Arama sonuçlarınız

1. Garfield™️

Soru Bu durumu nasıl düzeltebilirim?

Turkcell kullanıyorum aramadım, hat kendı adıma arıyayı mı?
  2. Garfield™️

Soru Bu durumu nasıl düzeltebilirim?

Bazı musterılerım benı aradıgı zaman ılanlarımdan, sizin numaranız bende xxx firması diye cıktı diyor, o firma eski ortaklarıma ait benımle bir ılgısı yok hattım kendı adıma kayıtlı. bunlar bir uygulama felan mı kullanıyorda o uygulamada o firma uzerıne cıkıyor ısmım anlamadım. rehberınde...
  3. Garfield™️

Soru Opera masaüstü bildirimi gelmiyor?

Site bildirimlerine izin vermeme rağmen desteklemiyor uyarı görmekteyim, örneğin bu forumdaki bildirimleri alamıyorum.
  4. Garfield™️

Soru Popüler android telefon markaları nelerdir?

Popüler android telefon markaları nelerdir? samsung, huawei, xiaomi, oppo, realmi bunların dışında başka talep gören hangi markalar var?
  5. Garfield™️

Rehber Emlak Forum Sitemi Yorumlar mısınız?

Emlak ve gayrimenkul konularını içeren bir forum sitesi yaptım, kendi mesleğimde emlak ve yatırım danışmanlığı üzerine zaten, sitemi yorumlarsanız çok sevinirim iyi forumlar. https://emlakforum.com.tr/
  6. Garfield™️

Soru Web Sitemi Yorumlar mısınız?

Wordpress = Android :)
  7. Garfield™️

Güzel yorumlarınız ıcın tsk ederım, evet her konuya ayrı ozgun bir resım atamam ya da eklemem gerekıyor hatta konu ıcın resımlemede yapmam gerekıyor SEO ıcın google benden bunu ıstıyor ancak sıtede cok fazla ıcerık oldugu ıcın resım olayı Sunucu/FTP alanında ciddi sorunlara yol acabılıyor ve...
  8. Garfield™️

Neler mesela ne gibi?
  9. Garfield™️

Öneri Karşılıklı link takası yapabilirim. [Mehmet * Net]

Sizin vereceğiniz site bağlantıya göre Mehmet.NET - Blog Sitesi! ten ya da Webmaster Forum | İxir forumdan link cıkısı verebılırım. Yeni siteleri tercih etmıyorum. Özgün içeriklere sahip belirli bir kitlele ulasmıs otoriter siteler tercihimdir. ixir, forum anlamında her ne kadar yenı ve temız...
  10. Garfield™️

Soru Evde bakmak için hangi cins kedi daha uygun olur?

Evde bakmak için hangi cins kedi daha uygun olur?
  11. Garfield™️

Soru .TC Domain uzantısı hakkındaki görüşleriniz?

Öncelikle şunu ifade etmek isterim .TC Türkiye Cumhuriyeti'nin bir kısaltması değilmiş. Daha önce bu uzantıda hiç alan adı almadım geri dönüşleri SEO ve Google açısından merak ediyorum. Bu uzantıyı tecrübe eden arkadaşlar var ise yorumlarda belirtirse sevinirim.
  12. Garfield™️

Öneri IPhone 12 İçin Kablosuz Şarj Ünitesi Tavsiyesi

https://www.n11.com/urun/wiwu-power-air-3in1-kablosuz-sarj-standi-30921269?magaza=njoyonline Bunu aldım harika bir ürün.
  13. Garfield™️

Soru Google geç açılıyor?

Bilgisayarıma yeni format attım ve kullandığım tarayıcı Chrome, Chrome ayarları resetledim, eklentileri kaldırdım, giriş sayfamı google yaptım, buna rağmen Chrome anında açılıyor ancak google 2-3 sn. sonra geliyor. anlamadım gitti. Aynı özelliklerdeki başka bir bilgisayara da aynı işlemleri...
  14. Garfield™️

Soru Bu kasaya uygun Ekran Kartı Önerisi?

