Arama sonuçlarınız

1. Tys23

Soru ₺9.000 ekran kartsız sistem önerisi

Arkadaşlar Ryzen 7 2700X, B450M S2H, 16 GB RAM, 600W PSU ve 1660 Ti'lı kasamı 12.500-13.000 satmak üzereyim. 9-10 bin TL arasına çok daha iyi islemci ve sıvı sogutmali ekran kartsız sistem toplayabilir miyim? Nereden alabilirim hazır toplanmış olarak? 1 TB NVMe SSD'm mevcut. R9 270X kartım...
  2. Tys23

Ethereum Mining Için Ayarlar?

Afterburner ile yükseltebilirsin evet ama bellek sıcaklıklarını kontrol et.
  3. Tys23

Rigi başlattığımda internet gidiyor?

HiveOs mu kurdunuz ?
  4. Tys23

Sabiha Gökçenden Gebze'ye Nasıl Giderim ?

Gebze'de bir firma da çalışmak üzere Gebze'ye gitmem gerek. Hiç İstanbul'a ve Kocaeli'ne gitmedim. Bu yüzden yardımcı olabilecek var mı ? 250G falan varmış bunun için Kocaeli Kart nereden alabilirim ? Ayrıca Havalimanı içerisinde İstanbul Kart , Kocaeli kart alabilir miyim ? Yardımcı olursanız...
  5. Tys23

Ne Tavsiye Edersiniz ?

Merhaba arkadaşlar 2020 Kimya mühendisliği mezunuyum ve herkes gibi bende iş arıyorum. Ankara'da bir firma iş teklifinde bulundu ama 2 ay 2500+AGİ 3.aydan itibaren 2800+AGİ+Asgarin ücretin 3'te 1'ni ikramiye olarak yani 3600 ₺ maaş teklif ettiler. Sizce kabul etmek mantıklı mı ? Geçinemeyeceğimi...
  6. Tys23

Tenda AC5 - Keenetic City - Mi Router 4A Gigabit

Hangisi var ?
  7. Tys23

Tenda AC5 - Keenetic City - Mi Router 4A Gigabit

Görseldeki 3 router arasında kaldım. Tenda donanım olarak ağır basıyor, keenetic yazılım olarak ağır basıyor. Xiaomi ise bilinirlik olarak ağır basıyor. ASUS DSL AC52U modemimden alacağım Router'a kablo ile bağlayıp hem kablolu hem kablosuz olarak kullanacağım
  8. Tys23

Satılık 2 Adet Vdsl Modem

Elimde 2 adet VDSL modem var. Siyah olan Asus DSL AC52U araştırabilirsiniz. İstediğim fiyat 400 TL pazarlık olur. Kutu , fatura ve garanti yok malesef. Beyaz olan Airties 5650 Kutu , fatura ve garanti yok. İstediğim fiyat 250 TL pazarlık olur. İki modemi de Vatan Bilgisayardan biri kendi adıma...
  9. Tys23

Söyle Rahatla

SDN foruma uzun bir aradan sonra aktif olarak geri döndüm :) Hit olan konularım ya kaldırıldı yada düzenlendi galiba denk gelemedim :)
  10. Tys23

Söyle Rahatla

Gençler naber yav :) 1608466423 @pesimist Nerdesin Caner Abi :)
  11. Tys23

Söyle Rahatla

Geçeli 5 sene oldu yav :) Forum çok ölü duruyor yav :) Okul işini halledeyim :) Dolara bağlı olarak yeni konular açarım forumu bi toplayak kendine gelsin :)
  12. Tys23

Söyle Rahatla

Forumdan ayrıları 4 sene oldu ama hiçbir değişiklik yok Ufuk abi ve conficker hariç :) Forum hala yavaş açılıyor.Xenforo'ya geçildiğinden beri arayüz sürekli yavaş :( 1590859250 Gif'di o 2015'den beri çalışmayı durdurmuş , kaldırdım :) Hala açtığım laptop konularından millet bana sosyal...
  13. Tys23

Söyle Rahatla

Gençler naber : )
  14. Tys23

2000-3000 Lira Arası Dizüstü Bilgisayarlar

Bu konuyu güncellesem mi acaba ?
  15. Tys23

1500-2000 Lira Arası Dizüstü Bilgisayarlar

Bu konuyu güncellesem mi acaba ? 1584609532 Ne lazım
  16. Tys23

3000-5000 Lira Arası Dizüstü Bilgisayarlar

Bu konuyu güncellesem mi acaba ?
  17. Tys23

Redmi Airdots VS Haylou GT1 VS Qcy T2C TWS Bluetooth Kulaklık karşılaştırması

Hocam müzik kalitesi iyi , ses gecikmesi en az olan videolarda senkron sorunu olmayan hangi kulaklığı önerirsiniz ? Bütçe 200 ₺ yurtiçi , yurtdışı farketmez.
  18. Tys23

Servis Sağlayıcı Önerisi

Şuan Türk Telekom 35 Mbps kadar kullanıyorum Snr değerlerim 20 civarı hat zayıflaması yok Türk Telekom 120 fiyat çektiği için başka firmaya geçmek istiyorum Türknet , Milleni, Netspeed hepsinde o kadar çok memnun olmayan var ki kararsız kaldım ne yapmalıyım ?
  19. Tys23

Acer nitro 5 ryzen 5 rx560x fps sorunu

Oyunlar korsan mu orjinal mi ? RivaStatic kurup işlemci kullanıma ve ekran kartı kullanıma bakın. Fps düşüşü anlık olması genellikle işlemcinin %100 kullanılmasından kaynaklı oluyor
  20. Tys23

Lenovo İdepad 120S

İşte MediaMarkt öyle demiyor. Kutusunu açtıysanız servise gider diyor oradan iade değisim raporu çıkarsa o zaman ancak diyorlar
  21. Tys23

Lenovo İdepad 120S

Hayır öyle birşey yok
  22. Tys23

Lenovo İdepad 120S

16.03.2019 Tarihi itibari ile Media Mark mağazısından aldık fiyatı yüzünden uygun geldi aldık kurulum yaptık ama kasmalar donmalar Cpu %100 vb.sorunlar.Araştırınca Cpu çöp çıktı. Geri iade edebilir miyiz ?
  23. Tys23

Mi 9 mu s9+ mı?

O zaman acele etmeyin bi incelemerl yapılsın güncellemeler gelsin duruma göre alırsınız
  24. Tys23

Valla hatırlamıyorum ya baksam öğrenirim de gerek yok :D
  25. Tys23

Burası da ölmüş
  26. Tys23

Bu konuyu hazırladığımda dolar 3 civarlarıydı galiba
  27. Tys23

2.000 - 3.000 TL Arası telefon önerirmisiniz

Yurt içi mi yurtdışı mı ? Yurt içi o fiyat aralığına Meizu 16th 64 yada Mi 8 bulanabilir şahsen Meizu alırım her konuda daha üstün duruyor
  28. Tys23

Mi 9 mu s9+ mı?

Yurtiçi garantili alacaksanız Mi 9 için biraz beklemeniz gerek. Yurtdışı arıyorsanız 4000 liraya S10+ satılıyor. 3500 Liraya S10 satılıyor araştırın derim. Şahsen Mi 9'a 3500+ vermektense yurtdışı S10+ alırım
  29. Tys23

Şahane Cuma indirimleri erken başladı!

Alayı fake indirim
  30. Tys23

LG G7 ThinQ vs Mi 8 vs LG V30+ Hangi Telefonu Almalıyım ?

OnePlus 6 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri Al bu arkadaşı 3-4 sene kasma donma vb olmadan sınırsız rom desteği ile kullan
  31. Tys23

Söyle Rahatla

Burası hala duruyor mu yav :D
  32. Tys23

Eh işte
  33. Tys23

S7 edge den sonra s8+ vs s9

Oneplus 6 alın
  34. Tys23

Söyle Rahatla

Burası hala duruyor mu yav :rolleyes:
  35. Tys23

Ekran kartı vasat günlük kullanım için uygun ama
  36. Tys23

Kaplamatik Telefonunuz İçin Skin

Kaplamatik adlı skin sitemiz çoğu cihaz için skin ( kaplama) üretmek ve satmaktadır. Xiaomi , Oneplus , Huawei gibi markalarında skinleri bulunmaktadır. Sitemiz 23.05.2018 tarihinde gün içerisinde açılacaktır.
  37. Tys23

İki Tv'yi Birbirine Bağlamak

Merhaba arkadaşlar dün Vestel 49UD9400 model tv aldım. Eski tv'yi mutfağa koymak istiyorum ancak uydu için kablo vb. bir sürü şey gerek. Hdmi kablo ile bu iki cihazı bağlasak olmaz mı ? Yeni tv'den eskisine hdmi kablo çeksem görüntü alabilir miyim ? Ayrıca dizüstü bilgisayarımı hdmi kablo ile...
  38. Tys23

Foruma neden giriyorsun?

Önceden kastım 1 sene önce çok canlı bir forumdu sonra böyle ölü biryer oldu webtekno forum gibi oldu.
  39. Tys23

Foruma neden giriyorsun?

Önceden birşeyler öğrenmek için bakardım konu açar soru sorardım. Şimdi ne var ne yok vb. Eski forum yok çok ölü bir forum oldu artık.
  40. Tys23

One Plus 5 Skin

One Plus 5 alarak güzel bir iş yaptığımı düşünüyorum ancak cihazın arka tarafının korunması gerek. Dbrand sitesine denk geldim ve güzel ürünleri var. Bu siteden alıp kullanan var mıdır ? Türkiye satan var mıdır ?
  41. Tys23

Oneplus 5 - Huawei P10 - Xiaomi Mi 6

3 Cihazı arasında kalsanız önceliğiniz performans ve kamera olsa hangisini seçerdiniz ?
  42. Tys23

Eski iPhone modellerinde pil ve performans sorunu neden oluyor?

:D bak güzel kardeşim bu forumda benden çok Android telefon kullanan yoktur. Her üst düzey cihazı da kullandım şuan hatta şuan Huawei Mate 10 var. Android belli bir zaman sonra 5-6 ay gibi ilk günki stabilitesini kaybediyor. S7 edge 3 ay kullandım cihaz kasım kasım kasılıyordu. İphone 7'ye...
  43. Tys23

Eski iPhone modellerinde pil ve performans sorunu neden oluyor?

Mantıklı ama saçma adam'ın hızını sen niye kesiyorsun. Gerçi Anroid tarafı kısıtlanmasa bile kendiliğinden şişiyor.
  44. Tys23

Thor Ragnarok ne zaman internete düşer ?

Dvd ve Bluray ne zaman çıkarsa o zaman düşer. Film'e gidemedim kötü ama Play Store'a düşerse kiralayıp izliyecem
  45. Tys23

J7 Core Stock ROM atmak isterken Odin fail

Hata ayıklama açık mı odin hangi sürüm ?
  46. Tys23

Spotify Sorunu

Ben ögrenci indirimi icin 3 kere başvurdum her defasında ücreti çektiler ancak provizyonda duruyor ve premium olmadım ne yapmalıyım ? Ayrıca 3-6-9 aylık üyelik var mıdır nasıl edinebilirim ?
  47. Tys23

25 adet iPhone X ile evlilik teklif etti

Şu uyuz adamı fanboyu hala banlamıyorsunuz ya gerçi Sdn forum 1 sene önce bitti bunun gibiler yüzünden ama hala bir etkileşim yok
  48. Tys23

25 adet iPhone X ile evlilik teklif etti

İyi İphone koymuş yav Note falan koysa patlar matlar mundar olur kız
  49. Tys23

Zte Axon M

50. Tys23

iPhone X DxOMark puanı belli oldu!

97 puan almış 2.sırada 1 .sırada Pixel 2 var ve yerini hakediyor. Tek kamera ile enfes portre modu çekilebiliyor. Ön kamerayı konuşmuyorum zaten.
  51. Tys23

Turk.Net kullanıcı Deneyimlerim

Hangi mahalledesin bende Ttnet 50 Mbps kullanıyorum Stadın oradayım
  52. Tys23

iPhone X parçalarına ayrıldı!

Türkiye hariç heryerden alınabilinecek cihaz ve en iyi cihaz gözüküyor şimdilik
  53. Tys23

Webtekno'nun Yaptığı Saçma Gönderme

Dh ve konsol üssü var
  54. Tys23

Webtekno'nun Yaptığı Saçma Gönderme

Webtekno'nun göndermesi doğru ama saçma ama 19.000 verilmediği Apple'ın yaptırdığını ardından kaldırdığı söylüyorlar. Webtekno'yu çok takmayın Taa'nın ekmeğini yiyorlar hala incelemeleri yok zaten saçma sapan işler ile meşguller. Çocuk kesime hitap ediyorlar forumları var ama durgun mesaj...
  55. Tys23

SDN'in Sildiği iPhone X Videosu Hakkında

Hardware Plus Ersin canlı yayında taştaş geçti Sdn ile :D
  56. Tys23

Son dakika... Benzin ve motorine yine zam

Çok güzel saplıyor devlet yeni saray yapılıyor galiba
  57. Tys23

Aslan Fırtınaya Dayanamadı! MS:Trabzonspor 2-1 Galatasaray!

Maicon Fernando kırmız görmedi Trabzon'un penaltı verilmedi hakem gine kolladı ama Trabzon hakkıyla aldı. Hakemsiz Gs çöp...
  58. Tys23

Dakikalar içerisinde tükenen iPhone X karaborsada!

Telefon alınır ancak Tr'de değil. O yüzden normal bu durum. Tr ben bi cihaza 2500+ verenden şüphe ederim. Vergisiz ve fanboysuz hava sahası istiyoruz
  59. Tys23

6 Yıl Android kullandım İos a geçmelimiyim

7'değil Plus'a geç. S7 Edge kullandım kamera hariç çöp
  60. Tys23

OnePlus 5T, 20 MP çift arka kamerayla geliyor

Oppo R11S olmuş bu :D Bence One Plus hala Oppo'ya bağlı tasarımlar Oppo'nun aynısını yazılım farklı.
  61. Tys23

Ubuntu 18.04'ün ismi belli oldu

Site de bir Gakko daha :D
  62. Tys23

Apple, iPhone X üretimini kolaylaştırdı!

Apple'cım Face İd iyi çalışmazsa good bye :D Gerçi yazılım olarak hertürlü tokatlarda güvenlik gg
  63. Tys23

Kadıköy'De Laptop Tamircisi

Toshiba bir cihaz var ancak cihaz da kırılma yok ve renk bozukluğu var cihazda ya mıknatıs yada darbe. Kadıköy başta olmak üzere en güvenilir yer neresidir. Arkadaşım cihazı götürecek kadın olduğu ve bu işlerden anlamadığı için önceden Yazıoğlunda cihazın parçalarını eski parçalar ile değişip...
  64. Tys23

Söyle Rahatla

Artık forumda daha aktif olacağım beyler :D Ama sadece kendi alanlarım da oyun,laptop ve telefon konularunda. Çok boşladık
  65. Tys23

iPhone 7'den S7 Edge'ye Geçtim! İşte Deneyimlerim

Sana S7 Edge'den İphone'a geçen abinin numarasını vereyim konuş. Pişman olacağın işe girme.
  66. Tys23

Motorlu Taşıtlar Sınavı

Bunu kullananlanlar sonuç alamıyor. Bimer'e yazdım.
  67. Tys23

Motorlu Taşıtlar Sınavı

Arkadaşlar 7 Ekim'de girdim sınava bugün açıklandı ancak 69.388 almışım da bu nasıl mümkün olabilir ? 72 alıyordum kontrollerde. Nereye itiraz etmeliyim ?
  68. Tys23

Efsane Harita Dust 2 Güncellendi...

