Arama sonuçlarınız

1. Deutsch

Dinazorlar Hakkında Bir Kitap !

Voov ! Haram ! Teşekkürler =) Yanlış yazmışım sanırım :D
  2. Deutsch

Dinazorlar Hakkında Bir Kitap !

Selamlar, Uzatmadan konuya girsem sanırım en hayırlısı olacak. Dinazor türleri hakkında kapsamlı bir kitap arıyorum ancak şu ana kadar bulabildiklerim çocuk kitaplarından farksız aslında direkt çocuk kitabı :) . Bildiğiniz her hangi bir kitap var mı ? Teşekkürler.
  3. Deutsch

Laptop Kapak/Ekran Hakkında

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.
  4. Deutsch

Laptop Kapak/Ekran Hakkında

Merhaba, Bu gün fark ettim son zamanlarda laptop ekranını kapatmadan bırakıyorum sadece sistemi kapatıyordum haliyle, sonra bir şeyi fark ettim. Laptopu temizlemek için kapağını hafifçe kapattım ve kapatırken gıcırdadığını fark ettim. Sizce bir sorun oluşturur mu ?
  5. Deutsch

Wi-Fi Görmüyor.

Selamlar, Windows 8.1 kullanıyorum. Kablo taktığım sürece internete bağlanabiliyorum ancak Wi-Fi kablosuz ağları göremiyor. Wi-Fi sembolünde çarpı işareti var ancak Fn +F3 ile açamıyorum. Ne yapmalıyım ?
  6. Deutsch

Kurtarma ve Ortalama Yükseltme Sınavları Hakkında Yardımınız İhtiyacım Var.

Arkadaşlar ilk ve ikinci ağırlıklı ortalamam 50'nin üstünde bu dönem kaldığım 4 ders var ve ortalamayla geçiyorum. Kaldığım 2 dersin ağırlıklı ortalaması da 50 üstü ben şimdi bu ağırlıklı ortalaması 50 üstü olan derslerin kurtarmalarına girmek zorunda mıyım ? Ağırlıklı ortalamayı düşürmekten...
  7. Deutsch

Video Düzenlemek İçin Program Önerisi

Yahu sinirden patlayacağım Moviva kullanıyorum, deneme sürümünde videonun altına reklam yazısı attı sonra full versiyonunu indirdim bu sefer ses dosyası atmadı sizin dediklerinizde video kesme gibi işler yapılıyor mu ?
  8. Deutsch

Deneyeceğim. Teşekkürler.
  9. Deutsch

Merhaba, Okulda bir seminer düzenliyoruz ve bu işin içine bir video yapıp sunma kararı aldık. Kolayca video düzenleyeceğimiz bir program var mı ? Video arasına resimler, yazılar vs. eklenecek şekilde. Video işlerinde yeni bile değiliz yani :'( Teşekkürler.
  10. Deutsch

Batıyor.

Bakıyorum hemen, teşekkürler.
  11. Deutsch

Batıyor.

Çok teşekkür ederim bu hafta kesinlikle halledeceğim kitap tavsiyelerinizi. :)
  12. Deutsch

Batıyor.

Matematik için internetten Tonguç Akademi'den konulara bakıyorum. Belki işinize yarar, sağ olun.
  13. Deutsch

Ses Sorunu

Denemek lazım, tekrar bilgilendiririm :) Teşekkür ederim. - - - Mesaj Güncellendi - - - Adam ermiş :) Teşekkürler işe yaradı. Gerektiği zaman devreye sokuyor; gerekmediğinde devreye sokmuyorum. Tekrar sağ ol Mustafa.Demiral
  14. Deutsch

Batıyor.

kofdelisi , ''Kardeşim yardımcı olur musun ?'' dediğim adamlar Salı günü Cuma'ya gitmek gibi bahaneler uydurdu :( . Ama çabalamaya devam. ynsemre61 karşim :D Başladım sıfırdan konuyu açar açmaz elde test, önde video, konu anlatım filan :) .
  15. Deutsch

Ses Sorunu

Tekrar yazıyorum :) Şimdi ben Logitech'in bir soğutucusu var isterseniz fotoğrafını yüklerim. Üst kısımlarında sağ ve sol olmak üzere 2 ses çıkış noktası var. Sanırsam hoparlör :) Ben bilgisayara kulaklığı taktığım zaman kulaklıktan ses gelmiyor soğutucudaki hoparlörden ses gelmeye devam...
  16. Deutsch

Limit sorum var!!

Ahh sayı ! Keşke elimden bir şey gelse..
  17. Deutsch

Batıyor.

Dönemin ilk sınavlarından adam gibi sonuçlar alamadım. Sözeller gene iyi ama sayısal dersler kötü, nasıl anlatayım; ''Aman Yarabbi!''. Mesela sayısal derslerde hocayı dinliyorum, internetten konu izliyorum ve ''Tamamdır,anladım!'' diyorum. Önüme bir test kitabı açtığım zaman tıkanıyorum...
  18. Deutsch

Ses Sorunu

Help Me!!
  19. Deutsch

Ses Sorunu

Merhabalar arkadaşlar, Dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Masaüstü bilgisayarımda kulaklığı bilgisayara taktığım zaman ses geliyordu ancak laptopta böyle değil. Isınmasın diye altında bir soğutucu var, Logitech'in bir soğutucusunu kullanıyorum ama bunda hoparlör var. Oyun oynarken ya da müzik...
  20. Deutsch

Ekran Parlaklığı

Ekran ile ilgili kartları güncelleyerek çözdüm. İlginiz için teşekkür ederim.
  21. Deutsch

Ekran Parlaklığı

Merhabalar, Ekranımın Fn+ Sağ ve Sol yön tuşlarıyla parlaklığını azaltıyordum. Ama artık olmuyor. - Genel PnP' yi kaldırdım parlaklık sona geldi tamamda bu rahatsız edici. - Güç seçeneklerinden parlaklık barını ortaya çekiyorum ancak azalmıyor. - Resetlersem belki işe yarar dedim gene...
  22. Deutsch

KizlarSoruyor.com tamamen rezalet bir ortam !

Hak veriyorum garip bir site, kızlar soruyor kızdan çok erkek cevap veriyor :D Ne bileyim birisi özel bir sorunundan bahsetse, bilemiyorum ne kadar doğru.
  23. Deutsch

Game Of Thrones

Alıyorum ! :) Çok teşekkür ederim :)
  24. Deutsch

Etkinliklerde Artık Seksi Kızları Göremeyeceğiz!

İyi olmuş iyi.
  25. Deutsch

Game Of Thrones

Selam arkadaşlar. Kitap okumayı severim, 1 hafta önce internette gördüm ve Taht Oyunları'nı okumadığımı fark ettim. Okumayı planlıyorum ilgimi çekti, biraz inceledim kısımları vs. var. İlk kitabı hangisi, serinin kitaplarını biliyorsanız sırayla verir misiniz ? Yani kitap hakkında ufaktan bir...
  26. Deutsch

Röportajıma Katılın ! Kadınlar ve Türk Toplumu

Çok teşekkür ederim, yorumunuz çok işimize yarayacak.
  27. Deutsch

Belli bir ırk, evet. Bir Alman kadını toplumda ne kadar ezilebilir ? Yol ortasında ne kadar şiddete maruz kalır ? Peki ya bir İngiliz, Amerikalı, hayır olmaz diye bir şey yok. Evet ama bunun bu ve bunun gibi toplumlarda görülme oranı az, peki ya Türkiye ? Bu oran büyük, boşanmak isteyip...
  28. Deutsch

Evet tabii, burada yazılanlara da yer verilecek. - - - Mesaj Güncellendi - - - Anlayamadım.
  29. Deutsch

Şöyle açıklamak isterim; Bunu sokak başında duran, bütün gününü kadınları rahatsız etmek için getiren, toplumda pek bir yeri olmayan tiplere de sorabilirdik. SDN üyelerine değer verdiğim ve kültürlü, bilgili insanlar oldukları için SDN'den de bilgi almak istedim.
  30. Deutsch

Çeviri Programı

Örselenmiş gibi hissettim :) Teşekkür ederim yine de :)
  31. Deutsch

Merhaba SDN, Okulda bir seminer vermeyi düşünüyorum arka ekip hazır, bir sahne alacak gruplar var onları ayarlamalıyız neyse konuya geçiyorum. Konu : Dünya'da Türk, Türkiye'de Kadın Olmak.. Biliyorsunuz Türk ülkelerinde ki katliamları, vatanını bilerek terk etmeyen Türkler'i şimdi şunu...
  32. Deutsch

Kopya Çekerken Yakalandim Yardin Edin

Ah o arkadaşlar..
  33. Deutsch

Gitar mı ? Keman mı ?

Aahh ! Hepsi çok güzel be, Çello'da çok güzel. Vay arkadaş, beynim acıdı. Normalde şiir okumayı, müzik dinlemeyi seven bir insanım. İkilemler içinde kaldım :'( O ortam işlerine benim kapasitem yetmiyor bu arada :w00t:
  34. Deutsch

Gitar mı ? Keman mı ?

Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. (Defalarca okursanız defalarca özür dilemiş olurum {Mantık :D } ) Arkadaşlar ben bunu uzunca yazdım, ama giriş yapmadın cart curt diye hata verdi. Yani Gitar mı Keman mı ? İkisini de severim. Sizce hangisi ? Kurs düşünüyorum.
  35. Deutsch

Çeviri Programı

Evet, Almanca öğreniyorum kursuna gideceğim yazın. Ara sıra kitap okuyorum dilime daha iyi otursun diye. Bazı kelimeleri, cümleleri anlayamıyorum. Google'den şüpheciyim. Yaniii :D Almanca'dan Türkçe'ye :)
  36. Deutsch

Çeviri Programı

Teşekkürler - Tanks :D Anlıyorsundur şimdi :D
  37. Deutsch

Çeviri Programı

Arkadaşlar. İngilizce ve Almancayı en doğru oranda çevirebilecek bir program, site var mı Google biraz değişik ne bileyim :mrgreen:
  38. Deutsch

Whatsapp'a Rakip (Bence)

Whatsapp daha kullanışlı, bana kalırsa.
  39. Deutsch

SDN Special - Cep Telefonu Katiliyim Ben !

Köyde şelaleye gittik. Şelaleden biliyorsunuz ki su dökülür ( Allah Allah - Bilmeyen öğrendi :D ). Her neyse amcam ve diş doktoru var biz ona Doktor diyoruz. Kayalıkların üzerindeyiz amcam telefonu alda fotoğraf çek dedi. Aldım fotoyu çektim buraya kadar güzel. Doktor biraz uzağımda telefonu at...
  40. Deutsch

Siber Savaş Tehdidi Artıyor

Bu gayet normal. Zaten devletler bunun yavaş yavaş farkına varmaya başladı. Daktiloya geçme kararı alanlar bile oldu. Adolf Hitler teknolojiyi savaş alanlarına saçarak yeni ölüm makineleri yapıyordu. Yani teknolojiyi savaş için kullanıyordu. Burada da değişen bir şey olmayacak teknoloji savaşa...
  41. Deutsch

Dünya'dan ilginç Olaylar Yeni

Mantıklı.
  42. Deutsch

Dünya'dan ilginç Olaylar Yeni

Ne yazsam bilemedim. Cidden nefesini nasıl tutmuş ya da arabanın altına yatmak ne ya. Hele mayın?!?! Eline sağlık.
  43. Deutsch

Yörünge Android Oyunum Çıktı, Desteklerinizi Bekliyorum!

Epıl ? :D Bakmaya fırsatım olunca bakacağım. Oyun içi görsel olaymış keşke.
  44. Deutsch

Tüyler Ürpeten Olaylar Ama Gerçek

Bir UFO göremedim ! Lanet :D
  45. Deutsch

Bu Çiçek Evinizde İse Zehirlenirsiniz

Eskiden evimizde de vardı 2 tane orman gibi oluyordu. Askercilik oynuyordum :) , tehlikeli olduğu hakkında hiç bir bilgim yoktu. Geçmiş olsun.
  46. Deutsch

Sigarada 5 metre yasağı

Bu yenilikler sigara kapsamından çok önemli. İçmeyen de içmiş kadar oluyor zaten. Kimilerine de gıcık olurum bilmem hepsi böylemi; sigarayı çeker çeker yanında çöp kutusu vardır alır yere atar. Çeker çeker yanda bir şey merak eder suratına doğru üfler. O reklam misali ''Sigarayı acilen...
  47. Deutsch

Nokia 1100, Android 5.0 ile Göründü

Nokıa, Android... Bilemedim şimdi :)
  48. Deutsch

Windows 8'den 7'ye

Ben şunu belirteyim bir sorun var bu yüzden kaldırmak istiyorum. Windows'u oturumla açıyorum, her neyse bu microsoft hesabının şifresini değiştirmek istiyorum. Bilgisayar ayarlarına tıkladığım zaman şifre kısmında aşırı derecede kasıyor. Şifremi yazıyorum 6-8 saniyede bir harf giriyor. Bunun...
  49. Deutsch

Windows 8'den 7'ye

Arkadaşlar 64 bit sistem kullanıyorum Windows 8.1 ama 8.1'den memnun değilim. Bilgisayarım Windows 7'de tam performans verir mi ? Bunu nasıl öğrenebilirim. Veya D'ye Windows 7 kursam 1TB alan var bir kısmını ayırsam ? Sistemde yavaşlamalar olur mu ? 4GB RAM 2GB EK 1TB Çok teşekkür ettim :D...
  50. Deutsch

Total War Attila

Merhaba, Total War Attila (De) diyeyim. Oyun aşırı derecede kasıyor. Çünkü Windows 8.1 kullanıyorum :) . Ben sorunu şöyle özetliyeyim. Bir çok yerde de araştırdım. Windows 8.1 bulunan arkadaşlarım oyunu rahatlıkla oynayabiliyor ancak bende böyle bir şey söz konusu değil. CD'den yaptığım...
  51. Deutsch

Kaşlarınızı alıyor musunuz beyler?

Herkesin hayatına kimse karışamaz ! <-- Böyle sanırım... Kişiden kişiye değişir. - - - Mesaj Güncellendi - - - Bu kadarda olmaz, olmamalı ! Dimi ? :D
  52. Deutsch

Dosya İndiremiyorum !

Keşke hata alsam, şimdi ben dün bilgisayarı sıfırladım, fabrika ayarlarına döndüm diyeyim. IDM, ESET, yükledim. Onun dışında zaten eksik yoktu. Bunları indirdim, ESET'ten sonra bilgisayarı kapadım, 1 saat kadar sonra tekrar açtım WinRAR'ı unuttuğumu fark ettim, indirmeyi denedim hani İnternet...
  53. Deutsch

Dosya İndiremiyorum !

Hayır, baktım ESET'ten bir şey kalmamış, bilgisayarı fabrika ayarlarına döndüreyim bari baştan bir deneriz. Cevap için teşekkürler..
  54. Deutsch

Dosya İndiremiyorum !

ESET kurduğum bilgisayarımda indirme yapamıyorum, Eseti kaldırdım ama sorun hala çözülmedi ne yapacağımı söylerseniz sevinirim, PC'de tarama yaptırdım silmeden önce bir virüs yok, Chrome deneyeyim demek isterdim ama dediğim gibi indirme yapılmıyor. Ne yapacağımı söylerseniz sevinirim.
  55. Deutsch

Ders Çalışmak Hakkında Tavsiyeleriniz.

O kadar büyütülecek bir konu değil kendine bir ders çalışma programı yap sonuçta forumda ki herkesin zevkleri ve anlama şekilleri seninle aynı değildir en iyi kendi bildiğindir. Dediğim gibi kendin düzen yaparak kendi zevklerine ve kapasitene göre kendini ayarla :)
  56. Deutsch

iPhone 4S'e iOS 8 Yüklemeyin!

Benim için pek bir farkı olmadı açıkcası daha yeni cihaz zaten 4 tane kendi kurduğum program var bunlarda da sorun yaşamıyorum bir sonraki nasıl olur o açıdanda bakmak lazım..
  57. Deutsch

Cengiz Han ! 70 Yıl !

70 YIL! Muhammed bin Cerir İslamı yaymak için Horosan'ı işgal eder. Said (Halife oğludur) Türkleri köle pazarında satmak için Horosan'a getirir. Araplar Türkleri yağmalarlar ve şehiri yerle bir ederler.Kimi kadınları cariye olarak alırlar kimilerini köle pazarlarında satmak için yanlarında...
  58. Deutsch

Tek Hayalime...

Pamuk Sana aşık olmak kısmetmiş yar.. Meğer kalbimin anahtarı ellerindeymiş yar.. Bu kalbi sadece kendine aç sevgilim.. Ya da ebediyen kilitle.. Sadece pamuk gözlerinden hiçliğe, Hayallerin düşmesin.. Ama bırakda pamuk gözlerin, Pamuk gözlerin bende kalsın.. Bırakta uyuduğum yastık bende...
  59. Deutsch

92 yaşındaki annelerini sokağa attılar!

Hayır hayır hiç sıkıntı yok cümleyi tekrar okuduğum zaman sana hak verdim :)
  60. Deutsch

Ölülerin arasında derken duyguları olmayan düşünmekten korkan insanlardan bahsediyordum :)
  61. Deutsch

Savcı köpeği tutuklattı!

