Iphone 7 Plus Alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

OfliHoca61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iphone 7 plus almayi dusunuyorum bu saatten sonra almalimiyim ? Gec mi kaldim ise yarar mi sikinti olur mu suan android kullaniyorum (J7) ve hic hosnut degil

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
İos sistemine geçmek istiyorsan alabilirsin niye almayasın. Hem neyin geç kalması ? :D
İp7 zaten yıllarca güncel kalıcak bu bir kesin. Ama almadan önce araştır iyice. Sana uyucak mı. Beklentilerinin ne kadarını karşılayacak bunları senın öğrenmen lazım. Git mağazaya bir eline al şöyle bir kurcala. İçine sindiği an kararını veriri alırsın. Birde kaliteli kılıf ile koruyucu cam taktırırsan yıllarca kullanırsın işte. Zaten artık çoğu amiral gemisi bu donanıma sahip

M

Murat Burç

SDN Okuru
J7den hoşnut değilsin ve 7 plusa geçeceksin
Paranı var baştan niye amiral gemisi Android almadın ?

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Iphone 7 plus almayi dusunuyorum bu saatten sonra almalimiyim ? Gec mi kaldim ise yarar mi sikinti olur mu suan android kullaniyorum (J7) ve hic hosnut degil
Geçilir tertemiz kaza bela olmaz ise 4-5 sene kullanırsın ve Apple'ın 4. veya 5. senesinde cihazın planlı eskitme kurbanı olursun ki bu android tarafında 2 senedir. Plus'a geçersen her şekil daha iyi bir cihaza geçicen ancak fiyat sıkıntı ama onun içinde çözümün varsa hiç durma geç yada yeni gelecek modeli bekle.

dlsmahabwksn00000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
pişman ettireceği tek konu yavaş şarj olması olur ama gece falan edersen tüm gün götürür seni geceden geceye edersen sıkıntı olmaz diğer konularda

M

Murat Burç

SDN Okuru
Geçilir tertemiz kaza bela olmaz ise 4-5 sene kullanırsın ve Apple'ın 4. veya 5. senesinde cihazın planlı eskitme kurbanı olursun ki bu android tarafında 2 senedir. Plus'a geçersen her şekil daha iyi bir cihaza geçicen ancak fiyat sıkıntı ama onun içinde çözümün varsa hiç durma geç yada yeni gelecek modeli bekle.
Yav he he :D iPhone 6 çöpünü görüyoruz 5 seneymiş:D
--- Gönderi Güncellendi ---
En kötüsüde arkadaş önceden Android kullanıyordum iosa geçtim dünya varmış diyecek :D

OfliHoca61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyattan yana sikinti yok 32 gb yeter diye dusunuyorum samsung da 16 gb ile gidiyoruz tek istedigim kasma olmamasi bunu yazarken bile 50 kere kasiyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Fiyattan yana sikinti yok 32 gb yeter diye dusunuyorum samsung da 16 gb ile gidiyoruz tek istedigim kasma olmamasi bunu yazarken bile 50 kere kasiyor
Madem bütçenin vardı neden j7 aldın ?
Varsa butce düşünme S8 al Samsung'un orta segmentine bakarak karar verme

OfliHoca61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Madem bütçenin vardı neden j7 aldın ?
Varsa butce düşünme S8 al Samsung'un orta segmentine bakarak karar verme
Kardes 1 sene gecti ustunden butce yeni toparladik demekki yoksa bizde daha once yazardik bunu buraya

mehmetcanaksu

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Paran fazla ise ve bekleyebilirsen iphone un yeni modelini bekle ama telefonundan bıktıysan felan hemen git al derim sana pişman olmassın bide aldıktan sonra sana tavsiyem 3d touch nimetinin her özelliğini öğren ve kullan ;)

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Paran çoksa alınır tabi :) çok paran varsa bu saatten sonra s8 alınır ;)beklerim dersen note 8 ya da Yen'i çıkacak ıphone yi al derim o_O

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Yav he he :D iPhone 6 çöpünü görüyoruz 5 seneymiş:D
--- Gönderi Güncellendi ---
En kötüsüde arkadaş önceden Android kullanıyordum iosa geçtim dünya varmış diyecek :D
:D Senin gibi troll ve fanboylara verecek cevabım var ama veremem forum kapanır hadi yallah

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Allah bilir bu forumda kaç kişi -Android vs İos- savaşı kurbanı olmuştur :D

OfliHoca61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iphone 7 plus'u aliyorum o zaman hayirlisiyla onerdiginize gore bekleyecek zamanim yok malesef cok istekliyim

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
çöpe atacak atacak paran varsa al çünkü şuan fiyatları kazık bekle biraz adamlar 6si 2800e satıyordular 3250e tekrar çkartmışlar 7nin değeri taş çatlasa 3000 7 plus 3500 bile verılmez bile şuan iphone türkiye satışları çok saçmanın ötesinde saçma hiç tavsiye etmem idare et elindeki cihazla ip8i bekleyebılırsın