Efsane harita Dust 2 10 dk önce yayınlanan bir güncelleme ile yeni görünümüne kavuştu...
  69. Tys23

Windows 10 (Sürüm 1709 Redstone 3) İndirme Linkleri

Windows 7 kullanıyorum ama Ssd ile mutluyum :D
  70. Tys23

:D Valla Windows 10'u ilk çıktığı ay yükledim 1 hafta kullandım sonra 7 ve 8.1'in kral olduğunu anladımm
  71. Tys23

Mavi ekran hataları var arkadaşlar yüklemeyin yeni update'e kadar reddit mavi ekran'dan kaynıyor :D
  72. Tys23

Turkcell Superonline Sağolsun...

Superonline ya çok iyi ya çok kötü oluyor. 35 Mbps fiber kullanıp ara sıra 100-100 simetrik bağlantı alan kişiler tanıyorum. Yani olabilecek birşey ama tamamen şans..
  73. Tys23

İphone X Türkiye Fiyatı

Sorun bizde onlarda değil Yurtdışında olsam ikisinide alırdım Note 8 i evde İphone'u dışarda kullanırdım ama burada Xioami forever :D
  74. Tys23

İphone X Türkiye Fiyatı

Goodbye İphone :D Ben cihazı 3700-3800 civarı alırım Tr'dekilere kolay gelsin...
  75. Tys23

The Flash

Güzeldi ilk bölüm
  76. Tys23

Uzun süre için iPhone X mi iPhone 8 mi

2.5 senelik alacaksan Android al 3-4 sene kullanacaksan Apple al. İphone x 6000 liradan aşağı olmaz İphone 8'de 4200 civarı galiba aradaki farkı düşünerek İphone 8 diyorum ama yurtdışından alacaksan kesinlikle İphone x
  77. Tys23

Türkcell Bi Ara Kampanyası

2 Gün önce yaptım 21 Gb netim var şuan toplam :D
  78. Tys23

Satılık Airties 5650 Modem

İşte bende Tp-link alacam bunu satmam gerek
  79. Tys23

Satılık Airties 5650 Modem

AIRTIES AIR 5650 300MBPS KABLOSUZ-N ADSL2+ 4 PORT MODEM / VDSL2 ROUTER Ürün budur cihazın sorunu yok 2015 yılında almıştım 3 sene garantili faturası yok ama Vatan'dan fatura çıkartırım sorunsuz cihazdır. Fiyat 150 liradır. İndirim yapılmaz
  80. Tys23

Xiaomi Mi5 Deneyimlerim ( Güncel Kalacak )

Arkadaşlar One Plus 5 , Mi6 , Mi 5s ve Mi 5 kullanımlarım sonucu Apple'a tekrar geçme kararı aldım... Android'in en üst cihazlarını kullandım ama sorun android şişiyor..... İlk günki performans 1-2-3 ay sonra aynı olmuyor. Apple kullanıyorken bu yoktu. İos'un değerini şimdi daha iyi anladım...
  81. Tys23

Tax Free Olayı

İsveçten İphone 7 aldık ancak Tax Free orda gümrükte dilekçe tarzı birşey doldurun paranız iade edilecek dedi ayrıca kutuyu açmadık o şekil sorun çıkar mı havalimanında ? @Hakkı Alkan
  82. Tys23

Xiaomi'den iki günde rekor satış!

Xiaomi'nin 4 telefonuna sahibim ama nasip olursa 2018 başı gibi Mi 6 ya Mix 2 almayı düşünüyorum. Şuan Mi 5 var gayet memnunum.
  83. Tys23

iPhone 7 Plus 128GB almak için beklenir mi ?

Bekle fiyat düşer ama 8 plus alman daha mantıklı olabilir. Biraz bekleyin. 7 plus da alsan 8 plus da alsan 4 sene rahatsın
  84. Tys23

3 Gol 4 Kırmızı Kart! MS:Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş

Sen çok boş konuşuyorsun ama abicim
  85. Tys23

3 Gol 4 Kırmızı Kart! MS:Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş

Hakem sağolsun
  86. Tys23

Söyle Rahatla

Fahrettin Altay... --- Gönderi Güncellendi --- Fahrettin Altay... --- Gönderi Güncellendi --- Boşver okulu :D Gel abine yardım et --- Gönderi Güncellendi --- Boşver okulu :D Gel abine yardım et --- Gönderi Güncellendi --- Boşver okulu :D Gel abine yardım et
  87. Tys23

Söyle Rahatla

İzmir'de bana yarın yardımcı olabilecek var mı ? Yol masrafı bana ait
  88. Tys23

iPhone X Türkiye fiyatı!

89. Tys23

iPhone X Türkiye fiyatı!

Var mı isteyen başka ben bu iki cihazı da aldıracam
  90. Tys23

iPhone X Kullananlar Kulübü

Yurtdışından telefon alacak arkadaşlar S8 , Note 8 ve İphone x arasında kaldıysa İphone alsın ama Tr'den alacaklar Note 8 alsın...
  91. Tys23

Uzun ömürlülüğüne veririm ben
  92. Tys23

Performans yeter benim için... Ama yani üstün gözüküyor her türlü. Tasarımsa tasarım..
  93. Tys23

Antutu'dan iyidir. Hertürlü Note 8'den iyi bir cihaz olmuş... Tr'den almam 5500 lira fiyat Note 8 5000 lira ikisini de Tr'den almam.
  94. Tys23

5500 lira fiyat gerçekse Note 8 yerine bunu alırım...
  95. Tys23

OnePlus 5 alınır mı?

Aile telefonları :D Ben Mi 6 Abim de Op 5 Annem de Mi 5 Babam da Mi 5s
  96. Tys23

Xiaomi Mi Mix 2

Çerçevesiz ekran olayının mimarlarından olan Xiaomi yeni Mi Mix 2 modeli ile bu seviye en üst çıtaya çıkarıyor.
  97. Tys23

OnePlus 5 alınır mı?

One plus 5
  98. Tys23

İzmir'de Türk Telekom mu Vodafone mi ?

Bayiye gidin ben Turkcell'e geçmek istiyorum diyin ama ucuz ve bol net'li kişiye özel paket çıkarıyorlar...
  99. Tys23

Ben de şuan misafir olarak Urla/Balıklıovadayım...
  100. Tys23

Kontrol Ekstra + Haydi Gel --- Gönderi Güncellendi --- Ben de şuan misafir olarak Urla/Balıklıovadayım...
  101. Tys23

35 lira 750 Dk 1000 Sms 5 Gb net'li tarifeyi kullanıyorum. Ama ay da en az 1-2 gb'da hediye geliyor..
  102. Tys23

İzmir'in neresindesin ? Ayrıca Turkcell'in 25-30-35 lira ( Faturalı hatta 2-4-5 Gb'lı tarifeleri var bakabilirsin. )
  103. Tys23

OnePlus 5 alınır mı?

Mi 6 - Mi 5s - Mi 5 ve Op5 cihazlara sahibim istediğini sorabilirsini...
  104. Tys23

iPhone 8 için korkutan açıklamalar!

