Arama sonuçlarınız

1. E

Soru ekranlar gidiyor kapatıp açmadan gelmiyor

bilgisayarımı alalı 2.5 sene oldu 1-2 haftadır bu problem var. örneğin büyük bir oyunu açıyorum (fivem, supraland vb.) ve ekranlar direkt gidiyor (fotoğrafta var) bilgisayarda ses varsa onlar da gidiyor kapatıp açmadan düzelmiyor ekran kartını sök tak yapınca bir süreliğine düzeliyor(yaklaşık...
  2. E

Soru 2. Klavyeyi Stream Deck Yapmak

benim 2 tane klavyem var birini stream deck yapmak istiyorum. örneğin bir klavyenin üzerinden a tuşuna basınca sahne değiştirecek diğerinden basınca a yazacak. bir klavyemin yazılımı var ancak o benim ana klavyem (rampage saber rgb) diğeri ise 50 tllik rainbow bir klavye 1623278067 biraz...
  3. E

2. Klavyeye Tuş Atamak

hala güncel
  4. E

2. Klavyeye Tuş Atamak

malesef sadece yeni klavyemin yazılımı var ancak eski klavyeme olmasını istiyorum güncelleme: yapmaya çalıştığım şey mantıken şu; eski klavyemdeki a=g1 b=g2 c=g3 tarzı ek tuşlar bunlar istediğim uygulamaya atarım
  5. E

2. Klavyeye Tuş Atamak

eskisini bilmiyorum ama rainbow 50 tllik yeni aldığım gamepower saber diğeri rush tek el klavyesi 3ü de aynı anda çalışıyor benim istediğim rainbow olana atamak
  6. E

2. Klavyeye Tuş Atamak

hala aktif tekrar yazıyorum yeni klavye aldım (elime geçti) eski klavyeme tuş atayacağım örneğin obs de sahne değiştir vb. ama bunun diğer klavyeme etki etmemesi gerekiyor
  7. E

2. Klavyeye Tuş Atamak

yeni bir klavye alıyorum (daha almadım) eski klavyeme normalde olmayan tuş atayabilir miyim? örneğin bazı klavylerde olan g1 g2 gibi, bunları twitch de sahne vb. için kullanacağım veya daha farklı işlevler için bunu da diğer klavyeye etki etmeden yapmam lazım eski klavyemin yazılı yok diğer...
  8. E

Bana Uygun Ram??

teşekkürler öneri için evet arkadaş haklıymış internetten biraz baktığımda 2400 olduğunu gördüm ve aldım gayet memnunum. merak eden veya almak isteyen varsa:Kingston HX424C12PB3/8 8GB 2400MHz DDR4 CL12 DIMM XMP HyperX Predator: Amazon.com.tr konu kilit
  9. E

Bana Uygun Ram?

birini yanlışlıkla açtım silmeyi bulamadım diğer konuya yetkili görüyorsa bunu silebilir mi diye not düştüm
  10. E

Bana Uygun Ram?

biraz araştırdım ancak mhz düşük olduğu için ideal fiyata ram bulamadık. 1200 mhz ddr4 8 gb ramim var bir tane daha 8 gb almak istiyorum ancak çok bilmediğim için çalışır mı? vb soruları cevaplayamıyorum bana uygun ram nedir. rx 580 ryzen5 2600 asus prime m450m-k
  11. E

Bana Uygun Ram??

biraz araştırdım ancak mhz düşük olduğu için ideal fiyata ram bulamadık. 1200 mhz ddr4 8 gb ramim var bir tane daha 8 gb almak istiyorum ancak çok bilmediğim için çalışır mı? vb soruları cevaplayamıyorum bana uygun ram nedir. rx 580 ryzen5 2600 asus prime m450m-k
  12. E

fivem'de açık olmayan sunucular.

