Arama sonuçlarınız

1. M

Ben Bi Şey Demem Video Konuşsun

http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=161728603756 http://www.dailymotion.com/video/xb273p_hilwa_webcam ya kardeşim bi şuraya video ekleyemedim.bunlarla idare edin artık. indirmek isteyenler için http://rapidshare.com/files/303331091/hilllllllllllllllllllllllllllllllwa.zip.html
  2. M

Kopya Korumalı Cd ile İlgili İki Sorun

şimdi elimde bi tane kopya korumalı cd var.ben bunları clone cd ile kopyaladım.ama tabi ki cd nin içini değil cd yi olduğu gibi kopya koruması ile yani kopyaladım.img olarak kopyalandı.ilk sorum ben bunu w7 de disk yansımasını yaz kullanarak kopyaladığım cd gibi olacak şekilde cd ye yazabilir...
  3. M

Rapid sorunu

rapidden bir dosya indirmeye çalıştığımda aşağıdaki hata mesajını alıyorum.baktım galiba şu an bi indirme var o bitince tekrar dene anlamına geliyomuş.sorun şu ki ben bi şey indirmiyorum ve modemim kablosuz.yani kimse giremez.sizce neden böyle oluyor.virüs desem virüs rapide mi bağlanıyo...
  4. M

Mr lock şifre nasıl sorar

benim n78 telefonum var.malum tuş kilid kodu yok.ama ben koymak istiyorum.siteden mr lock isimli programı indirdim ama tuşlara filan kilid koymadı niye öyle oldu?
  5. M

N78 Tuş Kilidi Kodu Var mı?

arkadaşlar n 78 aldım.ama tuş kilidi kodu oluyo ya.bu telefonda o özellik yok mu yaw.varsa nerden yapılıyo.yoksa bunu yapmak için telefonu kasmayacak bi program tavsiyesi mümkünse.
  6. M

Mynet Nedir Bu Halin!!!

kesinlikle bi oynama yoktur.resim mynetten print screen ile direk alınmıştır.mynetten de başka bi şey beklenemezdi.:thumbdown: ************
  7. M

Wordpress ile site tasarımı

arkadaşlar wordpress kullanarak ufak bi site açmak istiyorum ticari amaçlı.tasarım masarım hiç anlamam.kod mod bilmem.şimdi bu wordpress i kullanarak kolayca site açabilir miyim?misal blogger gibi kolay mı olur yoksa kod filan baya uğraşmak mı lazım.nası olur bu işler?
  8. M

Kopyalama Yaparken Bilgisayar İptal(VİSTA)

bende vista ultimate var.indirdiğim bir dvd filmi d'den masaüstüne kopyala yapıştırla almaya çalıştığım zaman bilgisayar kopyalama bitinceye kadar iptal oluyo.hiçbir işlem yapamıyorum taki kopyalama işlemi bitinceye kadar.bu neden böyle olur deli oluyorum.4 dakka da filan atıyo filmi.o 4 dakka...
  9. M

Vista da sesle ilgili bi sorun

call of duty world war kurdum ama oyuna daha giremeden hata verdi.hata mesajı da bu: Error during initialization: Unhandled exception caught bu hatanın çözümü de buymuş: Başlat > Denetim Masası> Ses yolunu izleyin. Varsayilan ses aygitinizi (hoparlor) sag tuşla tıklayın. Özelliklerine girin...
  10. M

İnsan bi kanal değiştirir :)

10 dakka önce samanyolu tv'de haberleri izliyordum.canlı yayına tek türkiye dizisinin oyuncu müjgan gönül katıldı.kendisi domuz gribi hastalığına yakalanmaştı malum.iki dakka sonra star tv'yi açtığımda haseki hastanesinden canlı yayın vardı.zira müjgan gönül bu hastane de yatıyordu.ve spiker...
  11. M

Torrent Davetiyesi Var mı???

arkadaşlar turktorrent.biz haricinde diğer sitelerden davetiyesi olan varsa özelden yollayabilir mi bana.bende de bir tane turktorrent davetiyesi mevcut onu da ben verebilirim.şimdiden tşk.
  12. M

Çalışmayan klavye ve format sorunu

1 saat önce call of duty 5 yükledim biilgisayarıma.oyuna girdiğimde hareket edemiyordum hiç bi tuş çalışmıyordu.bende mecburen reset çekmek zorunda kaldım.fakat bilgisayar açılınca gelen şifre ekranına geldiğimde klavyemin gene çalışmadığını fark ettim.fare çalışıyo ama klavye çalışmıyo.oyundan...
  13. M

Msn 2009 Sorunları

bende messenger 2009 var.arkadaşlarımla görüntülü konuşma yapmaya çalıştığımda karşı taraf kendi kamerasında kendini görüyor ama ben bi türlü göremiyorum.sadece kamera alanında bi beyazlık başka bi şey yok.bide ben veya karşı taraf görüntülü arama yada tek tarafın kamerasını açmayı denediğimiz...
  14. M