Bunları yapınca ellerine ne geçiyor ? Sıkıntısı olan ve bu adamlardan bir çözüm bekleyen insanlara varken yaptıkları işe bakar mısınız ?
  62. Deutsch

Ciddiyim ben artık ölülerin arasında yaşamak istemiyorum.
  63. Deutsch

Hamburg Teknik Üniversitesi-Technische Universität Hamburg

Uluslar arası ilişkileri şu anda okulda da görüyoruz onun adı direk olarka Uluslar arası ilişkiler diye geçer ingilterede bir okul vardı bunda iyiydi bir ara bende meraklıydım bakmıştım ama hatırlamıyorum araştırırım
  64. Deutsch

Hamburg Teknik Üniversitesi-Technische Universität Hamburg

Üniversite Hakkında Kuruluş: 1919 1613’te lise olarak egitime başlayan Hamburg Üniversitesi, 1919’da üniversiteye çevrilmiştir. Günümüzde 39.000 öğrencisi ve 11.000 çalışanı ile Kuzey Almanya’nın en büyük üniversitesi olup ülke genelinde 5. sıradadır. 3.700 yabancı öğrencisi vardır. Yıllık...
  65. Deutsch

Heil Hitler!

''Heil'' dönemin askeri selamıdır bir asker diğerine ''Heil'' dediği zaman diğeri de o askere ''Heil'' derdi. - - - Mesaj Güncellendi - - - İsviçrelerdesin demek kiii :D
  66. Deutsch

Adana'da İsmail Taş ile evlendiğini sanan geline şok

Torpil yapılıyor bunlara. :)
  67. Deutsch

Kadınların Mutlaka Gitmesi Gereken Kurslar

Kesinlikle şart :)
  68. Deutsch

Adana'da İsmail Taş ile evlendiğini sanan geline şok

Adam boş durmuyor ama adam gibi bir iş yaptığı da yok yani o.O
  69. Deutsch

Annesi, cenazesinde davul zurna çaldırdı

Vay kendimi iyi tanıtmışım o.O
  70. Deutsch

Hahaha :D :D ama bahsettiğimiz dönemler farklıysa ? :D :)
  71. Deutsch

Yaran tabu diyalogları(guçukler okumasın)

Murat'ı çok iyi tanıyorlar :)
  72. Deutsch

Juden ! Bu nedir böyle ya Yahudi cenazesi gibi ?!?!
  73. Deutsch

Suriyeliler, çadır kentlere gönderiliyor

Toparlayamadım :D :D Normalde böyle konuşurum :D
  74. Deutsch

Yahu derler ya hani anladın ya bizim işte :D - - - Mesaj Güncellendi - - - Yahu derler ya hani anladın ya bizim işte :D
  75. Deutsch

Yardım yapılacaksa neden tek bir alanda yardımlar yapılmıyor ? Farklı bir ülkeden gelip sizin aranızda yayılmaları garip..
  76. Deutsch

Cep Telefonları Ter'le Şarj Olacak

Değişik olur spor yapanların peşinden koşar artık insanlar :)
  77. Deutsch

Jimmy Fallon -RTE Beatbox

Bu adamın her bölümünü izlerim Wunderbah :D
  78. Deutsch

Sony'nin sahtekarlığı.

Ne demek kapsamına girmiyor öyle saçma şey mi olurmuş ya !! Geçmiş olsun.
  79. Deutsch

Satılık CoC Hesabı Satılmak İçin Hazırlanmış

Resimleri göremiyorum(z)
  80. Deutsch

Heil Hitler!

Yapabileceğim bir şey yok Almanya'da okumak istiyorum üniversiteyi öyle ya da böyle gidicem ama ırkçılığa gelirsek hani insanlar hayatta gördüklerinden ders çıkartırlar kafalarında bir fikir oluşurya benimkisi o işte :)
  81. Deutsch

Heil Hitler!

Bak siyasete girmeden açıklamaya çalışayım :) Araları iyiydi anlaşmalar yapıyorlardı politik olarak sıkıntı yoktu Almanlar dönemde Türkleri seviyorlardı Türklerden oluşan ayrı bir orduları vardı ve seni dışlamıyorlar :) Avusturyalıları dışlıyorlar bir tarafın dil yapısı daha sert diğeri daha...
  82. Deutsch

Heil Hitler!

Bak kardeşim :) sen beni bu konuda yerden yere vurursun neden biliyor musun ? Hitler demek insanların fikirlerini eleştirmek çıkarlarını kendi milleti için kullanmak demek ben burada bundan girersem siyasete kesinlikle girer ve forumda beni engellerler konuyu açarken adminlere söz verdim bana...
  83. Deutsch

[ANKET] LG G2 Mi ? İPhone 5S Mi ?

Ben daha tuşlu telefon kullanıyorum ama 5S
  84. Deutsch

Gamalı Haç

Evet evet :) bakmıştım ama şu yani bunu hatırlayıp tekrar savaşmayalım diye bu ilan edilmiş :)
  85. Deutsch

200 kıza teklif etti !

Keşke ingilizcem olsaydı :D
  86. Deutsch

Heil Hitler!

Bak herşeyi bende biliyorum 7 yıl araştırdım ben bu adamları insanların arasında adım çıktı Alman diye bu nickin anlamı bu benden ne duymak istiyorsun Hitler deliydi psikopattı katildi ne duymak istiyorsun ?
  87. Deutsch

Heil Hitler!

Türkiye onun için kurtuluştu ama onu yenmek değil Atatürk'ün fikirlerini almak kurtuluştu bu arada sadece ekonomide kullandı Faşizmi ülkenin tamamında kullansaydı sonuç farklıydı. Konuda dağıldı bu arada farklı bilgiler geldi buradan devam ederim :D
  88. Deutsch

Heil Hitler!

Hak vermiyor değilim haklısın - - - Mesaj Güncellendi - - - Kardeş 6 değil ya 4 propaganda o savaşa düşman çekmek için denilmiş bir şey yahudi vatandaşlarda böyle der almanlar da polonya ne kadar tersini desede :D
  89. Deutsch

Heil Hitler!

Heh Allah'a Şükür sende tarafsız bir kitap var değil mi ? Evet öyle sen tarafsız bakıyorsun bu konu Hitler hakkında ve bu konuda ben Hitler'in tarafından bakarım bu yüzden anlaşamıyoruz bu arada Tanklarını kullanma ya cak tı ! Arkadaşım bu tanklar Moskova'nın koruyucusu dağlardan geçemediler...
  90. Deutsch

Heil Hitler!

Hitler bunu amaçlamadı bunu hadi yapalım nolcaaak tarzında bir cümlede çıkmadı ağzından üst düzey kurmay ve generallerin fikirleri arasında yer alan kurtuluş planı hani biz tüm cihana kafa tuttuk ya bağımsızlık için onlarda eğer bağımsızlıgımız tehlikeye girerse bu bir kurtuluş yolu olabilir...
  91. Deutsch

Heil Hitler!

Fikirlerin daha değerli olduğunu düşünen bir general ve liderdi sen kendi tarafından haklısın ben bu taraftan nede olsa üzerine toprak atılsa dahi fikirler sonsuza dek yaşar. - - - Mesaj Güncellendi - - - Bak şimdi Coğrafya dedin Stalingard'ı biliyorsan canlandır gözünde , İstanbul'u ve...
  92. Deutsch

Heil Hitler!

Türkiye'ye girmek gibi bir amaç vardı ! Osmanlı Devleti zamanında Alman Generallerinden yardım istedi ve o sırada bu generaller haliyle Nazi oldu ve Türkiyenin haritaları Almanlar'da vardı Almanlar buralarda ne yapılacağını biliyordu.Neden saldırmadı çünkü Atatürk'e büyük bir inancı vardı...
  93. Deutsch

Heil Hitler!

İlk olarak Rusya konusunda savaş açtı çünkü Berlin'e Rusların gelmesi yıllar alırdı ama Almanlar Moskova ve Kiev gibi önemli yerleşimlere çok yakındı.Ve Adolf Hitler Balkanlara çok fazla asker yıkmıştı.Ve bu askerlerle 2.bir plan olarak Türkiye'yi geçip Ruslara arkadan girip Rus ordusunu 2'ye...
  94. Deutsch

Heil Hitler!

Yanılma payın var eğer Türkiye'ye girseydi savaşı daha erken kazanırdı.
  95. Deutsch

Gamalı Haç

Selamlar, Gamalı Haç Adolf Hitler'in partisinin (NSDAP) sancağıdır bu sancak 2.Dünya Savaş'ında Nazi Ordularına önderlik etmiştir.Savaş başlamadan önce insanların çok ilgisini çeken bu bayrak 2.Dünya Harbi'nden sonra Dünyanın sanatsal sembolü haline gelmiştir. 1.Dünya Savaşından sonra...
  96. Deutsch

Heil Hitler!

GAMALI HAÇ Dönemin devletleri 1.Dünya Savaş'ından sonra ağır kayıplar vermişlerdir ve bu kayıplardan sonra büyük devletler Almanya gibi bir devletin tekrardan kaos ortamı yaratmasını istememişlerdir ve bu savaştan sonra bu olaylar üzerine şiirler,kitaplar ve filmler ortaya çıkmıştır tabii ki...
  97. Deutsch

Kızıl Şerbet (1.Dünya Savaşı-Seri)

Savaşın başlangıcı Osmanlı İmparatorluğu olmak üzere bir çok devleti gerileme sürecine sokmuştur. Osmanlı gerilerken Avrupa'da ise İngiltere ve Almanya başta olmak üzere Avrupa devletleri bıçağın keskin ucunu Doğu'ya doğrultmuştur artık güçlü olan taraf Batı zayıf olan taraf Doğu olmuştur...
  98. Deutsch

+18 Çok Çıtır Fıstıklar Burada!

