Arama sonuçlarınız

1. onlyeren

Bim'e PS4 oyun kolu geliyor

12 mart cuma günü bime -POLOSMART- marka konrolcü geliyor. Fiyatı 150 tl. PS5 çıkmasından sonra bunun gibi başka marka ps4 ile uyumlu gamepadler çıktı. Markası her ne kadar sony olmasa da ps4 ile uyulu ve orijinal kollar gibi led ışıklı. İhtiyacı olanlar için iyi bir alternatif olabilir.
  2. onlyeren

Gamepad ile Geforce NOW'a nasıl bağlanılır?(Telefon/tablet)

Ön Edit: Bendeki oyun kolu DualShock4 (Playstation Kolu) Bilgisayarımda geforce now ile oyun oynarken gamepad'i bağlamak sıkıntı değil , o şekilde oynayabiliyorum. Ama merak ettiğim şey tablete veya telefona gamepad'i bağlayabiliyor muyuz? Çünkü mobilde witcher 3 gibi oyunlar oynamak zor...
  3. onlyeren

Bir Film arıyorum

Yaklaşık 10 yıl önce bir film izlemiştim. Filmde bir çocuk okul hayatında başarısız ama okulda saklı bir yer var , orada bir sürü yaş pasta var ve bu pastalar yenildiğinde kişiyi daha zeki yapıyor gibi bir algı var. Sonra çocuk tüm bu pastaları yemeye başladıktan sonra artık öğretmen kızıyor ve...
  4. onlyeren

Türkü repertuarı nasıl oluşturulur?

Repertuar nedir ve türkü repertuarı nasıl oluşturum sade bir şekilde yardım edebilecek var mı?
  5. onlyeren

Steam Yeni Türk Oyunu -ERZURUM-

Az önce Twitter'da gördüm , çok ilginç. The Long Dark'ın Türk versiyonu. :D
  6. onlyeren

1 Dakikada Klavyede Kaç Kelime Yazıyorsunuz

Sevgili forum üyeleri benim dakikada doğru kelime rekorum 48 , peki ya sizin kaç? https://10fastfingers.com/typing-test/turkish
  7. onlyeren

Windows 10 şarj göstergesi gözükmüyor.

Sağ altta şarjı göremiyorum.Ayarlardan düzeltmeye çalıştım ancak böyle gözüküyor.
  8. onlyeren

Cyberpunk ön sipariş bedava??

Sevgili forun üyeleri bana 1 ay önce falan böyle bir bildirim geldi PlayStationdan ama pek sallamadım.Şimdi düşününce niye gönderdiğini merak ettim ama anlamadım.%0.0001 şans olsa da cyberpunk beleşe gelme ihtimali var mı??
  9. onlyeren

Biyolojiden anlayan var mı?

şunların karşılığını yazabilecek var mı?
  10. onlyeren

4000-4500 tl arası sistem önerisi

yukarıda belirttiğim fiyata yeni nesil oyunları akıcı bir şekilde oynatabilecek pc bulabilir miyim. önerilerinizi aşağıya yazarsanız mutlu olurum.
  11. onlyeren

Bu laptop kaç tl eder?

Asus-X542UR-GQ030 Intel(R) Core(TM) i7-7500U CPU @ 2.70GHz NVIDIA GeForce 930MX 2GB ekran kartı 3.5 GHz cpu 8.0 GB RAM 1TB HDD 64 bit bu özelliklere sahip laptopu satsam şu an ne kadar eder?
  12. onlyeren

Call of Duty MP mi SP mi oynuyorsunuz?

Sorum şu siz call of duty oyunlarını ne için oynuyorsunuz, hikayesi için mi yoksa online için mi? Ben şahsen çoğunluğun aksine onlinedan daha çok hikayesi için oynuyorum.Modern warfare serisi özellikle benim için çok iyi.
  13. onlyeren

Oğuz Atay-Korkuyu Beklerken imgeleri nedir?

Başlık biraz saçma oldu ama neyse, arkadaşlar edebiyat öğretmenimiz bu kitabı okuyup içinde bulunan her öyküdedeki imge bulunarak öykü yorumlanmaya çalışılacak dedi.Bunu bana biraz açıklayabilecek olanınız var mı çünkü anlayamadım.
  14. onlyeren

Ucuz Marvel Figürleri (BİM)

Bu cuma 30 ekimde bime spiderman captain america hulk ve ironman ve figürleri geliyor oldukça uygun fiyata.Aksiyon figürü severleri için güzel kampanya
  15. onlyeren

Üniversite Sınavına Nasıl Çalışabilirim

Bu yıl 11e geçtim ve üni sınavı için önemli bir yıl.Belli bir ders çalışma planım yok kafama göre çalışıyorum ve böyle çok sağlıklı olmuyor.Ayriyeten şehirde değiştirdim bundan dolayı üzerimde negatif bir psikoloji var çünkü hiç memnun değilim bu şehirden , keza okulda değişti ve canlı dersleri...
  16. onlyeren

Migros mu Carrefour mu?

