korsan windows 10 sıfırlama

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
merhaba benim bilgisayarcıda dizüstü bilgisayarıma yaptırdığım bir windows 10 var ve korsan internette windows 10 ların cd siz falan ayarlardan sıfırlanabildiğini duydum ben de bilgisayarımı sıfırlamak istiyorum bunu nasıl yaparım ve korsan olduğu için sıfırlanınca herhangi bir sorun ile karşılaşırmıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve benim windows 10 um windows 10 home single mesela ben windows 10 pro lisansı alırsam direkt lisans yenileme yerine girince bitecekmi yoksa birşey indirmem veya kurmam gerekmi

Son düzenleme:

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Modifiye sistemse, orijinal olmaz. Microsoft'un sitesinden Windows 10'u indirip temiz kurulum yapın. Otomatikman single language sürümü kurulur.

mesela ben windows 10 pro lisansı alırsam direkt lisans yenileme yerine girince bitecek mi
Pro sürüm lisansı girince, birkaç güncelleştirme alır ve sistem yeniden başlatılır ve Pro sürüme geçiş sağlanır.

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,081
hatta iki değil 3 tane aynı konuyu farklı zamanlarda açmışsınız yani bilinçli olarak ayrıca forum olarak telif hakkını zedeleyici yani korsan olayına ne sıcak bakıyoruz nede yardımcı oluyorz bilginiz olsun
73446

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
peki ayarlardan sıfırlarsan (cdim yada usb m yok) bir zararı olurmu bug falan yada bilgisayarım da kalıcı hasar

hatta iki değil 3 tane aynı konuyu farklı zamanlarda açmışsınız yani bilinçli olarak ayrıca forum olarak telif hakkını zedeleyici yani korsan olayına ne sıcak bakıyoruz nede yardımcı oluyorz bilginiz olsunEkli dosyayı görüntüle 73446
bende sıcak bakmıyorum ben adama dedimki windows 10 alıcam adam dedi ben 40 tl ye yapıyorum ben gerek yok alıcam desemde arkadaşım ikna etti orjinaldir diye adam yaptıktan sonra orjinal değil dedi bende neyse dedim zaten sıfırladıktan sonra alıcam lisans

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Sorun yaşamamak için bir DVD ya da USB alın ve Microsoft'un sitesinden medyayı indirip temiz kurulum yapın. Bu işlemler çok zor değil. Ürün anahtarı girmeseniz bile Windows'u kullanabiliyorsunuz, sadece masaüstünü özelleştiremiyorsunuz ve ara sıra etkinleştirme bildirimi çıkıyor.
Modifiye sistemler risklidir, kullanıcıların güvenliği için orijinal Windows kullanın ve (süper moderatörümüzün de uyarıda bulunduğu üzere) orijinal olmayan sistemlere forum olarak da destek olmuyoruz. Sanırım tüm sorularınıza cevap verildi. Forum kurallarına da bir iki dakika ayırıp göz atalım lütfen. İyi forumlar. ;)

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
yani dediğiniz windowsun sitesinden medyayı usb ye atıcam ondan sonra o dosyayımı açıcam

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
yani dediğiniz windowsun sitesinden medyayı usb ye atıcam ondan sonra o dosyayımı açıcam
Windows 10 kurulum medyasının hazırlığı şu konuda adım adım anlatılıyor:

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
teşekkür ederim

ama benim internetim az sizim 3 saat dediğiniz benim için en az 6-7 saat

ayarlardan yapsam nasıl sorunlar olabilir

Son düzenleme:

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
teşekkür ederim

ama benim internetim az sizim 3 saat dediğiniz benim için en az 6-7 saat
Değişken hızda ve zaten yavaş indiriyor, sanmıyorum üç saati geçmez; 8 Mbps'ye kadarsa tarifen, yeterli.

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
benim test yaptığım zaman 4-5 arası gözüküyor ayarlardan yapsam ne gibi problem olur

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
benim test yaptığım zaman 4-5 arası gözüküyor ayarlardan yapsam ne gibi problem olur
Varsın hadi dört saat olsun ama o kadar sürmez. İnterneti bir süre kullanamazsın, hızlı bir şekilde indirir.
Ayarlardan ne yapacaksınız ki?

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Korsan windows 10 sıfırlandığında orijinal olur mu sorusunun yanıtı: hayır.

Korsan Windows'u sıfırlama ile orijinal yapamazsın.

Daha nasıl anlatayım.;)

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
hayır yani demek istediğim o değil ben şimdi bilgisayarı sıfırlasam sorun çikarmı

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Sana korsan, orijinal olmayan sistem kullanma diyoruz. Sıfırlama ile orijinal olmaz diyoruz.
Sen bir sorun olur mu diyorsun? Biz nereden bilelim indirip kurduğun sistemin kodlarının ne olduğunu? Biz mi kurduk şu an kullandığın sistemi? Yasal olarak indirip kurun sorun yaşandığı vakit yardımcı olmaya çalışalım.

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
bende biliyorum orjinal olmiyacağını ama benim sorduğum genel olarak korsan olanlarda bir sorun oluyormu : )

554950

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
5,869
korsan site dediğin torrent siteleridir diğer sitelerde bir sorun yoktur yani korsan olsa orda yüklediğin şeyler virüs taşıyabilir fakat antivirüsle taradıklarını yazıyorlar . hiç fark ettin mi ?

yani win 10 u indirip kurabilirsin fakat normal microsoftan dahi indirsen onu winrar ile açıp ımajı kurabilirsin dvd siz usb siz

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
bakın şimdi genel olarak orjinal olmayan windows larda ayarlarda sıfırlamada sorun çıkıyormu benim ilkten beri anlamaya çalıştığım şey bu

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Telif haklarını zedeleyen tutum ve davranışlara lütfen girmeyiniz!

forum olarak telif hakkını zedeleyici yani korsan olayına ne sıcak bakıyoruz ne de yardımcı oluyoruz bilginiz olsun.

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
bende sıcak bakmıyorum zaten sıfırladıktan sonra alıcam lisans

bakın şimdi genel olarak orjinal olmayan windows larda ayarlarda sıfırlamada sorun çıkıyormu benim ilkten beri anlamaya çalıştığım şey bu

554950

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
5,869
windowsu para ile kuran var mı ???

Oguzhan--

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim bir halttan anlamıyorsanız susun. Yok orjinal olmazmış yok lisans alın ne kadar işe yaramaz adam varsa toplanmış.

Korsan olması sorun çıkartmaz, sıfırlandıktan sonra lisans yoktur yazar.
Google ile araştırıp lisanslarsın.

Son düzenleme: