alır. Aklında olsun diye söylüyorum...
  209. Brian O'Conner

Redmi umursanmıyor mu?

Şu anda MIUI 12.0.1 kurulu bende. TWRP ile kurdum
  210. Brian O'Conner

Önceki önerilerimi umursamayın. Realme 5i alın kesinlikle https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/365740-409280/redmi-8-64gb_realme-5i/ 1604043161 Vergilerden dolayı pahalı. Realme 5i'yi gözden kaçımışım şu anki tercihim o
  211. Brian O'Conner

Redmi umursanmıyor mu?

RN8 kullanıcısı olarak: Ne kadar ekmek o kadar köfte.
  212. Brian O'Conner

Samsung Galaxy M11 veya Redmi 8 öneririm. İkisi arasında çok bir fark yok. Kamera olarak Redmi 8 biraz daha önde, hele birde Google Camera kurarsanız. Batarya olarak Redmi 8 biraz daha önde. Dayanıklılık olarak Redmi 8 bariz şekilde önde çünkü Gorilla Glass 5 var. Ben olsan R8 alırdım ama Xiaomi...
  213. Brian O'Conner

Redmi Note 7 MIUI 12 Ne Zaman Gelecek? Konu Hakkındaki Görüş ve Tahminlerim.

Telegramda linkini verirlerse başka konudan paylaşırım. 1604047389 Evet tahminlerim güncellemenin bugün yayınlanması ile çöp olmuştur. Buyurun indirme linki için konu. https://forum.shiftdelete.net/konular/redmi-note-7-miui-12-yayinda-link-iceride.706534/ 1604047411 @Creative konu...
  214. Brian O'Conner

Redmi Note 7 MIUI 12 Ne Zaman Gelecek? Konu Hakkındaki Görüş ve Tahminlerim.

Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlere Redmi Note 7 için MIUI 12 güncellemesi ne zaman gelebileceği ile ilgili düşüncelerimi ve tahminimi paylaşacağım. Bildiğimiz üzere geçtiğimiz günlerde Redmi Note 8 için güncelleme yayınlandı. Redmi Note 8 güncellemesinden önce Redmi Note 7 için MIUI 12 Avrupa...
  215. Brian O'Conner

Redmi Note 8 MIUI 12 Güncellemesi Hakkında Görüşlerim

Arkadaşlar merhaba, Bugün sizlere benim de daha dün direkt mi Note 8 cihazına kurmuş olduğum MIUI 12 güncellemesinden bahsedeceğim. Güncelleme sadece bazı kullanıcılara geldi ve recovery linki paylaşıldı. Ben güncellemeyi TWRP ile yükledim. Cihazım şu anda MIUI 12 arayüzünde çalışıyor...
  216. Brian O'Conner

Markasını bilmediğim 4gb ramin yanına ram takacam

https://ark.intel.com/content/www/tr/tr/ark/products/39107/intel-core-2-quad-processor-q8300-4m-cache-2-50-ghz-1333-mhz-fsb.html İşlemci bu fakat kaç GB ram desteklediği yazmıyor.
  217. Brian O'Conner

İninal Kart Tc Kimlik Verilecek Kadar Güvenli Mi ?

Hocam forum kurallarını okuyunuz. 1-) Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu...
  218. Brian O'Conner

işlemcinin tam isim ve tam modelini yazman lazım. Örnek: İntel i3 2348M
  219. Brian O'Conner

İninal Kart Tc Kimlik Verilecek Kadar Güvenli Mi ?

İninal soyguncu. Aşırı ücret kesiyor, anlaşmalı ATM en son yoktu. Tavsiyem ininal'den acil vazgeçin. Papara veya Tosla kullanın. Ben ikisini de aynı anda kullanıyorum. Tosla'dan kart istemiştim üstünde isim yazılı vs. gönderdiler. Papara'yı sonra keşfettim. Neyse ikisi de aynı mantıkla...
  220. Brian O'Conner

Anakart'ında desteklemesi lazım, işlemcininde
  221. Brian O'Conner

Free Fire oynatabilen EBA için tablet önerisi

Hocam uzun vadede sıkıntı yaşarsınız. Oyun için 4GB altı almayın derim.
  222. Brian O'Conner