Kelimeler tükendi..
  99. Deutsch

İstanbullular, Tanımadığı İnsanlarla Öpüşecek!

Sonra neden çarpıldık ! Yok yaa :D
  100. Deutsch

Heil Hitler!

NASYONAL SOSYALİZM Nasyonalizm;Bu görüşün temeli Nasyonalizm'e dayanır bu görüşte tam iktidara sahip olan lider Nasyonal Sosyalizm'i devletin istediği kademesinde istediği bölümünde kullanabilme hakkına sahiptir. Adolf Hitler bunu ülkenin ekonomisinde kullanmıştır ve 4 yıl içinde Almanya yurt...
  101. Deutsch

Tip var, Para var, Şıklık yerine ama iş dile gelince...

Aynen aynen ben Hitler'i bilmeden önce çekingendim şimdi susturamazlar :D Hakkımız haklıyız falan filaaann
  102. Deutsch

Heil Hitler!

Horst Wessel Lied Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!SA marschiert mit mutig-festem Schritt.Kam'raden, die Rotfront und Reaktion erschossen,Marschier'n im Geist in uns'ren Reihen mit.Die Straße frei den braunen Bataillonen.Die Straße frei dem Sturmabteilungsmann!Es schau'n aufs...
  103. Deutsch

Her insanda aynı sorun hep bir yerden kaybediyoruz. :D
  104. Deutsch

Diğer insanların yanında rahat konuşabiliyor musunuz ?
  105. Deutsch

Kan ve Kül (2.Dünya Savaşı-Serisi)

ALMANYA Siyasi seçimlerin verdiği karışık ortam Yahudi kesimlerin dikkatini çekmiş ve politik amaçlarla seçimlere katılmışlardır.Çok fazla rakip vardır ve bunların hepsini seçimlerde teker teker elemek gerekmektedir.Bu sırada Almanya'da milliyetçilik akımını savunan en önemli partilerden...
  106. Deutsch

Söyle Rahatla

:D :D Bilemiyorum çok fazla incici diyebileceğim arkadaşım yok ama galiba bilgisayar başında öyle oluyorlar :D :D
  107. Deutsch

Bu güne kadar hani derler ya kız arkadaş filan hiç öyle bir arkadaşım olmadı zaten bizim kızlar bizi nerede görse kafa tokuşturur düşün biz bile yapmıyoruz. Tecrübem 0 ama şu şekilde anlatabilirim merhabadan gir veya onun sevdiği bir konudan tabii tanıyorsan sonra neyin ne olduğunu anlarsın...
  108. Deutsch

Selamun Aleyküm Merhaba Arkadaşlar

Hoş geldin üniversite hayatında başarılar.
  109. Deutsch

Benim Hiç Hayalim Yok :(

Geleceğini düşün şöyle böyle yapsam filan derken muhakkak ki ben bunu yaparım dersin ve peşinden gidersin şu anda benim bir tane var :)
  110. Deutsch

Heil Hitler!

1.ve 2.Dünya Savaşlarını anlattığım 2 konum var bunlarda Adolf Hitler'in hayatını yazsaydım taraflı bir bakış açısıyla yazmış olurdum bu yüzden bu konuyu açtım en başta belirttim zaten.
  111. Deutsch

Heil Hitler!

(Bu konumda kısa kısa yazılarla Adolf Hitler'i işlemeyi düşünüyorum bunu diğer konularımda yapmadım o zaman taraflı bir bakış açısıyla anlatmış olurdum.) Adolf Hitler en büyük liderlerden bir tanesi,sadece 6 yıl içerisinde Nasyonal Sosyalist Alman'yayı Dünya Devletleri arasında süper güç...
  112. Deutsch

Zamanında yeniden toplanmaya çalışan 1.Dünya Harbi'nin büyük devletleri ilk Harbe göre daha zayıftı (Almanya,İtalya) burada bu devletler tekrardan eski güçlerine kavuşmaya çalışırken Asya ve Amerika tamamen karışmıştı Latin Amerika'da Brezilya ve Arjantin karşı karşıya gelmiş Meksika ve diğer...
  113. Deutsch

Tabletimde fotoraf ve video konusunda sorun var.

Bilen eden yok mu ?
  114. Deutsch

Tablet markası Oblio.
  115. Deutsch

Benim şöyle bir sıkıntım var tablete resim veya video atıyorum ya da resim ve video çekmek istiyorum resim ve videoları açmıyor internetten video izlemek istiyorum videoyu açıyorum video hata veriyor aynı şeyi telefondan yapıyorum hata vermiyor facebook vs. uygulamar tablet açılır açılmaz hata...
  116. Deutsch

Gittim GS Store'dan Bayan Forması Aldım Nasılım ?

İyi yani şöyle böyle diye reddetmemişler..
  117. Deutsch

Gizli Rus Deneyi [Hikaye]

Almanlar yenileceklerini kabul etmiyorlardı ne olursa olsun,şöyle anlatayım;Hitler'in kaldığı Berlin'de ki Şansölyelik Berlin'in doğusunda bulunuyordu ve Ruslar Berlin'in doğusunu ABD batı tarafını aldı bu yüzden belgelerin çoğu Ruslar'a kaldı savaştan sonra Nikita Kruşev (erkek bu arada kadın...
  118. Deutsch

Geri döndük konuya biraz ara verdim ufak ufak yazıyorum çünkü 1.ve 2.Dünya Savaşları tek sayfalık bir konu değil ayrıntılı bilgiler toplayıp en azından 1.Dünya Savaşı'yla ilgili bilgi topluyorum. Almanya'nın sanayileşme akımına bir anda atlaması İngiliz ve Fransız sanayisini dar boğaza...
  119. Deutsch

Haklısın Josef Visarionoviç Stalin ve Adolf Hitler'in yaptırdığı araştırmalar (askeri ve nükleer) hala Alman ve Rus Genel Sekreterliklerin de dosya halinde saklanmaktadır...
  120. Deutsch

3 Ekranlı Samsung Çok Yakında

Ben daha tuşlu telefon kullanıyorum hani şu metrelerce yüksekten düşüp kırılmayan! Teknoloji çok gelişti...
  121. Deutsch

Çin'deki depremde bilanço artıyor: 589 ölü

Yani dimi şimdi bu insanlık mı köpek yemek nedir yaa ?!?
  122. Deutsch

SDN Canı Sıkılanlar Kulübü

Söyle Rahatla onun için miydi ? :D :D Doçland Doçland :D :D
  123. Deutsch

Ouuvv şimdi bunları gördüm de yukarıda ki yazım geçerli değil onu görmeyin.Bu ne yaaa
  124. Deutsch

Günün Komik Gifi

ahaha bayılıyodum gülmekten jedi :D
  125. Deutsch

En son okuduğunuz kitap

Yeni başladım; Kan ve Kül Sara Levi
  126. Deutsch

Canlı yayında telefonla oynarken yakalandı

O son yaptığı hareket :D
  127. Deutsch

Münih Teknik Üniversitesi-Technische Universität München

Vallahi orada yazanları biliyorum matematiğim iyi değil ve okulda 2.kontenjana almışlar beni bilgisayar okulu bu arada :D Umarım başka sözel bir okula giderim :D Ya da çalışıp kuzenim gibi matematiği anlıyacam :D
  128. Deutsch

Benim Hitler hakkında açtığım konuları bilen bilir,severim yalan değil! Ancak şöyle günlerde ölenler çocuklar olduğunda elinde ırkçılık,nasyonal sosyalizm'den başka sadece insanlık kalıyor.
  129. Deutsch

Münih Teknik Üniversitesi-Technische Universität München

Başvuru ve Kabul ŞartlarıAlmanya'da lisans eğitimi için başvuracak olan öğrencilerin LYS sınavına girmeleri ve sınav sonucunda herhangi bir 4 yıllık devlet üniversitesi, vakıf üniversitesi ya da KKTC üniversitesinde eğitim almaya hak kazanmış olmaları gerekmektedir. Açıköğretim kabul...
  130. Deutsch

Devletin Verdiği Tabletime FBI (Moneypak) Virüsü Bulaştı

Virüs koruma programı üreten firmaların nasıl para kazandığını biliyorsundur zaten..
  131. Deutsch

Almanya şu anki tek hayalim...

Önce okula kayıt olmayı başaralım Allah'ın izniyle sonra gezeriz :D
  132. Deutsch

Ailem şehir dışına izin vermiyor lütfen yardım !

