Arama sonuçlarınız

1. trm

iPhone kulaklığı düşüyor

Yıllardır kullanıyorum earpods hiç kulağımdan düştüğünü görmedim. Ses kaliteside gayet güzel ve net yeterli, çok ses verip dışarı atmıyor. Bence kullanışlı tabi tercih meselesi.
  2. trm

iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

Son zamanlarda mesaj yazarken kasmalar oluşmaya başladı. 2 yılı aşkın süredir 6s kullanıyorum. Son güncellemeden sonra mesaj yazarken, fotoğraf açarken veya fotoğraf çekerken, kamerayı açarken bariz gözle görülür kasmalar yaşıyorum.
  3. trm

Seri çekim 6s

İos 11.0.3 kullanıyorum. Eskiden tek çekiyordu yeni farkettim. Demek ki bu şekilde bi güncelleme gelmiş.
  4. trm

Seri çekim 6s

Selam arkadaşlar, 3 saniye veya 10 saniye olarak zamanlı çekim başlattığımda, süre sonunda seri çekim yapıyor. Eskiden böyle olmuyordu, sorun benim telefonda mı ?
  5. trm

Başkanlık Referandumu Kesin Sonuçları

15-20 yaş aralağında genç yorumlar okudum. Güldüm sabah sabah. Daha neyin ne olduğunu bilmeden yorum yapıyorsunuz. 10sene sonra eşinizle, cocuklarınızla sokağa çıkamaz hale gelince anlayacaksınız. Yavaş yavaş sindirileceksiniz.. Ülkenin HAYIR oyu çıkan şehirler, ülke ekonomisinin %90'ını ve...
  6. trm

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Hat Turkcell, hayır ithalatçı garantili değil.
  7. trm

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Son güncellemeyi yaptım sabah telefon sim kartı görmüyor hiç bi şekilde tanımıyor ? Aynı sorunu yaşayan varmı ?
  8. trm

Sıfır mı ? İkinci el mi ?

2500-2750 TL Arasında bütçem var, ikinci el i7 mi, yoksa i5 sıfır mı tercih edeyim ? Kullanım şekli standart kullanıcı oyun falan oynamam. Film ve iş için kullanmak üzere hangi markaları tavsiye edersiniz ?
  9. trm

İphone 7 hava durumu

Lanet olsun sebebi neydi ki ?
  10. trm

% 20-25 kalınca kapanıyor benimde. Çok sinir bozucu sarj aleti yoksa açamıyorsun telefonu. 3.000 tl para veriyoruz çektiğimiz eziyete bak.
  11. trm

Iphone ön kamera ters kaydetmesi

Aslında aynalama yapmıyor. Sizi gerçekte sizi görenler gibi gösteriyor. :)
  12. trm

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

-EDIT-
  13. trm

Garanti kapsamında bu fiyatlara ekran değişimi mümkün değil, bu fiyat telefonun komple değişim fiyatı. Ayrıca vodafone'dan 6s alan arkadaşım kasko yaptırmıştı, ekran kırıldı ve doğru düzgün muhattap dahi bulamadık. 45 günlük tamir süresi verdiler bizde doğal olarak kaskoya veremedik. Kısacası...
  14. trm

Iphone 7 ve Enzarholding Dolandırılıcığı Herkes Okusun

Çok yerinde bi yorum olmuş. Tebrikler.
  15. trm

6s 16 gb almayı düşünüyorum 16gb sıkıntı yaratırmı ?

Yedekleme aynı fotoğrafları ister klasör olarak copy paste, isterseniz i tunes üzerinden kısa sürede yapabiliyorsunuz. Anlattıklarınıza göre 16 size yetecektir. Kaldıki telefono restore ettiğinizde şişmiş uygulamalarda temizleniyor ve 2-3 gb daha yer geliyor.
  16. trm

6s 16 gb almayı düşünüyorum 16gb sıkıntı yaratırmı ?

Ben kullanıyorum dostum. Alalı 1 sene oldu tam. 1 kere fotoğraf yedekledim. Şu anda, ihtiyacım olan herşey var ama yedekleme yapmak zorundayım. 500 müzik, 1500 fotoğraf, 47 video (60fps ve ağır çekim) 46 tanede uygulama var. Kullanabilir alanım ise 400 mb kaldı. Kısacası yılda 2 kez yedek...
  17. trm

iPhone 6S "Bilinmeyen Hata"

İnan bilmiyorum android olsa düşünecem ama iosda böyle bişey görmedim duymadım hiç.
  18. trm

Restore ettim öyle bilmediğim uygulama falanda yok, anlamıyorum nası böyle olduğunu
  19. trm

Telefon kendinden geçti iyice arkadaşlar,durup dururken bu sayfa açılıyor.
  20. trm

Teşekkürler bakıyorum şimdi.
  21. trm

Aynen öyle bahtsız bedevi şansı sanırım. Biz telefondan anlıyoruz da ne oluyor sanki, yıllardır her türlü telefonu kullandım bu kadar absürt bi hata görmedim. Telefonun değişimini talep etmeyi düşünüyorum.
  22. trm

Ne istediyse verdik anlamadım ki [emoji3]
  23. trm

Sen 6s'sin diyorum yapma böyle diyorum ama yok. Parayı verirken iyidi şimdi böyle davranıyor.
  24. trm

Bilmiyorum arkadaşlar ama arkada uygulama açık değilkende oluyor. Çok sinir bozucu, açıklaması yok hatanın. Chrome gibi hata veriyor telefon [emoji3]
  25. trm

Hayır durup dururken oluyor. Mesela whatsappda konuşurken bi anda bu hata çıkıyor.
  26. trm

Arka planda çalışan uygulama yok, bi süre donuyor sonra bazen düzeliyor kendisi bazende telefona home+power yapmak zorunda kalıyorum.
  27. trm

Cihaz 6s
  28. trm

Arkadaşlar böyle bi hata alan var mı ? Ekranda durup dururken böyle oluyor, restore yaptım düzelmedi. Güncelledim düzelmedi. Çok sık olmuyor ama 2-3 günde bir karşılaşıyorum.
  29. trm

Teşekkürler deniyorum hemen :)
  30. trm

6S Alıyorum Öneri?

Hayırlı tezkereler şimdiden kardeşim. Aslında çıta yükselmedi, sende işini gücünü bulup kazanınca, birde evleneceğin kızı bulunca sende alırsın, şimdilik çay ısmarlamaya devam :))
  31. trm

6S Alıyorum Öneri?

6s kullanıyorum ilk çıktığı günden bu yana hiç bir sorun yaşamadım. Telefonu çok yoran birisi değilim ama şuna inanın 6s'den 7'ye geçmiş olsaydım, kağıt üzerinde her ne kadar iyide olsa bunu kullanırken farketmek çok çok zor. Kısacası; Ben havuza telefonla girerim, suda fotoğraf çekmeden...
  32. trm

Iphone 6s 32 gb ne zaman teknoloji marketlerinde olur

Nerden ulaştınız bu bilgiye ? 6s plus 32 gb teknosada var şu anda...
  33. trm

Iphone 6s 32 gb ne zaman teknoloji marketlerinde olur

Bende bekliyorum, ama bekleme sebebim 16 gb fiyatını aşağı çekecek olması. Bir tane 6s daha lazım :)
  34. trm

350 liraya airpods'mu varmış ? 759 TL diye biliyorum.
  35. trm

Şöyle söyleyim, 16GB olandan alacağım bir tane daha, o yüzden 32liklerin teknosa, vatan gibi mağazalara gelmesini bekliyorum. Fiyatı biraz daha çekerler umudu ile :) Onu sormak istemiştim.
  36. trm

iPhone 6s 32 gb versiyonu iPhone 7 ile birlikte mi satışa çıkacak ?
  37. trm

İos 10dan sonra çok hata var. Mesela watsapp zil sesim "not" olarak ayarlı ama canı isteyince üç ton olarak çalıyor. Veya messenger bildiriminde üç ton çıkıyor, periscope bildiriminde çın sesi geliyor :))
  38. trm