Korkudan titriyorum... Allahım napacam o kadar böbreği sattım
  105. Tys23

Msi Monster

Hacım sana önerim bu Asus'u al aynı fiyat seviyesinde Msi ve Monsterlarda Ssd olmuyor. Asus'da kaliteli bence al gitsin çok kisiye tavsiye verdim pişman olmazsın
  106. Tys23

Desteğiniz Lazım

Sağol dostum :D
  107. Tys23

Desteğiniz Lazım

Oyunix Gökçenin Kanalı Arkadaşlar minik kardeşim icin abone olabilir misiniz 5-10 kisi olsa yeterli sevinçten uçuyor da yardımınız gerek
  108. Tys23

Xiaomi Mi Mix 2

Mi Mix 2 böyle olacak.
  109. Tys23

İzmir'de Olan Yardım Edebilir Mi ?

Yarın İzmir'e geliyorum'da yardımcı olabilecek var mı ?
  110. Tys23

2100 liraya elden bi satıcıdan aldım.
  111. Tys23

Arkadaşlar şu sıralar duymaya başladım Mi 5'lerde batarya şişmeleri oluyor diye benimde başıma geldi batarya şişti ve cam kasa kalktı bastırınca oynuyor. Aslında çok takmıyorum çünkü orjinali ucuz olan bi parça tatilden dönünce değiştiririm. Bu arada One Plus 5 8/128 modelini edindim.
  112. Tys23

iPhone 8 etkinliği için tarih sızdı!

İos için bile alırım ama Tr'den değil o vergiyi vermem
  113. Tys23

Note 8 fiyatı 5000 lira

3-4 Aya hakkettiği 3000-3500'i görür merak etmeyin :D
  114. Tys23

Galaxy Note 8 hakkında her şey!

S8'den tek fark büyük ve kalem Neyse Apple fişi çeker bu sene --- Gönderi Güncellendi --- Gine İphone 7 Plus ile karşılaştırdılar ejejejwj demek bu sene Apple gine gömecek
  115. Tys23

Mi 5s'e çıktı. Ayrıca yeni eu romlarda Ota ile artık update yapılabiliyor.
  116. Tys23

Evet arkadaşlar dün itibari ile Mi 5 cihazıma Miui 9 Eu rom çıktı. Yaklaşık 12 saattir kullanıyorum ve çok güzel bir sistem olmuş zaten miui 8'de cihaz çok rahattı miui 9'da ayrı bi güzel animasyonlar İos olmuş çok güzel olmuş uygulama açılışları ve tepkiler çok hızlanmış.
  117. Tys23

Patlayan yeni Samsung, Note 8 23 Ağustos'ta tanıtılıyor.

Yeni patlayan cihaz 23 Ağustos'ta tanıtılıyor.
  118. Tys23

PES 2018 PC Gereksinimleri Belli Oldu

Yok bu sene aynı konsol ile
  119. Tys23

Söyle Rahatla

Eski forumu özledik yav çok canlıydı
  120. Tys23

Altyapı değişikliği hakkında

Açılış hızı ve konulara ulaşım hızında artış var ve bildirimlere de hızlı ulaşılabiliyor.
  121. Tys23

Samsung'a Büyük Şok

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Samsung'un Başkan Yardımcısı Jay Y. Lee hakkında 12 yıl hapis istendi. Güney Koreli şirketin başkan yardımcılığı görevinde olan ve Şubat ayından beri tutuklu olan Lee, bugün hakim karşısına çıktı. Hakkında rüşvet, usulsüzlük ve yolsuzluk yaptığı...
  122. Tys23

Programcılık için uygun yaş nedir?

10-15 yaş arası başlanırsa ileride çok güzel işler çıkabilir.
  123. Tys23

Samsung'tan yepyeni telefon: Galaxy On7 Prime

1400-1500'e Zte Z11, Mi 5s varken hepsi çöp
  124. Tys23

Xiaomi mi5s 3/64 parmak izi okuyucu çalışmıyor

Beta rom kur.
  125. Tys23

Pes 2018 Sistem Gereksinimleri

126. Tys23

Galatasaray'a Uefa'dan Kötü Haber!

Yıllarca Fetö ile şampiyonluklar alan hakemleri kullanıp şike yapan çirkef Galatasaraylısın galiba yada Şikeci Fenerlisin. Sen nasıl Elazığlısın bide Gakkoş adam böyle olmaz
  127. Tys23

S7 Edge telefonum kırıldı. Onun yerine bu telefonlardan hangisini almamı önerirsiniz?

Mate 9 pro , p10 , Zte Nubia Z17 --- Gönderi Güncellendi --- Mate 9 pro , p10 , Zte Nubia Z17
  128. Tys23

Gayet memnunum ama 1500 liraya çıkabiliyorsan Mi 5s bakabilirsin
  129. Tys23

İphone 8 Samsung galaxy note 8

Çıksın ikiside bakarız Note 8 'i S8 gibi tasarım çizgilerine sahip olacak parmak izini arka tarafa yerleştirirlerse Apple'da ekrana entegre ederse Goodbye Note 8 bi çıksınlar da sonra açarız aramızda fanboylar var üzmeyelim şimdiden çocukları
  130. Tys23

Koşu Ayakkabısı Önerisi

Sketcher modellerine bak en rahat o ayakkabılar
  131. Tys23

Note 5 Büyük Sorun

Arkadaşın telefonu wipe'ladım ancak Samsung'un 24 bekletme olayını bilmiyordum çocukta şifreyi bilmiyor şifreyi değiştik 24 saat bekledik ama bu evde bir çok kez denemiş bu yüzden 24 saat bekleme süresi tekrar etmiş kendini. Odin ile stock rom attım ancak yeniden 1 gün bekleme süresi verdi...
  132. Tys23

Steam Cüzdan

Cs:Go'dan düşen skinleri sattım 23.75 Tl'lik bir cüzdan oldu bu nakite çeviremez miyim ?
  133. Tys23

Xiaomi Mi MIX Kullanan Yok Mu ?

7 güncellemesi şuan Beta'da ancak 2 sonra Miui 9 gelecek. Kalite hissi veriyor ama ağır bir cihaz ve yazılımsal sorunları var. 2000 Lira'ya Mi 6 yada Mate 9 bulabilirsen al zaten bir Android cihaz için maksimum bu kadar verilebilir.
  134. Tys23

Xiaomi Mi MIX Kullanan Yok Mu ?

Mi 5 , 5s , Mix ve Max kullanıyorum sorun istediğinizi.
  135. Tys23

Transformers 5 Son Şovalye

Film'e gitme fırsatı buldum. Transformers'ın bütün filmleri birkaç izlemiş biri olarak en güzeli ve en iyisi buydu film ilk bölümleri sıkıcıydı 70 dk kısım sıkıcı ama sonrası çok keyifliydi filmde güzel şeyler oldu gitmenizi tavsiye ederim .
  136. Tys23

S7 mi Note 5 mi?

Xiaomi Mi 6 yada One Plus 5'i bekle hocam. Yada Nubia Z17 Mi6 mevcut şuan ülkede ama Z17 ve One plusta 2-3 aya gelir
  137. Tys23

Asus X550Vx'e bakınız + ssd
  138. Tys23

Fenerbahçe İmza Şov Yapacak !

70 milyon harcayıp tarihinin en iyi kadrosunu kurdu olamadı şampiyon zor
  139. Tys23

Fikret Orman'dan Burak Yılmaz Söylentilerine Yanıt

Burak gibi emek hırsızını istemeyiz o fetösaray'a gitsin
  140. Tys23

iOS mu? Android Mi?

