Soru Şarjı en uzun giden android telefon önerisi?

Bu konuyu okuyanlar

Garfield™️

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Merhabalar, Şarjı en uzun giden android telefon hangisi? Maximum bütçe 5.000-6.000 TL.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
İkinci el P30 bak.
Şu Telefon Fiyatları Rezalet Bir Noktaya Gidiyor. Piyasada 7000 Liranın Altına Elle Tutulur Cihazlar Kalmamış Ya Çok Önceki Senelerin Ürünleri Yada Yetersiz Kalıyorlar. Eskiden 2000-3000₺ Dediklerinde Dolardı Forum Tonla Öneriyle. Şimdi 8000₺'nin Altında Olan İsteklere Telefon Bile Önermiyorum Çünkü Önericek Bişey Bulamıyorum Cidden Durum Rezalet Ya Elle Tutulur Bir Telefon Kullanmanın Bile Maaliyeti En Az 7000₺ Bareminden Başlıyor...

Garfield™️

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Peki bütçeyi 10K yapsam hangi marka model olabılır?

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Şu Telefon Fiyatları Rezalet Bir Noktaya Gidiyor. Piyasada 7000 Liranın Altına Elle Tutulur Cihazlar Kalmamış Ya Çok Önceki Senelerin Ürünleri Yada Yetersiz Kalıyorlar. Eskiden 2000-3000₺ Dediklerinde Dolardı Forum Tonla Öneriyle. Şimdi 8000₺'nin Altında Olan İsteklere Telefon Bile Önermiyorum Çünkü Önericek Bişey Bulamıyorum Cidden Durum Rezalet Ya Elle Tutulur Bir Telefon Kullanmanın Bile Maaliyeti En Az 7000₺ Bareminden Başlıyor...
Hala bu rezilliği utanmadan sıkılmadan savunanlar var.En güzel cevabı sandıkta vereceğiz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Redmi Note 10 Pro.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Samsung Galaxy S20 FE - 8.400,00₺ - Snapdragon 865
Xiaomi Poco F2 Pro - 9.500,00₺ - Snapdragon 865
OnePlus 7 Pro - 9.999,00₺ - Snapdragon 855

Bunlar Genel Önerilerim Arasındadır Önerilerimi 3 Kriterde Değerlendiricem.

1 - Stabilite;
Eğer Performansı Ve İşletim Sistemi Stabil Markalı Bir Cihaz İsterseniz Performans Açısından Avantajı İle S20 FE Değerlendirebilirsiniz One UI Gerek MIUI Olsun Gerek ColorOS Olsun Çok Daha Stabil Bir Deneyim Sunar Android Tarafı İçin.

2 - Performans;
Eğer Performansı Yüksek Sadece Buna Odaklı Bir Cihaz Arıyorsanız Poco F2 Pro Modelini Tercih Edebilirsiniz MIUI Çoğu Zaman Kullanıcılar Tarafından Stabil Olmadığı Hakkında Şikayetler Alsada Performans Açısından Daha Özgür Olduğunu Kendi Deneyimlerimce Söyleyebilirim.

3 - Amiral Gemisi;
Oneplus 7 Pro Eğer Amiral Gemisi Olan Kaliteli Hoş Bir Cihaz Arıyorsanız Önerebiliceğim Tarz Bir Cihazdır Daha Önce Halefi Olan Oneplus 6 Kullanmış Biri Olarak Oldukça Premium Bir His Verdiğini Söyleyebilirim.

Evet Burda Eski Cihazlar Var Farkındayım. Sorunlu Olan Cihazlar Var Farkındayım. Fakat Bu Fiyat Bareminde Önerisini Yapabiliceğim Benim Aklımda Mantıklı Seçenekler Olarak Görebildiğim Cihazlar Bunlar.

Garfield™️

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Hocam soyle ızah edeyım ıphone 12 kullanıyorum ve memnunum. bu alacagım cihaz 2. cihaz olup muhtemelen ofiste duracak, bankaların mobil uygulamarı ıcın kullanacagım bütçem 5-10K arası ama amiral gemısı olmasına gerek yok. Şarj derdim olmasın yeter. cihazı pasif olarak kullanacagım yani.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Hocam soyle ızah edeyım ıphone 12 kullanıyorum ve memnunum. bu alacagım cihaz 2. cihaz olup muhtemelen ofiste duracak, bankaların mobil uygulamarı ıcın kullanacagım bütçem 5-10K arası ama amiral gemısı olmasına gerek yok. Şarj derdim olmasın yeter. cihazı pasif olarak kullanacagım yani.
Pasif Kullanıcaksanız Direkt Kafanıza Yatan Her Seçeneği Değerlendirebilirsiniz. Zaten Banka Uygulamaları İçin Kullanıcaksanız Ne Alırsanız İş Görür. Banka Uygulamaları Çok Ağır Uygulamalar Değil Hayırlısı Olsun Diyelim Şimdiden ^^

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Pilden beklentin fazla ise P30 yada Redmi Note 10 Pro almanı tavsiye ederim.