Malesef çıkıyor, bende artık bıktım kabul etmiyorum her seferinde para yazıyor faturaya...
  39. trm

Hangi oyun ne kadar ki, istediğiniz kadar oynayın hafıza yetiyor telefon için. GTA V bile 60GB PC sürümü :)
  40. trm

256 GB alan arkadaşlar sezonluk dizi falan mı yüklüyorsunuz telefona ? :)
  41. trm

İPHONE 6S VE 6S PLUS 32 GB Satışa Sunuldu

6s 16 3099 almıştım eyyy apple !!!!
  42. trm

Yaptırmayın ön kayıt bence, 6s de aynı hatayı yaptım, parayı ödeyip telefon bekledim 1 hafta sonra 100 tl fiyat düşürdüler :)
  43. trm

İos 10 yaramadı bence acil düzeltilmeli bi sürü hata var... Ekran kaldı böyle
  44. trm

Telefonu tanımadığı için öyle diyor, düzelir bir sorun yok.
  45. trm

Hayır, telefonda darbe olduğu takdirde garanti kapsamına bile kabul edilmiyor. Sadece ekran kırığında onarım veya telefon değişimi yapabiliyorsun oda ücretli.
  46. trm

Telefon çizilince ne oluyor anlamıyorum, telefonu alıp gladyo gibi donatıp kaplara sokunca ne anlamı kalıyor o prestijin, karizmanın... Ben hep sağ cebime koyarım telefonu ve bozul para dahi olmaz o cebimde, hiç kılıf kullanmadım, bugüne kadar hiç telefonum çizilmedi. Bizim millette takıntı...
  47. trm

Aldığınızda sizi en çok mutlu eden İphone

iPhone4'den iPhone6s'e geçtiğim gün mükemmeldi :))
  48. trm

Yurt dışından İphone Almak

Güzel bir konu olmuş, peki şunu sormak istiyorum, ben ABD'den i7 almak istiyorum nasıl alacağım ? Mesela siz alacağınızı belirtmişsiniz, nasıl alacaksınız ? İlla orda bir tanıdık, aracımı olması gerekli bu konuda fikir verirseniz konunun faydası artacaktır. Teşekkürler.
  49. trm

Tolga beyin videosunu izlediniz mi ?
  50. trm

6s veya daha öncesinde böyle bir ses yok. Uydurmayın...
  51. trm

Arkadaşlar bir tane daha 6s almayı düşünüyorum bu 32 GB olan ne zaman çıkar. Aslında bana 16GB olan yetecek, ne kadar bekleyim ne zaman fiyatlar çekilir fikri olan var mı ?
  52. trm

iOS 10 Yüklemeyin Uyarısı Geldi!

Hayır müzikde bi sıkıntı yaşamadım durma falan olmadı, en azından şimdilik.
  53. trm

Bak mesela normalde 3d yapınca görüntüle diyor şimdi çıkmıyor. Kafasına göre takılıyo
  54. trm

Çok kötü aynen.
  55. trm

Deneyip yazdım eminim [emoji106]
  56. trm

O zaman kilitliyken ekranda bildirim alamıyorum ?
  57. trm

Var zaten telefonun kilidini açmadan mesaj yazabiliyorum saçmalık .!
  58. trm

Berbat, zil sesim farklı ayarlı mesaj gelince kafasına göre zil sesi çalıyor. Bildirim ekranında swarmdan bildirim gelince direk beğenemiyorum, ilk yüklediğimde oluyodu şimdi olmuyo nedense. Hava durumu konumu kapalı ama sağdan widget açınca ANKARA olarak ayarlamama rağmen akköprü falan yazıyor.
  59. trm

İos 10 ne saçma birşey... Hava durumunu kendi kendine konum kapalı olmasına rağmen saçma semtlerden bulup gösteriyor. Mesaj sesi not olarak ayarlı ama mesaj gelince üç ton çalıyor. Ekran kilidi kapalı ama mesajlara kilidi açmadan cevap yazabiliyorum! Hani nerde güvenlik önlemleri nerde bu...
  60. trm

Bence 5.000₺ olsunda herkes alamasın, adamın elinde 6s var, 7 alcam diyor :)
  61. trm

Diyorlar ki yerli ürün alın. Ee bu ülke niye telefon üretsin kardeşim ? Devlet telefon üretmeden, maliyet çıkartmadan zaten vergi üzerinden telefon parası kadar bütçeye koyuyor. Bu kafayla daha çoook dış ülkere muhtaç yaşarız. :)
  62. trm

Hiç bir sorun yok herşey İOS'da herşey yolunda :)
  63. trm

Bu iphone haritası çok zayıf kalıyor sizce kullanabileceğimiz en uyumlu ve en iyi navigasyon google maps mı ?
  64. trm

6s'in 32liği mi geliyormuş ? :)
  65. trm

Aynen o yüzden çıktıktan 1 hafta sonra almak en iyisi. Satış rakamına göre fiyat çekebiliyorlar.
  66. trm

Ön sipariş falan hikaye... Ben 6s alırken kandırdılar beni. Neymiş 1. Parti biterse 3 ayda 2. Parti anca gelir dediler. Daha telefonu almadan telefonun parasını ödedim, 12 gün telefonu bekledim. 1 hafta sonra vatan bilgisayar dalga geçer gibi 6s için kampanya yaptığını SMS attı 3099 aldığım...
  67. trm

Tüh ya nası yürüyecek şimdi i7 siz işlerin güçlerin
  68. trm

Sadece aynı modellerde mi hafıza aktarı mı yapabilirim ?
  69. trm

4s'den yedek alıp 6s'e aynı şekilde atabilir miyim itunes üzerinden ?
  70. trm

Öyle mi ? Telefon ve interneti günde 1 saat kullanabildiğin bi yerdeyim takip edemiyorum. Teşekkürler
  71. trm

Ben zaten öyle bir şey söylemedim, amaç oyun ve video çekmekse zaten yetmez. Ama telefonu iş için kullanıyor ve amacınız hafıza değil hız ve performans ise 16 büyük kesime hitap ediyor. Madem 32 çıkıyor, sonraki tartışma konusuda 32 yetermi 64 alalım olur.
  72. trm

Gerekli herşey var derken sosyal medya uygulamarı ve günlük ihtiyaç gereğini söylüyorum. Lafı anlamak istediğin gibi anlama.
  73. trm

Kardeşim sıkıntın mı var 400 lira fazla para verdiğin için zoruna mı gidiyor ? 11,3 GB Alan kullanıyorsun buraya gelip 64 GB alın diyorsun...
  74. trm

iPhone 6 değişim için Servis yanıtı

Benim telefonum ekranında bastıkça çıt çıt ses geliyordu, Ankara'da olduğum için AppleStore gidemedim, premium servis yetkisi olan Lydia'a götürdüm 2 gün sonra sıfır cihaz verdiler. Telefonda düzelmeyecek sorun varsa değiştiriyorlar... 6s
  75. trm

Ben öyle bir imada bulunmadım. Telefonda gerekli herşey var dedim ve fikir sundum. Eğer standart kullanıyorsa 16GB çok rahat yetiyor onu belirtmek istedim. Telefonda oyun oynamak istiyorsa veya film izlemek istiyorsa zaten 6s almasın bu 4.7" ekranda bi esprisi kalmıyor. O zaman 6s plus 64GB...
  76. trm