Word'de Kodlama

arkadaşlar recuva programıyla geri dönüşümdeki bir word dosyasını kurtardım D ye attım.fakat dosyayı açmaya çalıştığımda "belgelerinizi okunabilir yapan kodlamayı seçin" diye ayrıca windows varsayılan ms dos ve diğer kodlama diye 3 seçenek çıktı.birini seçtiğimde acaip acaip karakterler...
  15. M

Ubuntu Kurulumu Sorunu

250 gb harddisk var bende.c,d,e ve f olarak bölümlenmiş durumda.ben f bölümüne (yaklaşık 50gb lık bir alan) ubuntu kurmak istiyorum.fakat hala kurabilmiş değilim.bunu nasıl yapacam bilen var mı ayrıntılı olarak anlatabilecek.hem xp hem ubuntu kullanmak istiyorum.kuracağım 50gb f alanında iki...
  16. M

Trend Micro Tr Yama,Sorunlar

sitede yer alan trend micro anketini doldurup programı indirdim kurdum fakat program değişik şeyleri sildi galiba.ne dediğini de anlayamıyorum bunun türkçe yaması filan yok mu ya.youtube a girmek için antiban diye küçük bi program vardı mesela onu filan kurdurmuyor antivirüs.ne biçim bi program...
  17. M

Bu şarkı kimin???

bu şarkıyı kim söylüyo arkadaşlar yada hangi dj? http://www.divshare.com/download/6890242-fb8
  18. M

Word'de paragraf başını büyük harf yapma

ya arkadaşlar word de bi özellik vardı mesela bi sayfa olsun o sayfanın ilk kelimesinin ilk harfi büyük yazılabiliyordu.şimdi siz diyeceksiniz ki o harfin puntosunu büyük yap olsun ama öyle olunca da yer daha fazla kaplıyo ve hoş gözükmüyor benim dediğim özellikle hiç bi değişiklik olmadan punto...
  19. M

Kaspersky anti-virüs 2009 güncelleme paketi nasıl indirilir

bende kaspersky 2009 var.kaspersky 07 sürümünde güncellemeleri internetten indirip internet bağlı olmayan bir bilgisayara yükleyip programın sürekli güncel kalmasını sağlayabiliyordunuz.ama 2009 da bu özellik yok galiba varsa da ben bulamadım.nasıl yapılacağını bilen varsa bana bi yardımcı...
  20. M

Kırgızistanda başörtüsü yasağı kalktı

Eğitim Bakanlığı, geçen haftaki kararla eğitim kurumlarına getirdiği baş örtüsü yasağını iptal ederek, kararın tavsiye niteliğinde olduğunu bildirdi. Eğitim Bakanı Abdılda Musayev, yaptığı açıklamada, kız öğrencilerin okullarda baş örtüsü takmasını yasaklamadıklarını, sadece tavsiyede...
  21. M

Smyrna Katılımsız Program Nedir? Nasıl Hazırlanır

arkadaşlar smyrna katılımsız program arşivi filan diye nette dolaşan programlar var.nedir bu olay? nasıl oluyo?ben hazırlayabilir miyim böyle bir program arşivi ve hazırlayabilirsem nasıl yaparım?yardımlarınızı bekliyorum:helpsmilie:
  22. M

Moda ve Güzel Giyinmek

kızlar hep bi elbiseyi,kazağı,pantolonu giydiğinde sizde onlara oooo son moda giymişsin gene dediğinizde kızlar genelde yok ya ben moda olduğu için değil güzel olduğu için giyiyorum der size.halbuki ben bunları diyen arkadaşa getirsem 1970 model bir elbise hayatta giymez.niye giymiyosun...
  23. M

Burda ne yazıyo

bu maille gelmiş bana.ingilizce bilmediğim için ne yazdığını anlayamadım.ama iyi şeyler yazmıyo galiba.ne yazıyo bilen var mı?
  24. M

Geri Dönüşüm Kurtarma

Az önce setup programlar isimli bir klasörü yanlışlıkla toptan sildim.bunu klasör olarak geri getirmem mümkün mü?programların hepsi ayrı ayrı isme göre klasör içindeydi.nasıl yapabilirim bunu.yardım edin.:( recuva isimli programla tarıyorum ama bi kısmı geliyo onlarda işe yaramayan...
  25. M

Hangisi Haklı

Nette gezinirken ilginç ve komik bi siteye rastladım.Size faydalı olur mu bilmem ama komik bi site bana göre.Site herhangi bi konuda iki taraftan hangisinin haklı olduğunu bulmada size yardımcı oluyor!!!:) www.hangisihakli.com örnek bi konu şöyle: TARAF-1:Kız arkadasimla ikimizde calistigimiz...
  26. M

Devletin resmi sitesi açıldı!

