Arama sonuçlarınız

1. qqqqqqqqqqq

E okul verilen kontenjan bilgileri dogru mu?

Evet, doğru.
  2. qqqqqqqqqqq

Kendi amatör Forum sitemi açtım :P

Bende biraz yavaş fakat bilgisayardan kaynaklı olma ihtimali yüksek.
  3. qqqqqqqqqqq

Geforce Now Çok Kötü

Ayarları iyi yapman gerekiyor. Ordaki sonuçlar hızlı yapıldığı için yanlış benim bildiğim. GFN popüler olmadan önce 1 yıl kullandım. Kablosuz ise kablolu ile oynamayı dene.
  4. qqqqqqqqqqq

En iyi Bulut Oyun Sistemi hangisi?

Geforce NOW şişirildiği kadar iyi değil bence. 1 yıla yakın kullandım. Ayarları iyi yapman gerekiyor eğer kullanıcaksan yoksa iyi sonuç alamazsın.Geforce NOW'da çoğu büyük çaplı (AAA) oyun yok. Şu anda ben Shadow Tech kullanıyorum. Fakat şu anda ülkemizde sunucuları ve hizmeti yok. Bir de...
  5. qqqqqqqqqqq

Google Stadia Nedir ? [REHBER]

Ülkede zaten çoğu kişide iyi sistem yok. İnterneti iyi olan cloud gaming sistemlerine yavaştan bi baksın. Zaten bu yorumu cloud gaming sisteminden yazıyorum. (:
  6. qqqqqqqqqqq

Steam Bedava Oyun Veriyor

Steam kütüphanenizde dursun kafa dağıtmak isterseniz bir bakarsınız. (:
  7. qqqqqqqqqqq

Rocket league büyük sıkıntı

İnternet diğer oyunlarda da böyle mi ?
  8. qqqqqqqqqqq

Kali Linux apt update ve apt-get update olmuyor

Maalesef sudo apt-get update'de işe yaramıyor.
  9. qqqqqqqqqqq

Kali Linux apt update ve apt-get update olmuyor

Apt update ve apt-get update yapmaya çalışıyorum fakat beklememe rağmen böyle kalıyor ? Şimdiden teşekkürler.
  10. qqqqqqqqqqq

Gta 5 de nasıl soygun bölümünü geçerim?

Altı üstü 10-15 dk lık bölüm :D?
  11. qqqqqqqqqqq

Discord Mesajları Kaydetme

Şu anda böyle bir şey yok diye biliyorum. Fakat kendi botunu yaparsan o kaydediyor gelen tüm mesajları ama kimin yazdığı gözükmüyor.
  12. qqqqqqqqqqq

Chrome gizli sekmede arama geçmişimi kaydediyor

Gizli sekmede ki gizlilik normal sekme kadardır. Yani normal sekme ne kadar gizliyse gizli sekme de o kadar.
  13. qqqqqqqqqqq

Bilgisayardan Instagram hikayeleri izlenmiyor.

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsun ?
  14. qqqqqqqqqqq

Nasıl uçuşan üye olunur?

Böyle
  15. qqqqqqqqqqq

Zoom'da ki bu problem.

Burda'da aynı konu açılmıştı. Farklı insanlarla ya da açık bir şekilde ıd ve şifre paylaşılıyor ve sonra bunlar oluyor...
  16. qqqqqqqqqqq

Arma 3 başka PC'ye geçince veriler silinir mi?

Kendisi otomatik olarak save dosyalarını oyunun save yerine atıyor. Bu saveler hesabında kalıyor. Eğer hesap değiştirirsen saveler başka hesapta oynadığın için bu hesabına geçmez.
  17. qqqqqqqqqqq

Arma 3 başka PC'ye geçince veriler silinir mi?

Cloud Save sayesinde silinmiyor. Satın alacağını belirtmişsin. Eğer korsan oynarsan save dosyasını taşıman gerekir.
  18. qqqqqqqqqqq

EBA puanlarınız

Ben globalim. Resim alıntıdır. ? (!)
  19. qqqqqqqqqqq

steam iade onaylamnıyor

Yoğunluktan dolayıdır. En fazla 1-2 güne iade edilir.
  20. qqqqqqqqqqq

csgo çok kasıyor

Oyunlarını bir disk oluşturup ona at ve format at bence. Virüs'de çıkmadıysa her oyunda bunun olması hiç normal değil.
  21. qqqqqqqqqqq

csgo çok kasıyor

Bilgisayara virüs taraması yapar mısın ? Her oyunda olduğunu söylemişsin.
  22. qqqqqqqqqqq

Büyük Bir Komedi!

Bunu aldıktan sonra tavuk alabilir misin. (:
  23. qqqqqqqqqqq

Nasıl level atlıcam

Rütbe önemsiz bir şey. Fazla takılma rütbeye. https://forum.shiftdelete.net/konular/sdn-forum-rutbe-sistemi.282478/
  24. qqqqqqqqqqq

Metro 2033 Redux Epic Games Store'da Ücretsiz

Güncel bilgiyi paylaştım. Exodus büyük bir oyun onu vermemesi normal. (:
  25. qqqqqqqqqqq

Metro 2033 Redux Epic Games Store'da Ücretsiz

Epic Games Store, yıl bitene kadar her gün bir ücretsiz oyun vermeye devam ediyor ve bugünkü oyun Metro 2033 Redux. Oyunu aşağıdaki bağlantıdan kütüphanenize ekleyip hemen indirmeye başlayabilirsiniz. 23 Aralık Türkiye saati ile 18:59'a kadar ücretsiz dağıtılacak. Bu tarihten önce kütüphanenize...
  26. qqqqqqqqqqq

DLL ve .exe edit

DLL ve programların içi ile oynamak istiyorsun anladığım kadarıyla. Böyle olsaydı herkes birbirinden çalardı. Benim bildiğim kadarıyla böyle bir şey olmuyor.
  27. qqqqqqqqqqq

Far Cry 3 Kayıt Dosyaları

1608649815 Belgelerde ki save dosyasını başka bir yere at sonra tekrar save dosyasını aldığın yere at.
  28. qqqqqqqqqqq

Kilitlenen Konular Hakkında

Bencede.
  29. qqqqqqqqqqq

Far Cry 3 Kayıt Dosyaları

Buralarda bir yerde olmalı bir bak: C:\Users\USER\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher\savegame_storage
  30. qqqqqqqqqqq

Windows 8.1 lite önerirmisiniz

Windows 10 superlite kullanıyorum 3-4 aydır şu anlık bir sıkıntı yok. Başlarda bende böyle düşünüyordum fakat kullandıkça anladım sıkıntı olmadığını.
  31. qqqqqqqqqqq

Cyberpunk 2077 Bedava APK Hileli Son Sürüm Virussüz neyse artık

Optimizasyon problemleri sorun çıkarabilir. (!)
  32. qqqqqqqqqqq

İroni yapmak. (:
  33. qqqqqqqqqqq

Herkes bu anın geleceğini biliyordu.
  34. qqqqqqqqqqq

2020 bitti?

(Bana ait değil)
  35. qqqqqqqqqqq

Wild Rift Ön Kayıt Hatası

Aynı hatayı yaşayan oldu mu ? Oyun çoktan çıktı diye biliyorum. Cihaz : Blackberry KEYone
  36. qqqqqqqqqqq

Epic Games 17 Aralık'tan itibaren 15 gün boyunca her gün ücretsiz bir oyun verecek.

Epic Games 17 Aralık'tan itibaren 15 gün boyunca her gün ücretsiz bir oyun verecek. Ayrıntılar: https://www.epicgames.com/store/tr/news/the-holiday-sale-returns-on-december-17-plus-15-free-games
  37. qqqqqqqqqqq

2 GB ram i 4 GB yapmak

Arkadaşlar ben denedim PC açılmıyor açılınca bir daha ayırıcam. (!)
  38. qqqqqqqqqqq

Geforce Now

Hayır yok. 1 saat dolmadan çık gir yapma taktiği bir method değil geforce now'ın size sunduğu bir imkandır.
  39. qqqqqqqqqqq

Almalı mıyım sizce?

