Arama sonuçlarınız

1. onbeşkarakterli

Genç Yaşta Java Öğrenebilirmiyim ?

Daha yaşın 14.Kafan zehir gibidir.Mükemmel bir temel atmak için bundan daha iyisi olamazdı.Bak mesela ben 28 yaşındayım.Bende çok meraklıyımdır uygulama,iyazılım mevzularına ancak hayat koşulları falan zar zor zaman ayırabiliyorum bunlara.İşten geliyorum yorgun oluyorum beyın,vucut...
  2. onbeşkarakterli

Evli çocuklu adam neden aldatır?

Gerçek sevgiyle evlenmeyen insanların,evlendikten sonra yaşadığı büyük hayal kırıklığından ötürü oluşan bir durum.Öyle çiftler var ki kadının gözleri evlendikten sonra hastalık sonucunda görmüyor ama kocası ona ömür boyu şefkatle,sevgiyle,memnuniyetle içine ne koyarsanız koyun bakıyor.Gerçekten...
  3. onbeşkarakterli

Note 2 sorun

Benimde Xperia s de böyle bir sorun olmuştu.Teli açtım kapadım telefon kendine geldi.Bayağı bir çok uygulama yükle-kaldır,işlemler vs derken.İki günde bir telefonumu kapar-açarım sisteme çok iyi geliyor.
  4. onbeşkarakterli

Bu adelet mi?

Apple ın dünyanın en değerli markası olmasının en önemli nedeni 146 dolara üretip 460 dolara satması.Geçen gazetenin bir ekinde Apple ile ilgili böyle bir sayfa vermişlerdi.Ötv atv mtv hikaye.Kar marjı çok yüksek.Donanımı en alt seviyede zaten ki Steve Jobs öldükten sonra iyice para gözlü...
  5. onbeşkarakterli

PS3 Almalımı Yoksa PS4 Beklemelimi?

Ps3 ya da Ps4 aldığında oyunlara 150 tl bayılcaksın.Madem bu 150 yi illaki vereceksin elbette bu ps4 oyunu olsun.Ps3+birkaç oyun Ps4 parası edecektir.Ancak ps3 çıktığında oyun konusunda bir iki sene sıkıntı olmuştu.Sanırım bu hataya tekrar düşmeyecektir Sony.Gerçi ps3 e oyun yazmak masraflı ve...
  6. onbeşkarakterli

1300TL'ye hangi telefon alınmalı?

Seçenekteki telefonların birbirlerine göre avantjları dezavantajları var.Mesela performans konusunda Çift çekirdek 1.7 ghz adreno 320 gpu 1gb ram,pil konusunda 720p ekran 2370 mAh pil+stamina mode,Antutudan 18.500 puanı ve f/p avantajı ile Sony xperia Sp göz kırpıyor.Ancak son çıkan oyunları...
  7. onbeşkarakterli

Windows Phone Uygulamaları Hızla Artıyor

Aslında burda üzerinde durulması gereken az olsun öz olsun değil.Az oldugu için wp de bir uygulama ne kadar pahalı farkındasınız.Satış başarısı+uygulama çokluğu olduğu takdirde ios ve androidde cuzi miktarda satılan uygulamalar wp de aynı fiyattan satılacak.Şimdi mantıklı düşünmek gerekirse ben...
  8. onbeşkarakterli

"Fatih" dizisi yayından kaldırılıyor

Eskiden The X Files diye bir dizi vardı.Yanılmıyorsam Tgrt veriyordu.Her bölümünü merakla beklerdim.Her bölümde gizemli bir olayla uğraşan iki ajan.Çok ilgimi çekiyordu.Her saniyesi dolu dolu geçerdi.Şimdiki dizilere bakıyorumda peh diyorum.Bizim halkın izlediği dizilerin 45 dakikası müzik,15...
  9. onbeşkarakterli

iPhone4 ümü SII ile takas edeceğim ne düşünüyorsunuz?