Türkiye Cumhuriyetinin resmi internet sitesi www.turkiye.gov.tr açıldı. Sunulan Hizmetler 1. Başbakanlık İletişim Merkezi Yeni Başvuru 2. Başbakanlık İletişim Merkezi Başvuru Sorgulama 3. SSK Hizmet Dökümü 4. PTT Kayıtlı Gönderi Takibi 5. PTT Şube Sorgulama...
  27. M

Far cry-2 nasıl yüklenir???

torrentten far cry-2 indirdim.boyutu 3.65gb ama inen klasörün içine girdiğimde hiç setup dosyası gibi bi şey yoktu.şimdi ben bu oyunu nasıl yüklerim biri bana anlatabilir mi acaba?oyun klasörünün resmini koyuyorum.
  28. M

Powerpoint'e film nasıl eklenir?

arkadaşlar ben bi sunum yapcam.sunumumu powerpointte hazırlıyorum.uzmantv'den bir video aldım.o videoyu slaytıma koymak istiyorum.ekle seçeneğinden yapmayı denedim.fakat 2-3 saniye bi şey oynuyo sonra duruyo.benim videom ise 2 dakkalık filan bunu nasıl ayarlarım.
  29. M

Download hızım çok düşük

Biri adsl kullanıcısıyım.(ttnet'e inat olsun diye:) )Son iki gündür download hızım acayip düştü.Hızım 1mb.Şu anki download hızım 2-3 kb,7-10 kb arasında gidip geliyo.daha önce 80-100kb arasındaydı indirme hızım.Hiç böyle olmamıştı.torrent kullanıyorum ondan olabilir diye düşündüm.utorrent'i...
  30. M

Not defterinin özellikleri nelerdir???

arkadaşlar değişik forumlarda not defteriyle yapılan virüsler,(bilgisayarı paylaşıma açanını görmüştüm) ufak programcıklar yapılıyor.mesela çeşitli komutlar yazılıp uzantı değiştirilerek xp nin tek tıklamayla kapanması sağlanabiliyor,yada klasör arka planına bir resim yerleştiriliyor.ben bunun...
  31. M

Cryptload da sorun var

cryptload'ı kurdum 3 gün filan sıkıntı çekmeden kullandım.rapidden bi şeyler indirdim.fakat bugün programı kullanmaya çalıştığımda download yapamıyorum.linkler sağlam.link kopyaladığımda link toplayıcı açılıyo ekle diyorum ama bi şey gözükmüyor indirme listesinde.diğer ekleme seçeneğinden...
  32. M

Movie maker hatası

movie maker'a resim yüklemeye çalıştığımda resimdeki gibi bir hata alıyorum.ondan öncede video efektleri,geçişleri eksik diye bir hata alıyordum xp cd sinden olabilir diye format çektim.fakat bu sefer dediğim gibi resim yükleyemiyorum.neden olabilir ve çözümü nedir??:helpsmilie:
  33. M

Msn 9.0 la beraber gelen filtre nasıl kalkar

ya ben msn 9.0 yükledim.onunla beraber gelen güncelleme gibi programlar geldi.windows live call,windows live yazar gibi.bunların yanında aile filtresi geldi yükledim tabi.yüklemez olaydım filtre harbiden filtreliyo hiç nete giremiyorum illa açacam şifre girecem ondan sonra nete...
  34. M

Torrent nedir?üye oldum ama ne bilmiyorum yardım lütfen

ben turktorrent sitesine üye oldum fakat gerçekten ne işe yarıyo nasıl kullanılıyo hiç bilmiyorum.bunun manığı nedir?nasıl bi sistemdir bu biri bana karışık olmayacak şekilde anlatabilir mi acaba?bi şeyler indirmek için kullanılıyo onu anladım ama nasıl oluyo?bendende bi şeyler alıyolar mı?port...
  35. M

Sdn araç çubuğunda bi hata var. Yardım

ben snd araç çubuğu yükledim ilk yüklediğim zaman çubukta:siteler, diğer beta,basın-yayın,internet,bilişim kısmına gelince baya bi site ismi çıkıyodu.güncelledim çubuğu(gerçi yükledikten bi süre sonra oldu bu güncelleme ile ilgisi yok galiba) fakat şimdi tarif ettiğim yerlerdeki siteleri gezmek...
  36. M

Rapidden sınırsız dosya indirin

Arkadaşlar aşağıdaki linkteki dosyayı indirin,izleyin ve rapidden sınırsız dosya indirin.biraz hızlı çekmişim ama kusura bakmayın artık idare edin.daha önce veren olduysa kusura bakmayın.bi de teşekkürlerinizi esirgemeyin. +rep bu ne işe yarıyo bilmiyorum ama her yerde böle diyolar.adet...
  37. M

şifreli mail nasıl yollanır

Ya arkdaşlar ben hotmail den şifreli olarak mail yollamak istiyorum.bu mümkün mü yada başka bi şekilde mümkün mü???
  38. M

Mail şifreleme nasıl yapılır

ya arkadaşlar ben gönderdiğim maillerin şifreli olarak gitmesini istiyorum.yani karşı tarafa mail gidecek ama maili okuması için benim belirlediğim bir şifre isteyecek bu mümkün mü?mümkünse nasıl olur?