SMX-R44'ü kullanıyorum 5-6 aydır. Memnunum. Driverını yükleyerek DPI veya HZ değerlerini renklerini ayarlayabilirsin. Mousepad için başka bakmanı tavsiye ederim.
  40. qqqqqqqqqqq

Call Of Duty Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare.
  41. qqqqqqqqqqq

Bana göre en iyi en iyi oyunu mw3. Türkçe dublajı kurdun mu tadından yenmez. :)
  42. qqqqqqqqqqq

Modern Warfare serisinin ilk oyunuyla başla. Ben öyle yaptım. Hikaye olarak birbirlerini tamamlıyorlar.
  43. qqqqqqqqqqq

Antivirüs programı olarak ne önerirsiniz?

malwarebytes öneririm. 1606737409 Forumda eğlenmeye çalışıyorum alınma :D
  44. qqqqqqqqqqq

Hava atıyor gibi bir havam mı var ? Bilgisayardan max performans almaya çalışıyorum.
  45. qqqqqqqqqqq

Bilgisayarımda windows defender bile yok. Şu ana kadar hiç virüs bulaştırmadım. Gerisini sen düşün.
  46. qqqqqqqqqqq

csgo bu sitemde açarmı

CS:GO işlemciye yüklenen bir oyun olarak bilgisayarının kaldıracağını sanmıyorum. Ekran kartın nedir ?
  47. qqqqqqqqqqq

Herkes en sevdiği şarkıyı yazsın

48. qqqqqqqqqqq

ininal

Bencede atma. Atıcaksan sansürleyebilirsin.
  49. qqqqqqqqqqq

Discord Botu Oynuyor Kısmı Nasıl Yapılır ?

Visual Studio Code ile yazdığım botun oynuyor kısmını yapamadım. Bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.
  50. qqqqqqqqqqq

Cyberpunk 2077 – 10 Dakikalık Xbox Series X ve Xbox One X Oynanış Videosu

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 için Xbox Series X ve Xbox One X üzerinden kaydedilmiş 10 dakika uzunluğunda oynanış videosu paylaştı. Oyun Xbox Series X'te Xbox One X versiyonunu temel alarak geriye uyumluluk aracılığıyla çalışıyor. Yeni nesil için özel geliştirilmiş sürüm 2021'de gelecek...
  51. qqqqqqqqqqq

Çocukluk hayaliniz neydi?

52. qqqqqqqqqqq

PlayStation Plus Kasım 2020 Ücretsiz Oyunları

Playstation'ın bunu yapacağını sanmam.
  53. qqqqqqqqqqq

Kendi mağazasından mı almalı, bireysel satıcıdan mı?

Satıcı gayet düzgün görünüyor. 9.7 almış puan olarak. Sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, alabilirsin yani.
  54. qqqqqqqqqqq

Dolar'a Karşı Büyük Hamle

Doları düşür dedik yok ettin reis.
  55. qqqqqqqqqqq

Tövbe Estağfurullah

Bende bilmiyorum.
  56. qqqqqqqqqqq

Dolar'a Karşı Büyük Hamle

57. qqqqqqqqqqq

Tövbe Estağfurullah

hm
  58. qqqqqqqqqqq

RTX 3090 Assassin's Creed Valhalla'yı 4K Ultra Ayarlarda Sabit 60FPS Çalıştıramıyor

GameGPU, Assassin's Creed Valhalla'nın RTX 3090 ve i9 10900K ile performansını test etti ve oyun 1500 dolarlık ekran kartında bile 4K çözünürlükte ultra ayarlarda sabit 60FPS veremiyor. Oyunda ray tracing desteği de mevcut değil. Assassin's Creed Valhalla'nın içinde bulunan benchmark aracına...
  59. qqqqqqqqqqq

Marvel's Spider-Man: Miles Morales İnceleme Puanları

Metascore 86 (PS5) DarkStation 100 GamesBeat 100 EGM 100 God is a Geek 95 COGconnected 92 USgamer 90 IGN 90 Game Informer 90 PlayStation Universe 90 TheGamer 90 TrueGaming 90 XGN 90 Areajugones 90 Destructoid 90 Wccftech 85 Millenium 85 IGN Italia 85 Press Start Australia 85 Carole Quintaine...
  60. qqqqqqqqqqq

Gartic.Io gelin ayol

Ele başını tanımamışsın.
  61. qqqqqqqqqqq

RazadorStrong RHD01 RGB 7.1 Titreşimli kulaklık satın alınır mı?

Pek bilinmedik bir marka. Bilindik markalara yönelmeni tavsiye ederim. Tam emin olamadım. Fazla kötüye benzemiyor. Youtube'den iyice bir inceledikten sonra al.
  62. qqqqqqqqqqq

Cyberpunk 2077 ön sipariş verilir mi?

Ben yazdığımda oyun fiyatları böyle değildi. Bir anda çok fazla uçtu.
  63. qqqqqqqqqqq

Gta V İlerleme

Cloud Save olduğundan dolayı gitmez.
  64. qqqqqqqqqqq

PlayStation 5 Amazon Türkiye'de Ön Siparişe Açıldı

Amazon Türkiye, PlayStation 5'in diskli sürümünü ön siparişe açtı. 8299 TL'lik fiyatıyla satışta. Sayfasına buradan göz atabilirsiniz. Video oyunu ve konsol kategorisinde çok satanlarda birinci sırada görünüyor. OverGame, Vatan Bilgisayar, Media Markt, D&R ve Hepsiburada gibi diğer resmi...
  65. qqqqqqqqqqq

Kaspersky Performans düşüşü

Bilgisayar kullanmasını bilen bir kişi anti virüs kullanmaz. Ben kullanmıyorum ve şu ana kadar hiç virüs bulaştırmadım. Malwarebytes'a bakabilirsin.
  66. qqqqqqqqqqq

Shadow Of The Tombraider karakter konuşma sesi yok.

Karakterlerin konuşma sesi dışında başka sesler geliyor mu ?
  67. qqqqqqqqqqq

PS5 DualSense Kontrolcüsü PS4'te Çalışmıyor Fakat PS3'te Çalışıyor

PlayStation 5 aksesuarları, konsolun çıkışından önce Amerika Birleşik Devletleri'nde satışa sunulmaya başlandı. PlayStation 5 kontrolcüsü DualSense'i alma fırsatı bulan YouTuber MidnightMan cihazın uyumluluğunu test etti. DualSense ne kabloyla ne de Bluetooth aracılığıyla PlayStation 4'te...
  68. qqqqqqqqqqq

Multiplayer Jumpscare Oyun Önerisi

Pacify ve Phasmophobia. İkisinde de fazla jumpscare yok fakat multiplayer dediğin için bu oyunlar uygun.
  69. qqqqqqqqqqq

Evlilik Teklifi Ederken Ne Söylersin?

Ya benimsin ya kara toprağın.
  70. qqqqqqqqqqq

Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 Videosu Oyunun Ne Kadar Hızlı Yüklendiğini Gösteriyor

Marvel's Spider-Man: Miles Morales'in PlayStation 5 üzerindeki açılışını gösteren bir video ortaya çıktı. PlayStation 5'in ana menüsünden oyunun ana menüsüne gitmek yaklaşık sekiz saniye sürüyor. Oyunun ana menüsünden oyuna da iki saniye. Bunun yanı sıra inceleme ambargosunun kalkacağı tarih...
  71. qqqqqqqqqqq

Ubisoft'un Bazı Oyunları PS5'te Geriye Uyumlu Olmayacak

Ubisoft, bazı PlayStation 4 oyunlarının PlayStation 5'te geriye uyumlu olmayacağını duyurdu. Bu oyunlar: Assassin's Creed Syndicate Assassin's Creed Chronicles Trilogy Pack Assassin's Creed Chronicles India Assassin's Creed Chronicles China Assassin's Creed Chronicles Russia Risk Star Trek...
  72. qqqqqqqqqqq

Çember daralıyor

TWD'ye dönse dünya süper olur. Korona'dan öleceğime biraz aksiyon yaşar ölürüm daha iyi. (:
  73. qqqqqqqqqqq

PlayStation Plus Kasım 2020 Ücretsiz Oyunları

Sony Interactive Entertainment, Kasım ayında PlayStation Plus abonelerine sunacağı ücretsiz PlayStation 5 ve 4 oyunlarını duyurdu. Bugsnax (PS5) Middle-earth: Shadow of War (PS4) Hollow Knight: Voidheart Edition (PS4) Middle-earth: Shadow of War ve Hollow Knight: Voidheart Edition geriye...
  74. qqqqqqqqqqq

Cyberpunk 2077 Yine Ertelendi

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077'nin çıkış tarihini bir kez daha erteledi. 19 Kasım'da çıkması planlanan oyunun yeni çıkış tarihi 10 Aralık. CD Projekt RED'in belirttiğine göre ekibin şu anda yaşadığı en büyük zorluk oyunun PC, mevcut nesil ve yeni nesil versiyonlarını aynı anda çıkarabilmek...
  75. qqqqqqqqqqq

Watch Dogs: Legion GeForce RTX 3090 Performans Testi

8,14 oldu resmi güncellemen lazım.
  76. qqqqqqqqqqq

Watch Dogs: Legion GeForce RTX 3090 Performans Testi

YouTube'dan RajmanGaming HD, Watch Dogs: Legion'ın oyun içindeki benchmark aracını kullanarak GeForce RTX 3090, i9-10900K ve 32GB RAM ile oyunun performans testini gerçekleştirdi. Sonuçlar şu şekilde: 4K, Ultra, DLSS Kapalı, RTX Kapalı – 59FPS 4K, Ultra, DLSS Performans, RTX Kapalı – 88FPS 4K...
  77. qqqqqqqqqqq

CS:GO kaldırırmı?

