wireless kulaklık tavsiyesi

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
arkadaşlar müzik ile uğraşıyorum ama kulaklığı %90 oyun için kullanıcam

kulak üstü olsun kulağımı tam kapatsın oyun oynarken vantilatör açık olduğu için onun sesini almassa iyi olur ama olmuyosa da olmasın

200 tl bütçem var ama üzerine ekle şunu al diyebilirsinizbluetooth olsun+bilgisayarıma bluetooth aparatı alıcam pc debluetooth yok

kablosuz kulaklık almamın sebebi kablolarını hemen bozuyorum ben teşekkürler

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378

kulak üstü olsun kulağımı tam kapatsın oyun oynarken vantilatör açık olduğu için onun sesini almassa iyi olur ama olmuyosa da olmasın

200 tl bütçem var ama üzerine ekle şunu al diyebilirsinizbluetooth olsun+bilgisayarıma bluetooth aparatı alıcam pc debluetooth yok

200tl ye oyun için dediğin gibi bi kulaklık mümkün değil gibi

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378
peki bazı özelliklerini kısarsak ne alabilirim o fiyata
%90 oyun oynuyorsan o fiyata kablosuz kulaklık almanı tavsiye etmem gecikmeden dolayı. Oyun için kablolu kulaklık al önerim ise gamepower mei rgb tam bir f/p ürünü 250-300 tl bandında. Müzik için başka kulaklık önerebilirim ama oyun için bu bütçeyle kesinlikle dediğim kulaklığı almalısın

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
%90 oyun oynuyorsan o fiyata kablosuz kulaklık almanı tavsiye etmem gecikmeden dolayı. Oyun için kablolu kulaklık al önerim ise gamepower mei rgb tam bir f/p ürünü 250-300 tl bandında. Müzik için başka kulaklık önerebilirim ama oyun için bu bütçeyle kesinlikle dediğim kulaklığı almalısın
Haklısınız ama dediğim gibi kulaklıkların kablosunu çok sık koparıyorum ama kabloluda olabilir ses seviyesi çok yüksek olsa iyi olur çünkü dediğim gibi müzik işleri ile uğraşıyorum sadece dinlemek değil

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378
Haklısınız ama dediğim gibi kulaklıkların kablosunu çok sık koparıyorum ama kabloluda olabilir ses seviyesi çok yüksek olsa iyi olur çünkü dediğim gibi müzik işleri ile uğraşıyorum sadece dinlemek değil
Yani oyuncu kulaklıllarının kabloları sağlam olur kolay kolay kopmaz size önerdiğimi alın derim ama yinede siz bilirsiniz

ByMoToRisT

Asistan
Reaksiyon puanı
181
QCY T5 kullanıyorum. PCde oyun oynarken aynı zamanda dc ile görüşme yapılmıyor. Sesler bozuluyor vs. Telefon ile kullanım ya da PCde görüşme haricinde çok iyi bir kulaklık. Öneririm.

Necdet Sağlam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23

Bende arıyorum da bulamadım