Herhangi bir ram olmaz diye biliyorum. Aynı değerde olması lazım. 3000 MHz ise 3000 MHz takabilirsin. Kaç MHz ram takılı olduğunu CPU-Z programından bakabilirsin. 1604037990 Bide işlemci kaç GB'a kadar ram destekliyor biliyor musun? Eğer 4 GB destekliyorsa boşa almış olursun. İşlemci modelini...
  223. Brian O'Conner

Free Fire oynatabilen EBA için tablet önerisi

Hocam PUBG tarzı oyunlar için mobilde en az 4GB ram gerekir. Diğer türlü cihaz şişer. Sorun yaşarsınız.
  224. Brian O'Conner

10 dolar bonus

Buram buram reklam. Zaten banlanmış, bence en az 1 ay yemiştir.
  225. Brian O'Conner

Kırık Ekran Daha Fazla Kırılır mı?

[emoji17][emoji22]
  226. Brian O'Conner

Kırık Ekran Daha Fazla Kırılır mı?

Arkadaşlar merhaba, Bugün dershaneden bir arkadaşın telefon yere düşmüş ve telefonun ekranla kasası ayrılmış ama çıkmamış. Bana ekranın daha fazla ayrılıp ayrılmayacağını sordu. Ben de bilmediğimi söyledim. Sizce ekran daha fazla ayrılır mı daha önce telefonu düşüren veya bilgisi olan kişiler...
  227. Brian O'Conner

Redmi Note 8 MIUI 12 Yayında! Link İçeride

Xiaomi güncelleme konusunda berbat. Maalesef bu kadar paraya bu kadar oluyor [emoji17]
  228. Brian O'Conner

Evet maalesef o sorun devam ediyor. Bende de aynı sorun vardı MIUI 11'de
  229. Brian O'Conner

Mantıklı bir tercih olur. Ufak tefek hatalar var düzeltilmesi gereken.
  230. Brian O'Conner

Resmi Olmayan Bir Kaynağa Göre Redmi Note 8 İçin MIUI 12 Kasım Ayında Yayınlanacak!

Şu anda güncellemeyi kurdum. Küçük küçük hatalar var kurmanızı önermem. Zaten TWRP ile yükleme yaparsanız garanti bozuluyor.
  231. Brian O'Conner

Teşekkürler [emoji1474]
  232. Brian O'Conner

Oppo Reno 4 vs Samsung Galaxy Note 10 Lite

Bana kalırsa ikisi arasında Samsung Galaxy Note 10 lite alabilirsiniz. ama bana kalırsa daha ileriye yönelik olması için 5G'li bir telefon daha mantıklı olacaktır. O yüzden Mi 10 lite 5G öneririm.
  233. Brian O'Conner

İphone 11 pro max mi yoksa s21 ultra mı?

İkisini de salla. iPhone 12 Pro al keyfine bak. Olmadı 12 fiyatları bilemediğim için
  234. Brian O'Conner

Neyse dediğim gibi sorun yok. Sadece dark mode olayında biraz sorun var. Mesela şöyle:
  235. Brian O'Conner

Şimdilik bir sorun göremedim
  236. Brian O'Conner

Eyvah ben yükledim [emoji33]
  237. Brian O'Conner

Maalesef OTA linki verilmemiş. Ya TWRP ile kurman lazım yada beklemen lazım. Eğer bl kilidin açık değilse ve bu işlerden anlamıyorsan sakın TWRP'ye bulaşma.
  238. Brian O'Conner

Redmi note 8 miui 12

https://forum.shiftdelete.net/konular/redmi-note-8-miui-12-yayinda-link-iceride.706081/ 1603873114 Şansına hemen ertesi gün yayıınlandı.
  239. Brian O'Conner

Sanırım bunun için çok geç 1603870414 Sanırım bunun için çok geç
  240. Brian O'Conner

Merhaba arkadaşlar, Bildiğiniz gibi Redmi Note 8 kullanıcıları uzun zamandan beri MIUI 12 güncellemesini bekliyordu. An itibari ile güncelleme yayında. Maalesef OTA linki paylaşılmamış. Mecburen recoveryden kurmanız lazım. Biraz daha beklerseniz OTA'nıza düşecektir. Redmi Note 8 Global Stable...
  241. Brian O'Conner

Redmi note 8 miui 12

Tekrar okuyacağım, teşekkürler.
  242. Brian O'Conner

Redmi note 8 miui 12

Beni yanlış anlama, forumda takipçi işe yaramıyor önemli olan mesaj sayısı. (Tapatalk tan girdiğim için rütbeni göremiyorum. Dolayısıyla yeni olup olmadığını da anlayamıyorum bu mesajı yeni olduğunu varsayarak yazdım)
  243. Brian O'Conner

Redmi note 8 miui 12

Yükleyemezsin henüz gelmedi. Gelince konu açarım beni takip et
  244. Brian O'Conner

Turkcell Mi Note 10'u Redmi Note 10 Diye Satıyor!