Sayın forum sakinleri sizce hangi hipermarket daha iyi ? Benim kendi fikrim çeşitliliğin fazla olmasından dolayı Migros'dan yana.
  17. onlyeren

Los Angeles Lakers bu gece 17.zaferini kutlayabilir

LeBron James ve arkadaşlarının NBA Final Serisi’ndeki şampiyonluk yürüyüşü devam ediyor. NBA finalinin 4. maçında Los Angeles Lakers, Miami Heat'i 102-96 yendi ve şampiyonluk kapısını araladı. Seride 3-1'lik üstünlük sağlayan Los Angeles Lakers, 5. maçı kazanması halinde tarihinin 17. zaferine...
  18. onlyeren

The Witcher 3 açılmama sorunu

Oyunu geçen yıl yaklaşık 40 saat sorunsuz bir şekilde oynamıştım.Bu aralar tekrar oynama isteği geldi steamden indirdim , oyunu aç dedim ama daha menü bile açılmadı oyun çalışıyor diyor ama hiç bir eylem yok.Yani steamde çevrimiçi olduğunda ismimiz mavi renk gözüküyor ya çalıştır dedikten sonra...
  19. onlyeren

Hearts of Iron 4 nasıl öğrenirim

Bu oyunu alalı bayağı oldu fakat bir türlü anlayamadım ,birkaç rehber videosu izledim onlarda çok sıkıcı geldi.Tavsiye ettiğiniz sıkmadan akıcı bir şekilde oyunu anlatan video var mı?
  20. onlyeren

Saçım dökülüyor

Şu anda 16 yaşındayım ve bir kaç aydır saçlarımın döküldüğünü fark ettim yastıkta,banyoda,saçımı tararken,kapüşonlu takınca saç tellerimi görüyorum sizce bu normal mi yoksa kelleşmenin başlangıcı mı?
  21. onlyeren

Mouse pad önerisi

Günlük hayatta çok fazla bilgisayar ile işim oluyor ve arada sırada oyun oynuyorum bu yüzden ekonomik ve kalite bakımından bir mousepad önerisi olan var mı?
  22. onlyeren

GTA 5 Oyundan atma sorunu

epic gamedan indirdiğim gta 5 de ilk görevi sıkıntısız bi şekilde yaptım oyunda kasma vs. falanda yok ama sonra franklin ile araba sürme bölümüne geçtiğimde yaklaşık 2 gündür deniyorum ama sürekli o arabayı sürerken oyun bir süre donuyor sonra da masaüstüne atıyor sistemim çok rahat yetmesine...
  23. onlyeren

uPlay'e Dualshock nasıl bağlarım.

Daha önce pc de oyun oynarken hiç gamepad bağlamadım o yüzden nasıl yapılıyor bilmiyorum. uPlay'de ac2 yi gamepad ile oynamak için ne yapmam gerekir ?
  24. onlyeren

PSN hesabı e-posta değiştirme

iyi günler psn hesabında kayıtlı olan e-postayı playstation trophy ve save leri kaybetmeden değiştirmek mümkün mü?
  25. onlyeren

Gece 12‘de Kırmızı Renk Hava

Erzurum’da gece geç saatlarde hava birkaç saat bu şekilde hatta daha da kırmızıydı.İlk kez gördüm ve çok şaşırdım
  26. onlyeren

Uncharted: The Nathan Drake Collection Bedava

Playstation kullanıcılarına iyi haber... İnsanların bu zorlu süreçte evde sıkılmayıp iyi zaman geçirmesini isteyen Playstation Journey ve Uncharted: The Nathan Drake Collection'u bir süre ücretsiz yaptı.Eğer kütüphanenize eklerseniz oyuna dijital olarak tamamen sahip olabileceksiniz...
  27. onlyeren

Gta 4 Türkçe yama çalışmıyor

rockstar games launcher hesabımda gta 4 var oyuna tr yama eklediğimde oyun dosyaları doğruluyor ve yamayı siliyor orijinal haline geri dönüyor.ne yapmam gerek
  28. onlyeren

Dışarı çıkamıyorum[20 Yaş Altıyım]

Steamden gta sa alcaktım fakat bu sokağa çıkma yasağı gelince karta para yüklemeye çıkamıyorum .korsan oyun oynamayıda sevmiyorum hayrına gta sa gönderebilecek var mı(yanlış anlaşılmasın 43 tane oyunum var )
  29. onlyeren

Nvidia Denetim Masası Bozuldu

eskiden denetim masasını açtığımda 3d ayarların yönetilmesi,phyx yapılandırması,görüntü ayarlarını önayarla yap gibi kısımlar vardı ancak şuanda açtığımda bunalrın hiçbiri yok sadece gpu performans sayaçları yönetimi var oradan da hiçbir ayar yapılmıyor zaten neden oldu anlamadım gitti.bilgisi...
  30. onlyeren

Watch Dogs ve AC:Syndicate Oyundan Atma Sorunu

epic games da bedava dağıtılan iki oyunu alıp uplay hesabıma bağladım ikisini de indirdim ve oyunlara girdim sistem özelliklerim yetmesine rağmen biri loading ekranında diğeri oyun açıldıktan hemen sonra oyundan atıyor lütfen bilgisi olan yardım etsin.
  31. onlyeren

GTA IV unlock code nedir nasıl bulabilirim

bende orijinal gta 4 kutusu var bunu kurmaya çalışıyorum ancak herşeyi tamamladım sadece aktivasyon kodunu kullanarak oyunu aktif etme kaldı. serial key kutunun içinde yer alıyor ancak unlock code ve unlock requestcode ne anlamadım anlayan varsa lütfen yardım etsin bu oyunu nasıl oynayacağım...
  32. onlyeren

The Witcher 3 Hakkında(steam indirimleri)

Arkadaşlar malum steam ay takvimi indirimi var ve ben inanılmaz derecede indirime girmiş olan tw3 almak istiyorum 1.Oyun Alınmalı mı? 2.Sistemim lowda kaldırır mı? SİSTEMİM: Windows 10 Home Intel(R) Core(TM) İ7-7500U CPU @ 2.70GHz 2.90GHZ 8.00GB RAM 64 Bit İşletim Sistemi,x64 tabanlı işlemci...