İki sisteminde amiral gemilerine kullanıp sonra konuşup sonra yazın adam test buluyor atıyor ee sonra S8 al geç yok özgürlük hebele hübele s7 Edge kullandım şuanda Xiaomi Mi 5s var android ömrü 2 sene cihazda hertürlü şisme oluyor marka farketmiyor android piyasasında en stabil cihazlar Htc...
  141. Tys23

Wonder Woman

Film'e giden var mı arkadaşlar dün gitme fırsatım oldu ilk film için sade ve güzel denilebilecek bir film olmuş ve Gal Gadot tabiri böyleyse cuk diye oturmuş role son 30 dk film'in güzel sahneler içeriyor. Wonder Woman (2017) - IMDb
  142. Tys23

Karayip Korsanları 5

Son 40 Dk özellikle ayrı güzel
  143. Tys23

iPhone Almalı mıyım? Kaç yıl güncelleme alır?

6s alabiliyorsan al 3 sene rahat kullanırsın sonra rahatça satarsın.
  144. Tys23

iOS mu? Android Mi?

Samsungcular ağlıyordu... Cihazları donuyordu rehber geç açılıyordu... 4000 lira verip servis'den değişim alamıyorlardı. Yazı acıyın onlara :D
  145. Tys23

Ios 11 hakkında düşünceleriniz nelerdir

Hoşuma gitti şahsen benim
  146. Tys23

Söyle Rahatla

İos 11 Ar olayı süper olmuş
  147. Tys23

iOS mu? Android Mi?

:D Hacı tüm mesajların Samsung. Heryerde Samsung'u övünüyon naptılar ailene bişey mi yaptılar para mı alıyon napıyorsun. Görsen Grand Prime kullanıyor S8 diye geçiniyor. @ConfickerBelasi tanıdık Conficker senin gib troll buda trollerin sonuda belli zaten
  148. Tys23

iOS mu? Android Mi?

İphone'u alırsan 5 sene kafan rahat stabil , update , servis , android alırsan senede 1 wipe keyfs yapacan. Troll arkadaş yukarıda Samsung'a çalışıyor kendisi
  149. Tys23

Samsung S8 Mi İphone 7 mi ?

İphone 8'i bekle --- Gönderi Güncellendi --- İphone 8'i bekle
  150. Tys23

Karayip Korsanları 5

Filmden yeni çıktım bu efsane film'e gidin arkadaşlar.. Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017) - IMDb
  151. Tys23

Samsung ve Apple hangi telefonu almalıyım ?

Dostum o arkadaş Samsung'da çalışıyor o yüzden takma boşver. Conficker'ın yan çarı gibi düşün.
  152. Tys23

İlk Motosikletiniz Hangisiydi?

Şuan hangisi var
  153. Tys23

Aziz Yıldırım: Duruşunuz Varsa Yıldızı İade Edin

Gereksiz konuşmuş...
  154. Tys23

Galaxy S8+ ve iPhone 7+ arasında kararsızım, hangisini önerirsiniz?

Ben s8 hariç her telefonu 1 hafta deneyimledim aynı şekil İphonelarıda. İphone kesinlikle daha stabil.
  155. Tys23

Galaxy S8+ ve iPhone 7+ arasında kararsızım, hangisini önerirsiniz?

Bence bekle İphone 8'i ya Note 8'i bekle. İkisi de muazzam olacak . Android'e alışmışssan Samsung ile devam et İos'a geçersen hız,stabilite farkın olur pil içinde plus modelleri çok iyi .
  156. Tys23

İPhone Garanti Rezaleti

Aldığınız iki cihaz da öyle olduysa sorun cihazlarda olmayabilir yanlış kullanım veya başka bişey de olabilir. Bana Apple hiç yamuk yapmadı garantide. Logo'da kalan cihazımı değiştiler ancak size yapmamışlar. Genpa'ya yollasaydınız hallolurdu bence .
  157. Tys23

Türk Telekom Türkiye Geneli Sorun

50 Mbps paketimde 3 Mbps alınca aradım az önce Türkiye geneli sıkıntı varmış. Gün içerisinde halletmeleri bekleniyormuş..
  158. Tys23

Beşiktaş kaç kez şampiyon oldu?

Sırf fetösaray Beşiktaş'ın 4 Şampiyonluğu çaldı. Çalınan çok şampiyonluk var .
  159. Tys23

SDN Counter Strike: Global Offensive Oynayanlar Kulübü

Yok whatsapp grubu
  160. Tys23

*** ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ ***

Helal sevin fanboy ve troll kardeşim çaldıklarınız yanına kalmayacak merak etmeyin.
  161. Tys23

iPhone 7 Plus neden alınır?

Gençler boşuna yazıp ellerinizi yormayın burda Fanboy varken bişey açıklayamazsınız.
  162. Tys23

Snr Değeri Birden Düştü

Çok zor hocam kablo tamam da modeme elektrik vermek sıkıntı komşular tanıdık olsa olurduda yeni site kimseyide tanımıyorum. Arıza kaydı da oluşturmuyorlar hat değerleri normal diyip
  163. Tys23

Snr Değeri Birden Düştü

Hatta sorun yok diyip arıza kaydıda oluşturmuyorlar çıldıracam yav 12 sene sonra böyle uyuz oldum Telekoma
  164. Tys23

Snr Değeri Birden Düştü

Gelen Snr değeri 28-29'dan 12'lere düştü ama birden düştü. Sorun ne olabilir. Kablolarda sorun yok direkt telefon kutusundan cat 6 kablo ile modeme bağlı ve şimdiye kadar sorun yoktu. Kablo açıkta yağmurun etkisi olabilir mi ?
  165. Tys23

SDN Ramazan Sohbetleri 2017

Yok orda sıkıntı yok reyis hatta mod admin iftarı bile olabilir :D
  166. Tys23

Bütler ve stajdan dolayı Ramazan zorlayacak beni
  167. Tys23

iPhone 7 Plus neden alınır?

Açıklamaya gerek yok ki sadece İos kullanıcıları bunun cevabını verir kullanmayan konuşursan boş konuşmuş olur yani gereksiz konu. Ben hem android'in amiral gemisini kullandım hemde İos tarafının. Cevabım her zaman İos olacak o yüzden
  168. Tys23

Japonya'da evli çiftlerin yarısı seks yapmıyor!

Adamlar çalışıyor veya birşeyleri geliştiriyor zaten hep sansürlüydü alt taraf boşvermişler iyice.
  169. Tys23

İphone 8 Kesinlikle Bu

Çok acayip bir tasarım olmuş.
  170. Tys23

Xiaomi Mi5 Kullananlar Kulübü

3 ay önce gelen bi update yükleyin
  171. Tys23

SDN üyeleri ile iftar olsun mu?

Nusr-et :D
  172. Tys23

Aynen Miui 8'de pil sorunu var 7'de yoktu ama 8'de var 9'da olmaz umarım. Miui 9 Ağustos , Eylül gibi gelecek şuan kullanan 100 kişi var kapalı beta olarak.
  173. Tys23

Valla şavomi diyorum af buyur diyorlar açıklıyorum. Zaten bilenler ver bi bakayım ya diyorlar. 4G Kalitesi Turkcell ve Tt'de çok güzel Vodafone çok ağır. Kulaklık olayıda global rom hariç diğer tüm romlarda güzel. --- Gönderi Güncellendi --- Hayır her güncellemede cihaz daha stabil oluyor.
  174. Tys23

Şuan bulunduğum yerde tek diş çekiyor hocam 17 Mbps simetrik hız alıyorum. Yarın atıcam
  175. Tys23

Olur akşama atarım
  176. Tys23

SDN Forum'u Seviyorum Çünkü...