İşlemci: AMD Ryzen™7 5800x3 D soket AM4 3.4GHz 96MB 105W Anakart: MSI B550 Gaming Plus. RAM: 16 GB G.Skill 3600MHz Trident Z Neo RGB + Corsair Vengeance RGB Pro 8*2: 16 GB DDR4 3600 MHz CL18 RAM. M.2+HDD: Samsung 980 Pro MZ-V8P500bw 500 GB PCI-e 4.0 NVMe M.2 SSD HDD: 2 TB Toshiba. Güç kaynağı...
  15. Garfield™️

Teşekkür ederim.
  16. Garfield™️

Ne işe yarıyor bu işlem?
  17. Garfield™️

Adsense aktif zaten şuan sitede, ancak ben gelir odaklı yapmadım. onun için reklam doldurmadım her yeri. Klavyede özel işaretler nasıl yapılır? - Mehmet.NET konu sonunda reklam görünüyor.
  18. Garfield™️

Konu ön izleme resimleri giriş seviyesinde yani şuan bu şekilde, ancak ilerleyen süreçte her konuya farklı özgün resim olarak devam edeceğim. SSL'nin google ile bir ilgisi yok.
  19. Garfield™️

WordPress tabanlı kişisel bir blog sitesi yaptım, sizce nasıl olmuş? eksik ya da fazlalıkları nelerdir? Teşekkürler. https://mehmet.net
  20. Garfield™️

Öneri PC İçin Joystick Önerisi?

PC için joystick oyun kolu alacağım, FİFA 22 oynamak için. Orta bütçelerde olabilir.
  21. Garfield™️

Soru Bu PC Neden Kasıyor?

Uygun koşullardan kasıt ney acaba? bence 3600mhz 8*8 16 GB bu sistem için ideal olacaktır?
  22. Garfield™️

maximum kac frekansa kadar desteklıyor pekı?
  23. Garfield™️

MSI B550 GAMİNG PLUS https://www.n11.com/urun/corsair-vengeance-rgb-pro-cmw8gx4m1z3600c18-8-gb-ddr4-3600-mhz-cl18-ram-1502033?magaza=dey-elektronik bu anakarta bu rami alabılır mıyım hocam destekler mı yanı ya da daha ustunu?
  24. Garfield™️

aman aman bir yavaslık yok sadece tepkıme suresı sorunu var nasıl anlatsam sankı bir pencereyi kapat dediğimizde evdeki pc daha hızlı kapatıyor bunun gibi.
  25. Garfield™️

(Ofis Pc) AMD RYZEN 7 3700X 3.6 GHZ (8 ÇEKİRDEK) - İŞLEMCİ SAPPHİRE AMD RADEON PULSE RX 570 4GB GDDR5 ITX 256 BİT - EKRAN KARTI MSI B550 GAMİNG PLUS - ANAKART 16GB G-SKİLL 3600MHZ TRİDENT Z NEO RGB TEK SLOT - RAM 500GB M.2 KİNGSTON A2000 HDD + 2 TB TOSHİBA HDD FSP HYPER K 700W 80+ PSU - GÜÇ...
  26. Garfield™️

Öneri IPhone 12 İçin Kablosuz Şarj Ünitesi Tavsiyesi

IPhone 12 İçin dikey kablosuz şarj ünitesi ihtiyacım var, cihazın sağlığı açısından kaliteli bir ürün arıyorum, tavsiyeleriniz nelerdir?
  27. Garfield™️

Soru Özel Ip Almama Gerek Varmı? Seo Açısından Faydalı Mı?

Aynı firma ve aynı vds sunucu plesk panel uzerınde 10 adet web sitem var, 10 sıtenın hepsıne footer kısmından bırbırıne do follow lınk verdım. aynı zamanda CloudFlare kullanıyorum. her siteye ayrı ayrı ozel ıp almama gerek var mı? yoksa CF kullandıgım ıcın zaten ıpler gizli ya da farklı durumda...
  28. Garfield™️

Soru En popüler programlama dilleri bunlar mı?

1. Python 2. Java 3. Kotlin 4. Swift 5. C# 6. C ve C++ 7. Go 8. PHP 9. Matlab 10. R 11. Ruby ilk 10'a ekleyebileceğimiz ya da cıkarabileceğimiz var mı?
  29. Garfield™️

Soru Alanında lider rakipsiz olan bu domainle ne yapabilirim?

Wordpress batağına düştük yine, SEO’su iyi yapacak bir şey yok. https://mehmet.net
  30. Garfield™️

Soru Alanında lider rakipsiz olan bu domainle ne yapabilirim?