Çözünürlülük ve grafikleri düşürürsen 30 FPS üstü alabilirsin.
  78. qqqqqqqqqqq

LoL 25 FPS

Ayda bence 50 liraya kıyılıp alınması en mantıklı şeylerden birisi GeForce NOW. Eğer alırsan nasıl kullanılmalı diye bir konum var ona bakabilirsin. https://forum.shiftdelete.net/konular/rehber-geforce-now-nasil-kullanilmali.692079/
  79. qqqqqqqqqqq

[REHBER] GeForce Now Nasıl Kullanılmalı

Konuyu düzenleyemediğim için: 2. Görsel yeni güncelleme ile şu şekilde olacak.
  80. qqqqqqqqqqq

nixc0r nereye gitti?

Blackankas. (:
  81. qqqqqqqqqqq

Forumdaki "Kullanıcı Adı"nızın Anlamı Nedir?

Bilgisayarı benzinle çalışıyor'da ondan öyle yapmış.
  82. qqqqqqqqqqq

nixc0r nereye gitti?

Anlayamadım. (:
  83. qqqqqqqqqqq

nixc0r nereye gitti?

Sanırım artık birlikte çalışıyoruz.
  84. qqqqqqqqqqq

4 GB Ram ile Fall Guys oynanır mı?

Maalesef. O zaman oynamak imkansız.
  85. qqqqqqqqqqq

4 GB Ram ile Fall Guys oynanır mı?

8 GB RAM takmak bir şey değil. Fakat 8 GB RAM bile taksan işlemcin kaldırmıyor. Ekran kartının modelini atabilir misin ?
  86. qqqqqqqqqqq

Laptobum oyunu açar mı?

Kaldırır. Eğer çok şüphe duyarsan youtube'den oynanış videolarına bakabilirsin.
  87. qqqqqqqqqqq

PS5 Dijital Sürümü Türkiye'ye 2021'de Gelecek

PlayStation 5 diskli sürümü 19 Kasım'da Türkiye'de piyasaya sürülecek fakat dijital sürüm ülkemize biraz geç gelecek. PlayStation Türkiye, gönderdiği basın bülteninde, PlayStation 5 dijital sürümünün 2021'de çıkacağını ve fiyatının daha sonraki bir tarihte duyurulacağını açıkladı. "Merakla...
  88. qqqqqqqqqqq

Güzel hikayeli bir oyun tavsiyesi.

The Witcher 1-2-3 The Last Of Us Mafia 1-2 God Of War Serisi Call Of Duty Serisi Half Life 1-2 BioShock Aklıma geldikçe eklerim.
  89. qqqqqqqqqqq

Assassin's Creed Valhalla PC Sistem Gereksinimleri, Derinlemesine Bakış Fragmanı ve Oynanış Videosu

Hocam çoğu kişi oyunun optimizasyonunun kötü-berbat olduğunu söylüyor. Bu yüzden olduğunu düşünüyorum. Tam emin değilim. (:
  90. qqqqqqqqqqq

Assassin's Creed Valhalla PC Sistem Gereksinimleri, Derinlemesine Bakış Fragmanı ve Oynanış Videosu

Ubisoft, Assassin's Creed Valhalla'nın resmi PC sistem gereksinimlerini açıkladı ve oyundan yeni videolar paylaştı. Minimum - Düşük Ayarlar 1080p 30 FPS İşlemci (AMD / INTEL): Ryzen 3 1200 - 3.1 Ghz / i5-4460 - 3.2 Ghz RAM: 8 GB (Dual-channel) Ekran Kartı: AMD R9 380 - 4GB / GeForce GTX 960...
  91. qqqqqqqqqqq

among us açılmıyor

Oyun sanırım korsan. Steam'den alırsan düzeleceğini düşünüyorum.
  92. qqqqqqqqqqq

Xbox Series X|S Geriye Uyumluluk Detaylandırıldı

Microsoft, Xbox Series X ve S'in geriye uyumluluk sistemini detaylandırdı. Xbox Series X ve S önceki nesil konsollar Xbox, Xbox 360 ve Xbox One'daki oyunlarla geriye uyumlu olacak ve bu oyunlarda yüksek kare hızları, yüksek çözünürlük, geliştirilmiş doku filtreleme ve otomatik HDR desteği...
  93. qqqqqqqqqqq

Tales of Vesperia: Definitive Edition, Katana Zero ve Daha Fazlası Xbox Game Pass'e Geliyor

Microsoft, Ekim ayında Xbox Game Pass'e eklenecek ve kaldırılacak diğer oyunları duyurdu. Eklenecek oyunlar: Age of Empires III: Definitive Edition (PC) – 15 Ekim Heave Ho (PC) – 15 Ekim Katana Zero (Konsol & PC) – 15 Ekim Tales of Vesperia: Definitive Edition (Konsol & PC) – 15 Ekim The...
  94. qqqqqqqqqqq

Watch Dogs: Legion PC Sistem Gereksinimleri Güncellendi

Ubisoft, Watch Dogs: Legion'ın PC sistem gereksinimlerini güncelledi. 1080p düşük ayarlar GTX 960 yerine artık GTX 970 istiyor ve GTX 1650 de eklenmiş. Ray Tracing 4K ultra ayarlar için önceden RTX 2080 Ti yazıyordu. RTX 3080 olarak değiştirilmiş. Ray Tracing 1440p çok yüksek ayarlardan da RTX...
  95. qqqqqqqqqqq

Amazon'un Oynaması Ücretsiz Shooter Oyunu Crucible İptal Edildi

Amazon'un oynaması ücretsiz rekabetçi üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyunu Crucible 21 Mayıs 2020'de çıkışını gerçekleştirmişti fakat umduğu başarıyı yakalayamadıktan sonra Temmuz ayının başında kapalı betaya geri dönmüştü. Amazon'un yaptığı duyuruya göre oyun kapalı betadan tam sürüme geri...
  96. qqqqqqqqqqq

IGN, FIFA 21 Switch Versiyonuna 10 Üzerinden 2 Verdi

IGN, FIFA 21 Switch versiyonu için 2 dakikalık bir inceleme yayınladı ve oyuna verdikleri puan 10 üzerinden 2. FIFA, Switch'te iki yıldır Legacy Edition adı altında çıkıyor ve sadece kadro, forma ve arayüz güncellemesi getiriyor. Electronic Arts'ın bu güncelleme için istediği fiyat 50 dolar...
  97. qqqqqqqqqqq

Sadece 10 PS4 Oyunu PS5'te Oynanamayacak

PlayStation destek sayfası, PlayStation 5 geriye uyumluluk özelliğiyle ilgili yeni detaylar paylaştı. PlayStation 4'te 4000'den fazla oyunun çok büyük bir kısmı PlayStation 5'te oynanabilir olacak. Seçili oyunlar Game Boost özelliğini destekleyecek ve bu oyunlar daha yüksek veya akıcı kare...
  98. qqqqqqqqqqq

incehesap gaming gecesi

İncehesap güvenilir bir site. Kargonun gelmemesi kargo şirketinin sorunudur.
  99. qqqqqqqqqqq

144 hz monitör tam 144 hz kullanmaması

Bilgisayarında 60 FPS alırsan görüntüde 60HZ olarak yansır. 144 FPS alırsan 144HZ olarak ekrana yansır.
  100. qqqqqqqqqqq

Çözünürlüğü değiştirmek oyunda akıcılık sağlarmı

Çözünürlük ne kadar düşerse o kadar FPS'in artar.
  101. qqqqqqqqqqq

BlackBerry KEYone Güncel Oyunları Oynatabilir mi ?