İşte bu yüzden Munih :D Hee bu arada üniversite devlet üniversitesiymiş koca koca yazılar var internette ama onu küçük yazmışlar :D
  133. Deutsch

Araştıracağım :D Hmm, bir bakalım dönerim ben buraya :D
  134. Deutsch

Arkadaşlar Münih Teknik ve Berlin Teknik Üniversitelerini öneriyorlar forumdaki arkadaşlar :) Tekrar teşekkürler :D :) Onları araştıracağım şu anda kitaplar Almanca kursu filan o işlerle uğraşıyorum sıra ona da geleceekk :D
  135. Deutsch

Benim lisemin bitmesine 2 yıl var ben her işimi hallettim Almanca kursuna gidiyorum evde çalışıyorum filan geçen gün konusunu da açtım forumda Almanya'da okumak istediğimi yazdım arkadaşlar yardımcı oldular hepsine tekrar tekrar teşekkür ederim.Allah izin verirse 2 sene sonra Almanya zaten bunu...
  136. Deutsch

Selamlar,geçen günlerde 1.Dünya Savaşı hakkında bir seri açmıştım ve o konu tamamen bitmedi,bu gün 2.Dünya Savaşı ile ilgili bir konu açıyorum,lütfen sadece 2.Dünya Savaşı hakkında merak ettiğiniz soruları sorun lütfen.Dilerseniz konuya geçelim.(Bu konunun girişi olsun,kısa ve öz bir sonraki...
  137. Deutsch

Münih Hamburg Berlin ve bir kısmıda Avusturya'da kalıyor :)
  138. Deutsch

Devamı nerde bunun yaz yaz ! :)
  139. Deutsch

Hayır tüm aileyle konuştum dedeler filan insanların gönlü kalmasın diye dayımın yanında kalıcam (2 yılım var daha gitmeye :) :) ) Almanca kursu nasip olursa 2 yıl içinde de diploma :) :) Sonra sınavları :D
  140. Deutsch

Herkese çok teşekkür ederim bütün her şeyimi hallettim,Almanca dil kursuna başlıyorum artık yardımcı olan her arkadaşa teşekkürler diğer arkadaşlarında umarım işine yarar :) :) :)
  141. Deutsch

Cinsellik hakkında herkesin inandığı yalanlar

7 Saniye :D
  142. Deutsch

Annesini ararken kocasıyla kardeş olduğunu öğrendi!

Ovv o nasıl iş yaa :/
  143. Deutsch

Tek Hayalime...

Gözlerin ısıttı kalbimi, Kalbin kavurdu bedenimi Ellerin dağladı yüreğimi Peki sen mutlu musun şimdi ? Buna bir başlık bulursunuz :D
  144. Deutsch

Azerbaycan'dan Ermenistan'a ağır darbe

İnsan hakları denilen pis şey her yere burnunu sokmasa,böyle bir savaş çoktan bitmişti.Ama nedense biz öldüğümüzde elleri boş kalır.
  145. Deutsch

1 saniyede yok satan telefon!

Satsın satsın gözümüz yok .O
  146. Deutsch

Plaka Takıntısı =)

Genelde bunu aklı güçlendirmek için yaparlar.
  147. Deutsch

Günün Komik Gifi

Konunun ilk gifinde ne var öyle ?
  148. Deutsch

Technopat Forum

Doğru yeri bulduk ya ona bak :D
  149. Deutsch

Özür Dilerim :(

Yahu devam et,bu gün yarını umursar mı sence ?
  150. Deutsch

Zamanda yolculuk mümkün..

Hepsini biliyorum zaten amaç eğlenmekti :D
  151. Deutsch

Madem istedin al sana ! :D 1-) Adolf Hitler neden Danzing'e saldırı düzenledi. 2-) Stalingard Cephesine kadar hızlı bir şekilde ilerleyen Almanlar neden Stalingard'da ağır yenilgiler verdi. 3-) Bu cephenin adı neden Stalingard ? Şaka, Adolf Hitler Türkiye'ye saldırsa Dünya Harbi'nin rotası...
  152. Deutsch

Türkiye nüfusu 2030'da 86 milyonu geçecek

Hitler'in Almanya'sından daha hızlı çoğalıyoruz,çok kötü olur açımızdan. - - - Mesaj Güncellendi - - - Şu var ki ne kadar fazla insan o kadar ölüm demek,savaşlarda fakirler ölür zaten savaşmaya onların ihtiyacı vardır. ''Savaşı zenginler çıkarır yoksullar ölür!'' 1.Dünya Savaşında ölenlerin...
  153. Deutsch

Sevimli kedicik

Ouv şirinmiş ya :D
  154. Deutsch

Evet,senin büyüdüğün topluma ters düşen hareketler insanlık dışı gibi geliyor bazen baktığın pencereye göre değişir.
  155. Deutsch

Çocuk Pornosuna Google Dur Dedi!

Çocuğu ilk defa duydum.Yani ne desen boş yahu çocuk bunlar !
  156. Deutsch

Çocuk Pornosuna Google Dur Dedi!

Var böyle pis şeyler,ha bu porno dediğin şeyi sadece yetişkinler izlemiyor ki yeri geliyor bacak kadar boyu olan çocuk bile bunları konuşuyor.Düşün artık 13 14 yaşında ki çocuk bunları izlerse hele ki çocuk pornosu dediğin şeyleri kız arkadaşlarına bakış açısını düşün.Google iyi bir şey yapmış.
  157. Deutsch

Ekşi Sözlük Yazarlığı Olan Var mı?

Gereksiz,internetten bir konu araştır muhakkak o sözlük dedikleri yerlerde bu konu vardır ve mantıklı açıklama yapan 2 insan çıkar gerisi alay eder internette bir şey yazarsın paylaşırsın ''Şunu bunu paylaşan çocuk'',''Kendini bilmem ne (Siyasal olabilir vs) zanneden çocuk'' diye dalga...
  158. Deutsch

Ouuvv o ney yaa, fikir parlak,ama benim kafam o kadarına basmaz! :D
  159. Deutsch

Hep Sıkıntıdayım

İngilizler 2.Dünya Savaş'ında Alman Generalleri Çin'in yaptığı gibi kedine bağlamaya çalışmıştır,Almanlar bunun bilincindedir ve bu tuzağa düşmemiştir. Neyi anlatmaya çalışıyorum bak; Senin kız kardeşin canın kadar değerli,şimdi onu kendime çok bağlarım dersen hayatı sana benzer ve hayatını...
  160. Deutsch

Bu Sene Üniversiteye Girecekler...

Kazanmadım ama Almanya'da istiyorum ! Ich möchte in Deutschland studieren :(
  161. Deutsch

Gerçek olmayan fakat beni korkutan şeyler

Onu orada bir dövseler çok dayaklık yerlere girmiş metro filan ağzına kürekle vurmak lazım,ben olsam şahsen yaparım, Bu arada senin korkuna gelince arkadaşım dua edebilirsin,içini rahatlatan bir çözüm olacaktır. Komedi gerekirse seninde yatağının çaprazında ki çekmecede bir Eagle midir nedir...
  162. Deutsch

Başımı önüme eğer oldum

Hani şu kadına şiddetin arttığı zamanlar oluyor ya ya da bir kadın ölüyor ben de bakmıyorum,yapmamış olsam da gururum kaldırmıyor insanların suratlarına bakmaya,olsun.
  163. Deutsch

Vıyy tamam açacam :)
  164. Deutsch

Evet keselerler sonra :S şimdi burdan seriye devam et en iyisi yukarı devam edek :D
  165. Deutsch

Sanmıyorum ama senin için hayırlısı olsun,sanıyorum ki üzerimize admin yağacak şemsiyede sökmez :)
  166. Deutsch

Tarih konusu nereden nereye geldi,başımıza tank yağacak ! :D
  167. Deutsch

Alman Arabaları mı ? Japon Arabaları mı ?

Tabii ki Alman nedenini bilmiyorum nickimden belli olur zaten...
  168. Deutsch

Şimdi kızları nasıl savunacağım ? Adminler görse ne der ?!?! Aman Yarabbi !
  169. Deutsch

Arabalar açıldı sanırsam... - - - Mesaj Güncellendi - - - Demi demi en mantıklısı :D
  170. Deutsch

Hayır alınmam söz konusu değil uzun zaman Adolf Hitler'le geçti benim hayatımda dediklerinde haklısın bu tarz konularda saf tuttuğum taraf Almanya olur :) Zaten burada bir tartışma müzayede ortamı olmasını istiyorum :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Söylediklerinizde haklısınız ancak bu akımı...
  171. Deutsch

Savaşlarda adalet aramak saçmadır.Ölmemek için öldürürsün yaşatmak için ölürsün.
  172. Deutsch

Taktik hatası yaptılar,cepheyi genişletmek mantıklı evet, ama ittifakın olan devlet tüfek kullanmasını çok iyi bilmiyorsa en iyi generallerini yolladın (Almanlar 2.Dünya Savaşı'nda en ünlü Nazi Generallerini 1.Dünya Savaşında Osmanlıya yardımcı olması için Osmanlı cephelerine gönderdi.) ne fark...
  173. Deutsch

Gideceği yer Almanya'nın çöküşü ve Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşu siyaset yapmak yok ! :)
  174. Deutsch

Tek Hayalime...