Forum ya da WordPress kurmak istemiyorum açıkçası, sizce nasıl projelendirebilirim? İsmim Mehmet Bu arada.
  31. Garfield™️

Yardım Windows 11'in HDD üzerinde kapladığı 80 GB alan normal mi?

1 hafta önce bilgisayarıma format attım ve Windows 11 Pro yükledim, 7 günlük bu süreçte gelen güncellemeleri yaptım bugün baktığımda kapladığı alan ortalama 80 GB. Sizce bu durum normal mi?
  32. Garfield™️

iPhone'uma birisi mi sızdı?

Aynısı 1 kez banada oldu. 1 dk bekletti tekrar olmadı.
  33. Garfield™️

Yardım Yükleme hatası - 0x800f0831

Denemediğim yol, yöntem kalmadı, Bu güncelleştirmeyi yapamıyorum. 2023-x64 tabanlı Sistemler için Windows 11 Version 22H2 03 Toplu Güncelleştirmesi (KB5023706) 2023-03x64 tabanlı Sistemlere yönelik Windows II Version 22H2 Toplu Güncelleştirme Önizlemesi (KB5023778) uygun. Bu güncelleştirmeyi...
  34. Garfield™️

Anket Sizce hangi alan adıyla devam etmeliyim ? (anket)

https://kriptolar.org/ Koin.TC daha mı akılda kalıcı olur dedım ama sanırım bu domainde kalacağım.
  35. Garfield™️

Ben Uruguay dayım zaten.
  36. Garfield™️

1- Kriptolar.Org 2- Koin.TC
  37. Garfield™️

Soru Vestel TV uyku ayarını bulamıyorum?

Merhabalar, zamanlayıcı ayarını bulamıyorum bilgisi olan var mı acaba? Örnek; x DK sonra kendisi kapansın. https://www.hepsiburada.com/vestel-55u9500-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000PGV80?magaza=Cazipalisveris
  38. Garfield™️

Sdn Blog Kardeşliği

Sahibi olduğum 5 blog 10 tanede forum sitesi var. Dilerseniz şuradan göz atabilirsiniz. https://lnk.bio/MehmetOzcan Mesela bazıları; https://toggtr.net/ https://hayvanlar.com.tr/ v.s
  39. Garfield™️

Soru Bu alan adı (domain) hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Zagor.Org Sizce nasıl projelendirelebilir? Domain sizce nasıl?
  40. Garfield™️

Rehber 11.'ci forum sitemi açtım

evet 50 TL gibi bişi. ama konu o değil ya da soyle dıyım aylk 100 TL vererek bunlarw ya da buna sahip olamassınız.
  41. Garfield™️

evet haklısın gunumuzde ihtiyac duyulan sey bu aslında. genel forum işi bitti. spesifik alanlarda kategorisel forumlar tutar. bakınız: Türkiye'nin Samsung Forumu! 1 tane dunya capında esı benzerı varsa ltn konuya ekleyınız.
  42. Garfield™️

Neden 11 forum? çok basit, yapanlardan olmak için. forum kültürünü sevdiğim için. Hangi alt yapı? Tabiki xenForo. Nasıl 11 forumla baş edeceksin? benim öyle bir kaygım endişem yok forum kültüründe forum sahibi destek konularına cevap vermez forum uyelerı birbirine yarıdmcı olur. 11 forumu...
  43. Garfield™️

Haber Satoshi Kimdir? Tüm Detaylarıyla Satoshi Nakamoto!

Güzel reklam tebrikler.
  44. Garfield™️

Anket Sizce hangi alan adı?

1- kriptolar.org 2- kriptola.com karar veremedim. kripto para forumu için kullanacağım.
  45. Garfield™️

Soru Whatsapp desktop'ta mesajları seçemiyorum

son sürüm wp masaüstünde kullanıyorum bu son zamanlardaki köklü değişim sonrası güzelim yazılımın içinden geçmeyi başardılar çok şükür. biriyle olan konusmamda konusma sayfasında gecen mesajları toplu olarak secmenın bir yolu varmı? ornek eskı surumde oldugu gibi 5 satırı tek seferde baskasına...
  46. Garfield™️

Soru Günümüz şartlarında hangi içerikte forum sitesi yapılırsa ilgi çeker sizce?

apple destek forumu, togg destek forumu, hayvanlar forum, emlak forumu ve webmaster forumu olarak 5 projeyi hayata geçirdim. geliştirmeye çalışıyorum.
  47. Garfield™️

Soru Günümüz şartlarında hangi içerikte forum sitesi yapılırsa ilgi çeker sizce?