Redmi farklı mi farklı. Mi Note 10 yurtdısında Mi cc9 pro olması lazım
  245. Brian O'Conner

Resmi Olmayan Bir Kaynağa Göre Redmi Note 8 İçin MIUI 12 Kasım Ayında Yayınlanacak!

Ama o zamanlar redmi Note 8t için Miui 12 yayınlanmamıştı şimdi redmi Note 8t miui 12 yayınlandığı için çıkma ihtimali yüksek.
  246. Brian O'Conner

[Duyurular] Mi 9T (Redmi K20) İçin Android 11 Tabanlı MIUI 12 Bugün Yayınlanacak!

https://forum.shiftdelete.net/konular/resmi-olmayan-bir-kaynaga-gore-redmi-note-8-icin-miui-12-kasim-ayinda-yayinlanacak.705864/
  247. Brian O'Conner

Sabahleyin Ön Bahçede Buldum! ?

nE
  248. Brian O'Conner

Merhaba arkadaşlar, Yine ben ve yine bir güncelleme umudu. Edindiğim bir bilgiye göre RN8 için MIUI 12 testleri bitmiş ve kasım ayında yayınlanacakmış. Kaynak ne kadar doğru bilemem ama RN8T için MIUI 12'nin yayınlandığını düşünürsek bu gayet mantıklı bir tarih. Haberin linkini bırakıyorum...
  249. Brian O'Conner

Dişlerini fırçalayın ?
  250. Brian O'Conner

Köpekler çikolata yemiyor diye biliyorum. Acaba şekerden dolayımı. Bence şeker vermeyin.
  251. Brian O'Conner

Ucuz Marvel Figürleri (BİM)

Hulk diyet yapmış sanırım ?
  252. Brian O'Conner

Yiaaa çok tatlı. Çeşke benimde bir köpeğim olsa. Al bak bence. Kedi gibi değildir köpek. Sadıktır, koruyucudur. Kedi'de rızkımı veren hüdadır kula minnet eylemem kafası var. 1603777286 Niye kesme işareti ile ayırmışımki. Hiç ayırmamışım gibi okuyun ?
  253. Brian O'Conner

Herkes Isındığı Üyeyi/Üyeleri Yazıyor

Yiaa yerim seni
  254. Brian O'Conner

İnşallah düzeltirler çok büyük bir sıkıntı bence
  255. Brian O'Conner

Verdiğim linkten bakın https://www.kktcell.com/cihazlar/akilli-telefonlar/xiaomi-redmi-note-10
  256. Brian O'Conner

Hiç bu açıdan düşünmemiştim ? 1603715913 Çıkmadan telefonu sızdırmışlar ?
  257. Brian O'Conner

[Duyurular] Mi 9T (Redmi K20) İçin Android 11 Tabanlı MIUI 12 Bugün Yayınlanacak!

O da geldi. Android 11'de çin sürümü geldi.
  258. Brian O'Conner

Acaba Redmi Note 8T türkiyede var mı diye bakarken Turkcell'in sayfasında Redmi Note 10 gördüm. Açıp baktım Mi Note 10'muş. Turkcell gibi bir firmanın böyle bir hata yapmış olması çok şaşırtıcı geldi. Neyse linkini bırakıyorum bakmak isterseniz diye...
  259. Brian O'Conner

3000-3500 tl ye kadar telefon tavsiyesi

Aslında 4k verirseniz Mi 10 Lite 5G öneririm. 5G ülkemize geldi gelecek. Geleceğe yönelik bir cihaz olur. Buyurun bu da inceleme konusu: https://c.mi.com/thread-3377847-1-0.html
  260. Brian O'Conner