Sdn iyiydi ama son 1 senedir yönetim gidince komple eğlence kayboldu ciddiyet arttı. Çok fazla troll var fanboy var. Forum eskisi kadar aktif gözükmüyor.
  177. Tys23

Bursaspor 0 - 2 Beşiktaş

Süper Lig'de Beşiktaş Bursaspor'u 2-0 mağlup ederek zirveyi Medipol Başakşehir'den geri aldı! Şampiyonluk yolunda kritik bir virajı hasarsız dönen Kartal'ı galibiyete Cenk Tosun ve Aboubakar taşıdı. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında Bursaspor...
  178. Tys23

Xiaomi Mi 6 Kullanıcıları Kulübü

Mi 6'sı olan arkadaşlar veya edinecek arkadaşlar Global rom 3-4 ay'dan önce çıkmıyor genelde Multirom ve eu rom çıkmış durumda Haziran ayı içinde ise Lineage os çıkacak.
  179. Tys23

Iphone 7 Plus Alınır mı ?

:D Senin gibi troll ve fanboylara verecek cevabım var ama veremem forum kapanır hadi yallah
  180. Tys23

Iphone 7 Plus Alınır mı ?

Geçilir tertemiz kaza bela olmaz ise 4-5 sene kullanırsın ve Apple'ın 4. veya 5. senesinde cihazın planlı eskitme kurbanı olursun ki bu android tarafında 2 senedir. Plus'a geçersen her şekil daha iyi bir cihaza geçicen ancak fiyat sıkıntı ama onun içinde çözümün varsa hiç durma geç yada yeni...
  181. Tys23

Turkcell Bayiileri neden kapattı?

Turkcell'in satılma durumu ve mağazaları yenileme tamamen kendi sistemini kurma olayına girişecekler galiba tıpkı Amerika'daki büyük operatörler gibi. Türkiye'nin 2 senedir en iyi mağaza seçilen mağazası burada onlarda değişikliğe gittiler önce Turkcell bayisini Turkcell-Samsung bayisine...
  182. Tys23

Tutuklanacak mıyım?

Tutuklanacaksın dostum... Sonra senin o lanet olası kefilini ödemek için geleceğiz :D
  183. Tys23

PayPal Türkiye'ye Geri Dönüyor!

Yazar belirtmiş :D
  184. Tys23

Aynen ya bi iftar yaparız nasipse
  185. Tys23

Beğendiğiniz iPhone modeli hangisi? - Anket -

İphone 5s tektir. İlk 64 bit mimari ilk parmak izi...
  186. Tys23

3000 Liraya Gaming Laptop

Lenovo'nun ekran kartı ile bu bir değil ki Asus ve Lenovo piyasada başı çeken cihazlar.
  187. Tys23

İkinci el telefon alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Şu aralar 2.el almak sıkıntı Bylock olayı yüzünden
  188. Tys23

Evet arkadaşlar Ramazan ayı gelmek üzere biraz erken açılmış olacak ama şimdiden hayırlı Ramazanlar.
  189. Tys23

Türknet Elazığ Kullanıcıları Yorumları

Tamamdır Vdsl oluyor
  190. Tys23

Metro ethernet hakkında sorular

Metro'ya geçmen için altyapı olması lazım ayrıca altyapı yoksa bile çektirmeniz gerek ki bunun içinde aylık gelirinizin 10000+ gerek. Ha geçtiniz diyelim pinginiz diyelim şuan 100-120 seviyelerinde 50-60 seviyelerine düşecektir. Sunucuya göre daha düşebilir ama çok farkettirir. Fiber altyapınız...
  191. Tys23

Spotify Sorunu

İşte acilen böyle aylık paketler yapması gerek. Mesela 3 aylık 25 lira yapsın 6 aylık 50 yapsın senelik 100 yapsın alayım :D
  192. Tys23

Spotify Sorunu

Yardımcı olabilecek yok mu ? @Hakkı Alkan
  193. Tys23

Yenilenen Note 7 fiyatı ile herkesi şaşırtacak!

Gine pahalı Xiaomi Mi 6'ya göre tabi ama Tr'de 2500 maksimum fiyat olursa bende alırım
  194. Tys23

SDN 12 Yaşında

9 Senedir buradayım tabi eski hesap dahil :D Nice yaşlara
  195. Tys23

Spotify Sorunu

3 ay 1 lira olan ardından 14 lira olan paketi kullandım 6 ay boyunca ancak böyle aylık yenilenmesinden sıkıldım. Böyle 3-6-9-12 Aylık paketleri yok mudur ? Yada müzik indirip telefona atabileceğim bir site önerebilir misiniz ?
  196. Tys23

Çok iyi eve Vdsl veriyorlarsa alın hemen
  197. Tys23

Ne dinliyorsunuz?

198. Tys23

Paket linkini atamam çünkü özel teklif bu bide fiber değil hiper bu yani çevrede devlet dairelerine fiber çekildiği için ve stada yakınım orayada fiber çekildi ve saha dolabı konuldu saha dolabıda 20 m uzağımda o yüzden iyi hız alıyorum
  199. Tys23

75
  200. Tys23

Milli Oldunuz Mu ?

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi herhangi spor dalında veya bir branşta ülkemizi temsil ettiniz mi :D Not : Lise 1'de Adıyaman'da Türkiye takımına kadar ilerlemiştim okul 5 ders dikiş atınca futbolu sonlandırdım.
  201. Tys23

Ben geçecektim ancak Telekomdan tam hız aldığım için vazgeçtim. Üniversite Mah. Telekom'dan 50 Mbps Hipernet alıyorum tam hız alıyorum neredeyse.
  202. Tys23

iPhone 7 Plus mu S8 mi?

İkisinide alma o kadar para verme git tertemiz Xiaomi Mi 5s veya Mi6 bekle. Yok ben illa para vericem derden S8
  203. Tys23

VDSL Modem Tavsiyesi

Fark yok bunu alırsanız çekim gücünüz daha iyi olabilir
  204. Tys23

VDSL Modem Tavsiyesi

Airties 5650 ye bakın derim
  205. Tys23

VDSL Modem Tavsiyesi

Bütçeniz nedir ?
  206. Tys23

Foruma yeni yönetici ve yeni strateji!

Foruma alınacak mod vb. vasıfların +18 yada +20 olması gerek bence. Bide Semih reyis , İnanç reyis , Caner Abi , Ertan Abi , Ufuk Abi, Semih Abi ve Süleyman Beyciğiminde geri gelmesi gerek. Mazrufuda unutmamak gerek.
  207. Tys23

İlk Motosikletiniz Hangisiydi?

Cbr kullanan var mı yav ?
  208. Tys23

Metin 2 efsanesi artık Steam'de!

Geldi hayatımızı giben oyun :D Bu oyuna bulaşmamış olsaydım muhtemelen çok iyi yerlerle gelmiştim :D
  209. Tys23

500 TL'ye kadar modem önerisi

Airties veya Asus bakınız. Airties 5670 ve menzil genişletici ile gayet güzel sonuçlar alabilirsiniz.
  210. Tys23

Sorunu Nasıl Giderebilirim ?

Çerezleri temizledim hatta 4 tane farklı tarayıcı denedim operatörleri değişip denedim farklı isp ile denedim 1 gbps net ile denedim çok yavaş limon host inanılmaz kötü
  211. Tys23

Sorunu Nasıl Giderebilirim ?

Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır forum çok yavaş geliyor konulara cevap yazamıyorum 1 Gbps interenete sahip okul neti ile bile ağır kalıyor forum sorunlar bende mi yoksa sunucu çok mu kötü ? En hızlı açılan forumdu şuan en yavaş tepki veren forum .
  212. Tys23

Foruma yeni yönetici ve yeni strateji!

Hayırlısı olsun Caner Abi keşke dönebilse . Ufuk abi , Ertan abi , Semih abi .
  213. Tys23

ShiftDelete'nin topladığı tartışmalı sistem

Sdn donanımla uğraşmasın bence uğraşacaksada Recep Baltaş ve Ali Güngör ile iletişime geçip yardım istesin. Sdn telefon incelesin yeter .
  214. Tys23

Söyle Rahatla

Limon Host kendine dikkat etsin...
  215. Tys23

Türk Telekom İçin Ne Yapmalıyım ?