Telefonların içinden fazla anlamıyorum. PUBG Mobile COD: Mobile gibi oyunları oynatır mı ?
  102. qqqqqqqqqqq

Sony, PlayStation 5'in İçini Açtı

Sony Interactive Entertainment, PlayStation 5'ın içini açıp gösterdiği resmi Teardown videosu yayınladı. PlayStation 5'in dahili bileşenleri olan soğutma fanı, Blu-ray sürücüsü, CPU, GPU, SSD ve Heatsink'ine yakından bakma fırsatı yakalıyoruz. Ayrıca arka ve öndeki portlar ve standın dikeyden...
  103. qqqqqqqqqqq

Xbox Series X ‘Şömine Gibi Isınıyor’

Microsoft'un yeni nesil konsolu Xbox Series X'i test etme şansı yakalayan birkaç oyun sitesi konsolun fazla ısınmasından şikayetçi. Jeuxvideo'dan Ken Bogard, konsolun çok sessiz çalıştığını fakat neredeyse bir şömine kadar sıcak olduğunu ve bir daireyi bile ısıtabileceğini belirtti. Ken...
  104. qqqqqqqqqqq

Dolandırıldım

@Müptezel Gyn Tavsiyen gerekiyor. Geçmiş olsun.
  105. qqqqqqqqqqq

Danla Bilic 105 bin liralık Hermes çanta almış

Peki bugün seni yaratan RABBİN için ne yaptın Danla Bilic ?
  106. qqqqqqqqqqq

Need for Speed Hot Pursuit Remastered vs Orijinal Sürüm Grafik Karşılaştırması

Need for Speed Hot Pursuit 10 yılın ardından yenilenerek geri dönüyor. Ben arada bir fark göremedim. Electronic Arts tarafından belirtilene göre Need for Speed Hot Pursuit Remastered "unutulmaz yarış deneyimini gelişmiş görsellerle günümüzün donanım nesline güncelleyerek sunacak." Grafik...
  107. qqqqqqqqqqq

Bilgisayarımı Windows 8.1'e yükseltmeli miyim?

Windows 8.1 64 Bit. SSD var ama sistem düşük olduğundan dolayı Windows 10 kaldırmayacaktır.
  108. qqqqqqqqqqq

FIFA 21 İnceleme Puanları

Metascore 73 Vandal 85 IGN Italia 84 Forbes 83 COGconnected 83 SpazioGames 82 TrueGaming 80 Multiplayer.it 80 GameSpot 80 Hobby Consolas 78 Game Informer 78 IGN 74 Everyeye.it 73 GameMAG 70 Screen Rant 70 Shacknews 70 Jeuxvideo.com 65 DualShockers 65 Gamer.nl 60 Telegraph 60 Gameblog.fr 60...
  109. qqqqqqqqqqq

Call of Duty: Black Ops Cold War Beta Fragmanı

Yayıncı Activision ve geliştiriciler Treyarch ile Raven Software, Call of Duty: Black Ops Cold War'un çok oyunculu betası için fragman yayınladı. Beta tarihleri: 1. Hafta — PlayStation 4 Özel 8 - 9 Ekim – Dijital Ön Siparişlere Erken Erişim 10 - 12 Ekim – Açık Beta 2. Hafta — PlayStation...
  110. qqqqqqqqqqq

Need for Speed Hot Pursuit Remastered PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Stellar Entertainment, Need for Speed Hot Pursuit Remastered'ı resmi olarak duyurdu. PlayStation 4, Xbox One ve PC için 6 Kasım'da; Switch için 13 Kasım'da çıkacak. PlayStation Store'da 279,00 TL, Xbox Store'da 278,00 TL, Nintendo eShop'ta $39.99 ve...
  111. qqqqqqqqqqq

Xbox Series X Türkiye Fiyatı Yabancı Basına Haber Oldu

Ülkede eğlenmeye çalışsak neredeyse arabayı satacağız artık.
  112. qqqqqqqqqqq

Xbox Series X Türkiye Fiyatı Yabancı Basına Haber Oldu

Xbox Series X'in ülkemizdeki fiyatı o kadar yüksek ki yabancı basının bile dikkatini çekti. Game Rant, Tech News Today ve Pure Xbox gibi siteler konsolun ABD'de 499 dolardan satılırken Türkiye'de 1200 dolardan satıldığını yazdı. Başlıkta Game Rant konsolun delicesine pahalını olduğunu, Pure...
  113. qqqqqqqqqqq

Battlefield steamda indirimde şuan alınır mı?

BF4'de sunucuların dolu olacağını pek sanmıyorum.
  114. qqqqqqqqqqq

En çok zaman harcadığınız oyun?

Rainbow Six: Siege Rocket League Call of Duty: Warzone
  115. qqqqqqqqqqq

Coronavirus Kocaman Bir Yalan. Çünkü Bana Bulaşmadı

Ünlem (!) koymazsanız böyle olur. (:
  116. qqqqqqqqqqq

Godfall Sürekli İnternet Bağlantısı Gerektirecek

Godfall'da offline mod bulunmayacak ve oyunu tek oyunculu olarak oynarken bile sürekli internet bağlantısı gerekecek. Godfall resmi PlayStation sayfası oyunun online oynama gerektireceğini listeledi. Ardından yayıncı Gearbox Publishing ve geliştirici Counterplay Games de oyunu oynamak için...
  117. qqqqqqqqqqq

GeForce RTX 3070 Ekran Kartı 29 Ekim'e Ertelendi

Problemler düzeltilmezse 3080 ve 3090 ekran kartlarının satış rakamları çok düşer.
  118. qqqqqqqqqqq

Canlı Ders İzleniyormu ?

Evet oluyor. Bende bir kere yöneticiliği devralmıştım. Ceza kısmını bilemiyorum.
  119. qqqqqqqqqqq

Electronic Arts, 5 Ekim'de Need for Speed Duyurusunun Sinyalini Veriyor

Electronic Arts, 5 Ekim'de Need for Speed ile ilgili bir duyuru yapacak gibi görünüyor. Need for Speed resmi twitter hesabının paylaşmış olduğu görseldeki plaka ve reklam panosundaki 510 sayıları, 5/10 yani 5 Ekim tarihini işaret ediyor. Çok büyük ihtimalle Need for Speed: Hot Pursuit...
  120. qqqqqqqqqqq

Xbox Series X|S Kullanıcıları Oyunların Belirli Kısımlarını Silerek Depolama Alanında Yer Açabilecek

Microsoft'tan Major Nelson, yeni nesil Xbox konsollarında bulunacak bir özelliği detaylandırdı. Xbox Series X ve Xbox Series S kullanıcıları depolama alanında yer açmak için oyunların belirli kısımlarını silebilecek. Bunun için geliştiricinin bu özelliğe destek sunuyor olması lazım. Major...
  121. qqqqqqqqqqq

Hyper Scape Beklentileri Karşılayamadı, Ubisoft Oyun için Büyük Değişiklikler Planlıyor

Ubisoft'un oynaması ücretsiz battle royale FPS oyunu Hyper Scape beklentilerin altında kaldı ve Ubisoft oyunu büyük oranda elden geçirmeyi planlıyor. Hyper Scape ilk olarak Temmuz'da PC için çıktı ve ardından Ağustos'ta PlayStation 4 ile Xbox One'a geldi. Belirtilene göre oyunun konsol çıkışı...
  122. qqqqqqqqqqq

GeForce RTX 3070 Ekran Kartı 29 Ekim'e Ertelendi

Nvidia, GeForce RTX 3070 ekran kartının çıkış tarihini daha fazla stok sağlamak için iki hafta erteledi. 15 Ekim yerine 29 Ekim'de piyasaya sunulacak. Nvidia tarafından belirtilene göre "Pek çoğunuzdan çıkış gününde daha fazla ekran kartı olması gerektiği isteğini duyduk. Bunun...
  123. qqqqqqqqqqq

Canlı Derste Yeni Keşfettiğim Bir Şey

Maalesef evet. (:
  124. qqqqqqqqqqq

Canlı Derste Yeni Keşfettiğim Bir Şey

Az önce canlı derste sıkıldım (ders beden) ve ayarlara tıklayıp çizim ekle dedikten sonra ekrana sa - as yazdım ve herkesin ekranına gitmiş bu. Bunu daha önce bilen var mıydı ? :P
  125. qqqqqqqqqqq

Geforce Now Bulanıklık Sorunu

Zayıf ağ bağlantısı koşullara göre ayarla seçeneğini kapatıp tekrar dene.
  126. qqqqqqqqqqq

Eski Bilgisayarlar için en iyi Windows 10 işletim sistemi (Oynanmış)

Eline sağlık. Fakat oynanmış ve değiştirilmiş işletim sistemine ne kadar güvenebiliriz orası'da ayrı bir konu. Dual Boot ile deneyeceğim. :)
  127. qqqqqqqqqqq

Ps4 kaç sene daha götürür?

2014 Yılında bile 1500'e almıştım. Gerisini sen düşün.
  128. qqqqqqqqqqq

PlayStation Plus Ekim 2020 Ücretsiz Oyunları

Sony Interactive Entertainment, Ekim ayında PlayStation Plus abonelerine sunacağı ücretsiz PlayStation 4 oyunlarını duyurdu. Ghost Games'in Kasım 2017'de çıkan yarış oyunu Need for Speed: Payback ve Dontnod Entertainment'ın Haziran 2018'de çıkan aksiyon rol yapma oyunu Vampyr. Oyunlar 6 Ekim...
  129. qqqqqqqqqqq

En sinir olduğunuz şeyler ?