Tek Hayalime... Kalbimin her atışı tek hayalime, Aldığım her soluk, Verdiğim her nefes tek hayalime, Kalemim seni sayıklar geceleri, Karaladığım her kağıt parçası tek hayalime... Rüzgarın tenimi okşadığı her an, Ağzımdan dökülen her hece, Tek hayalime, Pencerenin altında üşüdüğüm her an...
  175. Deutsch

(Okumanızı canı gönülden isterim bilinmesi gereken önemli noktalar bunlar) Selamlar, Her zaman dediğim gibi 1.ve 2. Dünya Savaşları'na geleceğim dedim ve buradayız.Şimdi ilk konumuz olarak 1.Dünya Savaşı'nın çıkma nedenlerini tartışalım... Başlangıç: 28 Temmuz 1914 Bitiş: 11 Kasım 1918...
  176. Deutsch

'Bir kız arkadaşım esrarı, bir diğeri bonzaiyi denetti

Yazık ya sen o kadar güven yaptıklarına bak.
  177. Deutsch

Şöyle bir şey var dilim dönüyor yazılarını yazabiliyorum bu açıdan iyi hoş,ama atama dediğiniz gibi sıkıntılı olabilir. Teşekkür ederim. Kız arkadaşının da yolu açık olsun :) Artık Allah nasip ederse buralardan geçerim. B1 bilgisi için sağ ol :)
  178. Deutsch

Basında da sıkıntı var o zaman bize anlattıklarına baksana ! Bunların hepsini değerlendirmem gerek ben okullar açıldığında Rehber Hocasının kapısını tıklatayım :) Çok Teşekkür ederim yorumun için :) Okumuşsun sanırım konuları :D Almanca biliyorum yani fifti fifti derler ya oturup derin...
  179. Deutsch

İyi aslında da kuzenlerimde üniversiteye gidiyor ve genelde üniversitelerde siyaset olduğunu söylüyorlar sonuçta okumak için üniversiteye gidiyorsun siyaset sonra ki amaç olmalı gençlik bunu anlayıp doğru düzgün okusa bende böyle şeyleri istemem açıkçası :)
  180. Deutsch

Teşekkür ederim :)
  181. Deutsch

Hmm Teşekkürler :) Artık İngilizce Hocasının kedisi olduk desene :)
  182. Deutsch

Evet güzel yanı bu dayımlar hep anlatırdı orada sbs falan yok diye istediğin okula gider girersin başarına göre tamamlarsın demişti aslında orada ilk okula başlama bile istemerdim. Schüler Umut , Ja Lehrer :) Acaba Almanya'da Almancayı şu fifti fifti biliyorum :) Acaba İngilizce dedikleri...
  183. Deutsch

Bunların hepsini değerlendireceğim teşekkürler :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Peki yurt dışında okumanın şartları nelerdir tabii masrafı vardır,peki şartları ?
  184. Deutsch

Bunu kesinlikle değerlendirmeye çalışacağım çok teşekkür ederim.
  185. Deutsch

Çocukluğumdan beri Tarih öğretmeni ol sen derlerdi bana :) Ama olabilsem Almanca dili alanında (Öğretmenlik vs.) bir şey yapmak isterdim. Almanya'da ki yakınlarla zamanı geldiğinde görüşücez zaten haber vermeleri için ama dediğim gibi Almanca Lisanı hakkında bir şeyler hoşuma gider yani :)
  186. Deutsch

Şu anda tam kesinleştirmedim internette kesin bilgiler bulamadım zaten ben şuan da 10.sınıfa gidiyorum Almanca öğreniyorum dersen ki çok var bu ne uğraş :) Evdekilere yük olmamak için şimdiden bir birikim yapayım diyorum kendime sülalenin yarısı Almanya'da zaten dayımlarla bir araya geldim mi...
  187. Deutsch

Bilen birisi ?
  188. Deutsch

Selamlar, Belki tam zamanı değil ama 10.sınıfa gidiyorum,Almanca öğreniyorum (insanlarla konuşabilirim) tam vakti olmayabilir ama 2 sene sonra Allah nasip ederse üniversiteye gideceğim, ben üniversiteyi Almanya'da okumak istiyorum liseye geldim geleli hayalim bu, peki benim Almanya'da...
  189. Deutsch

Oyuncehennemi - Sinirimi bozdular ! :D

Teşekkürler Açıkçası bu konuda bende çok Hitler'e bağlıyım,bu adamlar tanışmadan önce pısırığın tekiydim.Kendim de hata arıyor muyum ? Hayır,olayın ilk günü 7 yılımı kaç defa gözden geçirdim ilk 2 yılı pek mühim değildi zaten dedelerimden dayılarımdan duyduğum kadarıyla tanıyordum Hitler'i...
  190. Deutsch

Başımdan geçen olay

Onu bulamayanlar da var :hammer: :D
  191. Deutsch

Esra Erol'un programında evlendi, 3,5 ay sonra eşini öldürdü

Sonlarına doğru vermiş gibi...Acaba insanları bu hale getiren ne ?
  192. Deutsch

Hunharca oynayan çocuklar

Yakarım kendimi ! Gene mi bunlar :(
  193. Deutsch

Haklısın daha yeni farkına vardım :D . Haklısın SDN'ye ilk üye olduğum zaman ısındım açıkçası o forumda şu anda sanırım 1.750 kadar mesajım vardı ve bazı konulara yorum yazmaya çekiniyordum
  194. Deutsch

HAYY, konuyu açtıktan sonra insanlar gene yanlış anlarlar mı acaba diye korkmadım değil çok teşekkür ederim :)
  195. Deutsch

Bu forumdan önce oraya üyeydim.Orada ban yedim neymiş efenim Atatürk ve Adolf Hitler'i kıyaslıyorum da bilmem ne bunları ayırt edebilecek düzeydeyim artık doğru düzgün bir açıklama yapmadan forumda ban atmak çok saçma geliyor.Onlara karşı cevap verebilirdim,ama yapmadın neden çünkü 5 günlük...
  196. Deutsch

Kalp atışını hisseden var mı?

Bende de aynı şey var zayıfım ben belki ondandır bilmirem.
  197. Deutsch

Sahte Obama ile Amerikalıları Düdüklemek

Acaba halk nasıl ezdi bunları ?
  198. Deutsch

Amatör Rock'n Roll yapan kız

Dua etmek lazım topluca :D
  199. Deutsch

NASA uzaydan canlı dünya yayını yapıyor.

Acaba neresine bakıyorum o.O
  200. Deutsch

İstanbul'un göbeğinde hortum dehşeti!

Hasta ettik koskoca şeyi :D
  201. Deutsch

İnternetten kopuyor sürekli acil yardım

Artık internetini kimden alıyorsan ara konuş aynı sorun bende de vardı baktılar filan biz bir sorun göremiyoruz sanırım kablolarda bir sıkıntı var dediler bir adam yolladılar baktı kabloları değiştirdik düzeldi, ha o da olmaz ise modemini değiştir. Ben bunları yaşadım böyle aştım şu anda hiç...
  202. Deutsch

İngilizce'nin Hayatımıza Girişi

Selamlar,bu günde İngilizce dilinin hayatlarımıza nasıl girdiğini burada anlatmak istedim daha doğrusu anlatma gereği duydum. Avrupa'da 2. defa baş gösteren milliyetçilik akımıyla harmanlanan ırkçılık yeni bir fikir ortaya getirdi.Avrupa'da milliyetçiliği tavan yapmış olan Almanlar Yahudilerin...
  203. Deutsch

Ayağa kalkarken başım dönüyor ve gözüm kararıyor

Bende de var aynısı bir keresinde düşmüştüm :( Ama çözümünü bulamadım :(
  204. Deutsch

İlginç ve Gerçek Bilgiler

Haklısın. Bu arada 2 tane 12 var beynim işi bıraktı yani o derece :D
  205. Deutsch

Dünki muay thai antrenmanımdan bi kaç bölüm video. Sizce nasılım

Ben anlamam bu konulardan ama çevik birine benziyor dahada hızlı vurup şaşırta bilir.
  206. Deutsch

Boks çalışmam.Sizinle paylaşıp yorumlarınızı öğrenmek isterim

Buna baktığın açı önemli tabii. Tavsiyede veriyor olabilir. Bu arada iyi video :)
  207. Deutsch

Dünya Tarihi ve Tarihin Askerleri-1

Selamlar öncelikle bu konumun bir duyurusu olsun dedim,eskiden hazırladığım yazıları filan masama koydum bundan sonra 1.Dünya Harbi ve 2.Dünya Harbi bunun yanı sıra Kurtuluş Savaşı ve Osmanlı'nın çöküşünü uzunca anlatacağım.Okursanız Sevinirim. Anketime de katılmayı unutmayın.
  208. Deutsch

Korkuyorum Lütfen Bilmiyorum Napıcam...

Thomas Edison <3 Işığı aç uyu :)
  209. Deutsch

Savaş,Barışı Korur!

