Arama sonuçlarınız

1. D

Şöyle bir telefon arıyorum

S7 Edge tavsiye ederim.
  2. D

İ7 3630 QM %100 Kullanım

Selamun Aleyküm. Bir kaç gün önce bilgisayarımın fazla ısındığını ve lol oynarken aniden 60 fps'den 30'a düştüğünü gördüm. Sebebi görev yöneticisinde cpm diye bir uygulama var ve Notebook'umla hiçbir yapmasam bile %80 işlemci gücü kullanıyor ve bu uygulamayı sonlandırdığımda işlemci rahatlıyor...
  3. D

Nvidia Geforce GT 630M Oyun Performansı

Selamun Aleyküm. Aşağıda yazdığım sistemle Rust 2, Gta 5, H1Z1 gibi oyunları kaç fps alarak ve hangi ayarlarda alırım? ( GTA 5 Low ayarlarda kaç fps özellikle.) İntel Core İ7 3630QM 2.40 GHZ ( Turbo Boost ile 3.40 ghz) Nvida Geforce GT 630M 1 GB 128bit 8 GB DDR 3 1330 MHZ RAM Windows 8.1...
  4. D

Nvidia Geforce GT 630M Oyun Performansı

Selamun Aleyküm. Aşağıda yazdığım sistemle Rust 2, Gta 5, H1Z1 gibi oyunları kaç fps alarak ve hangi ayarlarda alırım? ( GTA 5 Low ayarlarda kaç fps özellikle.) İntel Core İ7 3630QM 2.40 GHZ ( Turbo Boost ile 3.40 ghz) Nvida Geforce GT 630M 1 GB 128bit 8 GB DDR 3 1330 MHZ RAM Windows 8.1...
  5. D

Samsung Galaxy S6 şarj cihazı sorunu

Selamun Aleyküm S6 cihazıma 6.0 güncellemesi geldi. Ayarlar bölümüne hızlı şarjı açıp kapatma seçeneğide geldi tabiki. Hızlı şarj ettiğimde hiçbir sorun yok buraya kadar tamamdır. Ancak yavaş şarja alırsam %1 şarjla takarsam 6 saat 15 dakikada fulleneceği yazıyor. Babamda LG 3 var onun şarj...
  6. D

Note 2 stabilite bozuldu

Kardeşim şu telefona birşey atmadan düzgünce kullansan belkide o Note 2 yi kullanmaya devam edebilirsin. Kendi ağzınla söylüyorsun bunu bunu atmadan önce böyle değildi düzelttim olmadı vb. Şu aleti kurcalamadan sosyal sitelere girip fotoğraflarını çekip oyununu oynasan o cihaz belkide 1...
  7. D

Samsung Galaxy S6 hızlı şarj

Selamun Aleyküm S6 cihazımı 6.0 güncelledim hızlı şarj butounu seçmedim ayarlardan sabaha kadar yavaş yavaş olsun nasıl olsa işim yok cihazla diye şarj olurken orjinal şarj cihazı kullanın cihazınız yavaş oluyor diyor ve %10 da 5 saat diyor bu hızlı şarjı seçmediğim içinmi hızlı şarjı seçersem...
  8. D

Samsung Galaxy S6 Mı İphone 6 Mı?

Kesinlikle S6 o ekran parlaklığını sona çektiğinde gelen o parlak ışık ve o mutluluk :D:D
  9. D

Note 2 stabilite bozuldu

Kardeşim Android de sorun yok sen rom vb şeyler atarsan kurcalarsan çok doğal S6 var şu an geliştirici seçeneklerine bile dokunmuyorum bir sorun olur diye on numara 5 yıldır bir telefon verdiğim para kuruşu kuruşuna helal olsun şimdi S7 edge alacağım sorun sende bence
  10. D

Note 2 stabilite bozuldu

Lg G serisi kesinlikle tavsiye etmiyorum yani kısmen G3 ü babamda var şu an böyle lanet bi telefon olamaz arkadaş bi telefon menü düğmesine tıklarken 1 saniyede açılır mı ? G3 açılıyor :)
  11. D

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Samsung Note 3 ten sonra baya değişim yaptı son 6 aydır da o kadar sık telefon çıkarttığını görmedim yavaş yavaş kullanıcı kaybettikçe akıllandı sanırım ki S6 kullanıcısı olarak cihazı çok beğendim.
  12. D

Note 2 stabilite bozuldu

Telefon kardeşim o ve baya eski bir telefon roket atar kullanmıyorsun 1.000 tl anca hatta o kadar etmeyen bir telefon kullanıyorsun aradan ne kadar zaman geçmiş sence bu doğal değil mi ?
  13. D

Notebook önerisi

İyi geceler Selamun Aleyküm ben artık yeni bir Notebook almak istiyorum. Evkur yada Evve gibi bir yerden alacağım taksit ile bana önerebileceğiniz bir Notebook varmı ? ( Monster alabilirmiyim)
  14. D

Samsung S6 Batarya Sorununu çözmüş bulunuyorum

Arkadaşlar dediğim gibi dün gece fulledim hatta biraz da kullandım %92 şarj da yattım sabah kalktığımda %89 du 15 dakika arayla sabahtan beri whatsapp tayım şu an şarj %70 2 saat falan kullansam %20 falan kalır herhalde bugün bu şarjı bitirmem lazım :D:D
  15. D

