Arama sonuçlarınız

1. B

Bluetooth kulaklığı bilgisayar bağlantısında mikrofon sorunu

Öncelikle konunun yazılımsal olabileceği düşüncesiyle buraya açtım. Yakın bir zamanda Jabra Elite 85h modelli bluetooth kulaklık satın aldım. Dizüstü bilgisayarıma kulaklığımı bluetooth ile bağladığımda kulaklığın mikrofonunu kullanamıyorum. Ses ayarlarından giriş cihazından, kulaklığımı...
  2. B

Ryzen 5 3550H Oyunlarda %100 Kullanıyor

Genelde öyle kullanıyorum. Siz deyince bir bakayım dedim ve gerçekten de En iyi pil ömründe kalmış ayar. Düzeltip denedim; fakat sonuç aynı. Solda ki değerler ve sağda ki değerler arasında bir uyuşmazlık var garip bir şekilde. Birinde darboğaz gibi gözükürken diğeri sorunsuzmuş gibi gözüküyor.
  3. B

Bunu az evvel denedim. Dikkatimi çeken MSI Afterburner programında işlemci kullanımı değeri ile Windows 10'un kendi analiz değerleriyle farklı. Açıkçası daha önce bu değerleri ölçerken Windows 10'un analiz değerleriyle ölçtüm. Afterburner yazılımda ufak bir sorun vardı daha önce. Bunu çözdüm ve...
  4. B

Şubat ayında HP Pavilion Gaming serisi bir laptop aldım. Ekran kartı GTX 1650 4 GB. İşlemci R5 3550H. Odyssey, Witcher, Watch Dogs 2 gibi oyunlarda işlemci kullanım değeri 100 iken ekran kartı kullanım değeri 50'lerde geziyor. Genelde laptoplarda darboğaz olmaz diyenlerin tavsiyesine uyduğum...
  5. B

Elektrik kesintisi sonrası internet gelmiyor

Hocam defalarca istedim. Aynı şifre kopyala yapıştır yapıyorum. Ben mi beceriksizim anlamadım. Acaba modem arayüzünde yapmam gereken başka bir ayar mı var?
  6. B

Modem getirdim zaten Airties 5650. Arayüzden hızlı kurulumla kullanıcı adı ve şifre bilgilerimi yazdım. Yeni sayfada türk telekom bilgi sayfası oluştu kullanıcı adı veya şifreniz hatalı dedi. Müşteri hizmetlerini aradım adım adım hiç anlamıyormuş gibi yaptım. Bilgileri kopyala yapıştırdım yok...
  7. B

Diğer modemi taktığımda internet ve dsl ışığı da yanıyor.
  8. B

İnternet kusursuz bir şekilde çalışırken elektrik kesilip geldiğinde dsl bağlantısı yok hatası alıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda bu konu hakkında doğru dürüst bilgi vermiyorlar. Kimisi genel bir arıza ver deyip geciştiriyor kimisi bizde sorun yok diyor. İki aydır bu sorun devam ediyor ve...
  9. B

Telefona format atılmıyor

ikinci el olarak satın aldığım HTC One M8 EYE modelli telefona hard resette atmaya çalışsam ayarlardan format atmaya da çalışsam telefon recovery modunda başlıyor ve bootloader ekranında kalıyor. Yardım!
  10. B

HTC One M8 dilini nasıl türkçeye çevirebilirim?

Bootloader bilgilerim bu: Software status: Official Unlocked MELS_TUHL CİD:11111111 HBOOT 3.19 RADIO:1.24 Rom atılacaksa, uygun rom için yardımcı olur musunuz?
  11. B

Yazılım güncellerken resimde ki hatayı alıyorum

HTC one M8 telefonunu iki gün önce ikinci el olarak satın aldım. Telefonun dili ingilizce ve sürümü 4.4.4 Sistem güncellemesi bölümünde yeni bir güncelleme buluyor. Dosylarını indirip güncellemeyi başlatıyorum. Telefon kapanıp açıldığında yazılım güncellemesi başlıyor bir süre geçtikten sonra...
  12. B

Discovery elite modelli telefona format atılmıyor!

General Mobile discovery elite markalı telefona format atarken iki farklı hata alıyorum. Ama sonuç aynı. Format atılmıyor.? Ayarlardan format atmaya çalışınca telefon kapanıyor bir daha açılmıyor. Power tuşu ve ses açma tuşuyla atmaya çalıştığımda ise discovery ekranında kalıyor ve ilerlemiyor...