Eğer iosu androide tercih ediyorsan,tercih etmiş olacağın androidli telefonun güçlü olması şart.Artı Custom romlar,aksesuarları vs nedeniyle Samsung s3 takas yapabilirsin.S2 bayağı bir eskidi.S3 hala popüleritesini koruyor.Ufak bir örnek vermek gerekirse bazı firmalar s3 için 7000 mahlik...
  10. onbeşkarakterli

Trabzon'dan G.Saray'a: Baros'u verin barışalım

Bu kadar aciz bir yönetim görmedim ben.Ne transferde becerikliler ne medya karşısında ne de Ts nin haklarını korumada,savunmada.Allahtan şenol güneş gibi teknik direktörümüz var.Adamlar kafalarına göre transfer yaparlar keza çoğuda başarısız olur,şenol hocada boyun eğer.Bu habere inanırım ben...
  11. onbeşkarakterli

Turkcell TV'deki Playboy kanalı yasak mı?

Yıllardır Rtük birşeyin savasını verdi.Çocukları kendi izleyebileceği kategorilere ayırarak onların yaşlarına hitap eden şeyleri izlettirin dedi.Peki biz çocukları nasıl büyütüyoruz?.1.5 saat süren 45 dakikası reklam yarım saati müzik 15 dakikası gunluk sıradan konuşmalarla dolu aşk dizilerini...
  12. onbeşkarakterli

Samsung S3 mü Yoksa İphone 4s mi?

Geliştiiriciler,satışları daha çok olan işletim sistemine yöneleceğinden Apple ve Android ilk öncülleridir.Apple çıkartılan bir uygulama zaten Androide de çıkıyor.Uygulama konusundada her ikiside öncelikli sırada olduğundan uygulama konusunda asla ne İos ta ne Androidde sıkıntı cekmezsin...
  13. onbeşkarakterli

Vatanda indirim mi yoksa bindirim mi:)

Kıyaslama yaparken şu görülür.Mesela a ürünü; Vatan'da 5x,Gold'da 4x,Bimeks'te 6x olsun Ancak başka bir b ürünü; Vatan'da 6x,Gold'da 5x,Bimeks'te 4x Kıyaslama yaparken tek ürüne bakarak şu kurumun bütün ürünleri pahalı demenin mantığı yok.
  14. onbeşkarakterli

Gülmekten çatlatan fıkra...!

şuan krem sürüyorum çatlaklara iyi geliyormuş :D
  15. onbeşkarakterli

Telefon Tavsiye Limit 400 Tl

Telefon bayilerine gidip öğrensene.Vatn olsun gold olsun bunlar fiyat olarak daha çok pahalıya veriyor.Bizim burda telefoncu Galaxy gio yu 430 a veriyor garantili ama gold a ve vatan bak pahalıdır.
  16. onbeşkarakterli

Alınır mı ?

Full hd den tam verim almak istiyorsan 23'' düşüklere bakmamalısın.Küçük ekranlarda full hd anlıyamazsın.Birde led,lcd yüzeyleri çok hassastır.Monitor almışken Karbonfiber bez almanı öneririm
  17. onbeşkarakterli

Carvalhal imzayı attı

Aslında başarılıydı.Ne zaman Tayfur Havutçu içeriden çıktı dengeler alt üst oldu.Bir şekilde Tayfur teknik direktör olacaktı(Aslında olmamalıydı.Lig bitimine kadar Bjk den uzak tutulması gerekliydi.)Bunun içinde Carvalhal ın başarısız olması gerekiyordu.Beşiktaş Uefa'da güzel ilerliyordu,rayına...
  18. onbeşkarakterli

Rose 8 ay sahalardan uzak kalacak

Nba de oynayan bir basketbolcu için 8 ay ne demek ya of of.Yeniden toparlanması,antremanlar vs Benim içinde üzücü bir yanı oldu.Nba2k12 de abimi hep Chicago ile yeniyordum.Şimdi Rose da yok. :P
  19. onbeşkarakterli

Öğretmenler odası tarihe karışıyor

Neyin dramasını yapıyorsun sen arkadaşım. Bu ülkenin şartlarını baz alırsak çoğu öğretmenin altında bir arabası var. Eti senin kemiği benim zihniyetinde çocuklarını öğretmenlere emanet etmiş binlerce aile var. Asgari ücretle milyonlarca çalışan insanı varken,'öğretmenlerin maaşı niye bu...
  20. onbeşkarakterli

TTnet - Tnet - Anket

Sen şimdi Türk ismini haketmiyor diyorsunda E Turkcell diyorsun mesela Türk şirketi diyorsun hala en pahalı tarifeler kampanyalar orda.İngilizler Telsimi satın aldı vodafone oldu ismi,her yöne 3000 sms le başlattılar işi.Sonra Numarasını taşıyana her yöne 1500 dakika hediye dedi numara taşımada...
  21. onbeşkarakterli

Benden de Bir Öneri!!