Hocam arabadaki gibi olmuyor. Parça sorunu, batarya sorunu çekmezsiniz. İOS'dan çıkmak istemezseniz iPhone 8 2. el olabilir. Diğer türlü benim tercihim Poco X3 olur. Mümkünse 128 GB. Poco Xiaomi'nin markası X3 ise çıkalı 1 hafta kadar oldu. Şu anda alırsanız 3-4 yıl kadar götürür. Bunu oyun...
  261. Brian O'Conner

Xiamoi oppo realme Huawei vb markalar düşünmüyorum premium bir cihaz istiyorum. Arkadaş bu şekilde demiş. Çin malı ön yargısını kırma zamanı geldi de geçiyor bile. Orta segmentin kralları çin markaları. Bu fiyat bandında veya 2k 2.5k bandında bir samsung tansa Realme, Huawei, Xiaomi öneriliyor.
  262. Brian O'Conner

1000-1500 TL telefon önerisi

Vergilerden önce RN8 almıştım 1.7k da. Güzel zamanlardı.
  263. Brian O'Conner

Bir bakıma haklı. Önerim 2k fiyata çıkabilirse Redmi 8A olacaktır. Realme C2 ve GM 20 ile karşılaştırıldığında dayanıklılık, kamera, batarya, işlemci ve su geçirmezlik (sadece sıçramalara karşı) konularında daha iyi...
  264. Brian O'Conner

GM 20 veya Realme C2 olabilir. Mümkünse ikinci ele yönelin derim. Malum vergilerden dolayı fiyatlar uçtu.
  265. Brian O'Conner

Poco x3 NFC

Bence 1-2 haftaya kadar çıkar
  266. Brian O'Conner

Hangi telefonu almalıyım

Upss pardon. Tapatalk tan giriyorum oylama çıkmamış. PC geçince bakayım
  267. Brian O'Conner

Hangi telefonu almalıyım

Yazmamışsın [emoji1787]
  268. Brian O'Conner

Hakkı Abi: Didem sabah sabah niye ağlıyorsun Didem Abla: Brian O Conner beni sevdiğini söylemiş [emoji24] Hakkı Abi: ( O ölmemişmiydi ya) Anlıyorum kızım iyi olacaksın. *Bakırköy Akıl ve Ruh Sağlığı Merkezi* *SON*
  269. Brian O'Conner

Ühü beni kimse yazmamış ??? 1603693130 Kral bee
  270. Brian O'Conner

gta sa hakkında bilmem gerekenler nedir acaba? Tüm biliglerinizi buraya dökebilirseniz sevinirim:D

Aynen. Kilitlenebilir füze M16 ve susturuculu tabanca olduğu için en iyisi UZUMYMW
  271. Brian O'Conner

@EFI Shell @Java Ama 16 Gb istiyor @Allah'ın Kulu @nixc0r @Justinianus I The Great @Tommy Vercetti @Toprak Kokusu @Trrrek Çillo karabasan @windows 7 @utkuversus ve tabiki forumun show haberi olan @Didem Ergin @Dilara Kaya
  272. Brian O'Conner

gta sa hakkında bilmem gerekenler nedir acaba? Tüm biliglerinizi buraya dökebilirseniz sevinirim:D

Daha önce oynayıp oynamadığınızı bilmiyorum. Bir kaç şifre verebilirim: HESOYAM>> Can ve zırh fulleme, araba hasarını sıfırlama, 2.5m para BAGUVIX>> Canınız azalmaz AEZAKMI>> Polisler sizi aramaz, tekrardan yazdığınız zaman ararlar ASNAEB>> Arama yıldızınız sıfırlanır. Hile, şifre kısmı bu...
  273. Brian O'Conner

Haberin doğru olduğunu düşünüyorum zira RN8 için MIUI 12 global sürüm hazır her an dağıtılabilir dediler. 2 gün kadar sonra RN8T'ye MIUI 12 global sürüm geldi. RN8 içinde eli kulağında diyebiliriz o zaman.
  274. Brian O'Conner

Nihat Hatipoğlu: Sokaktan hayretler içinde geçtim. Dört genç kızımız bira içiyorlardı

İkisi aynı şey mi. Alkolün ne faydası var. Araba dediğin araç ise insanların ulaşımını kolaylaştıriyor.
  275. Brian O'Conner

Nihat Hatipoğlu: Sokaktan hayretler içinde geçtim. Dört genç kızımız bira içiyorlardı

