Bir Film arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

onlyeren

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Yaklaşık 10 yıl önce bir film izlemiştim. Filmde bir çocuk okul hayatında başarısız ama okulda saklı bir yer var , orada bir sürü yaş pasta var ve bu pastalar yenildiğinde kişiyi daha zeki yapıyor gibi bir algı var. Sonra çocuk tüm bu pastaları yemeye başladıktan sonra artık öğretmen kızıyor ve daha yedirtmiyor. Bu çocuk bir bilgi yarışmasına katılacağı zaman o pastadan yemesi gerektiğini söylüyor öğretmene ve öğretmen yalandan başka birşey veriyor , ve çocuk yarışmayı kazanıyor. Öğretmende onun başarısının bu pasta ile alakalı olmadığını söylüyor. Film kendine inanma , özgüven ve motivasyon konularını içeriyor. Yaklaşık 10 yıl önce izlediğim için en fazla 2010-2011 çıkışlı bir film yani dahada eski olabilir. Bilen varsa mutlu olurum

meymuncuk

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
132
1996 yapimi matilda filmi olabilir bi bak istersen

onlyeren

Asistan
Reaksiyon puanı
144
aradığım filme biraz benziyor gibi ama bu değil maalesef , yine de teşekkür ederim

emreleft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
detay yokmu mesela hangi kanalda izledin?

onlyeren

Asistan
Reaksiyon puanı
144
detay yokmu mesela hangi kanalda izledin?
bir kanalda değil yaklaşık 10 yıl önce sınıfta öğretmen açmıştı motivasyon olsun diye. detaylar yukarıda yazdığım kadar , dediğim gibi izleyeli çok oldu hatırlayamıyorum. ama yukarıda yazmadığım birşey de film karlı/soğuk bir avrupa(tam emin değilim) şehrinde geçiyor.

emreleft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
bende matildaya ulaştım öğretmenine sor bence facebook tan falan bulursun belki ?

onlyeren

Asistan
Reaksiyon puanı
144
çabaların için teşekkürler yine de

Son mesajlar