Bu bizle alakalı bir durum.Messi ve C.Ronaldo gibi iki yıldızı izleyip keyif almak varken,birini tutar ve o hep en iyisi olsun isteriz.Bir ara BBG vardı.Melih mi Eray mı?Millet birbirine giriyordu.Ya da Cem Yılmaz mı Ata Demirer mi?.Bayhan mı Abidin Mi?.Benim tuttuğum en iyisidir falan bir tür...
  22. onbeşkarakterli

Beşiktaş 1 - 1 Trabzonspor | Süper Final Şampiyonluk Grubu 6. Hafta

Bu sene Ts çok maç oynadı.Genel anlamda 3.lük bence Ts için başarıdır.
  23. onbeşkarakterli

Kullanılmış p4 işlemci isteyen

Arkadaslar bı kac aydır boşta duran p4 işlemcimi isteyen,ihtiyacı olan birisine vereceğim.Artı yanında eğer isterseniz çalışır durumda olan Lg dvd wr ve disket sürücü de vereceğim. Kargosu alıcıya ait olması koşuluyla elbet :) İhtiyacı olan ya da isteyen varsa bana özelden ya da buradan...
  24. onbeşkarakterli

Günün Karikatürü

Dediklerin doğru.Şu sıralar bayağı bir zam haberi alıyoruz.Lakin Penguen'in samimiyetine asla inanmam bu konuda.Yeri geldi dinle dalga geçilen karikatürler yayınladılar.Kişileri,insanlari,dinleri çok rahatlıkla aşağlayabiliyorlar.Tepki verdiğin zaman da karikatür sahibine topu atıyor biz...
  25. onbeşkarakterli

Superonline Adsl

Muzafferi, Forumda FIRTINA_SEM adlı arkadaş bir video eklemiş.İstersen bir bak http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fxgO-QrWQlY#!
  26. onbeşkarakterli

Beşiktaş - Trabzonspor | Ne zaman? Hangi Kanalda? | Süper Final Şampiyonluk Grubu

Bjk üstüne koyarak gidiyor.Belki geç açıldılar.6 da 6 yenilgi alacak diyenler Bjk nin zirveyi bu denli etkileyeceğini hesap edememişlerdir elbet.Fenerbahçeyi güle oynaya yenip,Gs son dakikada atılan gollerle beraberliği yakaladılar.Ki 2-0 gerideyken son dakikalarda Gs gibi bir takıma sahasında 2...
  27. onbeşkarakterli

TTNET Tarife değişikliği sorunu lütfen bakarmısınız ?

Ben neti taktırırken Tel numaramı verdim Türk telekome gidip.Adam numaradan baktı santrallere cok yakın dedi 8 mps destekler dedi.Bazı geceler 10 mps e kadar çıkıyor.Bi merkeze gidip öğren istersen.
  28. onbeşkarakterli

Aziz Yıldırım: Ligden çekiliriz!

Bence de çekilsin.Ancak şike yüzünden değil.Fb Suçludur ya da suçsuzdur.Suçlularsa Allah'a havale ediyorum.Lakin şu atmosfer yüzünden.İnsanları birbirine düşman ettiler.Herkes kendi takımını destekleyeceğim diye karşı takım taraftarının kalbini kırmış,küçümsemiş,hor görmüş vs çokta tın adam...
  29. onbeşkarakterli

Ram sorunu

hm sistemine yeni donanım eklediğin için pcde kasma sorunu olması normal.Öncelıkle driverleri yenıdn yukle anakartın ekran kartın vs.ikincisdi donma sorununu sadece oyunda veıyorsa oyunun yenı sısteme optımıze olmama durumu olabılır kı oyunu yenıden kurman daha iyi olur.
  30. onbeşkarakterli

Ram sorunu

arkadasım 512 mb ram dıyosun ve pc ye gittim bı tane daha ram taktırdım 2 gb ram oldu dıyorsun 1.5 gb ram yok kı anlamadım valla :S ancak yınede sunları soyleyebılırım yeni ram sistemını kılemıs olabılır ddr tabanlı bır sorunda olmus olabılır.Eger kasanın ıcını acabılıorsan 512 mb lık ramı...
  31. onbeşkarakterli