DeWamke diyenler çok cringesiniz. Çok.
  130. qqqqqqqqqqq

sol tarafta işlemci ısısı falan gösteren uygulama

MSI Afterburner.
  131. qqqqqqqqqqq

James Donkey 710 mu? 711 mi?

James Donkey kullananların çoğunun şikayetleri var. Gördüğüm kadar fazla iyi bir kulaklık değil. GamePower Medusa öneririm...
  132. qqqqqqqqqqq

Xbox Series X Geriye Uyumluluk Test Edildi

Digital Foundry, Xbox Series X'in geriye uyumluluk özelliğini birkaç oyunla test etti. Xbox Series X, Xbox One X'te kilitsiz kare hızı ve dinamik çözünürlük kullanan oyunlarda oldukça iyi iş çıkarıyor ve 4K 60FPS değerlerini tutturabiliyor. Hitman 4K kalite modu, Dead or Alive 6 4K grafik modu...
  133. qqqqqqqqqqq

Nvidia kurulum devam edemiyor geforce experience

Buradan ekran kartını ve desteklediği son sürücü modelini seçip yüklemeyi yap. https://www.nvidia.es/Download/index.aspx?lang=tr
  134. qqqqqqqqqqq

Nvidia kurulum devam edemiyor geforce experience

Driverlar yüklenmemiş veya hatalı yüklenmiş olabilir. Ekran kartının driverlarını tekrar yüklemeyi dene.
  135. qqqqqqqqqqq

100 Mbps internet 4 kişilik bir aileye yeterli mi?

Upload biraz daha fazla olsaydı daha iyi olabilirdi fakat yeterli olacağını düşünüyorum.
  136. qqqqqqqqqqq

Mafia: Definitive Edition indirim beklenmeli mi?

Bu aralar oyunlar biraz sıkıntılı olabiliyor. Bu parayı verip vermemek senin kararın. Sonuçta sen oynayacaksın.
  137. qqqqqqqqqqq

100 Mbps internet 4 kişilik bir aileye yeterli mi?

Yayın mı açacaksın yoksa izleyecek misin ? Yeterli.
  138. qqqqqqqqqqq

Google yi silmeli miyim???

Üstte'de belirttiğim gibi ben bir sıkıntı ile karşılaşmadım.
  139. qqqqqqqqqqq

Google yi silmeli miyim???

İstersen sil Opera kullanmaya devam et. İstersen kalsın. Google Chrome'da şu ana kadar bir sıkıntı ile karşılaşmadım.
  140. qqqqqqqqqqq

direksyon setiyle oynanan oyunlar

Görmemişim. :( 1601044696 Biraz para harcaman gerekiyor. En az 10 TL (ETS2). Bedava şu anda aklıma gelmedi bulursam yazarım.
  141. qqqqqqqqqqq

direksyon setiyle oynanan oyunlar

Gran Turismo Sport Automobilista Forza Motorsport 7 Project Cars 2 F1 Serisi Forza Horizon 4 Need For Speed Serisi ETS 2 Dirt Rally Serisi
  142. qqqqqqqqqqq

Beden Eğitimi ve Spor dersi...

143. qqqqqqqqqqq

Rocket League Minübüsüm yok.

Oyunda zaten çoğu araba bedava veriliyor. MinübüŞ'de bedava veriliyor. Filtreleri kaldırıp dene. İlginç bir konu. :)
  144. qqqqqqqqqqq

Rocket League Minübüsüm yok.

Alışmışlar hocam her konuya etiketleye etiketleye.
  145. qqqqqqqqqqq

Pc Kaldırırmı (Laptop)

Kaldırır. MSI Afterburner ile oyuna girdikten sonra kaç FPS aldığına bakabilirsin. Ayarları'da FPS'e bakarak yapabilirsin istersen.
  146. qqqqqqqqqqq

4 adımda kendi dilinizi yapın!

Bu qədər çalışsam mühəndis olardım. (Çeviri inş başka bir şey çevirmemiştir)
  147. qqqqqqqqqqq

DOOM Eternal Önümüzdeki Hafta Xbox Game Pass'e Geliyor

Microsoft, resmi olarak açıkladı: DOOM Eternal Xbox Game Pass'e geliyor. 1 Ekim'de Konsol için Xbox Game Pass'e ve bu yıl içinde daha sonraki bir tarihte PC için Xbox Game Pass'e eklenecek. 100'ün üzerinde oyuna erişim imkanı sunan abonelik servisi konsolda aylık 29,99 TL ve PC'de ilk ay...
  148. qqqqqqqqqqq

Rocket League Epic Games'de Ücretsiz

Oyunu bedavadan aldığınızda bir de yanına 60 TL lik bir kupon veriliyor. Keyifli oyunlar! https://www.epicgames.com/store/tr/product/rocket-league/home#
  149. qqqqqqqqqqq

watch dogs 2 guvensiz sistem hatası

Ben bu işi anlamadım. 2 gün önce falan aynı konu açılmıştı başkası tarafından. Biri yapınca düzeliyor biri yapınca düzelmiyor.
  150. qqqqqqqqqqq

ŞŞ. Kimse duymasın. (:
  151. qqqqqqqqqqq

PC'nizde Ubisoft Game Launcher klasörüne gidin. Games\Watch Dogs 2\bin klasörüne gidin. Burada WatchDosg2.exe dosyasını bulun. Sağ tıklayın ve masaüstüne kısayol gönderin. Şimdi masaüstünüzdeki kısayola sağ tıklayın ve özellikleri seçin. "Hedef" kısmına bir boşluk ve sonra da -eac_Launcher...
  152. qqqqqqqqqqq

Arkadaşlar sizce ucuza pc nasıl bulunur veya toplanır?

Hocam ucuz dediği 1-2k vardır. (:
  153. qqqqqqqqqqq

xbox pc gamepass uygulaması açılmıyor

Microsoft Store üzerinden hesabınızla oturum açın. Sonra Microsoft Store üzerinden Xbox Game Pass uygulamasını başlatın.
  154. qqqqqqqqqqq

SDN'ye imza gelsin.

Ortak bir karar alınıyor. Herkes fikrini belirtiyor ve ona göre oluyor. Bende fikrimi belirttim.
  155. qqqqqqqqqqq

SDN'ye imza gelsin.

SDN sade bir forumdur. Gelmesin. 1600849391 Biz neden onlardan özenelim ? Onlar bizden özensin. Her şeyi bir birinden ayıran şeyler vardır.
  156. qqqqqqqqqqq

Yeni PP'em nasıl olmuş?

Bak bakalım Discord'da kimin gifine rastladım. (:
  157. qqqqqqqqqqq

GTA V açılmıyor

Şu anda maalesef daha fazla bir şey bilmiyorum. Başka çözüm bulabilirsem yazarım.
  158. qqqqqqqqqqq

GTA V açılmıyor

Peki Türkçe Yama kurulu mu ?
  159. qqqqqqqqqqq

GTA V açılmıyor

Herhangi bir mod yüklü mü ?
  160. qqqqqqqqqqq

Pubg Mobile Videoları ?

Coffin TÜRK BAYRAĞI yapmış ve PUBGM en iyi oynayanlardan biri. Bayrağın önemi yoktur.
  161. qqqqqqqqqqq

var mı bunu alacak babayiğit ? :D

Grand Theft Auto: Vice City'de 30 FPS alıyor ama yinede siz bilirsiniz.
  162. qqqqqqqqqqq

Haber var ama Dünya dışından

Bencede kamerada olan bir sorundan dolayı böyle gözüküyor.
  163. qqqqqqqqqqq

İsim değiştirme hakkının bir tane olduğunu bilmiyordum :)

Bu araba kime çıqıyo!
  164. qqqqqqqqqqq

Fall Guys mu Among Us mu

Arkadaşınız ya da arkadaşlarınız varsa Among Us yoksa Fall Guys bence.
  165. qqqqqqqqqqq

23 farkla ben birinciyim. :D
  166. qqqqqqqqqqq

Son noktayı koyuyorum. https://www.nanokatalog.com/urun/pny-tesla-p40-24gb-gddr5-ekran-karti
  167. qqqqqqqqqqq

Assassin's Creed Valhalla PS5 ve Xbox Series X'te 4K 60FPS Çalışacak

Assassin's Creed Valhalla PlayStation 5 ile Xbox Series X'te 4K çözünürlükte ve 60 kare hızında çalışacak. Xbox Series X versiyonunun bu değerlerde çalışacağı daha önceden Ubisoft tarafından doğrulanmıştı. Eurogamer Almanya'nın haberine göre PlayStation 5'te de aynı şekilde çalışacak...
  168. qqqqqqqqqqq

COVID-19 Aşısı üretildi mi?

Hayırlı olsun ülkemize.
  169. qqqqqqqqqqq

Bu ekran kartının diğerlerinden ayıran ne?

Bu ekran kartı istese insana bile dönüşür. (:
  170. qqqqqqqqqqq

Wolfenstein Hangi oyundan başlamam lazım?

