iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Facebook Twitter İnsta olmayınca şarj gerçekten normale uzun gidiyor. Saydığım uygulamalar + hücresel veri şarjı emiyor yakında lte'ye geçince geçmiş olsun :D

Aynen öyle bu şarj ömrünü Facebook kullanmamaya borçluyum biraz

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Gördüğünüz gibi iPhone 6s in şarjı çok iyi sadece ben değil bir dünya kişi aynı şeyi söylüyor. O yüzden kalkıp burada şarj ömrüne laf atanlar ya telefonu kullanmamıştır karalamaya çalışıyordur ya da hayatında ilk akıllı telefonudur

emrgba

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Gördüğünüz gibi iPhone 6s in şarjı çok iyi sadece ben değil bir dünya kişi aynı şeyi söylüyor. O yüzden kalkıp burada şarj ömrüne laf atanlar ya telefonu kullanmamıştır karalamaya çalışıyordur ya da hayatında ilk akıllı telefonudur

Adamsın ustam :)

Q=MCΔT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Yardım ! Iphonum ekran kilidi kapalıyken accayip yavas şarj oluyor ekranı açtığımda normal şarj oluyor ama ekran açık şarj olmasını istemiyorum bu sorunu yaşayanlar varmı ? Sorun düzelir diye betaya geçtim hala düzelmedi. Restore yapmayı deniyorum yapamadım . Ayrıca bu betadan nasıl çıkıcam şimdi?

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Q=MCΔT;3818461 dedi ki:
Arkadaşlar Yardım ! Iphonum ekran kilidi kapalıyken accayip yavas şarj oluyor ekranı açtığımda normal şarj oluyor ama ekran açık şarj olmasını istemiyorum bu sorunu yaşayanlar varmı ? Sorun düzelir diye betaya geçtim hala düzelmedi. Restore yapmayı deniyorum yapamadım . Ayrıca bu betadan nasıl çıkıcam şimdi?

İlginç. Betadan çıkmak istiyorsan profili silmen yeterli. Normal fw ye dönmek istiyorsan da restore

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Q=MCΔT;3818461 dedi ki:

Beta profili sil ve bekle. Güncelleme gelince restore ile uğraşmadan normal sürümde kalırsın.

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Bu kilidi açmak için kaydır yazısı neden çıkmıyor beyler ? 5sn falan sonra geliyor ekrana. Varmı böyle bişey sizde ? 9.2

56c22d373c343af6e484618a10f5907e.jpg

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Birde benim müziklerim kendi kendine silindi nasıl oluyor hala çözemedim..

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Bu kilidi açmak için kaydır yazısı neden çıkmıyor beyler ? 5sn falan sonra geliyor ekrana. Varmı böyle bişey sizde ? 9.2

56c22d373c343af6e484618a10f5907e.jpg

Hocam 5 saniye sonrasında geliyor o. O yazı gelmeden de kaydırabiliyorsun üstelik. Estetik amaçlı yapmışlar sanırım

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
İşlemcinin samsung olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz ?

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Birde benim müziklerim kendi kendine silindi nasıl oluyor hala çözemedim..

Müziklerin satın alınmış veya dijital kanaldan edinmiş olduğun orijinal albüm değilse belli süre aralıklarında Apple tarafından kontrol edilip siliniyor. Aynı şey iOS 8 geldiğinde de yapılmıştı. Korsanı ve emek hırsızlığını önlemek amaçlı başlattığı bir uygulama sanırım. Bende yaşadım bu durumu. Kütüphanemde tüm şarkılar gitmişti sadece albüm kapağı olan orijinal albümlerim duruyordu

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Müziklerin satın alınmış veya dijital kanaldan edinmiş olduğun orijinal albüm değilse belli süre aralıklarında Apple tarafından kontrol edilip siliniyor. Aynı şey iOS 8 geldiğinde de yapılmıştı. Korsanı ve emek hırsızlığını önlemek amaçlı başlattığı bir uygulama sanırım. Bende yaşadım bu durumu. Kütüphanemde tüm şarkılar gitmişti sadece albüm kapağı olan orijinal albümlerim duruyordu
Ben hiç böyle bir durum yaşamadım, ios 8 de dahil, 9 u kullanmadım.

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52

Bizde yeniden yükleriz ne yapalım..
Mp3'e de para verirsek vay halimize :)

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Ben müzikleri yoldayken dinliyorum oda metroda olunca online alamıyorum doğal olarak. Spotifyde çdışı istediğimiz müzikleri dinleyebiliyor muyuz?

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Ben müzikleri yoldayken dinliyorum oda metroda olunca online alamıyorum doğal olarak. Spotifyde çdışı istediğimiz müzikleri dinleyebiliyor muyuz?

Tabii ki dinleyebiliyorsun hocam premium en büyük artısı o zaten

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Bunu bilmiyordum güzel o halde alabiliriz :)

E

emirrrrrrr

SDN Okuru
Arkadaşlar merhaba.. Bir sorum olacak size
İphone 6s plus var ve telefonu salladığımda kamera bolgesinden acayip bir ses geliyor, aynı yerden alınmış bir kaç telefonu kontrol etmek için salladığımda yine aynı sorunu görmekteyim. Sizde de böyle bir durum var mı? Normal mi bu ses?

k.ayanoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Allah kısmet ederse önümüzdeki pazartesi 6S e kavuşuyorum. ilk sorum force touch özelliğini engellemeyen bir ekran koruyucu var mı yoksa tüm ekran koruyucularda düzgün bir şekilde force touch çalışıyor mu. Diğer sorum ise müzik arşivim spotify üzerinde ve 1.2 Gb kullandığım uygulamalar 0.8gb fotoğraf olarak da 1Gb yi geçtiğim olmadan pcye atıyorum. Sizce 16Gb lik versiyon bana yeter mi?