Samsung Galaxy S20 FE - 8.400,00₺ - Snapdragon 865
Xiaomi Poco F2 Pro - 9.500,00₺ - Snapdragon 865
OnePlus 7 Pro - 9.999,00₺ - Snapdragon 855

Bunlar Genel Önerilerim Arasındadır Önerilerimi 3 Kriterde Değerlendiricem.

1 - Stabilite;
Eğer Performansı Ve İşletim Sistemi Stabil Markalı Bir Cihaz İsterseniz Performans Açısından Avantajı İle S20 FE Değerlendirebilirsiniz One UI Gerek MIUI Olsun Gerek ColorOS Olsun Çok Daha Stabil Bir Deneyim Sunar Android Tarafı İçin.

2 - Performans;
Eğer Performansı Yüksek Sadece Buna Odaklı Bir Cihaz Arıyorsanız Poco F2 Pro Modelini Tercih Edebilirsiniz MIUI Çoğu Zaman Kullanıcılar Tarafından Stabil Olmadığı Hakkında Şikayetler Alsada Performans Açısından Daha Özgür Olduğunu Kendi Deneyimlerimce Söyleyebilirim.

3 - Amiral Gemisi;
Oneplus 7 Pro Eğer Amiral Gemisi Olan Kaliteli Hoş Bir Cihaz Arıyorsanız Önerebiliceğim Tarz Bir Cihazdır Daha Önce Halefi Olan Oneplus 6 Kullanmış Biri Olarak Oldukça Premium Bir His Verdiğini Söyleyebilirim.

Evet Burda Eski Cihazlar Var Farkındayım. Sorunlu Olan Cihazlar Var Farkındayım. Fakat Bu Fiyat Bareminde Önerisini Yapabiliceğim Benim Aklımda Mantıklı Seçenekler Olarak Görebildiğim Cihazlar Bunlar.
Snapdragonlu S20 Fe güzel cihazda pil konusunda mutlu edeceğini düşünmüyorum.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Pilden beklentin fazla ise P30 yada Redmi Note 10 Pro almanı tavsiye ederim.

Snapdragonlu S20 Fe güzel cihazda pil konusunda mutlu edeceğini düşünmüyorum.
Valla Hocam Bilemiyorum Artık Piyasa Patates Gibi Dediğim Üzere Ne Tavsiye Etsen Elinde Kalıyor :D Şartların Bir An Önce Düzelmesi Dileğiyle.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Tamda düşüncelerimi yazmışsınız hocam elinize sağlık. Eskiden 6000TL-8000TL lere Amiral gemisi cihazlar alabiliyorduk.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Tamda düşüncelerimi yazmışsınız hocam elinize sağlık. Eskiden 6000TL-8000TL lere Amiral gemisi cihazlar alabiliyorduk.
Sizde Forumda Eskilerdendiniz Galiba Hocam Benim S10+ Kullandığım Dönemde Vardınız Değilmi Siz Konularıma Cevap Verdiğinizi Hatırlıyorum İlk iPhone 11'i Alıcağımdada Siz Yazmıştınız Diye Eğer Öyleyse Siz Zaten Hatırlamışssınızdır Benim Bahsettiğim Dönemi :D

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Sizde Forumda Eskilerdendiniz Galiba Hocam Benim S10+ Kullandığım Dönemde Vardınız Değilmi Siz Konularıma Cevap Verdiğinizi Hatırlıyorum İlk iPhone 11'i Alıcağımdada Siz Yazmıştınız Diye Eğer Öyleyse Siz Zaten Hatırlamışssınızdır Benim Bahsettiğim Dönemi :D
Aynen.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,937
Bütçenizi az daha arttırabilirseniz Samsung Galaxy A73 alın, segmentinin en iyi cihazı desek yeri olur. Gerek sıvı soğutması nedeniyle termal performansı, ( sabit 120 FPS oyun 39 derece peak) gerek kamerası, gerek panel kalitesi ve malzeme kalitesi. Eğer 11.600 TL'ye çıkabilirseniz A73 alın, az daha çıkarsanız S21 var zaten.

Sabit 120 FPS, mükemmel kararlılık değeri ve batarya kullanımı... 4 yıl yazılım desteği ile uzun yıllar götürebilecek bir cihaz. Segmentinin en iyi cihazı.

Noxeble

Asistan
Reaksiyon puanı
6
En dandik android cihazı alıp Mucize batarya takın hocam mucizelere hazır olun tabiki şaka [emoji2] diğer arkadaşların dediği gibi o fiyatlara elle tutulur güzel cihazlar kalmadı ama ben mi9y kullanmıştım zamanında şarjı çok iyi gidiyordu güzel temiz 2.el mi9t iş görebilir