1- Castle Wolfenstein - 1981 2- Beyond Castle Wolfenstein - 1984 3- Wolfenstein 3D - 1992 4- Spear of Destiny 1992 5- Return to Castle Wolfenstein - 2001 6- Wolfenstein: Enemy Territory - 2003 7- Wolfenstein RPG - 2008 8- Wolfenstein - 2009 9- Wolfenstein: The New Order - 2014 10-...
  171. qqqqqqqqqqq

EBA çöktü sosyal medya yıkıldı

''Çocuklarınız neden canlı derse girmiyor ?''
  172. qqqqqqqqqqq

.kolz virüsünden nasıl kurtulurum

Başka çaren yok gibi.
  173. qqqqqqqqqqq

.kolz virüsünden nasıl kurtulurum

Bu videonun sonlarına doğru dosyaları kurtarmayı gösteriyor.
  174. qqqqqqqqqqq

Gezginler Gerçekten Güvenli Mi?

Uygulamaların eski sürümlerini veriyor bazen. Ben hiç bir şey indirmiyorum oradan.
  175. qqqqqqqqqqq

%100 cpu kullanımı

İşletim sistemleri 2-3 FPS arttırır.
  176. qqqqqqqqqqq

Fortnite kaç fps alırım

Güncellemeler ile birlikte oyun daha fazla sistem istiyor. 10-20 FPS arasında dolaşır gibi.
  177. qqqqqqqqqqq

EBA Çöktü mü?

Eba sunucuları çöktü evet. Hocalar WP grubundan zoom linki ve şifresi atıyor oradan giriyorlar.
  178. qqqqqqqqqqq

Pardusu usb ye yazıcağım ne yapmalıyım

@EFI Shell
  179. qqqqqqqqqqq

Oyun Önerisi

Agrou Among Us Rocket League® (Bedava olacak istersen biraz bekle) The Forest Dead by Daylight Raft Tom Clancy's Rainbow Six® Siege Cities: Skylines The Witcher® 3: Wild Hunt
  180. qqqqqqqqqqq

Forum İsim Puanlama

SDN Nitro. :p Allah seni güldürsün ya. .d @CoderF
  181. qqqqqqqqqqq

Forum İsim Puanlama

Hadi herkes üyeyi etiketleyip o üyenin ismini 0/10 arasından paunlasın. (: ÖRNEK: @nel4i0 7/10
  182. qqqqqqqqqqq

Battlefield 1 açar mı?

Call Of Duty 1-2 oyna bence.
  183. qqqqqqqqqqq

Arkadaşla yardımınıza ihtiyacım var.

Sunucu hata veriyor sanırım. :D
  184. qqqqqqqqqqq

Biraz ergenliğin'de payı var gibi bu olayda. Yaşın eğer 14 ise.
  185. qqqqqqqqqqq

Zaur bey siz psikriyastistsiniz zaten. (:
  186. qqqqqqqqqqq

Çok fazla açarsak çok kötü yerlere gidebilir. :) Düşün ki en sevdiğin arkadaşını öldürmek istiyorsun.
  187. qqqqqqqqqqq

@_Zaur_ 'un dediği gibi dön yapıştır aklına ne geliyorsa yap. (!)
  188. qqqqqqqqqqq

Opera-Vivaldi

Opera GX kullanmaya devam et bence.
  189. qqqqqqqqqqq

Opera-Vivaldi

Google Chrome kullanan kişi kadar neredeyse Opera kullanan var. Bilgiler satılsa herkes çoktan Opera kullanmayı bırakırdı.
  190. qqqqqqqqqqq

Microsoft, Bethesda'yı Satın Aldı

Microsoft, Bethesda Softworks'ün ana firması ZeniMax Media'yı satın aldığını resmi olarak duyurdu. Bethesda Softworks bünyesinde sekiz stüdyoyu barındırıyor. Bethesda Game Studios, id Software, ZeniMax Online Studios, Arkane Studios, MachineGames, Tango Gameworks, Alpha Dog Games ve Roundhouse...
  191. qqqqqqqqqqq

Önyükleme Menüsünden USB Belleği Seçiyorum ama Ekran Bu Halde

Bende CapScroLL'un konularına baktım fakat kaldırılmış galiba konusu.
  192. qqqqqqqqqqq

Ben bulmaya çalıştım fakat konuyu bulamadım. Başka bir şeyde bilgisayarı çalıştırıp notepad ile klasörü açıyorduk diye hatırlıyorum.
  193. qqqqqqqqqqq

2 seçenek var. 1- Bozuk ISO dosyası kurmuş olabilirsin USB'ye 2- USB bozuk olabilir (belki tam emin değilim)
  194. qqqqqqqqqqq

uplay watch dogs 2 açılmıyo

Anladım fakat daha fazla şey bilmiyorum.
  195. qqqqqqqqqqq

uplay watch dogs 2 açılmıyo

Ekran kartı düşük olsa bile oyunun açılması gerektiğini düşünüyorum. Farklı bir hata veriyor mu ?
  196. qqqqqqqqqqq

Labtobuma Driver booster yüklemiştim bir gariplikle karşılaştım

Bunlar boş uygulamalar. Aygıt Yöneticisin'den tertermiz driverlarını kurabilirsin.
  197. qqqqqqqqqqq

Kasma Hissiyatı

Aygıt Yöneticisine girerek güncelleyebilirsin.
  198. qqqqqqqqqqq

Kasma Hissiyatı

Başka oyunlarda denedin mi ?
  199. qqqqqqqqqqq

Watch Dogs 2 GG. :/

PC'nizde Ubisoft Game Launcher klasörüne gidin. Games\Watch Dogs 2\bin klasörüne gidin. Burada WatchDosg2.exe dosyasını bulun. Sağ tıklayın ve masaüstüne kısayol gönderin. Şimdi masaüstünüzdeki kısayola sağ tıklayın ve özellikleri seçin. "Hedef" kısmına bir boşluk ve sonra da -eac_Launcher...
  200. qqqqqqqqqqq

Watch Dogs 2 GG. :/

Böyler bir hata mı ?
  201. qqqqqqqqqqq

Xbox Series X Almaya Paranız Yetmiyor Mu ? Kağıttan Yapın!

Ülkenin ekonomisini düşünerek yaptım böyle bir konu. Şimdiden kolay gelsin. (: https://query.prod.cms.rt.microsoft.com/cms/api/am/binary/RE4FGAe https://query.prod.cms.rt.microsoft.com/cms/api/am/binary/RE4FBuQ
  202. qqqqqqqqqqq

Gamepower Ogre Rgb vs Motospeed ck 104

Buradan farklı klavyelere bakabilirsin. Belki gözüne iyi gelir. Dışına değil içine bak.
  203. qqqqqqqqqqq

Microsoft Flight Simulator Çalışır mı

Zorlayabilir sistemi.
  204. qqqqqqqqqqq

Oyunları D klasörüne yükleme

Format atabilirsin bilgisayara.
  205. qqqqqqqqqqq

Windows'un SSD'de olduğunu düşünerek söylüyorum. Windows SSD'de kurulu olduğundan dolayı yüklediğin şeyler SSD'ye iner.
  206. qqqqqqqqqqq

Motospeed ck 104 alınır mı

Gamepower Saber'dan bahsettiğini düşünüyorum. Bu dakikada ışıkta çekmiş videoyu.
  207. qqqqqqqqqqq

Youtube'den klavyelerin inceleme videolarını izleyebilirsin.
  208. qqqqqqqqqqq

Instagram Canlı Yayında Filtreler Çalışmıyor

Maalesef daha fazla bilmiyorum.
  209. qqqqqqqqqqq

Oyun için kullanacağınızı söylediniz. https://www.hepsiburada.com/gamepower-warlock-kirmizi-switch-mekanik-klavye-p-HBV00000BM7D3 https://www.hepsiburada.com/logitech-g-g213-prodigy-oyuncu-klavyesi-siyah-p-HBV00000247UE Eğer Çok RGB olmasını istiyorsan...
  210. qqqqqqqqqqq

O fiyata daha iyilerini bulabilirsin bence.
  211. qqqqqqqqqqq

Telefona 2 kere vurması gerektiğini söylememişim. :)
  212. qqqqqqqqqqq

Herkes kullandığı kulaklığın; marka modelini atsın

Hocam bu günde biraz gerginsiniz sanki. (:
  213. qqqqqqqqqqq

GNU/Linux yedek .iso dosyası nasıl alınır?

@Mustafa.Demiral
  214. qqqqqqqqqqq

1- Telefonu kapatıp açın. 2- Ön bellek ve çerezleri ayarlar uygulama yöneticisinden İnstagram menüsü içerisinden silin. 3- Uygulamayı silin ve yeniden yükleyin. Bildiklerim bu kadar.
  215. qqqqqqqqqqq

Güncellemeleri yaptın mı ?
  216. qqqqqqqqqqq

Call Of Duty: Warzone Mobil Cihazlara Gelebilir!

