Soru Web Sitemi Yorumlar mısınız?

java256

Twerk atarken altıma işedim :)
Reaksiyon puanı
6
Anasayfadaki başlıklara küçük resim eklenebilir ve google dan ssl sertifikasını nasıl aldınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

sitenizden gelir elde etmek için google adsense ye başvurabilirsin ben tüm sitelerime ekliyorum ve siteye mining kodu da ekleyebilirsin
Burda detaylıca anlattım
Kullandıkları sistem mintme coin ve bu çok ucuz, şu an monero için de geliştiriyorum:)

Son düzenleme:

Garfield™️

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Konu ön izleme resimleri giriş seviyesinde yani şuan bu şekilde, ancak ilerleyen süreçte her konuya farklı özgün resim olarak devam edeceğim.

SSL'nin google ile bir ilgisi yok.

Mace windu

"Herkese benden çay! Şakire yok"
Reaksiyon puanı
25

java256

Twerk atarken altıma işedim :)
Reaksiyon puanı
6

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229

birkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selam fena olmamış ama kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına yapılabilecek bir çok küçük ama etkili değişiklik gerektiğini düşünüyorum.

makaraman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Site içeriğinden ziyade alan adının güzelliğine takıldım :) Güzel yakalamışsınız tebrikler ve umarım güzel yerlere gelir.

Reaksiyon puanı
2
Anasayfadaki başlıklara küçük resim eklenebilir ve google dan ssl sertifikasını nasıl aldınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

sitenizden gelir elde etmek için google adsense ye başvurabilirsin ben tüm sitelerime ekliyorum ve siteye mining kodu da ekleyebilirsin
Burda detaylıca anlattım
Kullandıkları sistem mintme coin ve bu çok ucuz, şu an monero için de geliştiriyorum:)
Çok iyi sadece her haberin logosu m olmasa daha iyi

Garfield™️

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Güzel yorumlarınız ıcın tsk ederım, evet her konuya ayrı ozgun bir resım atamam ya da eklemem gerekıyor hatta konu ıcın resımlemede yapmam gerekıyor SEO ıcın google benden bunu ıstıyor ancak sıtede cok fazla ıcerık oldugu ıcın resım olayı Sunucu/FTP alanında ciddi sorunlara yol acabılıyor ve site hızınıda dusuyor, tabıkı bunuda kaldıracak sunucular mevcut ancak en ucuzu aylık 2K dan baslıyor.

bende pansuman bir cozum olarak tum konulara aynı resmı atadım 1 resım ıle 1000 lerce konuyu besleyebılıyorum. goruntu biraz kötü olsada sunucu tarafında sorun cıkarmıyor.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
708
güzel , alan adın da güzel.

! Tella

Asistan
Reaksiyon puanı
39

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Wordpress'in en temel sorunu, hafızayı çabucak doldurmasıdır.