Samsung Galaxy S6 Şarj Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Deat_Kx105ng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Selamun Aleyküm beyler bende Samsung Galaxy S6 var şarja takıyorum 40 dk diyor eğer biraz gezinirsem internette 53 dakika oluyor bazen hiç dolmuyor şarj olduğu gibi kalıyor mesela %80 üstüne çıktığında daha fazla oluşuyor bu sorun şarj olurken kullanırsam eğer telefonu 2 kere şarjdan çıkarıp takmam gerekiyor düzelmesi için şarj boyunca müşteri hizmetleri yazılımsal bir sorun yedekle sıfır yapın dedi sizce ne yapmalıyım doğru mudur ?

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Yazilimsal gibi gozukuyor.
Telefonu bencede bir yedek alip sifirla

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Başka bir forumda böyle bir bilgi var dene istersen. Olduğu gibi yapistiriyorum.

,........

Batarya kalibrasyonu yap hocam şarj süren uzar...

*#0228# Bu ekran bizim batarya özelliklerimizi gösteren bir ekran. Bu ekranda aynı zamanda batarya kalibrasyonu yapabiliyoruz. İşte bu özellik bizi bu sorunlardan kurtarıyor.

Bu ekranda çıkan Quick Start butonuna bastığımızda telefon kendini tuş kilidi moduna alacak ve tekrar ekranı açtığımızda bataryamızda yüzdelik bir düşüş gözlemleyeceğiz. Bu düşüş normal bir şeydir ve aynı ekran tekrar karşımıza çıkacak. Aynı butona tekrar bastığımızda yine tuş kilidi moduna girecek ve siz ekranı açtığınızda ya düşüş ya da yükseliş göreceksiniz.

Bu işleme batarya yüzdesi sabitlenene kadar 1 2 kere devam edeceğiz...
s8.gif

Ardından telefonu %100 olana kadar şarj edeceğiz.

mtn1543

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
saolun arkadaşlar sorunu çözdüm . ve yeni bir konu açtım detaylı olarak anlattımhttps://forum.shiftdelete.net/threads/samsung-s6-batarya-sorununu-cozmus-bulunuyorum.454214/
Başka bir forumda böyle bir bilgi var dene istersen. Olduğu gibi yapistiriyorum.

,........

Batarya kalibrasyonu yap hocam şarj süren uzar...

*#0228# Bu ekran bizim batarya özelliklerimizi gösteren bir ekran. Bu ekranda aynı zamanda batarya kalibrasyonu yapabiliyoruz. İşte bu özellik bizi bu sorunlardan kurtarıyor.

Bu ekranda çıkan Quick Start butonuna bastığımızda telefon kendini tuş kilidi moduna alacak ve tekrar ekranı açtığımızda bataryamızda yüzdelik bir düşüş gözlemleyeceğiz. Bu düşüş normal bir şeydir ve aynı ekran tekrar karşımıza çıkacak. Aynı butona tekrar bastığımızda yine tuş kilidi moduna girecek ve siz ekranı açtığınızda ya düşüş ya da yükseliş göreceksiniz.

Bu işleme batarya yüzdesi sabitlenene kadar 1 2 kere devam edeceğiz...
Ardından telefonu %100 olana kadar şarj edeceğiz.

saolun arkadaşlar sorunu çözdüm . ve yeni bir konu açtım detaylı olarak anlattımhttps://forum.shiftdelete.net/threads/samsung-s6-batarya-sorununu-cozmus-bulunuyorum.454214/