Sorun falan yaşamazsınız. Abartmayın şu hafıza durumunu, ihtiyacım olan herşey telefonda var. Şunuda belirteyim apple müzikte 450 parça telefonumda kayıtlı, burda parçalar kısmında görünmüyor.
  77. trm

Siz karar verin 4 saat iyimi kötü mü, dizi izlemek haricinde bende kullanıyorum aynı şekilde.
  78. trm

İphone 6s & 6s plus

Pişman olmazsınız 6s tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar.
  79. trm

İphone 6s & 6s plus

Hayır yokluğunu hiç farketmedim. Bende video çekiyorum ama titreşim falan olmuyor. Koşarak ya da yürüyerek video çekmeyecekseniz zaten farkı çok anlayamazsınız.
  80. trm

İphone 6s & 6s plus

Ben son güncellemerde sıkıntı yaşıyordum sürem çok düşmüştü, restore işlemi yaptım. Telefon ilk gün aldığım performansı vermeye başladı. Tavsiye ederim sarjdan memnun değilseniz.
  81. trm

İphone 6s & 6s plus

Telefonu sarjdan yeni çektikten sonra kullandığım süreyi ve yüzde kaç sarjım olduğunu görün. Bu performansı note 7 bile vermez.
  82. trm

İphone 6s & 6s plus

Siz batarya büyüklüğüne bakmayın, performansa bakın, 6s Belirtmeden geçmeyim, Wifi-LTE-Konum servisleri açıkken alınan süredir.
  83. trm

Apple her zamanki gibi bomba bir özellikle telefonu piyasaya sürecek ve almak için ikilemde kalan her müşteriye ulaşarak istediğini başaracak, tıpkı 6s 3dtouch gibi...
  84. trm

Restoreden sonra aldığım süreler düzeldi. Bugün böyle;
  85. trm

Fotoğraf ne kadar kaliteli olursa olsun, baskı yaptırmayacaksanız çokta önemi yok... Sosyal medyada en yüksek piksele facebook izin veriyor. Onun harici sosyal medyada ise fotoğraflarınız zaten belli bir kaliteye çekilip yüklenebiliyor.
  86. trm

Katılıyorum cep telefonu fotoğraf makinası gibi görülmemeli. Ben pro çekimler için canon5dmark II kullanıyorum. Bu kadar olmasa bile kaliteli bir çekim için 1000 tl çok çok yeterli :)
  87. trm

Benim için yeterli çektiğim fotoğrafı instagramda paylaştığımda zaten instagram 1920p üstününe izin vermiyor ve kalite düşüyor. Eğer amacınız bir düğün fotoğrafı çekmek ise tabii ki yetersiz. :) Ne için kullandığınıza bağlı birazda.
  88. trm

Bence gayet net. Ben memnunum fotoğraf çekimlerinden. Gündüz diyorsunuz, gece netlik düşüyor yetersiz bu telefon için ama ışıkta çekimlerde gayet başarılı.
  89. trm

iPhone SE vs iPhone 6

2000 tl bütçen varsa niye 2. El 6 alıyorsunuz. 2.000tl ye bulabilirsiniz sıfırını. Bazı marketler kapmyanya yapıyor. Daha 3 gün önce taşpınarda 1,999 tl 6 veriyolardı.
  90. trm

Nasıl kullandığınıza bağlı.
  91. trm

Çok çok nadir denk oluyor. Nasıl diyim 200 kere kullanımda belki 1 kere sapıkça hareketler yapıyor :)
  92. trm

Her zaman ki kullandığım standart kullanım. Telefon, watsapp, mail. Yani aynı kullanım durumu ama sarj aynı değil.
  93. trm

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

4ü 3,5 sene kullandım. Hala çalışıyor ama işim gereği yavaş kalıyor.
  94. trm

Aynen böyle çok iyi yeterli benim için
  95. trm

Evet restoreden önce aldığım yedeği, sıfırladıktan sonra tekrar yükledim.
  96. trm

Restoreden sonraki sarj durumum böyle oldu
  97. trm

Benim etkiledi, 4saat 30 dakka kullanım süresi alıyorsum şimdi şuna bak;
  98. trm

İtunes üzerinden tüm ayarları sıfırladım, geri yükle sekmesinden. Zaten soruyor fabrika ayarlarına dönmek istiyormusunuz diye. Biraz uzun sürüyor, sıfırlama bittikten sonra yedeğinizi 5dk'da yüklüyor. Şu anda ki sarj durumum böyle
  99. trm

Evet arkadaşlar, dün cihazımı restore ettim yeniden kurdum ve bugün gerçekten gözle görülür fark yaşadım. Dün bu saatlerde aynı kullanımla %7 kalan sarjım, bugün çok ilginç bir farkla %55... Nedenini bilmiyorum, her zamanki rutin kullanımımı yaptım. Restoreden sonra ilk gün verdiği...
  100. trm

Akşam sarj ettim bugün deneme fırsatım olcak. Birse bu saarjdan sonra kullanılan yer sıfırlanmıyor mu ? Sarjdan yeni çektim böyle neden eski kullanım yüzdeleri görünüyor ?
  101. trm

Yedeğimi alıp sıfırladım. Tekrar geri yükledim yedeği gayet iyi oldu. 2GB Yerim kalmıştı uygulamalar şişmişti, şimdi aynı uygulamalar var ama 6gb yerim var [emoji106]
  102. trm

Bende bu ara müthiş sıkıntıdayım, akşam olmadan sarjım bitiyor. Bugün telefonu restore ettim yarın bi daha bakıcsm olmadı götürcem servise, 4saat ekran süresi nedir ya insaf..
  103. trm

JB kullanmıyorum.
  104. trm

Arka plan tamamen kapalı kullanmıyorum, sadece uygulamaların süresi 5 saat.
  105. trm

Katılıyorum size. Yoksa yeni telefona nasıl yönledirecekler değil mi ? :) Gerekirse bunu taşırım yanımda yinede almam üst model [emoji1]
  106. trm

9.3.4 kullanıyorum bende ama hiç memnun değilim, 9.3.3'e göre daha iyi ama yetersiz... Ne zaman yeni telefon çıkacak olsa böyle şeyler oluyor, satış, pazarlama stratejisi mi ? :)
  107. trm

Önceki kullanım sürem bu şekildeydi, şimdi ise 5 saat.
  108. trm

Kullanım demek istemiştim yani, 5 saat.
  109. trm

Ağlamak istiyorum şu ekran süresine bakar mısınız ? 6s.
  110. trm

Aynen, bu hafta vaktim olursa götürüp vermeyi düşünüyorum. Son durum böyle
  111. trm

Bkz; 23 dk daha kullanım yapmışım fotoğraftan sonra ve sarj %10 daha azalmış. Sizin cihaz 6s mi 6splus mı ?
  112. trm

Şu kullanım süresine bakın. Gerçekten aşırı düşük değil mi ? Oyun bile oynamıyorum.
  113. trm

Haydaa... Bak bunu söylediğin iyi olmadı. Servise götürsem ne değişecek ki garanti kapsamına kabul edecekler mi ?
  114. trm

Apple müzik bilgi

Ben şimdi bazı şarkıları indirdim yanda telefon işareti çıktı, bunlar sanırım telefona kayıtlı olanlar. Dün bi sürü indirmiştim ne oldu anlamadan hepsi kayboldu tekrar indirdim. Ben bu şarkıları müziklerimin içinde göremiyorum, tek indirince müziklerime atıyor. Albüm indirince böyle listelere...
  115. trm

Tamamdır çok teşekkürler içim rahatladı biraz :) Birde apple müziği öğrenirsem bugün çok güzel olacak [emoji106]
  116. trm

Şimdi 11e düştü tekrar, birde bu kısımdaki süreler neyi gösteriyor ?
  117. trm

Evet elimden geldiğince düzgün şarj etmeye özen göstermiştim. Teşekkürler
  118. trm