Günümüz şartlarında hangi içerikte forum sitesi yapılırsa ilgi çeker sizce?
  48. Garfield™️

Soru NFT ve Metaverse hk. neler düşüyorsunuz?

NFT ve Metaverse hk. geleceğe dair dusuncelerınız nelerdır? mining gibi bir anda yok olup gitme ihtimali var mı sizce? Açıkcası sadece metaverse ve nft konularını ele alan etkılesım ve yardımlasma amaclı büyük bir forum acmak ıstıyorum yalnız maalesef fazla bir bilgim yok bunun ıcınde yola...
  49. Garfield™️

Soru Şarjı en uzun giden android telefon önerisi?

https://www.hepsiburada.com/xiaomi/android-telefonlar-c-60005201?filtreler=pilgucuaraligi:5000%E2%82%AC20mAh%E2%82%AC20ve%E2%82%AC20%E2%82%ACC3%E2%82%AC9Czeri ama hangisi? :D
  50. Garfield™️

Hocam soyle ızah edeyım ıphone 12 kullanıyorum ve memnunum. bu alacagım cihaz 2. cihaz olup muhtemelen ofiste duracak, bankaların mobil uygulamarı ıcın kullanacagım bütçem 5-10K arası ama amiral gemısı olmasına gerek yok. Şarj derdim olmasın yeter. cihazı pasif olarak kullanacagım yani.
  51. Garfield™️

Peki bütçeyi 10K yapsam hangi marka model olabılır?
  52. Garfield™️

Merhabalar, Şarjı en uzun giden android telefon hangisi? Maximum bütçe 5.000-6.000 TL.
  53. Garfield™️

Soru Sizce hangi alan adıyla devam etmem gerekli?

ixir.gen.tr ve iyiforumlar.net (forum sitesi için) ixir DA-PA 55-29 iyiforumlar DA-Pa 13-28 ixir kendi alanında kısmen jenerik sayılabilir, ama gen.tr uzantılı. İyi forumlar ise forum kültürüne hitap eden akılda kalıcı bir isim, kararsız kaldım. bu arada forum genel forum olmayacak.
  54. Garfield™️

Soru Whatsapp Desktop Güncelleme Sorunu?

Mağazadan indirdim. başka yerden alamıyorsunuz zaten artık.
  55. Garfield™️

Soru Whatsapp Desktop Güncelleme Sorunu?

Merhabalar, Evdeki PC'me bakıyorum son sürüm WP desktop mevcut, microsoft store'den kendisi çekmiş uptade yapmış ancak ofiste ki PC'me bakıyorum son sürüm WP mevcut değil kaldırdım tekrar kurdum olmadı, microsoft store'den güncelleme yapmaya çalışıyorum son sürüm gelmiyor. Son sürüme erişmem...
  56. Garfield™️

Soru 250 TL kablosuz router önerisi

50-250 TL arası bir router ihtiyacım var. Ev 75 m2, modem çocuğun odasında, Wi-Fi mutfakta çekmiyor, mutfak ve modemin olduğu oda birbirine en uzak nokta. Wi-Fi çekim gücünü artırmak için nasıl bir ürün almalıyım?
  57. Garfield™️

Haber [ Araclar.com.tr]?Türkiye'nin En Kaliteli Araçlar Forumu?Satılık. (Lisanslı eklentiler v.b)

Site adresi: URL İçin Tıklayınız. Sitenin aylık getirisi: reklam çalışması yapılmadı adsense mevcut ama kazanç yok. Sitenin açılış tarihi: 1.5 yıl DA / PA Değerleri: 12 / 20 Kategori, sitenin içeriği nedir: Araç ve otomobil forumu. Günlük hit sayısı: 30-40 civarı Ziyaretçi kaynağı: ( %90 google...
  58. Garfield™️

Haber [ Hayvanlar.com.tr]?Türkiye'nin En Kaliteli Hayvansever Forumu?Satılık. (Lisanslı eklentiler v.b)

Site adresi: URL İçin Tıklayınız. Sitenin aylık getirisi: reklam çalışması yapılmadı adsense mevcut ama kazanç yok. Sitenin açılış tarihi: 1.5 yıl DA / PA Değerleri: 7 / 19 Kategori, sitenin içeriği nedir: Hayvanlar Forumu Günlük hit sayısı: 30-40 civarı Ziyaretçi kaynağı: ( %90 google - %10...
  59. Garfield™️