24 Mbps'e kadar 100 Gb Akn'li Vdsl kullanıyorum. Hattım 64 Mbps'e kadar destekliyor. Az önce aradım 35 Mbps'e kadar olan aynı Akn'li paketinize geçmek istiyorum tahattütüöm 26 gün sonra bitiyor dedim 86 lira fiyat çektiler. Sizce ne yapmalıyım ? Tahattütün bitmesini bekleyip yeniden mi arıyayım...
  216. Tys23

Galatasaray'ın efsaneleri maç yapacak

:D Ceza verebilirler sıkıntı yok benim için
  217. Tys23

Xiaomi mi5 ve hepsiburada hakkında sorum var

Mi 5 üst düzey telefon ancak zorluyabiliyorsanız Mi 5s alın en azından metal kasa daha sağlam. Olamaz derseniz mi 5 hızlı ve güzel cihaz minumum 2 sene güncel kalır ancak stabilite android tarafında hep sıkıntılı o yüzden kesin konuşamayız. Kapıda ödeme yok ya peşin alacaksanız ya karttan tek...
  218. Tys23

Call of Duty: WW 2 resmi olarak duyuruldu!

:D Sen yenisin galiba :D Cod hikaye olarak hep öndeydi işleyiş ve zaman farklıydı.
  219. Tys23

Galatasaray'ın efsaneleri maç yapacak

Çoğu içerde ama :D
  220. Tys23

Call Of Duty WW2

Single player tahmini 40-45 saat olur. 1 Ay'a yayar oynarım daha.
  221. Tys23

Call Of Duty WW2

Oyun onaylandı ve 26 Nisan'da tanıtımı yapılacak. Amerikalıların bir lafı vardır bilir misiniz ? - Cod eskiye döndüyse Battlefield'a güle güle :D Call of Duty®
  222. Tys23

Samsung S8 ve S8 plusta fiyat indirimi

Valla ben olsam her türlü satarım. Lg'den geçti daha
  223. Tys23

Biliyorum ve bende yazın çalışıp mi 5 ve mi 5s cihazlarımı satıp mi 6 128 seramik alacağım :D
  224. Tys23

Xiaomi is coming diyeyim ben :D
  225. Tys23

Modem Hızı Kısıtlama

Hız sınırlaması değil de verilen hızının ne kadar kullanabileceğini sen düzeltebilirsin . Hız sınırlamasını genelde Firewall cihazlar yapabiliyor yani en azından Airties çalışanı bunları söyledi bana
  226. Tys23

Söyle Rahatla

Steam rahat şuan
  227. Tys23

Gtx 1080 ti mı rx580 mi

Gtx 1080 Ti... Amd Vega'da vuracak gibi ama bakalım
  228. Tys23

Söyle Rahatla

:D La herkesi mod editör yapıyorlar :D Hayırlı olsun ama +18 yaş sınırı getirilmesi lazım Ferhat vardı bitane sosyal medyacıydı içine etti gitti :D
  229. Tys23

Yeni binaya altyapı |İyi değerler alır mıyım ?

Çekerler ama aktif olması çok uzun sürer. Kutu koyacaklar gerekli switchleri halledecekler evlere kablo falan derken uzun sürer.
  230. Tys23

Yeni binaya altyapı |İyi değerler alır mıyım ?

En yakın santral veya saha dolabından fiber çekilebilir. Buradaki her yeni binaya fiber çekiyorlar mesela
  231. Tys23

Başkanlık Referandumu Kesin Sonuçları

Hayır zaten öndeydi neler döndü buralarda şahit olduk oylar gine sayıldı
  232. Tys23

Söyle Rahatla

1 Mayıs'ın acilen gelmesi gerek gece indirme yapacam :D
  233. Tys23

Hızlı ve Öfkeli 8 sessizliğini bozdu!

Acayip bir filmdi gidilebilir
  234. Tys23

iPhone 8 don markanızı bile öğrenmek istiyor!

Channel ya benim bakmasına gerek yok
  235. Tys23

Bu Değerlere Hangi Sağlayıcı ?

Fiyat sorucam ama 50 Mbps 90 lira'nın veya altına vereceklerse ben tamamım :D
  236. Tys23

Saha dolabına 50 Mt ev :D Saha dolabına gelen hızda 1 Gbps sanırım. Babam gilin ofiste test yaptığımda 950 Küsür simetrik görüyorum. Ttnet 35 Mbps'e geçeyim mi yani ?
  237. Tys23

Ttnet 24 Mbps kullanıyorum 23 Mbps Download 3 Mb Upload var modem değerlerimde bunlar 1 aya tahattüt bitiyor Ttnet devam mı ( 35 Mbps ile ) yoksa başka sağlayıcı mı
  238. Tys23

Shiftdelete müdavimleri hangi meslek ile meşguller?

Profilmde yazdığım gibi :D
  239. Tys23

TürkNet nasıl ? Memnun musunuz?

Çok araştırdım ancak tahattür yok o yüzden sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Olmadı Türk Telekom 35 Mbps alırım
  240. Tys23

TürkNet nasıl ? Memnun musunuz?

Dostum banada 64 Mbps destekliyorlar dediler geçeyim mi ?
  241. Tys23

Prison Break 5x02 Promo "Kaniel Outis"

Efsane geri döndü ve ilk bölümden güzeldi
  242. Tys23

Counter Strike : Global Offensive Güncellemeleri (2017)

Tamam bundan sonra ben yardımcı olurum
  243. Tys23

Counter Strike : Global Offensive Güncellemeleri (2017)

Çok geç açılmış konu
  244. Tys23

Dünyanın en güzel 30 kadını

Çoğu yanlış seçim
  245. Tys23

Türkiye'de stadyumlar neden boş?

Türkiye'de Tek Beşiktaş var dolu olan diğerleri seyirci Beşiktaşınkilerin taraftar
  246. Tys23

Xiaomi Mi5s'mi Sony Xperia X'mi

Aldım inceledim xiaomi daha iyi
  247. Tys23

Mi 5s malzeme kalitesi reeder'dan iki kat daha iyidir arka tarafta metal ön taraf Gorilla Glass 4 kırılmıyor benim ne badireler atlattı kırılmadı. Çizilmedi. Rom olayı dert değil çok kolay halledilebilir tek sıkıntı garantiyi takıyor musunuz sakar biri iseniz masraaf çıkarır gibi soruları sorun...
  248. Tys23

Bence öyle bende mi 5 abimde Mi 5s var benim ekran kırılırsa maksimum 300 lira bayarım ki bu kadar kaliteli ekran çok kaliteli. Kasa 120 lira pil 80 lira vb ucuz :D Telefon piyasası'nın Renault'u bu abi canavar :D
  249. Tys23

Kronik sorunu yok Mi 5s ve Mi 5'in kırıp düşürsende ucuz ekran ve kasası sıkıntı olmaz.
  250. Tys23

Arkadaşlar Mi 5s ve mi 5s kullanıcıyım. Bu cihazlar S7 Edge , Xperia Xz , İphone 7 , 6s , Lg G5,G4 gibi amiral gemi dedikleri cihazlarla kapışıyor. Kamera zaten gündüz çok çok iyi gece ise pozlama süresini ayarlayarak efsane sonuçlar alırsınız. Mi 5s çok çok üstün Xperia X'ten ama servis olayı...
  251. Tys23

Emin misin bunlardan :D
  252. Tys23

iPhone 8, Galaxy S8'den pahalı olacak!