Bunu diyorsanız, açtığımda %11 di
  119. trm

İndirdim ama biraz karışık geldi anlayamadım uygulamayı :)
  120. trm

Dün 150 tane müzik indirdim hepsi geri gitti apple müzikte görünmüyor. Telefonda parçalar kısmında 2 parça görünüyor ama yer olarak 60 parça var. Yokmu kullananan apple müzik bi yardımcı olsa :)
  121. trm

İlk çıktığında almıştım. Nerden baksan 10 ay kadar oldu sanırım. Elimden geldiğince düzgün sarj ediyorum. Dolmadan çekmiyorum bile zorda kalmadıkça. Ama bu son zamanlarda gözle görülür inanılmaz bir azalma var batarya performansında.
  122. trm

Evet bende aynı durumdayım 40larda aldığım süreleri batarya sonunda almaya başladım. Bu şekilde devam ederse cihaz değiştirmeyi düşünüyorum. İlk zamanlar 2 gün sarja takmadığım olmuştu şimdi eve zor gidiyor telefon.
  123. trm

Cihaz 6s plus sanırım, yok 6s ise benim cihazı şimdi camdan aşağı atıyorum ?
  124. trm

Malesef işim gereği sürekli bağlı olmak zorundayım wifiye... Yolda geçen zamanda wifi kapatarak yarın aradaki farkı gözlemyeceğim.
  125. trm

Bugün 3g kullandım, LTE kullandığımda 4.30u geçemedim.
  126. trm

Bence çok iyi şarj süreniz ama benim hep 3g, wifi açık. Sizinde bu şekildemi aldığınız süre ?
  127. trm

Bende bugün bir temizlik yaptım ve apple müzik üyelik yaptım. Tam çözemedim ama parçaları indirdim telefona sanırım çevrımdışı dinleyebiliyorum bu şekilde. Siz kullanıyor musunuz ?
  128. trm

Evet 6s, bugün bekleme sürem 21 saat kullanım sürem 5 saat.
  129. trm

Ben hala memnun değilim. Ama 9.3.3e göre daha iyi. Yinede berbat bir ekran süresi alıyorum. İşten çıkınca sarjım %20 kalıyor. Eve gitmesem telefon lazım olsa akşamı çıkartamıcam...
  130. trm

Apple müzik bilgi

Arkadaşlar başka bir uygulama kullandığım için yeni geçiş yaptım. Bu apple müzik çok kota yer mi ? Apple müzik indirdiğim şarkılar telefonda kalır mı ? Çevrim dışı dinlemek için wifiden indirip, daha sonra dinleyebilir miyim ? Biri aydınlatırsa yardımcı olursa memnun olurum.
  131. trm

9.3.2 de böyle bi sorun yaşamıyordum bende. Aldığım ekran süresi 7saati altına inmiyordu şimdi 4,5 saat. Bugün yine 9.3.4 sayesinde biraz topladı ama bence yinede kötü.
  132. trm

9.3.4 batarya performans daha iyi gibi geldi bana.
  133. trm

EDIT yazdıklarım 6s için ( sazan gibi atladım yanlış konuya) Şu kullanım süresine bakarmısın 1 saatte %80 lere düşüyordu. Akşam 6 olmadan %10-15leri görüyorum. Telefonu satmayı bile düşündüm. Toplamda 4 saat ekran alıyordum. Dün 9.3.4e güncelledim. Gözle görülür bir fark şu anda sarjım bu...
  134. trm

Telefon görüşmesi aşırı şarj yiyor. 10dk telefonla görüyorum durum böyle
  135. trm

Çok uçuk uygulamalarda kullanmıyorum, durum yüzdeler bu şekilde
  136. trm

6s.
  137. trm

Benim telefonun sarjı akşamı zor çıkartır oldu. Daha yeni evden çıktım sarj %90a düştü. Normalmi bu sizce ? Akşam 5-6 gibi %10ları görüyorum. İlk zamanlar iki gün bile kullanıyordum.
  138. trm

Plusu bilmem ama tamamen bitmişken 6s 2,5 saatte anca doluyor.
  139. trm

Telefonun sarjı tamamen bittikten sonra sarja takarsanız, belli bir sarj yüzdesine gelince kendisini açıyor. Kilit şifrenizi ve sim şifrenizi giriyorsunuz.
  140. trm

iPhone Alamak İçin Doğru Zaman mı?

Kullandıkça değer kazanan tek telefon [emoji23]
  141. trm

Note 5 demiştim, bence SE den daha iyi performans verebilir. Fiyatının bu kadar düştüğünü bilmiyordum. Ben 6S i alırken 3099 TL almıştım. O zaman note 5 2900 TL idi. Şimdi note 5 2.200 TL, 6s 3200 TL [emoji1]
  142. trm

Tercih meselesi tabiki ancak ara versiyonlar çok tutulmuyor. Ben olsam 2400 TL yerine az daha zorlayp note serine bakardım :)
  143. trm

SE almayın, o kadar para etmez o telefon
  144. trm

Biraz daha beklesin 8 alsın oldu olacak. Bu işler beklemeyle olmuyor. 6s işinizi fazlasıyla görür. İlla prestij isterim derseniz 7, 2 ay sonra satışa çıkar onu alırsınız.
  145. trm

Nedir güzel olan ?
  146. trm

Anladım, ben hiç samsung kullanmadığım için bilmiyordum. Ama iphoneda böyle birşey yok. Sadece telefon kapalı şarj olurken sarj yüzdesini gösteriyor.
  147. trm

Telefon kapalıyken nasıl şarj gösterebilir telefon ? Ben hiç duymadım öyle birşey
  148. trm

6s plus 599 TL Ekran değişimi fiyatı, 1250 TL telefon değişim fiyatıdır. Bu fiyatlar garanti kapsamı dahilinde geçerli.
  149. trm

Alt veya orta segment Telefon önerisi

Telefonu annem kullanacağı için zaten sınırlı kullanım yapacak, watsapp birde alo bide çekerse 2-3 fotoğraf işte :)
  150. trm

Bende bilmediğim marka telefonlarda terettüdte kalıyorum, yarın bir gün arza verirse günlerce beklermiyiz, hizmet alırmıyız bilemiyorum. O yüzden samsung lg arasında tercih yapmayı düşündüm.
  151. trm

A serisi görünüş olarak şık duruyor ancak detaylı inceleyemedim. Siz kullandınız mı ?
  152. trm

Tavsiyeler için teşekkürler, reeder p10s, lg g4, samsung a5 arasında bir seçim yapmayı düşünüyorum.
  153. trm

1000-1500 arası olabilir.
  154. trm

Merhaba arkadaşlar, Anneme telefon almayı düşünüyorum. Operatör telefonu düşünmüyorum. İnternet çok çok az kullanıyor, ara sıra watsappı kullanır. Kullanımı kolay, işini görecek bir telefon arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  155. trm

3500 liraya kadar telefon tavsiyesi

Sen zaten kendi seçeneklerinde iPhone tanımlamışsın.
  156. trm

İphone 6s Plus Şuan Alınır mı ?

Şu anda alacağın en iyi telefon 6s, eğer fiyatı düşer diye umut ediyorsan daha çok beklemen gerekir, 7 çıkacak bize gelecekte 6s'in fiyatı düşecek derken en az 4 ay var. Ben bu telefonu 3.099 TL'ye aldım ilk çıktığı gün, az önce baktım hala 3.099 TL. Mesele fiyat değilse aciliyet yoksa 7'yi...
  157. trm

Iphone 7'yi Bekleyenler Kimler Var ?