TTNET'ten 100 Gb AKK'lı 16 Mb Ultranet Plus Tarifesi (Yeni)

Müşteri hizmetleriinden kadının biriside bana e-faturaya geçmek isteyip istemediğimi sordu.Neden e-faturaya geçmeliyim dedim.Doğamız için dedi.Ağaçlar kesilmeyecekmiş,doğamızı koruyacakmışız,e-fatura daha hızlı ve pratikmiş vs vs.Şaşırdım ama nasıl edebiyat parçalıyor.Sizin dedim doğanız...
  32. onbeşkarakterli

TTNet bağlantı sorunu

Yalnız sana şunu söyleyebilirim.Elbette bilinçli kullanıldığı takdirde fatura yüksek gelmezde,ben aveadan jet modem almıştım 12 ay sözleşmeli.İlk üç ay yalan olmasın 19.90 geri kalanıda 39.90 işte 40 liraydı 4 g..Ki istanbulun en kalabalık semtlerinden biri bağcılarda oturuyorum burda 3g hizmeti...
  33. onbeşkarakterli

TTNet bağlantı sorunu

Hm bunu bilmiyordum.Turkcell-superonline Fiber internet servisini kendi altyapılarıyla yaptığını duymuştum aynı orantıda normal bağlantılarıda kendi altyapılarındandır düşündüm.O halde pek farketcek bişi yok ttnet in altyapısını kullanıyorsa.Yani bakalım SO adsl kullandığın zaman bir fark olacak mı.
  34. onbeşkarakterli

Beşiktaş yeni sezonda hangi statta oynamalı?

Bence beşiktaş taraftarına farklı bir perspektifden bakılmalı.Abi adamlar 90 dk boyunca hiç susmuyorlar,organize bir şekilde bağırıyorlar.Ki bu yüksek sesi üstü açık bir stadda başarıyorlar.Birde bu stadın kapalı olduğunu,yankılı halini düşünün.Bence Beşiktaş kesinlikle hakemi ve rakip takımı...
  35. onbeşkarakterli

TTNet bağlantı sorunu

En güzelini yaparsın hatta çok iyi yaparsın.Ttnet altyapısını kullanan bir şirketi seçmede. --- Mesaj Güncellendi --- adam zaten ttnet yardım edemediği için bizden yardım istiyor.Genel anlamda haklısın oturmamalı çözüm üretmeli ancak Ttneti istediğin kadar ara adamların ne oldukları belli
  36. onbeşkarakterli

Bir BABA yüz evlada bakarda yüz evlat bir BABAya bakamaz

Şş Liseli ergen.Öyle parka git yanlış yerdesin falan yavaş ol koçum.Burası senin delikanlılık çağlarını başkalarına sataşarak geçirme,egolarını tatmin etme yeri değil.Belliki daha beynin oluşum aşamasında.Yaşına vermek lazım lakin tanımadığın insanlar hakkında klavye erkekliği yapma.Türkçeni de...
  37. onbeşkarakterli

TTNet bağlantı sorunu

Benimde bır kac gundur aynı durum söz konusu.Ttnet i aramadım.Kabloları kontrol ettim belki yerinden çıkmış bir fiş,yada baskıdan ezilmiş büzülmüş tel olur dedim.Hiçbirinde de sorun yok sorun ttnet le ilgili.TTnet ide aramadım çünkü yardım edemeyeceklerini biliyorum bari telefon parası...
  38. onbeşkarakterli

Bir BABA yüz evlada bakarda yüz evlat bir BABAya bakamaz

Bir baba yüz çocuğa nasıl bakar yahu.Bill gates bıle o kadar çocuğu olsa bakamaz,para yetiştiremez.Onun içün orijinali daha reel duıruyor.''Bir baba 8 evlada bakar da,8 evlat bir araya gelse bir babaya bakamaz.''
  39. onbeşkarakterli

Hepsiburada.com rezaleti...