İnsanın kendisini bilmesi tamam önemli. Sonuçta insan kendini tutamayabilir ve çok içebilir bu da daha büyük sorunlar doğurabilir.
  276. Brian O'Conner

Ben öyle demedim. Hepiniz alkol içmenin kötü bir şey olmadığını, içilebileceğini anlatıyorsunuz.
  277. Brian O'Conner

Çoğu konu için evet ama dediğim gibi alkol bağımlılık yapıyor. Çocuğunuz sizi dinlemezse geri alamayacağınız şeyler yaşanabilir. Demek istediğim bu.
  278. Brian O'Conner

Sayın admin, Alkol ülkede yasal olabilir fakat bu doğru olduğunu kanıtlamaz. Her yıl bir sürü insan gerek alkol koması gerek alkolün yol açtığı trafik kazalarından dolayı ölüyor. Sarhoş halde ilişkiye girdiği için töre diyerek taşlanıyorlar, öldürülüyorlar. Şu anda ise bu konuda çoğu kişi alkol...
  279. Brian O'Conner

Sonuna kadar katılıyorum. Konudaki çoğu kişi doğruymuş gibi savunuyor alkolü.
  280. Brian O'Conner

Sen istediğin kadar öğret ona kalmış bir şey. Sonuçta alkol bağımlılık yapan bir şey. Babam uyarıp geçiyor önemli değil deyip içmeye devam edebilir. Kızınız veya oğlunuz olup olmadığını bilmediğim için bunun sonuçlarından bahsetmeyi doğru bulmuyorum.
  281. Brian O'Conner

Aynı görüşteyim. Çoğu kişi alkol kullanımını doğru bir şey gibi gösteriyor. Yasal değil demiyoruz zaten doğru değil diyoruz.
  282. Brian O'Conner

O senin dediğin gibi olmuyor işte. “Bir kötülük gören kişi, eliyle değiştirmeye gücü yetiyorsa onu eli ile değiştirsin. Buna gücü yetmez ise diliyle değiştirsin. Buna da gücü yetmezse kalbi ile (o kötülüğe) tavır koysun (onu hoş görmesin). Ancak bu imanın en zayıf olanıdır.” (Müslim, İman, 78.)
  283. Brian O'Conner

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan: “Herkes bir playstation’ı olsun ister. Ama herkesin alabileceği şeyler değil.”

Tek bu konu için değil. Genel olarak ikinizde bana taraflı geliyorsunuz. Daha doğrusu tarafsız olmaya çalışıyorsunuz ama bazı yerlerde kendinizi tutamıyorsunuz.
  284. Brian O'Conner

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan: “Herkes bir playstation’ı olsun ister. Ama herkesin alabileceği şeyler değil.”

Benim görüşüm @Dilara Kaya @Didem Ergin in haber kısmında siyasi haber yapmamaları. Tarafsız yapmaya çalışıyorlar fakat farkında olmadan taraflarını belli ediyorlar.
  285. Brian O'Conner

Adam çok başka şeylerde söyledi o videoda. Ama çekip aldığınız yer burası.
  286. Brian O'Conner

Aynı görüşteyim ama ben bu şekilde yazamazdım. Çok güzel anlatmışsınız. Ben yazsam çomar diye linçlenirdim.
  287. Brian O'Conner

Kızların yaşını belirtmemiş 18 in altındaysa bilmiyorum çok doğru değil. Bide nerden almışlar yasak yani. 18 in üstündeyse ona düşmez
  288. Brian O'Conner

Donald Trump'ın Twitter'ı çalındı!

O değilde hacker da hacker haa. Deneye deneye bulmuş
  289. Brian O'Conner

78 Murat 131 vs 2012 Peugeot 301

Bizde derdimiz var diyoruz. Geçmiş olsun.
  290. Brian O'Conner

Oh bide yan parkediyim oh bide düz parkedeyim. Birazda dik parkedeyim. Lan hangi ara 150 bin oldu
  291. Brian O'Conner

Note 8 vs Note 9

Eğer marka olarak Xiaomi alacaksan RN8 başka markalarda olur diyorsan Realme 6. Mümkünsr 128GB
  292. Brian O'Conner

[emoji1787]
  293. Brian O'Conner

Murat 131 Türkan o arabaya binilir mi abi (!)