6s kullanıyorum çıkış fiyatına göre bakıcam duruma, eğer çok uçuk olmazsa elimdekini verip üste ekler alırım.
  158. trm

Siyah Bir Tas Buldum

Taşın adı saptinyo değeri yok
  159. trm

Bu sosyal medya ile alakalı, çektiğin fotoğrafı instagrama at daha kalitesiz olacaktır. Sosyal medya belli kalitenin üzerinede fotoğrafa izin vermiyor,kaldı ki en yüksek standartlar facebook'ta :)
  160. trm

Iphone 6s garanti

Aynı yerden kırmışız bende gidicem yarın bir gün bakalım ne sonuç alacağız.
  161. trm

Kararsız kaldım

Çok fazla oyun oynuyorsanız, 6s'in size vereceği ekran süresi 4,5 saati geçmeyecektir. Ama ben oyun oynamam telefonda, lte, bluetooth, wifi, mail, watsapp hiç durmaz hep aktif. Bu şekilde 6-7 saat ekran, 15-18 arası bekleme süresi alıyorum.
  162. trm

Gelin LTE Hızını Tartışalım

Evet kullanıyoruz, operatörüm turkcell. Hızdan memnunum ancak şöyle ki ben hiç 346 mpbs'leri göremedim. Bu gidişlede göremeyeceğim, aldığım en yüksel hız Ankara kızılayın göbeğinde 98mpbs. Yetiyormu kısmını düşünürsek, fazla bile :)
  163. trm

Teşekkürler, sonucu paylaşırım buradan.
  164. trm

Eskiden kırık olanı alıp sıfır veriyordı diye biliyordum. Değiştimi prosedür.
  165. trm

Arkadaşlar şöyle bir durum var telefonda, daha önce başına gelenler nasıl bir yol izledi ? Ekran kırılmalarında garanti kapsamında 300-400 gibi bir rakama yenisini veriyolardı, premiumreseller serviste sıfır ürün verirler mi ? Ankara'dayım lydia götüreceğiz, appstore gidemem.
  166. trm

Honda Civic

En full olan modeli executivedir. Dış görünüş dahil ( örn; kapı kolları metal, jantlar vb.) iç donanımda deri koltuk, hava yastığı sayısı, Sunroof, cruise control, dokunmatik ekran, vb. özelliklerin hepsini barındıran model. Özetleyecek olursak alttan yukarı doğru boş, orta, dolu, full...
  167. trm

Erdoğan'dan Suriyelilere vatandaşlık açıklaması

Bu ülkede 1500 tl veren rus 2 hafta 5yıldızlı otelde tatil yapıyor, suriyeli sınavsız üniversite okuyor. Üstüne bide vergi vermiyor. Eee Mülteci biziz zaten...
  168. trm

Olabilir, artık neye güveneceğiz bilmiyoruz. Ben her zaman bilinen büyük elektro marketleri tercih ediyorum, tabi yapmak istedikten sonra onlarda yapabilirler ama en azından daha güvenli olduğu kanısındayım.
  169. trm

Linki farklı atıyor, bu facebook sayfasından izleyebilirsin. Happy Brains
  170. trm

şimdi görünüyor mu ?
  171. trm

@Lazzz Bu videoyu izler misin ? Geçen gün bahsettiğin telefonlarda böyle olmasın. Neler yapıyorlar hayret edici :))
  172. trm

Kamerayı açıyorum ekran böyle ... Bu aralar cok canımı sıkıyor bu telefon.
  173. trm

Zaten bu ülkede akıllı telefon alan insanlar ve alkol içen insanlar olmasa, ülke vergi toplayamayıp batacak :)
  174. trm

%6 lık vergi artışı olacak bu artış giydirmeler ile %10-12 leri mutlaka görecektir. Örneği şu anda 2.900 TL'ye satılan bi iphone 290 TL zam görerek 3190 seviyelerine çıkması çok muhtemel. Facebook konusuna gelince, yayın yasağı nedeni ile sosyal medya kullanılmıyor, internet hızıda düşürüldü.
  175. trm

Senin mantığına göre telefonda ne özellik varsa kullanmak zorundayız öyle mi ? Yoksa kınıyolar mı bizi :) Hayatınızda nasıl bi iş trafiği bilemiyorum. Ancak benim mail ve fotoğraf olarak bahsettiğim günde 500 ve üzeri mail. Ayrıca bu mailler yazı olarak deil ekli geliyorsa ve bu ekler coreldraw...
  176. trm

2000 TL ye nasıl verebiliyorlar, yurtdışından alsan bile o kadar ucuza gelmiyor ki. Cihazların orjinal olduğunu düşünmüyorum.
  177. trm

Ne alakası var, bak işte telefonu sadece oyun ve video için üretilmiş gibi görüyorsunuz, bunu gençliğine veriyorum. Evet ben telefonda 4k video çekmiyorum çünkü gerektiğinde 5dMarkII kullanıyorum. Oyunu küçücük ekranda oynamak yerine led ekranda mis gibi Ps4de oynuyorum. Telefonu hava...
  178. trm

Bana yetiyor fotoğrafta görüldüğü gibi 3,4GB hala yerim var, kaldıki 64 daha çok satılması yetmediğini değil insanların korkudan 16 alamadığını gösteriyor bence. Tabi ki 16 yerine 32olsaydı bende tercih ederdim, ama kullanımıma yeteceğini bile bile 400 tl fazla verip 64gb almak enayilik olurdu.
  179. trm

Kardeşim sen 16 yetmez diyenlere bakma. Telefonu oyunla doldurmayacaksan çok rahat yeter. Adam telefonu ps4 sanıyor oyun aracı olarak görüyor, sonra 16 yetmedi diye ortalarda dolaşıyolar :) 6s 16gb,
  180. trm

Dostum şöyle bi 10 sayfa geriye git benim kullandığım kılıfın fotolarını atmıştım gayet ince, duruşu bozmuyor. Kamera koruması falanda çıkıntılı fiyatıda 20 tl gidip boş yere 100 tl bayılmayın kılıflara
  181. trm

Ya arkadaşlar kullanıma göre değişir. Adam 8 saat süre almış ama whatsapp kullanımına bak %1... Öyle kullanırsan ben 6s ile 7sa50dk alıyorum Bakınız buda bugünki kullanımım 6s
  182. trm

Gerçekten çok değişim gösteriyor bu telefonlar. Ben 7.50 almıştım ilk zamanlarda bi dahada göremedim o süreyi. Çok sarj yiyen uygulamaları -periscope- gibi kullanıyorum bu aralar belki o yüzden sürem düştü, yarısını alıp götürüyor bi anda :)
  183. trm

Eskiden daha çok alıyordum, ama bekleme süresi çok olunca normal gibi geldi süre. Sarjdan sabah çekip kullandığımda daha iyi süre görüyorum. Bu aldığım süre ise gece doldurup, sarjdan çekip sabah kullanmaya başladığımda oluyor.
  184. trm

8saat nasıl süre alıyorsunuz ? Wifi ve 3g kapalı mı sürekli, benim aldığım 5,5 saat sürede konum dahil telefonda herşey açık oluyor. Eğer sizde herşey açık 8 saat süre alıyorsanız telefonu çöpe atacam birazdan :)
  185. trm

Son durum bu
  186. trm

Çok düştü sürelerim, 7saat kullanım alıyordum şu anda durum böyle... Böyle giderse.... 6s
  187. trm

Anlamadığım olay bu çalıntı malları nasıl satıyorlar. Adam alırken anlamıyor mu ? Demekki işine geliyor ucuza alınca..
  188. trm

Hırsıza ne oldu peki ? Yakalandı mı ? Tableti veren dükkan sahibinin zararı ne oluyor acaba :) Geçmiş olsun, bizimki profesyonel sanırım suyumuzu içtik.
  189. trm