.
  13. E

fivem'de açık olmayan sunucular.

sadece ana menü de gördüğümüz sunucular mı var yoksa ordakilerden daha fazla oyunculu sunucular da var mı mesela ortalam günde en yüksekte east rp oluyor genelde onlardan daha fazla var mı varsa isimleri ne
  14. E

ücretsiz cs:go sdk

ücretsiz csgo ya sahibim 23. rütbedeyim map yapmak istiyorum csgo sdk yok ücretsiz versiyonda edinmemin herhangi bir yolu yok mu? source sdk da sadece team fortres gözüküyor
  15. E

Cyberpunk bu pc de kaç fps verir

teşekkür ederim zaten oyun yüksek ayarlarda cyberpunk düşükte minecraft olacak değil yüksekte 60 alıyorsam düşükte de oynayabilirim
  16. E

Cyberpunk bu pc de kaç fps verir

bilgisayarım hangi ayarlarda kaç fps verir rx580 ryzen 5 2600 8gb ram win10 buraya çok girmiyorum o yüzden tek seferde anlatırsanız sevinirim
  17. E

wireless kulaklık tavsiyesi

Haklısınız ama dediğim gibi kulaklıkların kablosunu çok sık koparıyorum ama kabloluda olabilir ses seviyesi çok yüksek olsa iyi olur çünkü dediğim gibi müzik işleri ile uğraşıyorum sadece dinlemek değil
  18. E

peki bazı özelliklerini kısarsak ne alabilirim o fiyata
  19. E

arkadaşlar müzik ile uğraşıyorum ama kulaklığı %90 oyun için kullanıcam kulak üstü olsun kulağımı tam kapatsın oyun oynarken vantilatör açık olduğu için onun sesini almassa iyi olur ama olmuyosa da olmasın 200 tl bütçem var ama üzerine ekle şunu al diyebilirsinizbluetooth olsun+bilgisayarıma...
  20. E

indirilirken alan bitmesi

anladım yani indirlecek dosyadan küçük olsada oyun inecek teşekkürler
  21. E

bitti şu an 46.4 gb
  22. E

ben r6 aldım steamdan yeterli alan açtım ama daha alan ayrılıyorken diskimde 59 gb alan kaldı (ben tam alan açmadım yani yaklaşık 100 gb falan açtım, istediği 77 gb) oyun inermi yoksa yetersiz alan uyarısımı verir
  23. E

laptop tavsiye

istediğim laptop dokunmatik olmalı(çizim tableti olarak kullanacağım) oyun oynuyorum gta 5, valorant,csgo falan bütçem zorlarsam 4000 ama pek geçmek istemiyorum o yüzden 3500 diyelim 1593533845 bilen biri yokmu
  24. E

xbox 360 gamepadinin üzerindeki ışıklar

ha birde benim kolum kablolu altında bir yer var diyah plastik içe gömülü bir parça o nedir
  25. E

tamam ama ben bilgisayara takıyorum ve başka kol takılı değil dediğim gibi mesajı yazarken 2. ışık yanıyodu çıkarıp aynı girişe taktım bu sefer 1 ışık yandı
  26. E

cevap veren yokmu
  27. E

arkadaşlar ben xbox 360 kablolu kontrolcüsü satın aldım. üzerindeki xbox logosunun etrafında 1 den 4 e kadar rakam var ilkte 1 yanıyordu ama şu an2 bu rakamların anlamı ne mesela tak çıkar yapınca ışık tekrar 1 e geldi birde mesela bir işe yarıyorsa bunu nasıl değiştirebilirim
  28. E

xbox kolundaki ışıklar ne anlama geliyor

arkadaşlar ben xbox 360 kablolu kontrolcüsü satın aldım. üzerindeki xbox logosunun etrafında 1 den 4 e kadar rakam var ilkte 1 yanıyordu ama şu an2 bu rakamların anlamı ne 1591199854 mesela çıkarıp tatkım şu an 1 yanıyor
  29. E

direksiyon seti tavsiyesi

arkadaşlar benim 270 tl param var (üstüne şu kadar koy demeyin) direksiyon seti istiyorum 180 derece dönmesi lazım 1590580348 değiştiriyorum 360 olsa daha iyi olur yani yarım daire
  30. E

pubg ping sorunu

anladım teşekkürler
  31. E

pubg ping sorunu

bu ben başka şehirde modem farklı ikende oluyordu yani sağlayıcıyı aramam bence bir şey fark etmez hem zaten dediğim gibi internetim iyi sadece pubg de böyle oluyor bazı ellerde olmuyor
  32. E

pubg ping sorunu

arkadaşlar benim internetim iyi (60-70 mbps) hiçbir oyunda ping yok ama pubg ye girince ortalama 45 ms alıyorum ama bir anda 2000 e fırlıyor bu olay bazen 1-2 saniye bazen 10-15 saniye sürüyor genel olarak düşman görünce veya catışırken oluyor. evde kimse bağlı değil internete bilgisayarım...
  33. E