Selamlar, İlk insandan bu yana insanlar her zaman savaş halindeydi elde etmek istenen ne kadar değerli veya değersiz olursa olsun.Toprak için gerekli olan suyun yerini zamanla kan alır.Savaşlar zirve yarışı için yapılmaz zirvede ölmek için yapılır ve insanlar zamanla savaşa kurallar koyarak...
  210. Deutsch

YouPorn Kime Sponsor Olacak?

2. tıklanan mı ? Google'nin yerini alır bu ileride :D
  211. Deutsch

Sahnede Duruş.

Selamlar, Şöyle bir konuyla güne giriş yapalım dedim. İnsanlar karşısında sahne alacağınız zaman insanların ilgilerini tamamen nasıl kendinize çekersiniz bunu konuşalım. 1-)Rahatlayın. Sahneye çıkmadan önce moralinizi bozacak her şeyi unutun ve sahneye bu şekilde çıkın.Şunu sakın unutmayın...
  212. Deutsch

Karşı Cinste Aradığınız Özellikler

Beni sevsin tamam işte daha ne özelliği :)
  213. Deutsch

Almanya 'daktilo'ya dönüyor

Bu şekilde devam ederse savaşacak insan kalmaz.
  214. Deutsch

Yani siz heçkırsınız?

Sağ ol ya iyi güldük :D :D :D
  215. Deutsch

Bu bilgiler piyasaya çıkalı o kadar oldumu yahu daha yeni gördüm ben bunları o.O
  216. Deutsch

Türkiye'ye gelmeleri aptalca, Hitler Türkiye'ye 2.Dünya Harbi'nin bütün iplerini eline almış olur ve savaşı kazanırdı.
  217. Deutsch

Van Gogh'un Tablosunun İçerisine Girmek İster misiniz?

Böyle toprağa bile girilir ya :D
  218. Deutsch

Ailenizle film izlerken sevişme sahnesi çıksa ne yaparsınız?

Ben direk olarak evdekilere bakarım bunlarımı izletiyorsunuz siz çocuklara diye :D
  219. Deutsch

Merhaba :) ALMAN

Kaç tane var yahu :D
  220. Deutsch

Pinarello Dogma Sert Test ( Siz siz Olun denemeyin )

Keşke dengesiz bir insan olmasaydım :( :D
  221. Deutsch

Yine bir kezban kavgası

Haklısın :D
  222. Deutsch

Pis Nazi!

Yol tarifide alayım :D
  223. Deutsch

Bücher Kämpfen (Kitapların Kavgası)

Selamlar, (Amaç siyaset değil fikir almaktır.) Bildiğiniz gibi Türkiye'de farklı siyasi,sosyal nedenlerden dolayı kitapların basımı durduruluyor ve yasaklanıyor.Bunlara verebileceğimiz örneklerden yani benim canımı sıkan örneklerden bir kaçı şunlardı ''Fareler ve İnsanlar'' ''Peki tavşan...
  224. Deutsch

Bana göre de hakaret Almancı alamancı ne yani bunlar Türk'sen Türk'sündür. :)
  225. Deutsch

Pis Nazi!

Şey kardeşim şimdi NSDAP (Nasyonal Sosyalits Alman İşçi Partisi) anlamına gelmekte bu da siyaset olduğu için admin söyledi dedim bende o zaman Deutsch olsun böyle yaptı :) Forumu siyasetten uzak tutmak için yapılan bir şey :)
  226. Deutsch

Pis Nazi!

Sistemin yetmiyordur. :D
  227. Deutsch

Pis Nazi!

Evet öyle ilk olarak dayılarım kendi aralarında konusurdu bu böyle devam etti 2 yıl kadar nasıl birisi olduğunu biliyordum tabii Türk aklı kesin bilgiler olmadan eleştirmiş şu anda pek öyle olmasakda bu iki yılda işte dayılarımdan dedelerimden dinlemem CoD oynarken filan gösterirlerdi bana bak...
  228. Deutsch

Pis Nazi!

Vay çok sağ ol ya :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Forum en güvenli yer konuş :D Biber gazı filan yok :D
  229. Deutsch

Uzun İnternet Şifresi Koyarken Fark Etmeden İlk Romanını Yazan Garson, Nobel’e Aday

Adam bir şifre değiştirdi yazar oldu, Müşteri Hizmetlerinde çalışsa ne olacak acaba ? :D
  230. Deutsch

Pis Nazi!

Durup durup bu söz aklıma geliyor. Güvenim arttı sağ ol :)
  231. Deutsch

Hoş buldum. Konuştum adiminlerle :D Uzak tutmaya çalışacağım Adolf Hitler hakkındaki konumu (Daha açmadım bu arada :D ) Merak etmeyin dizginlerim :D
  232. Deutsch

Kadın tarafından dolandırılan bir erkek öyküsü

Kadın haklı :D Bu sözümü kadınlar gününde dahada önem kazanır diye umuyorum :D Başımıza böyle bir şey geldiğini düşünmek bile istemiyorum o.O
  233. Deutsch

Göbeğimden Bir Türlü Kurtulamadım...

Ben her gün takarım kulaklığı saatlerce yürürüm müzik dinlerken duramıyorum evde bile müzik aç iş yaparım evin içinde :D Şimdi dokunsan kırılırım tabii bu pek iyi bir şey değil :D
  234. Deutsch

Bizim Köylü İle Papağan

İnsanların hayal gücü olsun da yaşı önemli değil. Bize de okulda yazdırırlardı ben eskiden askerlerin yaşadığı hikayeleri, anıları yazardım bir gün tüm sınıf beni linç ediyordu. Bu da böyle bir anımdır :D
  235. Deutsch

League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

Nein, bende anlamadım :(
  236. Deutsch

Melaba :) Ben şöyle üyecikken kendimi tanıtayım istedim :) Şincik benim adım Umut soyadıma gerek yok sanırsam neyse 16 yaşındayımmış o nası bir kelimeyse 17'den Eylül'ün 12 sinde gün alacakmışımmış (Yaş Problemi gibi) arkadaş çevresinde çok değişik lakaplarım var şunlar ;Alman - Pis Nazi -...
  237. Deutsch

Gençlik iksiri: Salatalık

Günlük yediğim salatalığı 2 ye katlarsam dur bi bakayım...Ölümsüz oluyorum sanırsam :D O kadar yedik faydasını bilmiyorduk sağ ol.
  238. Deutsch

Çocuğunuzun Size Benzemesini İstermiydiniz?

Adolf Hitler taraftarı Nazi yanlısı bir manyak mı olsun ?Olur niye olmasın...Şuda var eşinde önemli tabii :D Bu arada sürekli düzenledim mesajı sinirim bozuldu hep yanlıs yazdık ya :D
  239. Deutsch

Soru En son hangi filmi izlediniz?

DVD KAVGAM sayılıyor mu ?
  240. Deutsch

Korkumu nasıl yenicem bi yardım edin lütfen

Hiç umurunda olmasın yüz gitsin bak ben hala yüzemiyorum :(
  241. Deutsch

Filistin, İsrail Drone'unu Alt Etti

Onlara boyun eğsinler demiyorum işin başında neden boyun eğdiniz diyorum.
  242. Deutsch

Selamlar, Direkt olarak konuya geçmek istiyorum buyrun, ADOLF HİTLER -Adolf Hitler'in idolü Mustafa Kemal Atatürk'tü. ''Dünya'da savaşmayacağım tek ülke Türkiye'dir'' ''Mavi gözlü Mustafa Kemal, bize demokrasi ve milliyetçiliğin ne olduğunu öğretmiştir.'' ''Benim ustam II-Duce’dir, ama onun...
  243. Deutsch

Açıklanamamış Gizemli Olaylar

Vayy başlamışsın umarım devamı gelir o.O
  244. Deutsch

Selamlar, Bu günde bambaşka bir konuyla yine karşınızdayım,Kurtuluş Mücadelesi'nde ki Türk Ordusundan bahsedelim,dilerseniz konuya geçelim. Osmanlı toplumunda Din insanların kendi fikirlerinden daha ağır bastığı zaman insanlar körü körüne dine bağlı oldular,işe at gözlüğüyle baktılar atın...
  245. Deutsch

Selamlar, Ben yavaştan şunu belirteyim ki Kurtuluş Savaşı,1. ve 2.Dünya Savaşlarına geçiçem bu konuda onların arifesi olsun. Melodie - Josef Haydn 1797, 1-3 Heinrich Hoffmann von Fallersleben 1841 1. Deutschland, Deutschland uber alles, Uber alles in der Welt, Wenn es stets zu Schutz und...
  246. Deutsch

Dünyada yasaklanan 17 yiyecek

Iyykss birincisi ne ya
  247. Deutsch

Şeftali sindirimi kolaylaştırıyor

Hmm iyiymiş ya yemeside zor olur :D
  248. Deutsch

TTNET in Verdiği Modemler

Gereksiz bana kalırsa.Başka modem mi kalmadı ? :)
  249. Deutsch

Korkaklaşmayamı Başladım

Yeni insanlar yeni çevre yeni dostlar ve düşmanlar belki sıkıntı budur.
  250. Deutsch

5 yıl önce bitmiş bir arkadaşlık tekrar başlayabilir mi sizce?