Katılıyorum. İlk defa başıma gelmedi. Malesef telefon hırsızlığı konusunda herkes mağdur. Ben hiç telefon çaldırıp sonra bulanı görmedim. Siz gördünüz mü ? :) Ceza yok, caydırıcılık yok, çözüm yok...
  190. trm

Bildirdik ama sonuç alır mıyız bilemiyorum. Malum telefonlar genelde bulanamıyor. Bu arada cihaz 64gb 6s di
  191. trm

Bi bardak soğuk su içmeye ramak kaldı. :)
  192. trm

Buranın mı açık olması gerekiyor ?
  193. trm

Hocam bişey daha soracağım. Olaki cihazdan foto video vb. çekim falan yapılırsa bunu icloud üzerinden ben görebilir miyim ?
  194. trm

İyi bari bu güzelmiş. Teşekkürler cevaplarınız için...
  195. trm

Onu yaptım. Ama cihazı sıfırlayıp açsalar yinede bildirim gelir mi bana ?
  196. trm

O ayar açık değil malesef. Şu anda cihaz çevrımdışı diyor konum göremiyorum yani hiç bir şekilde. Gerçi son konumu görsek ne değişecek bulunmaz artık heralde... :(
  197. trm

Emin misiniz ? Son konumuda göremez miyim :(
  198. trm

Arkadaşlar yakınımın telefonu çalındı telefon kapalı. Yinede konum alabilirmiyiz acil yardım lütfen
  199. trm

Zaten genelde kulaklı ile konuşuyorum. Bu sorun hep olmuyor, 3 kere denk geldi ama sinir bozucu. İki gündür hiç olmadı.
  200. trm

Kılıfı çıkarıncada aynı. Ayrıca ben sesi açarken değil birden kendi kendine son sese alıyor ve aşağı çekemiyorum sesi. Kapatıp açınca düzeliyor telefonu.
  201. trm

Hangi ayar tam anlayamadım ?
  202. trm

Sıvı değil, toz bile temas edemedi daha. Kaldıki telefonu kapatıp açınca düzeliyor. Yazılımla alakalı olduğunu düşünüyorum.
  203. trm

Bu ne arkadaşlar ya 3 gündür aynı sorun oluyo, ekranda kalıyo sesi kısamıyorum kendi kendine sonuna kadar açıyor sesi...
  204. trm

Malesef markası yok, kızılay avm içerisindeki kılıf satan stantlardan aldım. 20 tl fiyatı.
  205. trm

Ben kılıf kullanmayı hiç sevmiyorum ama işim gereği hep telefon elimde ya da masada. Kaygan olduğu için düşürmekten ve çizmemek için mecbur takıyorum.
  206. trm

Bakınız bu şekilde;
  207. trm

Hayır. Benim kullandığım kılıf kameranın denk geldiği yerde çıkıntıya sahip. Yani telefonu masaya koysanız dahi kamera değil kılıf masaya temas etmiş oluyor.
  208. trm

İnce kılıflar var şeffaf olanlar.Ben kullanıyorum. Zaten kullanma amacım arka çizikleri ve soyulmaları engellemek, masa üzerine koyarken vb durumlarda ihtiyacımı karşlıyor, sakın gidip orjinalini almayın 20 tl lik slikon kılıflar gayet iyi.
  209. trm

Sorun telefonu yeniden başlatınca düzeldi. Böyle absürt şeyler tamda yolda lazım olduğunda çok sinir bozucu oluyor.
  210. trm

Arkadaşlar siri kullanamıyorum, konuşmamı algılamıyor.
  211. trm

Appstore yaptığım yorumlarımı neden göremiyorum, onay sürecimi var öyle olsa 3-4gün önce bile yaptığım yorumlar göremiyorum.
  212. trm

Iphone SE almayı düşünüyorum fakat kararsızım?

Bir 6s kullanıcısı olarak söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum.
  213. trm

LG G5 mi yoksa İphone 6s mi ?

Kıyaslanabilir mi önce bunu sormak lazım ?
  214. trm

Iphone SE almayı düşünüyorum fakat kararsızım?

Sen bakma kardeşim yetmez diyenlere kulak asma senin kullanım şeklinle benimki aynı. Hala 4GB yerim var. 5gb icloud ise yanında cabası. Boşuna fazla para verme, telefonu oyun oynamak icat edilmiş sananlar 16 gb kullanamaz.
  215. trm

Kardeşim ben 6s 16gb kullanıyorum. Oyun oynamıyorum telefonu iş mail ve facebook twitter gibi sosyal uygulamalarımda kullanıyorum en az aldığım ekran süresi 7 saat. Yani bir günü çok rahat çıkartıyorsunuz. ( konum wifi lte sürekli açık) Burdaki arkadaşlara kalsa 16 gb asla yetmez, batarya 2...
  216. trm

App Store Değişim Yapar Mı?

Ankara Cepa içerisinde -2. kat Lydia Apple Servis olarak geçiyor. Sistem Ankaraya bağlı çalıştığı için cihaz beklemiyorsunuz muhtemel 3 güne sonuç alırsınız. Faturaya falanda gerek yok.
  217. trm

App Store Değişim Yapar Mı?

Kardeşim konuyu geç gördüm. Aynı sorunu yaşadım ekran ortasına baskı yaptıkça çıt çıt insanın sinirlerini bozan bir ses geliyordu. Ankarada olduğum için cihazı resseller servise götürdüm ve 2 gün sonra sıfır cihaz teslim ettiler. İçiniz rahat olsun %99 değişim yapılacaktır götürün cihazınızı.
  218. trm

Önemli değil bir dahakine daha dikkatli olursunuz. Hedefimiz burada yardım isteyenlere birlikte destek olmak laf sokmaya çalışmak değil.
  219. trm

Kısa süreyi plus ile alan arkadaşa yazmışım, ( hemde plus ile diyerek belirtmişim) Kaldı ki yazdığım her mesajın altında imzada 6s yazıyor, onuda beğenmediyseniz her sayfada yorumlarım var.
  220. trm

Bu da 6s.
  221. trm

6s kardeşim bu bi okuyun yorumları sonra laf sokmaya çalışın.
  222. trm

Arkadaşlar yapmayın nasıl bu kadar az süre alabiliyorsunuz, hemde plus ile ? Ya fim izliyorsunuz ya sürekli bi oyun oynuyorsunuz başka türlü imkanı yok. Bakın benim sürekli WİFİ LTE Konum servisi açık, mailler bile açık kaldıki 20den aşağı mail çekmez benim günde ekran sürem ve bekleme...
  223. trm

Aynı soruyu bende defalarca sordum ama cevap alamadım sanırım böyle bir imkan yok.
  224. trm

Merhaba, böyle kılıflar çok itici telefon telefon olmaktan çıkıyor 3310 gibi kuşatıyor telefonu. Size tavsiyem şeffaf kamera koruyuculu arka kılıf alın 0.3mm. Hem telefonun elden kaymasını önlüyor, hem çizilmekten koruyor. Hiç değilse telefonun görüntüsünü etkilemiyor. Zırhla kuşatmaya gerek...
  225. trm

Ben kullanmaya başladım. Bence etkilemiyor ilk önce önyargılı davrandım ama 3 gecedir kullanıyorum hoşuma gitmeye başladı :)
  226. trm

16 gb lık iphone almak pişmanlıkmıdır ?