Aynen bende.İnt hiç alışveriş yapmadım.Görcem,ellicem,kasadan bizzat kendim alıcam.Kuzenim bana ekran kartını göndermişti kargoyla onu bile endişeyle beklemiştim:)
  40. onbeşkarakterli

Samsung Galaxy ace şarj sıkıntısı

1-Ekran parlaklığını düşürmelisin 2-Ayarlar-hesap ve senk-Arkaplan verisi ordaki tiki kaldır 3-Telefonun ön arayüzüne görev yöneticisini koy.telle işin bittiğinde ram ı boşalt ve kilitle. 4-Son olarak http://www.applopedi.com/uygulamalar/araclar/yararli-araclar/easy-battery-saver/ Easy...
  41. onbeşkarakterli

Galatasaray 0 - 0 Trabzonspor | Süper Final Şampiyonluk Grubu 4. Hafta

Valla ts cok ıyı defans yaptı.Glowachi uzun zamandır oynamıyordu.Girayla Celutska stoperken basarılı olamıyorlardı cok acık verıyorlardı.Glo bu açığı ıyı kapattı deneyımlı bır oyuncu.Bide colmanla zokoran ıyı baskı yaptılar.Zokoraya bakıyorum bi defansta bir orta sahada,colman zaten hıc yerınde...
  42. onbeşkarakterli

PES 6 Phoenix Patch (2011/2012 Sezon)

işte budur çok saol çalışıyor
  43. onbeşkarakterli

Ziraat Türkiye Kupası'nda Finalin Adı Bursaspor - Fenerbahçe

Harbi cidden fener de türkiye kupasını alırsa ben Mayaların 2012 kehanetlerine ciddi ciddi inanmaya başlıcam. Şuraya bak barcelona kendi evinde real madride yenildi Galatasaray kendi evinde fenere yenildi. Bide fenerin türkiye kupasını aldığını düşünün (!) Yavaş yavaş hazırlıklara başlıyalım...
  44. onbeşkarakterli

Hangi İşlemci Daha iyi Karar Veremedim ?

Hocam konu 1-1.5 senelik.Adam sistemine üçüncü işlemcisini düşünüyor şuan birincisini biz önerdik.Sen hala efsanelerden bahsediyosun hocam olmaz:P
  45. onbeşkarakterli

Merhaba Arkadaşlar

Meriç hoşgeldin.
  46. onbeşkarakterli

Demirören'den Açıklama : "Şike girişimleri sahaya yansımadı"

Arkadaşım tff için önemli olan yorgan değildir piredir.Adamlar digitürkten ve fb taraftarından çekiiniyor.Daha ilk günden ben arkadaşlarımada dedim feneri düşüremezler çünkü yemez.'Nasıl olur efendim ben fenerin her maçına şikeyle bakarım o zaman' dediler.Onların yanıldıkları yön burayı italya...
  47. onbeşkarakterli

Trabzonspor 2 - 4 Galatasaray | Süper Final Şampiyonlar Grubu 3. Hafta

Galatasarayı tebrik ederim.Güzel bir oyunla maglup ettiler bizi
  48. onbeşkarakterli

Samsung Galaxy Ace S5830i

Arkadaşa Ace almıştık banada gio.İkisinide kullandım.Gio daha seri acede donmalar oluyor.Aralarındada fazla fark yok İşlemci güçleri aynı 800 mhz.Yalnız ace nın kamerası 5 mp gıo nun 3mp bıde ramlerınde gıo 276mb ace 297 mb ram.aralarında 150-200 lıra fark var.bak birde Gio kullanan insanların...
  49. onbeşkarakterli

Android 4.0.3 ten Android 2.3.6 ya Dönmek [Galaxy S 2]

elmasuyu şuna bir bak istersen http://www.maxicep.com/android-genel-destek/galaxy-s2-hakkinda-herturlu-konuya-yardimci-olabilirim-539103.html
  50. onbeşkarakterli

Adil Kullanım Kotasını Protesto

hızının az veya çok olması ttnetin konumuyla alakalı değil.Net e üye olmadan önce telefon numaranı vericeksin Müsteri hizmetleri bölümünden telefonun sinyallere yakın yada yakın olmadığını söylüyorlar.Şahsen bende neti almadan önce bunu yaptım.Ordaki görevli çok yakın yerde oturduğumu söyledi ki...
  51. onbeşkarakterli

Şener: "F.Bahçe ceza almazsa eğer.."