70 tl mikrafon

70 tl bütçen var alabileceğim en kaliteli mikrafon (yurtiçi)
  34. E

trainer silme

35. E

trainer silme

arkadaşlar gta 5 single da native trainer kuracağım ama bildiğim kadarıyla trainer/mod silmezsem online da ban yiyormulum silmek için yani online da ban yemeden girmek için ne yapmam lazım modu nasıl silerim
  36. E

gta 5 trainer silme

öyle yaparsam online da sıkıntı çıkmaz dimi banlanma falan 1584350946 ?,
  37. E

gta 5 trainer silme

arkadaşlar gta 5 single da native trainer kuracağım ama bildiğim kadarıyla trainer/mod silmezsem online da ban yiyormulum silmek için yani online da ban yemeden girmek için ne yapmam lazım modu nasıl silerim
  38. E

mikrafon sews boğuk gelme

arkadaşlar ben rampage cobra model kulaklık kullanıyorum mikrafon gayet iyidi ancak bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra (sebebi bu olmayabilir) sesim hem az hemde boğuk geldiğini söylüyolar ayarlarımda db seçeneği yok işetim sistemim win 10
  39. E

gta safe mod retry hatası !!

denedim ama malesf işe yaramadı
  40. E

gta safe mod retry hatası !!

gta5 aldım indirdim ama son 2 gündür oyun açılmıyor başlatmaya tıklıyınca oyun arka pland yükleniyo yazı ekranına geliyor ama oyun penceresine tıklıyınca oyun çokuyor ve safe mod ve retry hatası veriyor ne yapmam lazım
  41. E

gta 5 safe mod retry hatası

gta5 aldım indirdim ama son 2 gündür oyun açılmıyor başlatmaya tıklıyınca oyun arka pland yükleniyo yazı ekranına geliyor ama oyun penceresine tıklıyınca oyun çokuyor ve safe mod ve retry hatası veriyor ne yapmam lazım
  42. E

yurtiçi kargo teslim edildi

teşekkür ederim kargom geldi
  43. E

yurtiçi kargo teslim edildi

konuyu yanlış yere yazmış olabilirim kusura bakmayın ben kulaklığımın bozulması üzerine internetten bir kualklık aldım üzerinden 3 gün geçti hep kontrol ettim kargom nerede falan diye yaşadığım yer dolayısıyla ptt dışındaki kargo şirketleri buraya salı ve çarşamba günü kargo dağıtımı yapmaktadır...
  44. E

gerçek orantısında 7.1

anladım saol
  45. E

gerçek orantısında 7.1

mehaba ben intenetten Rampage Sn-rw8 Cobra 7.1 Gaming Usb Kulaklık Oyunculara Özel - n11.com kulaklık aldım ama bir yerrde 7.1 sanal surround diye duydum mağazaya sanal 7.1 mi yoksa gerçek 7.1 mi diye sordum adam : Merhaba ürün gerçek orantısında 7,1 kulaklıktır. dedi bu ne demek gerçek 7.1...
  46. E

csgo skin bağlantı hatası

ben photoshop yardımıyla bir skin hazırladım ve unkn0wns ile de csgo ya yükledim sonra oyun oynamak istedim ve skinleri kaldırdım rekabetçi girdim oyun başladım ısınmada 5 saniye sonra bağlantı hatası dedi ne yapmam lazım 1563565991 birde ben ara sıra arkadaşlarımla atolye haritalarına faln...
  47. E

44 tl kulaklık

lehim uok makaron ne bilmiyorum vede kabloyu kessem lehim olsa bile yapamam kablonun oc ye bağşanan yeri çok yakın bantlıycak kablo bile kalmaz kesersem
  48. E

44 tl kulaklık

onu kulanırımda tam girişin hemen yanı eğer kesersem kablo uzun kalmaz yapamasamda direk işi biter
  49. E