Yani herkes biliyor olacağını :D 5000'ini gözden çıkaran varsa beklesin bari
  253. Tys23

Huawei P9 Lite (2017) Kullanıcıları Kulubü

Bu cihaz nasıl arkadaşlar yedek olarak almayı düşünüyorum
  254. Tys23

Xiaomi Mi5 alınır mı?

2000 lira
  255. Tys23

İphone 7s Plus-Samsung S8 Plus

Yeni İphone'u bekleyebilirsin.
  256. Tys23

internet hızınız kaç mb/s ile indiriyor ?

Doğru hesaplama :D 50 Mbps ile teoride 62 görmek mümkün ki ben 24 Mbps ile 3.1 görüyorum
  257. Tys23

Anladım da hızını söyledim bende benim 2.6 Mbps aldığım
  258. Tys23

100 Mbps netiniz var
  259. Tys23

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

İlginç :D Allah akıl versin :D
  260. Tys23

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Arkadaş android yav bu :D 4400 5000 vermeyin kurban olim 2 sene sonra Esamesi okunmayacak bu telefonun
  261. Tys23

Samsung Galaxy S8 Tanıtıldı [Canlı Yayın Tekrarı]

Alacak Iq'su düşük var mı acaba :D
  262. Tys23

Söyle Rahatla

Alayı da Fenerbahçe sporcusu
  263. Tys23

Söyle Rahatla

Yeni çöp tanıtıldı arkadaşlar
  264. Tys23

Söyle Rahatla

Teknoseyir tabi tartışmaya gerek yok
  265. Tys23

TürkNet, Adil Kullanım Kotasını kaldırdı (VİDEO)

:D Kardeş o zaman yurtdışında net neden yavaş değil ? Akn yok çoğu yerde
  266. Tys23

TürkNet, Adil Kullanım Kotasını kaldırdı (VİDEO)

Akn bir kalksa var ya :D Hiçbişey olmaz :D Zaten torrent'den bişey çekmiyorum. Telefon updateleri erken olur bide videoları hızlı açılır :D Bir an önce kalkması gerek
  267. Tys23

İrem Derici: Çirkin olduğum için yaptırıyorum

Usta mağaradan çık :D
  268. Tys23

Söyle Rahatla

700 mesajım daha silinmiş :D
  269. Tys23

Justice League fragmanı geldi!

İyidir yav :D
  270. Tys23

Türk.Net ZTE ZXHN H267N Modemi Hakkında

O zaman 5750 200 lira'ya al 100 Mbps'i kullan.
  271. Tys23

Valla şimdi 16 Mbps için 400 liralık modem alma. Ben Vdsl'e geçtim dedim iyi bişey olsun 5650 aldım 5760 ile mesh yaptım 20 kişiye kadar Akn girmeyene kadar kaldırıyor :D Ama ileriyi düşün --- Gönderi Güncellendi --- Hala Türkçe değil arayüzü arkadaş onların :D
  272. Tys23

Tabiki Airties :D En iyi modemler Airtes'de. Servisi'de süper. 8 senedir Airties kullanıyorum. Rt 206 ile başlayan maceram 5442-5650-5760 ile devam ediyor :D
  273. Tys23

5750 200 lira mı ? Link atabilir misin ? O modem 300-400 liralık modem bende var :D Pardon bende 5760'mış :D
  274. Tys23

Hangi Sağlayıcıya Ulaşmalıyım ?

Merhaba arkadaşlar yakın bir dostum bir köye imam olarak atandı ancak köyde telefon kablosu yok sizce ne yapmalı 3 sene orada kalacak
  275. Tys23

ViperFX Android'Root' Kaliteli Müzik

Root attın o zaman telefona
  276. Tys23

Galaxy S8'in simgelerini indirip kullanabilirsiniz!

Twrp ile flashlıyarak :D
  277. Tys23

Galaxy S8 İçin Üç Ay Koşulsuz Ücret İadesi!

Note 7'den sonra doğru karar olmuş. Patlar matlar iade etmek gerek :D
  278. Tys23

Foruma alınan yeni editörlerin görevi nedir?

Bana 20 demişti yav ShiftBoy beyciğim :D
  279. Tys23

20 dedilerdi bana ama :D
  280. Tys23

Ben ilk mod olduğumda kendi rehberlerimi hazırlamaya çalışıyordum :D Sonradan alıntı yapmayı öğrendim :D Sonrada bıraktık işte :D
  281. Tys23

iphone 7 veya galaxy 8

Bence bir telefona maksimum 2500 lira verilir. 2500 lira ve üstünede çıkarsam uzun ömürlü ve servisi için Apple bakarım. Android için en fazla 2000 veririm.
  282. Tys23

Yeni Terminatör filmleri iptal edildi!

Arnold reyisi izlemek isterdim ama olmuyacak gibi
  283. Tys23

Söyle Rahatla

Puhahhaha :D
  284. Tys23

İphone 7 mi Galaxy S7 mi ?

Saf android iyide firmalar içine ediyor. Benimde Nexus 5 tecrübem var
  285. Tys23

Ya şu Nexuslar Tr'ye uygun fiyattan gelse herkese tavsiye edecem 3 sene Google destekliyor 2 sene de Rom geliştiricileri oh mis
  286. Tys23

Bencede gitmeyecek ara model olduğu için.
  287. Tys23

Söyle Rahatla

8 Senedir kullanıyorum bi zarar görmedim nakil parası hariç
  288. Tys23

Söyle Rahatla

Arkadaşlar Türknet ile 50 Mbps 150 Akn 60 lira olan paket mi yoksa Turkcell 35 Mbps 100 Gb Akn 71 lira olan mı yoksa Mayıs ayında Telekomun bana 35 Mbps için teklif vermesini beklemek mi ? 70 lira teklif verirlerse kalacam
  289. Tys23

İkiside üzmez uzun kullanmak istersen 4-5 sene İphone al. 2-3 sene sonra değişeceksen S7 al yada rom atarsın.
  290. Tys23

One plus 3 mü xiaomi mi5 pro mu zte axon 7 mi

One Plus 3T değilse Mi 5s al yazılımda sıkıntı yaşamassın en azından
  291. Tys23

Ultra gerçekçi GTA 5 modu ortaya çıktı!

Gtx1080 ti ve sli çözümleriniz yoksa bulaşmayın :D
  292. Tys23

Hakkı Reis Elazığ'da

Oraya geldim ancak vazgeçtim :D Mod'ken görüşmüştük Elazığ'da onu hatırlıyorum
  293. Tys23

Vestel Venus 5000 tanıtıldı!

800 lira :D O telefona vereceğime Xioami'nin telefonlarına bakarım hiç olmadı General mobile bakarım bu nedir yav
  294. Tys23

Emma Watson'ın gizli fotoğrafları hacklendi!

Arkadaşlar çok üzüldüm üzüntümü paylaşmam gerek link var mıdır ?
  295. Tys23

Cihazı 4.5 aydır kullanıyorum yaklaşık 2 haftadır Eu rom ile kullanıyorum ses çıkışı global romlardan daha iyi olduğu ve google uygulamaları mevcut değil. Memnunum ama cihazda ölü pikseller artmaya başladı Mayıs-Haziran gibi ekran'ı değiştireceğim
  296. Tys23

Beşiktaş - Olympiakos Skor tahmini & Anket

Aklımdan 2-1 1-0 geçiyor ama bakalım turu geçelim skor önemli değil
  297. Tys23

Basket Topu

Tamamdır. 7 to 9 psi yazıyor hocam ama bendeki top iğnesi benzinlikteki hava basan şeye takılmadı o yüzden olmadı ama öğrendim daha yarın bi kompresor bulur hallederim
  298. Tys23

Basket Topu

Valla hocam şimdi basıncı ayarlıyıp basac havayı da işte onu bu saatte denemek nasıl olur bilemem :D 10 dk sonra şisirecem de sormam gerekti.