Çok sıkıntılı. O oyunu ne kadar küçültebilirler ? Küçültürlerse ortada bir oyun kalır mı oda bir soru işareti.
  217. qqqqqqqqqqq

100 TL mouse önerisi

En düşük bunu almanı öneririm. https://www.hepsiburada.com/logitech-g-g102-lightsync-gaming-mouse-p-HBV00000V8BC3
  218. qqqqqqqqqqq

100 TL mouse önerisi

Ne için kullanacağına bağlı. Oyun için ise: https://www.hepsiburada.com/inca-img-gt12-sessiz-tus-6-renk-led-isikli-oyuncu-mouse-p-HBV00000JQ5RG İş için ise: https://www.hepsiburada.com/logitech-m170-kablosuz-mouse-gri-p-HBV000000ZJMK...
  219. qqqqqqqqqqq

steam silip yüklemek

Steam'ı tekrar yüklemeyi dene.
  220. qqqqqqqqqqq

steam silip yüklemek

Manuel olarak silelim. Program Files, ProgramData ve Program Dosyaları (x86) klasörüne girip içinde Steam kelimesi geçen bütün dosya ve klasörleri silin. Daha sonra Kullanıcılar > kullanıcıhesabı > AppData klasörüne girip yine aynı şekilde içinde Steam kelimesi geçen her şeyi silin. NOT...
  221. qqqqqqqqqqq

Muhtemelen crack yüklemeye çalışıyorsun. Orijinal oyunu satın aldığında sorun çözülecektir. Gördüğün gibi orijinal oyunda nereye indirmek istediğini soruyor.
  222. qqqqqqqqqqq

steam silip yüklemek

Steam'ı kaldıramıyor musun ?
  223. qqqqqqqqqqq

steam silip yüklemek

Oyunlar farklı bir klasörde olduğundan dolayı oyunlar gitmez. Fakat C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common dizininde olsaydı oyunlar giderdi.
  224. qqqqqqqqqqq

Nereden yüklemeye çalışıyorsun ?
  225. qqqqqqqqqqq

Satanist kızın isyanı: "Tanrıma hakaret etmeyin"

Klasik bir tiktok kızı.
  226. qqqqqqqqqqq

CS:GO'da kendimi nasıl geliştirebilirim?

E-sporcuları görüyorsun 1.500 - 2.500 saat CS:GO süreleri var. Atıyorum sen şu anda 100-200 saat oynamışsan daha çalışman gerekiyor. Çalışmadan olmaz. Sabırlı ve azimli olur.
  227. qqqqqqqqqqq

CS:GO'da kendimi nasıl geliştirebilirim?

Bu map'da aim çalış. Taktikleri öğrenmeye çalış. Yapa yapa öğrenir insan. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=243702660&l=turkish
  228. qqqqqqqqqqq

En İyi Kargo Firması

229. qqqqqqqqqqq

Sony, PS5 Ön Sipariş Kaosu için Özür Diledi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatının resmi olarak açıklanmasıyla birlikte konsolun sonraki gün ön siparişe açılacağı duyuruldu fakat çok sayıda büyük perakendeci yarını beklemeden ön siparişleri hemen başlattı ve bunun sonucunda bir kaos ortamı oluştu. Stoklar kısa sürede tükendi, ardından...
  230. qqqqqqqqqqq

Futbol oynarken kasıma darbe aldim

Bende futbol oynarken kolumu kırmıştım. Benim bilekten kırıldığı için direkt acile gittik fakat kas bölgesini bilemiyorum.
  231. qqqqqqqqqqq

Win8.1 single languege'de win7 masaüstü?

İlk önce fotoğraf alalım lütfen. Windows 8.1 ile windows 7 bir birine tasarım olarak biraz benzeyen işletim sistemleridir.
  232. qqqqqqqqqqq

PlatStation 4

Dijital olarak başka sitelerde var fakat bilmiyorum. Kutulu alacaksan teknosa mediamarkt gibi yerlerden alma. Pahalıya satıyorlar. En iyisi dijital almak.
  233. qqqqqqqqqqq

PlatStation 4

PS Store'a girerek bakabilirsin. Kutulularda fiyat değişiyor.
  234. qqqqqqqqqqq

Çok Merak Edilen Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Neden ki hocam ? CD Project Red'in yamuk yapacağını sanmıyorum.
  235. qqqqqqqqqqq

Çok Merak Edilen Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Gayet stabil ve doğru sistem gereksinimleri istemiş. Arkasında CD Projekt Red olduğu için optimizasyonda sorun çıkacağını sanmıyorum.
  236. qqqqqqqqqqq

Pubg de bana güzel performans verecek uygun fiyatlı telefon önerir misiniz?

Bu aralar çok gerginsiniz hocam. (:
  237. qqqqqqqqqqq

Unuttuğum Filmin ismini bulmama yardım

Konunun altına'da filmin ismini yazarsan senin gibi filmin ismini bulamayanlar'da bulmuş olur.
  238. qqqqqqqqqqq

Unuttuğum Filmin ismini bulmama yardım

Rank kasmak için yazıyorlar işte.
  239. qqqqqqqqqqq

ne olacak bu dolar pc toplucam toplayamıyom

Ülkede en iyi e-sporcu, yazılım mühendisi olabilecek kişiler var. Fakat parası olmadığından çoğu kişi yarı yolda bırakmak zorunda kalıyor...
  240. qqqqqqqqqqq

Anormal değil mi ?

Evet, 50 GB istiyor.
  241. qqqqqqqqqqq

Anormal değil mi ?

Yüklenecek 22 GB, yer kaplayan 25 GB. Benim baktığım böyle.
  242. qqqqqqqqqqq

Anormal değil mi ?

Görüldüğü gibi Fortnite Dünyayı Kurtar modu ile birlikte 100GB alan istiyor.
  243. qqqqqqqqqqq

Anormal değil mi ?

Fortnite yanlış hatırlamıyorsam 92GB'lık bir oyundu.
  244. qqqqqqqqqqq

Crysis Remastered 2080 Tİ ile en yüksek ayarlarda 25-30 FPS çalışıyor

Daha önceden açılmış bir konu. https://forum.shiftdelete.net/konular/crysis-remastered-rtx-2080-ti-ile-1080pde-38fps-calisiyor.697951/
  245. qqqqqqqqqqq

Fall guysun sistem gereksinimleri neden yuksek

Oyunda çok fazla görsel şölen var. Bu yüzden olduğunu düşünüyorum.
  246. qqqqqqqqqqq

YouTube’daki yabancı yorumlar çevrilmeli!!!

Yorumların çevirileri'de aynı bu şekilde olur. Bence hiç bulaşmasın google bu işe.
  247. qqqqqqqqqqq

Bedava sistem toplanabilir mi?

Onu koysalar yine dua et.
  248. qqqqqqqqqqq

Bedava sistem toplanabilir mi?

Geriye kalan parayla mouse alırsın. (:
  249. qqqqqqqqqqq

Crysis Remastered RTX 2080 Ti ile 1080p'de 38FPS Çalışıyor

Crytek, dün gerçekleştirdiği canlı yayında, Crysis Remastered'ı PC üzerinde oynadı ve performansı pek iç açıcı değil. Crytek oyunu RTX 2080 Ti ekran kartı, AMD Ryzen 7 2700X işlemci ve 16GB RAM'e sahip bir bilgisayarda oynadı. Sonuç 1080p çözünürlükte çok yüksek grafik ayarlarında ray tracing...
  250. qqqqqqqqqqq

Köpeği Arabasının (34 EHN 23) Arkasına Bağlayan İnsanımsı

İnsan yardım etmeye çalışırken bile korkuyor... Ne denebilir ki. Hayvanlar artık bizden korkuyor.
  251. qqqqqqqqqqq

DIRT 5 Xbox Series S Oynanış Videosu

Geliştirici Codemasters, DIRT 5 için Xbox Series S üzerinden kaydedilmiş oynanış videosu yayınladı. Oyun Xbox Series S'te 2560 x 1440 çözünürlükte ve 60 kare hızında çalışacak. Oynanış videosunda İtalya'da Path Finder yarış etkinliği gösteriliyor. Path Finder, oyuncuları DIRT serisinin...
  252. qqqqqqqqqqq

Sol gözüm bulanık görüyor.

Tek bir gözünde varsa muhtemelen göz tembelliğin vardır. Doktora gitmen şart.
  253. qqqqqqqqqqq

Vds.exe ?