Soru Yeni Forum Domainim

İyiForumlar*Net Yeni forum projem için bugün aldığım alan adı. Sizce iş yapar mı?
  60. Garfield™️

Yardım Mining Forum için kategori tavsiyesi ve genel analiz

TradingView daha önce üstte idi lakin kapatma seçeneği yok ve her sayfada görünüyor, bundan kullanıcıların rahatsız olabileceğini düşünerek aşağı aldım.
  61. Garfield™️

Yardım Mining Forum için kategori tavsiyesi ve genel analiz

Mining severler ıcın bir Mining forum olusturdum, nft ve btc alanlarınıda kısmen ekledım, ilave olarak hangi kategorileri eklıyebılırım anlayan arkadaslar tavsiyede bulunursa sevınırım. forumuda + - olarak genel yorumlarsanız yorumlarınızı degerlendırecegım. sımdıden tskler...
  62. Garfield™️

Öneri Bu domaini ve forumu nasıl değerlendirebilirim?

Elimde tayfa.net adında bir alan adı ve güzel bir tema var (suan forumdakı tema) bunlarıda degerlendırıp artık forum sitesi anlamında kendımı emeklı edip forumlarıma yoğunlasmak ıstıyorum ama ne forumu yapacağımı bir türlü bulamadım. genel forum sitesinin oturması çok zor ve güç ki bu zamana...
  63. Garfield™️

Öneri Togg ile ilgili domain arıyorum?

sub domainde istemiyorum maalesef.
  64. Garfield™️

.com ve .net uzantısı dolu .org boşta oda bana yaramaz.
  65. Garfield™️

Togg için bir forum sitesi yapacağım, ama uygun bir ısım bulamadım, önerilerinizi konu altına ya da pm yoluyla iletirseniz memnun olurum. şimdiden teşekkürler.
  66. Garfield™️

Sdn Blog Kardeşliği

ve a.s eyw. :) https://www.garfield.com.tr/garfield/projelerim/
  67. Garfield™️

Haber Satılık Apple Destek Forumu (Xenforo+Premium tema)

Hocam kullandığım tema 49$ + 300 lirayada gece modu :) bu ikisi sadece tema fiyatı. geri kalanını saymıyorum, domain, emek zaman vs.
  68. Garfield™️

Haber Satılık Apple Destek Forumu (Xenforo+Premium tema)

Site adresi: https://www.appleforum.net/ Sitenin aylık getirisi: bu yonde bır calısma yapılmadı Sitenin açılış tarihi: 01.10.2021 DA / PA Değerleri: 1.8 - 18 Kategori, sitenin içeriği nedir: Apple Destek forumu Günlük hit sayısı: suan 5-10 Ziyaretçi kaynağı: arama motorları Domainin Yaşı: 1 Site...
  69. Garfield™️

Soru Windows 11'de Hesap makinasına nasıl kısayol ataya bilirim?

Merhabalar, Windows 11'de Hesap makinasına nasıl kısayol ataya bilirim? Örnek mute tuşunu atamak istiyorum.
  70. Garfield™️

Anket Ana dizinde blog mu olmalı yoksa forum mu?

Yeni projem için fikir analizi.
  71. Garfield™️

Soru İleride bu domain ile ilgili sorun yaşar mıyım?

ixir net ve com doğuş grubunda. ben ise ixir.gen.tr uzantısını alıp bir forum yaptım. ileride telif hakkı ya da benzer bir sorun yaşar mıyım acaba?
  72. Garfield™️

Yardım Rastgele numaraya Mesaj attim seni aile avukatına sikayet edicem dedi birşey yapabilirmi?

Rastgele numaraya mesaj atarken korkmuyor, avukata vericem dedi diye korkuyor. ? garip…
  73. Garfield™️

Soru Şarjı en uzun giden tuşlu telefon önerisi?

