Haber [ Araclar.com.tr]?Türkiye'nin En Kaliteli Araçlar Forumu?Satılık. (Lisanslı eklentiler v.b)

Bu konuyu okuyanlar

Garfield™️

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Site adresi: URL İçin Tıklayınız.
Sitenin aylık getirisi: reklam çalışması yapılmadı adsense mevcut ama kazanç yok.
Sitenin açılış tarihi: 1.5 yıl
DA / PA Değerleri: 12 / 20
Kategori, sitenin içeriği nedir: Araç ve otomobil forumu.
Günlük hit sayısı: 30-40 civarı
Ziyaretçi kaynağı: ( %90 google - %10 yandex )
Domainin yaşı: 1.5
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Hosting hariç tüm içeriği
Hosting dahil midir: Hayır maksimum 10-15 gün idare edilir, vds sunucumuzda barınıyor.
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır yok.
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır yok.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: XenForo lisansı mevcuttur ama ana e-postama tanımlı oldugu ıcın verilmeyecektir yani lisans devir hakkı yok.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Süresiz.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır hiçbir sorun yok.

Not: Konuyu çok fazla dağıtmak istemiyorum bazı nedenlerden dolayı satmak zorunda kaldım, gerçekten gelecek vaad eden önü açık bir proje alan adını 2-3 yıl uzatmıstım, Araçlar Blog | Türkiye'nin Otomobil Sitesi! siteside yanında verilecektir forum admin panelinde tek bir hata ya da uyarı mesajı göremessiniz en ince ayrıntısına varana kadar yaptım ve yaptırdım, hiçbir reklam ve seo calısması yaptırmadan gerek duymadım. alan adı, forum, tema, eklentiler vs ler hepsi verilecektir. ben forum değil proje satıyorum, bugün aynı forumu birebir yapmak isteseniz kesinlikle ve kesinlikle bu sekılde bir alan adına aynı paralara yapamazsınız.

Talep Edilen Tutar: 12.500 TL