Sanmam vakti geldiğinde 5 yıldır nerelerdesin diye sorar ezer filan falan boş ver arkanda bıraktıklarına üzülme.
  251. Deutsch

Kafamın İçinde!

Sonuçta bu aşk falan herkes için geçerli tabii zamanı gelince..
  252. Deutsch

Dünya Kupası finalinde NTV'den skandal altyazı

Yazacak bir şey bulamadım o yüzden ; ahahahaha :D bu nedir ya :D
  253. Deutsch

Bunları Biliyormuydunuz

Kadınlar filan falana geldim :D Bir tuzak olduğunu anladım :D Zekiyimdir.
  254. Deutsch

Sıcaktan Uyuyamayanlara Çare 10 Yöntem

Hiçbiri işe yaramazsa bence adamın tekini sinir edin sizi dövsün dayaktan bayılırsınız :D
  255. Deutsch

Padişah köprüsü... :)

:D Çok iyi ya :D
  256. Deutsch

Acemi olarak bir şarkı söyledim dinler misiniz :)

Ben fotoğraf çektirmeyi bile sevmem tebrikler :))
  257. Deutsch

Kimseye söyleyemedim ilk defa size söyleyeceğim...

Yapamam deme yap gitsin :D Ancak kötü bir şey falan olur bu mesajı okumadın :D
  258. Deutsch

7 kisi daldılar sinirliyim

Hepsini yakmak en iyi çözüm olabilir, zaten aradan zamanda geçmiş senden şüphelenmezler :D Şaka bir yana 7 kişi ne yaa!
  259. Deutsch

İrem Derici evleniyor

Hiç sevmiyorum bu kadını! Işıklı bir şarkısı vardıya ondan ötürü ama hayırlısı olsun :)
  260. Deutsch

Filistin, İsrail Drone'unu Alt Etti

İyi halt etti. Bu kadar zayıf bir gücü varken İsrail bu sayede oyununa devam edecek, sanıyorum ki İsrail şimdi Filistin'in istediği hava sahası ve hava alanı ortamını yaratmasına gene engel olacak...
  261. Deutsch

Pis Nazi!

Abi şimdi ben bunu burda anlatamam yani bu başlık altında Dünya Tarihi ve Tarihin Askerleri diye bir seri açtım orda 12. konudayım doğru hatırlıyorsam 20 civarı Hitlere gelicem :) Ordan çıkartıcam baya bi yazı :D
  262. Deutsch

Pis Nazi!

:D Adım batsın diyicemde olmıyacak :D
  263. Deutsch

Selamlar, Sizinle çok farklı bir konuda baş başayım,cidden tartışılması gereken bir konudur,bunun hakkında herkesin bir fikri vardır.Bizans ve Osmanlı hakkında ufak bir bilgi paylaşıcam ve sonra sözü size bırakıcam. Osmanlı küçük bir beylik halindeyken bölgeye tümüyle hakim olma işine baş...
  264. Deutsch

Selamlar, Bu günde başlıkta belirttiğim gibi Müslümanlar ve Yahudiler'den bahsedicem,dilerseniz konuya geçelim. İslamiyetin doğuşu sırasında Arabistan'da yaşayan Putperestler ve Yahudiler Hz.Muhammed (sav)'e ve yoldaşlarına bir çok işkence girişiminde bulunup yeni gelen düzeni bozma çabası...
  265. Deutsch

Selamlar, Bu gün kü konumda Haçlı Seferleri'ni anlatıp 2 konu sonra 2.Dünya Savaşı'nı anlatıcam,zevkli kısımlarına geleceğim sonunda,dilerseniz konuya geçelim. Malazgirt Savaşı'ndan sonra aşırı zayıflayan Bizans,Türkleri Anadolu topraklarından atmayı başaramayınca Vatikan'dan yardım...
  266. Deutsch

Selamlar, Bu konumda da çağların bıraktığı izlerden bahsetmek istiyorum. İlk insandan bu güne yüzlerce,binlerce yıl geçti.Bu yıllar sonucunda da insanların birbirine olan öfkesi zamanla çoğaldı.Vakti geldiğinde bu öfke ete geçen sıcak hançerlere dönüştü,zaman ve teknolojinin birlikte...
  267. Deutsch

Selamlar, Bu konumda sağcılık ve solculuk kelimelerinin tarihçesini sizlere anlatmaya karar verdim.Dilerseniz +REP alabilirsiniz.Şimdi konumuza geçelim; Avrupa'da yaşanan Aydınlanma Çağı'nda Avrupa'da siyasi ve politik fikiler ve çıkarları baş göstermiştir.Vatikan'da yaşanan bu durumda insanlar...
  268. Deutsch

Selamlar, Bu günde Demokles'in Kılıcı'nı anlatmak istedim günümüzde politika,siyaset ortamlarında kullanılan bu sözün asıl hikayesi tam olarak budur; Sirakuza Kralı Dionysos,iktidarın ve kral olmanın çok kolay olduğunu savunan Demokles'e ders vermek amacıyla onu yaşadığı yerde yemeğe davet...
  269. Deutsch

Selamlar, Bu konuyu ufak bir merak edilene cevap olsun diye açtım ileride Hitler ve Nazi Almanyasını çok ama çok detaylı bir biçimde anlatıcam bu konu hakkında 6 yıl araştırma yaptım ve kitaplar okudum yazılar yazdım ve yazılarıma burda devam etmek istiyorum.Ve tek istediğim şudur;Lütfen...
  270. Deutsch

Selamlar, Şunu belirteyim bu adamın hikayesini ve Naziler hakkında baya baya bir hikayeyi,savaşı,tarihlerini ezbere biliyorum, internettede neredeyse aynısını bulmuşken paylaşayım dedim dileyen +REP alabilir. SA 4. Alay 5. Bölük komutanı SA-Sturmführer ve marşın yazarı olan Horst Wessel,14 Ocak...
  271. Deutsch

Selamlar, Bir önceki konumda Kürşad ve Kırk Çerisi'ne ufaktanda olsa değinmiştim,bu konuda ise biraz daha fazla değinmeyi planlıyorum.Eğer merak ettiğiniz bir konu varsa bunu söyleyin ve size açıklayayım.Cidden okuduysanız +REP alabilirsiniz. Çinliler hükümdarlarının emriyle Türk yörelerini ele...
  272. Deutsch

Selamlar, Bu forumda açtığım ikinci Dünya Tarihi konusu,bu şekilde ilerlemeye ve hergün yeni bilgiler paylaşmaya çalışacağım.Dilerseniz konumuza geçelim. Bugün tarihte yaşamış olan göçebe hayatı süren Türklerden bahsedelim, Türkler Orta Asya'da bulunan Orhun ve Selenga Irmaklarının bulunduğu...
  273. Deutsch

Selamlar, Açtığım konu Dünya üzerinde yaşamış liderlerin,filozofların,siyasilerin(1950 yılına kadar),ırkların,ırkçı düşüncelerin,adaletin,demokrasinin hakkında bilinmeyen veya az bilinen bilgilerini sizlerle paylaşacağım.Şundan emin olabilirsiniz ki açtığım bu serinin siyasetle yakından uzakan...
  274. Deutsch

Konuşamıyorum...

Bende böyleydim,sonra düzeldim :) Bu nasıl oldu şimdi her yorumunda da yazıyoor denmesin :) Hitler çok okudum ben 7 yıl kadar şimdide susmak bilmiyorum hakkımı arıyorum yani hayatını değiştirecek bir adamı örnek alabilirsin :) Bençee
  275. Deutsch

Boşandığı eşinin evine molotof kokteyli attı

Nasıl insanlar var ya :S
  276. Deutsch

En son okuduğunuz kitap

Hitler'in psikapatolojisi
  277. Deutsch

Pis Nazi!

Teşekkürler :)
  278. Deutsch

Halk ne yapsın

Ali 3. sınıfa giden zeki bir çocuktur. Bir gün öğretmeni Ali'ye 'Siyaset' nedir diye sorar. Ali düşünür ama o çocuk aklıyla cevap veremez. Eve gider kitaplara bakar ama hiçbir şey anlayamaz. O da babasına sormaya karar verir. -Baba, Siyaset nedir ? -Baba düşünür.Ali'ye uygun bir yolla anlatmak...
  279. Deutsch

Seviyorum..

Katılıyorum :) Yalnızlığı bu kadar belli etmesek kendimi ezikledim :(
  280. Deutsch

Pis Nazi!

Selamlar, 7 yıldan beri Adolf Hitler hakkında araştırmalar yapar,yazılar yazar,kitaplarını okurum ve 7 yıldan beri insanlar beni Atatürk düşmanı olarak görüyorlar,doğru mu ? Şu açıdan bak acaba her Türk Mustafa Kemal Atatürk'ün fikirleriyle mi hareket etmek zorunda kendi fikirlerini (siyasi)...
  281. Deutsch

Seviyorum..

Aynada kendimi gördüm sankıysam