Şarjı en uzun giden tuşlu telefon önerisi? Sadece aramalarda kullanılacak.
  74. Garfield™️

Anket Sizce Hangisi?

a-) sosyalforum*net b-) maxiforum*net sosyal medya forumu için
  75. Garfield™️

Sdn Blog Kardeşliği

Tarafıma ait kişisel blog sitem; https://www.mehmetozcan.org/
  76. Garfield™️

Oyun Forumu Icın Sızce Hangi Isım Uygun Olur?

oyunline de karar kıldım, bu alanda bosta ısım bulmak çok güç maalesef.
  77. Garfield™️

1 tane ankete katılan olmaz mı ya ?
  78. Garfield™️

Oyun forumu ıcın sızce hangi ısım uygun olur? 1-) gamepat.org 2-) oyunpat.net 3-) oyunline.net 4-) hiçbiri
  79. Garfield™️

Türkiye’nin En İyi Forum Siteleri

Tarafıma ait son projem, maxiyi kapattım. https://www.ixir.gen.tr/
  80. Garfield™️

Sizce Hangi İçerik ? (Anket)

iki projeyide iptal edip bunu yaptım. https://www.ixir.gen.tr/
  81. Garfield™️

sosyal medya artık baydı cılkı çıktı, yenilikçi olmak iyidir.
  82. Garfield™️

bitcoin forumundan yanayım ?
  83. Garfield™️

Sizce hangi içerikli forum sitesi iş yapar? a-) bitcoin forumu b-) sosyal medya forumu
  84. Garfield™️

Türkiye’nin En İyi Forum Siteleri

Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net :)
  85. Garfield™️

YouTube kullanıcı adı sorunu?

YouTube'de almak istediğim kullanıcı adı boşta, örnek; youtube.com/korfezemlak adını almak istiyorum ama kullanıcı adı belirlerken sonuna mutlaka harf ya da karakter eklememi zorunlu koşuyor korfezemlak41 gibi. Youtube, kullanıcı adını google hesap ismine göre belirliyor yani sizin google'deki...
  86. Garfield™️

En kaliteli ekran kaydını'nı hangi program ile alabilirim?

bunu nereden ayarlıyabılırım?
  87. Garfield™️

GTX 1050TI kullanıyorum.
  88. Garfield™️

1920*1080 çözünürlükte kayıt almama rağmen tam ekranda videolarım net değil, önerebileceğiniz program var mı acaba? Kamera olarak Logitech C922 Pro kullanıyorum oda videolar'da net çıkmıyor. Örnek videom;
  89. Garfield™️

YouTube’de kanal kullanıcı adım boşta olmasına rağmen alamıyorum?

Örnek olarak almak istediğim kanal özel url’si Ahmet diyelim, bakıyorum bu username boşta google hesap ismi düzenle kısmından özel url kısmına geçip ahmet yazdığımda sonuna harf ya da rakam olarak karakter eklemem gerektiğini belirten bir hata uyarı alıyorum yani bana ahmet34 yada ahmetce gibi...
  90. Garfield™️

Başka birinin videosunu incelemek telif sebebi mi?

Verdiğim cevaptan bunumu anladın?
  91. Garfield™️

böyle bir durumda kanal sahibi kişin telif atma hakkı var mı yok mu?
  92. Garfield™️

yok soruyorum bunun telif karsılıgı nedir yanı anladıgım ısterse sayet telıf atabılır.
  93. Garfield™️

hangi birinden izin alıcamkı hocam mesela youtube'de beğendiğim sevdiğin lanallar diye bir video cekıcem tek tek onay almam lazım o zaman?
  94. Garfield™️

Kendi YouTube kanalım için video çekerken ekran kaydı şeklinde başka birinin kanalını ya da videosunu incelesem, yorumlasam telif yer miyim? Örnek;
  95. Garfield™️

Ram hızım düşük görünüyor?

bios'u guncelledım, xmp etkın ve profıl2 secılı bios tan bakıyorum 2933MHz görunuyor. ama gorev yonetıcınde farklı :/
  96. Garfield™️

A71 Görüşme sorunu?

hocam bence konusma esnasında ısık kapanıp acılıyor tabı ben bunu gormuyorum acıldıgı zamanlarda yanagıma degdıgı zaman ıslem yapıyor, bunun ayarlardan bir cozumu yokmu?
  97. Garfield™️

A71 Görüşme sorunu?

evet
  98. Garfield™️

A71 Görüşme sorunu?