44 tl kulaklık

teşekür ederim
  50. E

44 tl kulaklık

ben oyun oynamayı seviyorum ama gecen hafta kulaklığım bozuldu mikrafonmuda kulaklıksız bir yere kadar oynayabilsemde arkadaşlarımla konuşamıyorum benim 44 tl em var yani kargo dahil verebileceğim en yüksek fiyat 44 tl kulaklık istiyorum ama mikrafonuda olsun lütfen sizce ne almalıyım 1563195494...
  51. E

after effect dosya boyuttu çok büyük

teşekkür ederim deneyeceğim
  52. E

nasıl ayarlar
  53. E

merhaba ben aftere effect ile bir video yaptım lazerli falam 7 saniye renderlarken kısa sürmüştü ancak bir yere atıcakken bir baktım 1.0 gb videonun after effect dosyası yok sadece AVI dosyası var ben bunun boyutunu kalite düşmeden küçültemezmiyim
  54. E

Win 10 hoş geldiniz yazısında kalıyor

Merhaba benim bilgisayarımı bugün açmaya çalıştığımda şifremi giriyorum hoş geldiniz yaziyo ve orada kalıyor mouse yi kulanabiliyorum 1562753082 Konuyu çözdüm arkadaşlar pin yerine Microsoft hesabı şifresi ile girin 1562753084 Konuyu çözdüm arkadaşlar pin yerine Microsoft hesabı şifresi ile girin
  55. E

fare arada bir çift tıklıyor

şimdilik kalsın ama oyunlarda hiç güzel olmuyor normal mesela pubg de falan eşya sürükleyemiyorum
  56. E

malesef bilgisayardan giriyorum ve telefonun kamerası bozuk
  57. E

bakmayı denedim ama hiçbiryerinde vida yok oturmalıda değil nereden açıcağımı bilmiyorum
  58. E

:) evet üzerinede kuş sütü
  59. E

zaten götürmem 1562610795 hemen yapaileceğim bir çözüm yomu
  60. E

daha kolay evde yapabileceğim çözümler arıyoruym
  61. E

hayır
  62. E

powerstar gaming mouse G-4
  63. E

fareyi aldığım günden beri (yaklaşık 1 yıl) sıklıkla tek tıklamama rağmen çift tıklıyor eskiden rahatsız olmazdım ama şimdi oyun oynamaya başlayınca çok sinir oluyorum birsürü foruma baktım ama çözemedim
  64. E

internetten daha büyük indirne boyutu

bende tam bilmiyorum ama türkcell super online
  65. E

evet
  66. E

yani kalan kullanım wifiden
  67. E

konuyu yanlış yere yazmış olabilirim ben gta 5 indiricem bildiğiniz gibi gta 5 ortalama 60 gb ama bizim internet en fazla 20 gb vardır sizce ne olur bir sıkıntı çıkarmı
  68. E

Pc Ekran hatası

Yeni pc aldım dün 1 kere çalıştırdım bugün çalışırken amerikan hatası veriyor sonra ekran hafif beyaz bir ışıkla kaliyor
  69. E

Bilgisayar sorunu

Pazartesi merkeze gidip bilgisayarcı dan hem 100 TL lik gecici ekran hemde çevirici alicam tsk
  70. E

Bilgisayar sorunu

Anlamadım şimdi ne yapayim
  71. E

Bilgisayar sorunu

anladım saolun
  72. E

Bilgisayar sorunu

malesef uymuyor itopyadan ekraqn almıştım sizce ürün gelince kabloları getirirlermi
  73. E

Bilgisayar sorunu

malesef onun fotoğrafını atamam sarşım bitti bilgisayardan yazıyorum oradaki plastiği kaldırdım ama görüntü girişi küöçük onun için ama interneten fotoğraf atabilirim 1561806257 giriş arkadaki uzun çıkış ndeki kısa
  74. E

Bilgisayar sorunu

Ekran katındaki yer nerede 1561805154 Buldum 1561805319 Orası giriş için büyük ama
  75. E

Bilgisayar sorunu

76. E

Bilgisayar sorunu

İnce hesaptan almıştım bu ekran biraz eski olduğundan olabilir salı günü ekran gelmicek olmassa cagiricam
  77. E

Bilgisayar sorunu

Sanırım anakart a çünkü ekran kartına takmadim 1561802986 Evet ekran kartina 1561803232 Pardon anakarta
  78. E