VDS, V irtual D isk S ervice anlamına gelir. Orijinal vds.exe dosyası, Microsoft tarafından Microsoft Windows'un bir yazılım bileşenidir. Siteden alıntıdır.
  254. qqqqqqqqqqq

Serious Sam 4 PC Sistem Gereksinimleri

Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Croteam, Serious Sam 4'ün PC sistem gereksinimlerini oyunun Steam sayfası üzerinden paylaştı. 16 GB RAM ile nVidia GeForce 1080/2060 veya AMD Radeon Vega64/5700 öneriliyor. MİNİMUM: İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit İşlemci: 4 çekirdekli CPU @ 2.5...
  255. qqqqqqqqqqq

Xbox mı alayım, Playstation mı?

Ben son 1-2 yıldır konsol kullanmayı bıraktım. PC en rahatı diye PC'ye geçtim. 1599940521 Game Pass'den kaldırılacaktı. Yakın zamanda.
  256. qqqqqqqqqqq

Xbox mı alayım, Playstation mı?

PS4 almalısın. 5 yıllık PS4 kullanıcısı olarak söylüyorum.
  257. qqqqqqqqqqq

sdn forum hakkında düsüncelerim.

Forumda bu aralar çok sıkıntı var. Bazen konulara bile yorum atılmıyor. Şu andaki sorun ben ara kısmına bir şey yazdığımda çıkmıyor.
  258. qqqqqqqqqqq

Herkesin kimlik bilgileri internette.

259. qqqqqqqqqqq

Ofis koltuğu vs oyuncu koltuğu

Eğer bütçen varsa oyuncu koltuğu al. Oyuncu olmasan bile oyuncu olan ürünler genellikle diğer ürünlerden iyi olur.
  260. qqqqqqqqqqq

Steam hesabım çalındı

Durup dururken virüs girmez bilgisayara. Bir şeyler yapmışsındır illaki. Sadece steam hesabını çalmamışlardır muhtemelen. Diğer hesaplarını'da bir gözden geçir.
  261. qqqqqqqqqqq

steam kütüphane kasma sorunu

İlk önce bunu deneyin. Settings>Web Browser>Delete Web Browser Cache Bir tane komut vardı ama şu anda hatırlayamadım bulabilirsem yazarım.
  262. qqqqqqqqqqq

Technopat Sosyal'den 1 hafta ban yedim

28 -) Shiftdelete.Net harici Türk teknoloji web sitelerine ait link, içerik paylaşımı yapılması ve konularının açılması yasaktır. Konu kapanır az sonra.
  263. qqqqqqqqqqq

Fortnite indirmeye değer mi ?

Cuisine Royale Apex Legends Call of Duty: Warzone Hyper Scape Ring of Elysium Darwin Project Z1 Battle Royale Realm Royale
  264. qqqqqqqqqqq

Fortnite indirmeye değer mi ?

Online oyunlar bildiğim kadarıyla sıkıştırılamaz. Ne ise odur.
  265. qqqqqqqqqqq

Sıkılınca ne yapıyounuz?

266. qqqqqqqqqqq

İlk bilgisiyarınızın markası neydi?

Casper. Ne cs 1.6 oynatırdı be. 3-4 yıllık cs 1.6 kariyerim yatar o kasada.
  267. qqqqqqqqqqq

Valorant 'Bu oyun senin işletim sisteminde çıkmadı.' hatası

Bu sorunu 64 bit kullanan çoğu kişi yaşamış. Şu anda net bir cevabı olmayan bir soru. İnsanların dediklerine göre oyunun dosyalarının tamamını silip tekrar yüklediğinde düzeldiği belirtmişler.
  268. qqqqqqqqqqq

PlayStation 3 Uygun Fiyat

100-150 TL gibi bir pazarlıkla alabilirsin diye düşünüyorum.
  269. qqqqqqqqqqq

Netflix'e Bağlanamıyorum

Sorunu bilmiyorum fakat televizyon'dan Netflix programını indirip oradan açmayı denesen bence çözülebilir. İlla telefon'dan atacağım diyorsan orasını bilmiyorum.
  270. qqqqqqqqqqq

Çok Önemli Mail Adres Sorusu

Bende Tdali@gmail.com seçerdim.
  271. qqqqqqqqqqq

Monitörümde çizgiler çıktı

Yüksek ihtimal ölü pixel var monitörde.
  272. qqqqqqqqqqq

Kardeşim LGS'ye Girecek Fakat Dersleri Çok Boşladı

Kardeşim bu yıl LGS'ye girecek. Pandemi falan derken dersleri bayağı boşladı. Dershaneye ve okul kursuna gidiyor. Siz ne yapmasını önerirsiniz ? Önerileriniz benim için önemli. İyi günler.
  273. qqqqqqqqqqq

Opera GX vs Google Chrome

Biliyorum. Kenar çubuksuz opera olduğunu anlayamıyorum'da ondan. (:
  274. qqqqqqqqqqq

Fitgirl repack assassins creed unity %48,3 takıldı

Konunun kilitlenmemesi ilginç.
  275. qqqqqqqqqqq

volarant açmayan pc kalmıyacak

Bu işe yarıyor ama fazla aşağıya çekince oyun oyunluk'dan çıkıyor.
  276. qqqqqqqqqqq

SDN forumda üyecik lakabı nasıl atlanır

20 yaş oluyor.
  277. qqqqqqqqqqq

Forumdan ayrılmak istiyorum.

Görüşürüz. Hayatta başarılar.
  278. qqqqqqqqqqq

SDN üyeleri hangi müzik programını tercih ediyor?

Spotify. Aradığım şarkı yoksa youtube.
  279. qqqqqqqqqqq

8 GB Ramimden Sadece 1.4 GB ını Kullanabiliyorum

Bırakın güncelleme bir yapılsın. Bilgisayar kendine gelsin.
  280. qqqqqqqqqqq

hesabim çalinmis olabilirmi

İnstagram'da herkesin en az bir kere yaşadığı olay. İstersen değiştir ama bence gerek yok. Rastgele alıyorlar insanları ve gerisi...
  281. qqqqqqqqqqq

Opera GX vs Google Chrome

Google Chrome. Sağda solda bir şey olunca benim gözüme çarpıyor.
  282. qqqqqqqqqqq

Japonca Kolpacno kumarhane sahnesi

O sigarayı ağzına götürmeseydi belki ölmeyecekti.
  283. qqqqqqqqqqq

Xbox Series X vs Xbox Series S Teknik Özellikleri

Microsoft, yeni nesil konsollarının resmi teknik özelliklerini karşılaştırdı. Xbox Series X'in AMD RDNA 2 GPU'su 12.5 teraflops gücünde ve 52 CU @ 1.825GHz. Xbox Series S GPU'su ise 4 teraflops gücünde ve 20 CU @ 1.565 GHz. İşlemci tarafında Xbox Series X AMD'nin Zen 2 CPU 8 çekirdekli ve...
  284. qqqqqqqqqqq

Indomie Noodle Sevenler Kulübü

Ben'de severim. Tabii bedava gelirse. (:
  285. qqqqqqqqqqq

Microsoft storedan oyun alınır mı?

Zaten Microsoft Store'dan alınması gerekir.
  286. qqqqqqqqqqq

Biraz sohbet edelim

Kardeşimi kursa götüreceğim. Hazırlanıyor. Siz nasılsınız efenim.
  287. qqqqqqqqqqq

Biraz sohbet edelim

Sa.
  288. qqqqqqqqqqq

İobit yazılım ları forumda yasaklansın

Her programı bir birin'den daha kötü. Driver programı mavi ekran verdire biliyor. Bide gamebooster'ı yok mu. Onu söylemeye gerek bile yok.
  289. qqqqqqqqqqq

Fall guys kaldirir mi

Bu video'da gösteriyor. Açıklama kısmına bakarsan senin sisteminle aynı olduğunu görürsün.
  290. qqqqqqqqqqq

Bu Gördüğünüz Şey Bilgisayar

Sadece söylemek istedim. İyi Geceler...
  291. qqqqqqqqqqq

Donanım Arşivi'nden geldim

Evet. Kendine iyi bak.
  292. qqqqqqqqqqq

Ben neden hiç yasaklanmadım ? Durup dururken yasaklanmazsın.
  293. qqqqqqqqqqq

Kendi yaptığın hatalar sonucu forumları kötülemen ilginç.
  294. qqqqqqqqqqq

Peki sen neden hâlâ buradasın ?
  295. qqqqqqqqqqq

İtopya güvenilir mi?

Evet.
  296. qqqqqqqqqqq

bu siteden indirdigim uygulama gercekmi ?

Gameloop ile oynayın. Böyle sitelere fazla güvenilmez.
  297. qqqqqqqqqqq

3000-3500 TL Ortalama Oyuncu Bilgisayarı

Arkadaşıma bir bilgisayar alacağız. Bu fiyata en iyi bilgisayarı toplar mısınız ? @The Cyclist