Hep söyledim yine söylüyorum. Eğer telefona 15 tane oyun indirip, sürekli video çekme işlemi yapmıyorsanız, 16 GB alın, kalan parayı illa harcamak istiyorsanız aksesuar alırsınız.
  227. trm

Yeni güncellemeden sonra youtube video izlerken ekran kilidi yapıyor ? Bu saçmalığı yaşayan oldumu ortalama 1-1,5 dk arasında kitliyor kendiliğinden...
  228. trm

Bence gayet güzel ayrıca sabit oranda değil değişebilir sıcaklık rengi ayarlanmasıda yanında çerez niyetine olmuş. :)
  229. trm

Evet şimdi baktım, çok fazla kullanacağımı düşünmüyorum, ancak gece NBA maçlarını çok izliyorum ve ışığı en kısığa getirmiş olsamda gözlerimi yoruyor, belki bu özellik ile daha rahat olabilir. Bu gece kullanabilirsem sonucu daha iyi anlayabilirim.
  230. trm

Bende şimdi yüklüyorum, nightshift nedir tam olarak ?
  231. trm

Geçen gün eve gidiyorum, sarjım %2... Bu yol geçmez dedim müziksiz. Yaklaşık 1 saat yol gittim ve o şarj sadece %1e indi eve gittiğimde hala telefon açıktı. Ayrıca bu arada 6dk lık bir telefon görüşmesi yaptım. Evet batarya gerçekten çok kötü yarım saat dayanıyor, almayın.
  232. trm

16 gb lık iphone almak pişmanlıkmıdır ?

Ya bırakın bu işleri iyice abartmışsınız, 15 uygulama nedir 16GB için. Siz ne kadar küçümsüyorsunuz 16GB'ı. Telefonu oyun aracı gibi görmekten vazgeçin. Ben 16 kullanıyorum 40 uygulamam var , müziklerim videolarım var. Hala 5Gb yerim var.. Tutupta 3 Gb'lık oyunlar yüklerseniz 64de yetmez 128...
  233. trm

Oyun oynamıyorum. Mail ve whatsapp gün boyu sürekli aktif, gün sonu sarjım %40(en az)
  234. trm

Silver candır :) Değişiklik istiyorsan illa, rosegold...
  235. trm

İkinci El iPhone 6S Almak

Abartmayın ya nasıl yetmiyor ? Ben 16 kullanıyorum gayet yetiyor, 5GB boş yerim var. Telefonu bir oyun oynama aracı olarak görüp 20 tane oyun yüklerseniz 64 gb da yetmez... Hep söyledim yine söylüyorum, telefonu normal kullanıcı olarak kullanıyorsanız 16 gb yetecektir. Amacınız oyun oynamaksa...
  236. trm

Doğru karar :) hayırlı olsun şimdiden.
  237. trm

Dediğim gibi yerinizde olsam sıfır alırım. Bilemezsiniz adam satıyor dışı temiz içi pistir.Belki cihazın bi sorunu var o yüzden satıyor, tabi bunlar varsayımdan ibaret.. Ben güvenmiyorum ikinci ele tanıdığım olmadığı sürece.. Ayrıca sırf hafıza için daha fazla verip ikinci el almak bana göre...
  238. trm

Güncelleme ile ilgili hiç bir problem yaşamazsın... Ayrıca cihazı yedek alıp restore ettikçe yeriniz açılır, şöyleki şu anda bende 5gb yer var ama facebook twitter vb uygulamalar ön bellek tuttuğu için 300-400 mb yer kaplıyor, şimdi restore yapsam 8gb yerim olucak.
  239. trm

Kardeşim ben 16 kullanıyorum bi ton video resim müzik var ve yetiyor. Hala 5gb yerim var. Ancak 4k video çekerim, ve storede bulunan 1-2 gb lık oyunları oynamadan duramam derseniz yetmez. Karar sizin normal kullanıcı iseniz boşuna para vermeyin 64'e
  240. trm

Almayın. Benim telefonum çok çok temiz hiç bir prüz yok satsam telefoncu 2500 veriyor, elden versem 2650'den aşağı vermem. O kadar verdikten sonra sıfır al. Şunu unutma iphone ikinci el alınmaz çünkü değeri düşmüyor...
  241. trm

İphone 6s mi İphone 6s plus mı S6 edge plus mı?

Şahsi görüşümdür; Plus büyüklükteki telefonu bi erkeğe yakıştıramıyorum, cepte elde her şekilde ofsayt.
  242. trm

Bu siri beni öldürecek :)
  243. trm

iPhone kullanıcıların büyük sorunu boş hafızanın dolu olmasına çözüm

Son silinenler klasörünü kontrol edin.
  244. trm

iPhone 6s şarj tüketimi

1 hafta içerisinde tam oturmaya başlıyor.
  245. trm

İphone 6s garanti

Premium resellerde hızlı çalışabilir. Ben Ankara'da lydia götürmüştüm 2 gün içersinde sıfır cihaz teslim ettiler bana.
  246. trm

iPhone 6s şarj tüketimi

İlk günlerde öyle olması normal, ben ilk sarjda 5sa30dk kullanım süresi alabilmiştim. Şimdi ise 7-8 saat aralıklarında.
  247. trm

iPhone 6 düştü (kasa hakkında)

Ekrandan tık tık ses bende de geliyordu götürdüm ve sıfır cihaz aldım...
  248. trm

Evet çıkıyor ama kayıt yapmıyor, kayıt edebildiniz mi ?
  249. trm

Mesala bunu kaydetmek istiyorum ama olmuyor yapabilen var mı dener misiniz ? http://www.gib.gov.tr/fileadmin/mevzuatek/eski/muhsisteb1ekmuh5b.htm Bazende ibook seçeneği çıkmıyor. Kafayı yicem !
  250. trm

Arkadaşlar safireden neden pdf olarak kayıt yapamıyorum. İbook kaydediyor diyor, ama kaydetmiyor istediğim yazıları.
  251. trm

Apple premium reseller

Aynen ben Ankara sandım, İstanbulsa store götürmen daha iyi olur
  252. trm

Üçüncü Apple Store'un Yeri Belli Oldu!

Ankara olmalıydı...
  253. trm

Apple premium reseller

Lydia götür dostum. Fatura falan bişey istemiyolar, ben götürdüm 2 gün içinde sonuç aldım yeni cihaz verdiler.
  254. trm

9.2.1 de bazı uygulamalarda takılma yapıyor twitterda mesela ekran donup kalıyor. Yaşayan oluyor mu benzer durumu ?
  255. trm

Her oyunu yükleyip sürekli video çekersen yetmez ama benim gibi kullanırsa 5gb boş yerin kalır iyi ki 16 almışım dersin. :)
  256. trm

Videosunu izlesim çok iyi görünüyor ama hizmet noktaları sadece İstanbul, ben Ankara'dayım acaba online satış yapıyolar mı ? Yapıyorlarsa uygulamayı kendimiz yapabilir miyiz ?
  257. trm

Ben hala telefona kılıf alamadım. İnce şeffaf beyaz kaplardan öneri yapabilecek var mı ? Telefonun duruşunu bozmayan bi kılıf varmı bildiğiniz ?
  258. trm

Aşırı ısınma varsa gönderin yenisi gelsin arkadaşlar... Ama bu ısınmayı oyun oynarken veya çok yüklendiğinizde normal ısınmayla karıştırmayın. Sonuçta ince bir telefon arka yapısı gereği ısıyı daha çabuk iletiyor. Bunları göz önüne alarak düşünün.
  259. trm

Hayırlı olsun. Sen millete bakma 16 yetmez diyenler piyasadaki ne kadar oyun varsa yükleyip oynayanlar. Ben 16 kullanıyorum foto müzik uygulama oyun hepsi var 5GB boş yerim hala var... Bkz;
  260. trm

Ne cevabı bekliyorsunuz başka bir alternatif var mı istediğiniz ölçüde yok ? O zaman paraya kıyıp 64 gb i6s+ alcaksınız
  261. trm

İphone 6s plus almak yerine iphone 7yi beklemek değer mi?