A71 kullanıyorum telefon gorusmesı yaparken yanağım değdiği için gorusme esnasında telefon 50 tane ıslem yapıyor bu durumu nasıl engelleyebılırım?
  99. Garfield™️

Çözünürlük Sorunu

anakart bu, monitor ve ekran kartı alsammı 2.el yoksa masraf yapılmaz mı?
  100. Garfield™️

Çözünürlük Sorunu

https://www.lenovo.com/tr/tr/monitors/e2054
  101. Garfield™️

Çözünürlük Sorunu

kullanmakta oldugum sacma bir kasa var sanırım ana kart uzerındekı dahılı on board ekran kartı cozunurlugu resımdekı gıbı şimdi ben resımdekı ısaretlı secılmıs ekran cozunurlugunu artırmaya kalkarsam monıtorun ekranında sağa sola doğru kayarak gezen salak bir uyarı yazısı cıkmakta en uygun...
  102. Garfield™️

Samsung un hangi modelini tavsiye edersiniz?

s20 olacak sanırım
  103. Garfield™️

kablosuz şarj varmı s20 de yada olmayan ne var özellik bakımından
  104. Garfield™️

5-10 bin₺ arası
  105. Garfield™️

Samsung un hangi modelini tavsiye edersiniz? üst segment olan.
  106. Garfield™️

A71 Açmak için kaydırın işlemini kapatma?

size katılıyorum ama sadece o resımle ılgılı bır durum değil, cektıgım tum resımler o sekılde cıkıyor du. gunduz 13:00 ta ısıgı arkana alırsan eh ıste. ama bu cıhazı ılk aldıgımda boyle değildi emuıe10 sonrarı boyle oldu. soğudum cıhaza acıkcası. sunuda eklemek ısterım hayatım boyunca hep en...
  107. Garfield™️

https://upload.maxiforum.net/images/2020/03/24/JojP.jpg bu fotograf mate 20 pro ıle cekıldı, :) 1585036676 https://upload.maxiforum.net/images/2020/03/24/JxgF.jpg buda a71 ın on kamerası ıle az once cekıldı.
  108. Garfield™️

mate20 pro kullanıyodum cıhazın kamerası git gide mıdemı bulandırmaya basladı a71 ile takas ettım ıyıkıde etmısım bunun kamerası ondan bana cok cok iyi geldi fotoğraflar daha renklı ve canlı. samsung un ust sekment cıhazlarına gecmek ıstıyorum ama ne alacagımı bir turlu karar veremedım arka...
  109. Garfield™️

dediğiniz sekılde yaptım oldu cok tsk ederım. ama bu kezde birisi ile konusurken ya yanagımdan dolayı beklemeye alıyo yada tusları kıtlıyo :/
  110. Garfield™️

Samsung kablosuz hızlı şarj nereden bulabılırım?

Samsung A71 ıcın en hızlı en erken amperi vs si yuksek kablosuz sarj cıhazı ıhtıyacım var ınternetten baktım ama bulamadım.
  111. Garfield™️

Cıhazımda yuz tanıma aktıf yuzumu tanıdıktan sonra acmak ıcın kaydırıyorum ben tanıma sonrası direkt masa ustu sımgelerı gormek ıstıyorum bunu nasıl yapabılırım?
  112. Garfield™️

EMUI 10 Sonrası Kamerada sorun yasıyorum (mate20 pro)

Tskler.
  113. Garfield™️

bana daha cok yazılımsal geldı ama bunuda bir denıcem tsk ederım.
  114. Garfield™️

pirincemi yatırayım, anlamadım.
  115. Garfield™️

EMUI 10 guncelleme sonrası telefonun kamerası gosterdıgı gıbı cekım yapmıyor, daha cok hafıf puslu buğulu gibi değişik cekıyor yanı soyle soylım kameraya girince gordugum ekran ıle cekım sonrası resım aynı değil.
  116. Garfield™️

vB-Destek.Org vBulletin Destek Sitesi

https://www.vbulletin-destek.com/ New :)
  117. Garfield™️

Mate 20 pro için Fotoğraf Filtre Uygulaması ?

Mate 20 pro için Fotoğraf Filtre Uygulaması bilen varmı arkadaslar, kendi fıltrelerını begenmedım.
  118. Garfield™️

Android, te İos'a göre instagram paylaşımlarının kalitesini daha fazla mı bozuyor ?

huawei mate 20 pro emuı 9.1 kullanıyorum, instagram da yaptıgım paylasımların kalitesi ios a gore daha kotu bozuk geldi bunun bir cozumu yokmu acaba ?