Bilgisayar sorunu

Merhaba ben pek pc ler den anlamam webtekno silver aldım ekran kartını takip çalıştırabilirsiniz dediler ekran kartını taktım fanlari falan dönüyor ama ekran no signal detip bekleme modunda aliyor 1561800750 Fazla kurcalarsam bozucagimdan korkuyorum 1561801039 Bu arada bilgisayar freedom lu
  79. E

korsan windows 10 sıfırlama

çok teşekkür ederim
  80. E

bende sıcak bakmıyorum zaten sıfırladıktan sonra alıcam lisans 1561231241
  81. E

bakın şimdi genel olarak orjinal olmayan windows larda ayarlarda sıfırlamada sorun çıkıyormu benim ilkten beri anlamaya çalıştığım şey bu
  82. E

bende biliyorum orjinal olmiyacağını ama benim sorduğum genel olarak korsan olanlarda bir sorun oluyormu : )
  83. E

hayır yani demek istediğim o değil ben şimdi bilgisayarı sıfırlasam sorun çikarmı
  84. E

nasıl yani
  85. E

hangisinde ben bulamadımda
  86. E

windows 10 da ayarlardan sıfırlanmıyormu?
  87. E

benim test yaptığım zaman 4-5 arası gözüküyor ayarlardan yapsam ne gibi problem olur
  88. E

teşekkür ederim 1561228939 ama benim internetim az sizim 3 saat dediğiniz benim için en az 6-7 saat 1561229139 ayarlardan yapsam nasıl sorunlar olabilir
  89. E

yani dediğiniz windowsun sitesinden medyayı usb ye atıcam ondan sonra o dosyayımı açıcam
  90. E

peki ayarlardan sıfırlarsan (cdim yada usb m yok) bir zararı olurmu bug falan yada bilgisayarım da kalıcı hasar 1561227937 bende sıcak bakmıyorum ben adama dedimki windows 10 alıcam adam dedi ben 40 tl ye yapıyorum ben gerek yok alıcam desemde arkadaşım ikna etti orjinaldir diye adam yaptıktan...
  91. E

yani oyle değil ben şimdi sıfırladım diyelim karşıma windows 10 mu çıkacak windows 7 mi (eski sürümü) 1561227645 bilmiyorum ben 1 tane açtım diye hatırlıyorum
  92. E

merhaba benim bilgisayarcıda dizüstü bilgisayarıma yaptırdığım bir windows 10 var ve korsan internette windows 10 ların cd siz falan ayarlardan sıfırlanabildiğini duydum ben de bilgisayarımı sıfırlamak istiyorum bunu nasıl yaparım ve korsan olduğu için sıfırlanınca herhangi bir sorun ile...
  93. E

merhaba benim bilgisayarcıda dizüstü bilgisayarıma yaptırdığım bir windows 10 var ve korsan internette windows 10 ların cd siz falan ayarlardan sıfırlanabildiğini duydum ben de bilgisayarımı sıfırlamak istiyorum bunu nasıl yaparım ve korsan olduğu için sıfırlanınca herhangi bir sorun ile...
  94. E

webtekno gold iyimi?

tamam teşekkürler
  95. E

webtekno gold iyimi?

çok teşekkür ederim bunları alaçağım
  96. E

webtekno gold iyimi?

birde az önce arkadaşım onerdi donanım arşivinin v4 bilgisayarı nasıl
  97. E

webtekno gold iyimi?

kasadan derken kasa en düşük model
  98. E

webtekno gold iyimi?

teşekkürler yani webtekno goldu alıcam ama ekranım yok ve yeterince bütce sınırına yaklaştım ekranı ne yapıcam
  99. E

webtekno gold iyimi?

siz demiştiminizya hani goldun poweri düşük diye arkadaşta yazdı onu 40 tl farkla yükseltebiliyormuşuz bende arada kaldım
  100. E

webtekno gold iyimi?

anladım ama şimdi arkadaşlar o kadar yazı yazdı aklım karıştı arada kaldım ben bir forewerpower e da sorayım
  101. E

Rgb led calistirma

tabiki 1 dakika 1561201362 ePttAVM - Şerit Led Uzaktan Kumandalı 20 Fonksiyonlu 5 Metre RGB Led
  102. E

Rgb led calistirma

Internet ten rgb led aldım yanında kumandası adaptörü çıktı ben bunu nasıl calistirim
  103. E

Bilgisayar tercihi

Sizce ortalama pubg gta 5 yada Apex fps leri ne olur
  104. E

Bilgisayar tercihi

Birde özel konuşabileceğimizi bir yere gidebilir iyi burada sayfayı yenilemekten elim koptu
  105. E