S3 mini yere düştü ses var görüntü yok

Kardeşim şurda Samsung'u kötülemeyin S6 var ve şu anda kaç kere düşürdüğümü ben bile hatırlamıyorum hiçbir problem yok arkadaşın sorunu sadece şanssızlık muhtemelen içinden bir soket vb birşey olmuştur ve 80 tl yi geçiceğini sanmıyorum.
  16. D

Bunu yazarken 12 dakika diyordu şu an direk yeşil ışık yandı doldu diyor şarjda çıkardım bakalım sabaha kadar wifi internet vb açmicam bi günlük kullanayım sizce düzelmişmidir %82 den %100 oldu zaten aynı işlemi yapınca 1 buçuk saatte çoktan dolmalıydı ztn
  17. D

Dostum şimdi şarj oluyordu yine aynı şekil sorunla beraber 1 buçuk saatte %80 olmuştu anladım bir sorun olduğunu babam da çıkarıp diğer odaya takmış şarjı baktım %82 diyor 1 dakika kaldı diyor bende şarjtan çıkarıp yine aynı işlemi yaptım bu sefer 4 kere yaptım şarj %100 oldu direk sonra wifi vb...
  18. D

Evet aldığımdan beri sürekli şarj da oynadım zaten böyle %5 den %12 oluyordu şarja takdığımda şimdi hala şarjda %53 olmuş ilk aldığım ay sadece bu kadar hızlı doluyordu hala kapalı ve şarj oluyor bunu yazarken %54 oldu :D şaşırtıcı şarj sorunun düzeldiğini burdan bile anladım teşekkürler :) ama...
  19. D

Arkadaşlar ben yaptım %26 şarjda 5 kere falan yaptım 5 lik bi durumla düşererek telefon kapandı açtığımda %1 deydi şu an kapattım ve şarj oluyor inşallah olmuştur normal birşeymi yoksa nedir ?
  20. D

Note 5'im düştü

Garantide bu durumu anlarlar en geç 1 ay içinde normal şartlarda 20 gün içinde falan gelir Samsung müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsin.
  21. D

S6 var ve şu ana kadar kullandığım en iyi telefon diyebilirim arkadaşımda İphone 6 Plus var arayüzle karşılaştırdığımız zaman bazen oyunlarda o bile şaşırıyor çocuğun kanına girdim oda İphone'nu satıp S7 edge alma peşinde :D
  22. D

Şurda iki üç arkadaş kötülemeye çalışmış ama olmayınca kötülemek gibi bir niyetim yok ama yazmış oturup bi çay koyup gerçekten yorumlara bakıyorum ya Allah Aşkına arkadaşlar Exynos antutu da incelendi ve Exynos modeli daha güçlü olarak belirlendi hala SnapDragon türkiyede satışa sunulmicak ve...
  23. D

Samsung Galaxy S6 Şarj Sorunu

Selamun Aleyküm beyler bende Samsung Galaxy S6 var şarja takıyorum 40 dk diyor eğer biraz gezinirsem internette 53 dakika oluyor bazen hiç dolmuyor şarj olduğu gibi kalıyor mesela %80 üstüne çıktığında daha fazla oluşuyor bu sorun şarj olurken kullanırsam eğer telefonu 2 kere şarjdan çıkarıp...
  24. D

Vodafone 4.5G Huawei

Selamun Aleyküm konu başlığında gördüğünüz kutudan var fotoğrafta gördüğünüz değerler çok düşük sanırım müşteri hizmetlerini ararsam sorun düzelirmi ?
  25. D

Vodafone 4.5G Huawei

Selamun Aleyküm konu başlığında gördüğünüz internet kutusu var fotoğraftaki değerler çok düşük sanırım sebebi ne olabilir müşteri hizmetlerini ararsam düzelirmi ?
  26. D

Far Cry Primal kaldırırmı ?

Selamun Aleyküm arkadaşlar Casper Notebook İntel core i7 3630 QM 2.40 ghz Turbo boost 3.40 ghz Nvida Geforce Gt 630 m 1 gb 128 bit 8 gb ram 600 gb depolama alanı Windows 8.1 var konu başlığındaki oyunu en düşük ayarlardak aç fps alırım veya üstünde ?
  27. D

Samsung Galaxy S6

Selamun Aleyküm arkadaşlar bende konu başlığında belirttiğim telefon markası var bunu şu an satmaya kalksam piyasası ne kadardır telefon 4 ay kullanıldı zaten sıfırdan farkı yok kulaklık vb içinde tahminleriniz nedir ?
  28. D

Arkadaşlar yanlız teli ilk aldığımda böyle dk şaşmaları olmuyordu 40 dk diyorsa 40 dk de tam zamanında doluyordu şimdi ise 40 diyorsa kullanırken teli şarjda bazen 30 dk de bazen 1 saatte doluyor yazılımsal bir sorun ise gerçekten içim rahatlar :cool:
  29. D

Öncelikle Selamun Aleyküm 4 ay önce Samsung Galaxy S6 cihaz aldım. Çok fazla şarj da kullandım artık şarjdayken 30 dk diyorsa fullemeye bataryayı ekranı açıp oyun oynarsam veya interneti açarsam 40 dk diyor yada şarj çok yavaş doluyor müşteri hizmetleri yedekle sıfır yaparsanız düzelir dedi...