Daha 7 için en az 1 sene var ... Beklemeye değmez alın 6s sonra satıp 7 alın :) Nasıl olsa alcağınız telefon en fazla 500 tl değer kaybedecek satarken...
  262. trm

Iphone 6 64gb ve iphone 6s 16gb

Tabiki bende onu diyorum zaten. Eğer oyunu abartmayacaksa ve 4k video çekmeyecekse 16 yetiyor, boşuna para vermesin diyorum. Tabiki oyun oynayıp her daim video çekecekse bir süre sonra 64dahi yetmeyebilir, ihtayaca göre 128 kullananlar bile var...
  263. trm

Geriye kalanda bu şekilde..
  264. trm

Kardeşim telefonu oyun oynamak için almadım, çok şükür oyun oynamak için ps4 var benim işimi görüyor. Ben burda diyorumki özellikle, telefonu iş için kullanan arada bir oyun oynayan, fotoğraf makinası gibi kullanamayan kişiler 16gb alsın boşuna para vermesin... Bu arada yükü oyunlar sonic...
  265. trm

Kardeşim telefonu oyun oynamak için almadım, çok şükür oyun oynamak için ps4 var benim işimi görüyor. Ben burda diyorumki özellikle, telefonu iş için kullanan arada bir oyun oynayan, fotoğraf makinası gibi kullanamayan kişiler 16gb alsın boşuna para vermesin... Bu arada yükü oyunlar sonic...
  266. trm

Yedek falan almıyorum. Oynadığım 3-4 oyun var, 150 müziğim, 400 foto, 14 video gibi rakamlarla ve tüm sosyal medya banka uygulamarı var. Kalan alanım ise 6GB...
  267. trm

İnsanları yanlış yönlendirmeyin telefonu normal kullanan birisi için 16 yetiyor. Bende müzik, oyun, video hepsi var ve hala 6 GB boş yerim var. Herşey kararınca yüklü olursa çok rahat yetiyor...
  268. trm

Arkadaşlar, twitter vb sosyal platformlardaki videoları telefona indirme şansım var mı ? Bununla ilgili bi App var mı ?
  269. trm

Değişim yapacaklar yeni cihaz verecekler merak etmeyin.
  270. trm

iPhone Telefonlarda Garanti Dışı Rezaleti

Ankara Apple yetki verdiği Lydia var, gayet başarılı. Siz hangi yetkili servissiniz acaba ...
  271. trm

Ya bu kadar cahillik olmaz, samsung ile tmsc arasında kullanıcının anlayabileceği bir fark yok. Ben ikisinide kullandım telefonum sıfır değiştiği için hiç bir fark göremiyorum aynı performansı alıyorum bu kadar kağıt akıllısı olmasın ya. Sizin bahsettiğiniz olay resmen şu ! i6 6,9mm İ6s 7,1...
  272. trm

Apple değişim yapıyor, 2 günde bende yenisini aldım. Başka hiç bir marka bu kadar değişim yapamıyor gerçek bu kabul etmek lazım.
  273. trm

Oyun oynadığım halde yetiyor. 6GB boş yerim var hala. 4k video çekmiyorsanız 64GB gereksizdir :)
  274. trm

İphone 6 değişim hakkında

0 (216) 282 15 11 bu numarayı ara ve şikayet et senle ilgilenen şahsın yaptıklarını anlat gerekeni yaparlar
  275. trm

Apple storeden randevu alamıyorsanız apple sitesine girip yetkili apple bayiyi öğrenin orayla görüşün. Ben ankarada olduğum için öyle yaptım ve değişim yaptılar 2 günde yeni cihaz verdiler. Ayrıca eklemek isterim ki, apple, bakın kırık demiyorum, tek çatlak durumlarında %100 değişim sağlıyor.
  276. trm

İphone 6S Teknik Destek Sorunu

Bu sorunun aynısını kuzenim yaşadı. ABD'den aldığı 6s TR'de garanti kapsamına giren model değildi. Hiç bir şekilde cihazda yardımcı olmadılar. Bunu alırken sizin dikkat ederek almanız gerekiyordu. Sonuç olarak cihaz tekrar abdye gitti ve orada sorun olduğunu kabul edip yeni cihazı teslim...
  277. trm

Temiz kullan telefonu sende. Ben ekranda ses geliyor diye götürdüm 2 gün içinde sıfır cihaz verdiler bana ? Apple müşteri hizmetini kötülüyorsanız başka markaları hiç kullanmayın en az 20 gün beklersiniz ve sonuç alamazsınız kullanıcı hatası diye.
  278. trm

Aynı şekilde bendede ekrana basınca çıt çıt ses geliyordu. Götürdüm 2 gün sonra sıfır cihazı aldım. Applestore bile değil, ankara cepadaki lydia yetkili serviste değişimi yaptılar... Götürün yenisini alın hiç kafanıza takmayın apple böyle kücük konulara takılmayıp müşteriyi memnun ediyor.
  279. trm

6s almalısın küçümsenemeyecek bir fark var 6 ile 6s arasında...
  280. trm

Arkadaşlar oyun önerisi olan varmı ? Biraz ilerleme geliştirme ve stres atmak için arada girip oynamalık :)
  281. trm

16GB için kararsız arkadaşlar için buyrunuz;
  282. trm

Kaç kere temassız özelliği kullandınız acaba ? :) 3dtouch bunların 100 misli kolaylık sağlıyor.
  283. trm

Nasıl kullanacağına bağlı. Şahsen ben16 kullanıyorum müzikte var, fotoda videoda, oyunda var. 4k video çekmeyecekseniz 16GB yetiyor...
  284. trm

Önceki samsungdu. Oda ahnı süreleri veriyorsur. Bu sıfır başka cihaz hangisi bilmiyorum bakmadım :)
  285. trm

16GB yetiyor normal kullanıcıya.
  286. trm

Kalan %17yi küçümsemeyin, en az 1 saat daha kullanım veriyor.
  287. trm

Sıfır alacaksanız dikkat edecek bişey yok çünkü apple TR'de sattığı tüm cihazlarına atnı garantiyi veriyor. Şimdiden hayırlı olsun :)
  288. trm

Bunu bilmiyordum güzel o halde alabiliriz :)
  289. trm

Ben müzikleri yoldayken dinliyorum oda metroda olunca online alamıyorum doğal olarak. Spotifyde çdışı istediğimiz müzikleri dinleyebiliyor muyuz?
  290. trm

Bizde yeniden yükleriz ne yapalım.. Mp3'e de para verirsek vay halimize :)
  291. trm

Eskiden böyle değildi direk çıkıyordu yazı, bana bi zararı yok ama merak ettim :)
  292. trm

Birde benim müziklerim kendi kendine silindi nasıl oluyor hala çözemedim..
  293. trm

Bu kilidi açmak için kaydır yazısı neden çıkmıyor beyler ? 5sn falan sonra geliyor ekrana. Varmı böyle bişey sizde ? 9.2
  294. trm

Beyler bayanlar, telefonumdaki bütün müzikler kendiliğinden silinmiş. Bugün dinlemek için açtığımda müziklerim yoktu, sizce ne olmuş ?
  295. trm

Bende de herhangi bir yavaşlama söz konusu değil.
  296. trm

Herşey açık kullanımda şu anda durum böyle, sarj %1-2 indiğinde bu kullanım süresi 7saati geçiyor.
  297. trm

İphone 6s mi Note 5 mi?

Troll yapıyor birisi. Kendi çok eğleniyor belliki ama zeka seviyesi yerlerde.
  298. trm

İphone 6s mi Note 5 mi?

Evet taraf tutuyorum, burda böyle yazınca Apple sağolsun destek veriyor, ayda 5 iphone 5 ipadpro hediyesi var.
  299. trm

İphone 6s mi Note 5 mi?

İkinci el olmasın o 6s :)
  300. trm

İphone 6s mi Note 5 mi?

Bu hoca saçmalığı nedir anlayamadım ? :)