Bilgisayar tercihi

Malesef elimde hiç bilgisayar yok ve ekranda
  106. E

Bilgisayar tercihi

Yani yok bolgisayarim
  107. E

Bilgisayar tercihi

Hocam ben pek anlamam benim ekranım falan yok benim için önemli olan oyun ne ödev yapicam ne montaj
  108. E

Bilgisayar tercihi

Teşekkürler sizin sayenizde bunu alacağım size guveniyorum
  109. E

Bilgisayar tercihi

Teşekkürler bakayım
  110. E

Bilgisayar tercihi

4500 en fazla
  111. E

Bilgisayar tercihi

Evet birinin olmadığını sanıp 2. Ciyi açtım ama diğeri olmuş
  112. E

Bilgisayar tercihi

Merhaba ben 4.500 TL en fazla vererek bilgisayar almayı düşünüyorum aklımda webteknonun yada unlost un pc leri var siz ne düşünüyorsunuz benim için oyun önemli
  113. E

Bilgisayar tercihi

Evet 3 tane gold silver bide armor goldun fps şi gta 5 259 falan
  114. E

Bilgisayar tercihi

Merhaba ben 4.500 TL en fazla vererek bilgisayar almayı düşünüyorum aklımda webteknonun yada unlost un pc leri var siz ne düşünüyorsunuz benim için oyun önemli
  115. E

CS:GO

Oradan - novid I kaldırırsanız intro gelir diğerini bilmiyorum ama siz yinede hepsini kaldırın belki duzelir
  116. E

Laptop Drop Sorunu

anladım o ekrandan ekranını olabildiğince küçült onun dışiında bir fikrim yok
  117. E

Laptop Drop Sorunu

intel(R) hd grafikleri panelini aç yoksa indir oradan ayarları performansa ayarla veya advanced sytem care yi önerebilirim gerçekten ram i temizler interneti hızlandırır buda bir çözüm olabilir
  118. E

Laptop Drop Sorunu

işlemcinin markası nedir intel/amd vb.
  119. E

CS:GO

genelde steamda başlatma ayarından kaynaklıdır herhangi bir ayar değiştirdinizmi
  120. E

Telefon karşılaştırması

telefondan pek anlamam ama vestel in telefonlarınıda pek tavsiye etmem yavaş bir telefon ve çok ısınıyor
  121. E

Laptop Drop Sorunu

ekran küçültmeyi denedinmi? ekran kartın nedir?
  122. E

hangi pc

malesef alamam o zaman alamassam alamam
  123. E

hangi pc

merhaba ben 24 ünde bir bilgisiyar almak istiyorum ama karar veremiyorum size unlost eco mu ? yoksa webtekno gold/silvermı veya ince hesap sitesinde 4500 tl yi geçmiyecek herhangi bir bilgisayarmı cevap verecek insanlar lütfen nedeni ile birlikte ilk once webteknomu unlost mu sonra ince hesap...
  124. E

webtekno gold iyimi?

yani dediğiniz silverde istediğim gibi oynayabilirim teşekkür ederim şimdi silver alacağım 1560969411
  125. E

webtekno gold iyimi?

anladım teşekkürler benim zaten oynayacığım en yüksek oyunlar pubg mobil yada lite veya gta 5
  126. E

webtekno gold iyimi?

ben bilisayardan pek anlamam boyle anlatırsan aklım karışaca mesela fps değerleri ne olacak
  127. E

webtekno gold iyimi?

eminmisiniz gold dan farkı nedir
  128. E

webtekno gold iyimi?

arkadaşlar ben 4.200-4.400 çivarı bi masaüstü bilgisayar arıyorum webtekno nun webtekno gold bilgisayarına rastladım fps değerleri çok iyi sizce alınırmı ?
  129. E

Mouse pad imleç titriyor

Eptt avm
  130. E

Mouse pad imleç titriyor

Faturam yok iade edemiyorum başka bir çözüm yolu yokmudur
  131. E

Mouse pad imleç titriyor

Sorunu yanlış yere yazmış olabilirim benim sorunum dün bir tane 32 liraya razer kalitesinde denilen mouse pad aldım kenarları falan kumaş gibi tam emin değilim neyse mouse ile denediğimde bazen bilgisiyar da mouse titriyor oyun oynarken veya bir şeye tiklarken acayip sıkıntı veriyor ne Nişan...