Arkadaşım bu takım bu sene 2.89 gün ortalamayla mac oynadı.Senın oyuncuların hafta içi villalarda keyif yapar,hatunlarıyla eğlenirken onlar inter i yendiler.Ha şimdide farklı savunma kurcaksın kıvırtcaksın diceksin ki şamp ligine gıttınız daha ne ıstıyorsunuz.Şundan emin ol fener bu sene şamp...
  52. onbeşkarakterli

Nokia Telefon Tavsiyeniz

Telefonum illa nokıa olucak dıyorsan butçene göre en iyisi 603 tur.Sırf eğlence için yapılmış bir telefon 1 ghz işlemci 512 mb ram güçlü donanımı var.Bızım bır arkadaş c6-01 almıştı kullandım program attım oyun yükledim zorladım ümüğünü sıktım cihazın gayet iyiydi.SybianBelle iyi bir işletim...
  53. onbeşkarakterli

Cep Telefonu Almak İstiyorum 300-400 TL nasıl bir model-marka önerirsiniz?

Jibbs sonuna kadar haklı.bende de galaxy gio var 6 ay önce 600 e almıstım.su aralar fıyatı bayagı makul gıo harıka bır telefon yalnız mobıl tv desteklemiyor onu duzeltelim.bunun dısında 800 mhz ıslemcı ve 276 mb ram makıne cok serı.arkadasada Galaxy ace almıstık benımkınden 150 lıra mı ne...
  54. onbeşkarakterli

Kiyamet alametleri

İşte bu beni aciz yapıyor.Ben kimim ki?O koskoca Tanrı.Sen onun için koca bir hiç,sıradan bir kulsun.Anne-babamızdan bize daha çok yakın ve bizi anne-babamızdan daha çok seven bir tanrı için kocaman bir hiç ve aciz olmak.Şimdi anlıyor musun islamiyetin seni ne kadar aciz hissettirmek için...
  55. onbeşkarakterli

Kiyamet alametleri

Futureng Sende iyi biliyorsun ki korkuyla sevgi olmaz.Bu dunyada hıc kımse ben onu sevmıyorum dıye benı cezalandırmıyor ama Tanrı sonsuz azabdan bahsediyor.Yani sevmek ZORUNDASIN. Bunun neresi adil?Sen korktuğun bir insanı sevebilir misin?Belki de kin,nefret beslersin değil mi? Ben onun...
  56. onbeşkarakterli

Kiyamet alametleri

-3 aylık bir filistinli bir bebeğe israil mermisi yedirterek yanına alan(ve bundada bir hayır vardır mantığını benimseten),bunun adınada sınav diyen, -İnsanları ilerlemekten çok gerileten(haline şükret mutlu kal politikasıyla)(kolun yoksa Tanrına kızamazsın çünkü kör olsaydın daha mı iyi...
  57. onbeşkarakterli

İnter 0 - 1 Trabzonspor - Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maç

Biz cidden katı alan savunması yerine hücüm düşünseydik bizi tutmayanların temennisi gerçekleşir 4-5 yerdik.İnter barcelonayı böyle yenmişti.Öyle ya da böyle,böyle maçlarda neticeye bakcaksın.Bu akşamki maçta bjk ye de başarılar
  58. onbeşkarakterli

Eskişehirspor 0-0 Trabzonspor - Spor Toto Süper Lig 30. Hafta

yazık wallahi yazık.TS lıyım ama fenere helal olsun hakedıyor adamlar ıkıncı yarı perfonmansları ıtıbarıyle.Kımse fener yada eskısehır aleyhınde atıp tutmamalı ve kul hakkı yememeli.En buyuk suc bızde.Sen avrupada gol kacırmada ılk sırada yer alan(11 net pozisyonun sadece 2 sını gole...
  59. onbeşkarakterli

Ronaldinho geri döndü!

ordan gölü var
  60. onbeşkarakterli

Yaradılışın Sırrı Çözüldü mü?

bilim zaten yaradılışı desteklemiyor ki yaradılışı destekleyen inanan insanlardır.
  61. onbeşkarakterli

Süper Lig'de şampiyon kim olacak?

İşin daha güzel tarafı fenere inat ts demıyorlar fb den daha ıyı oynadığımız ve bunu hakettiğiiz için diyorlar
  62. onbeşkarakterli

Kadın, hacda bile tacize uğruyor

taciz taciz diye diye başımızın etini yediler.Şuana kadar gelmiş geçmiş en şanslı kadınlarsınız hala isyan hala sitem.İşlerde,toplu taşıma araçlarında,burökratik alanlarda öncelik sizde.Bi koz olarak taciz kaldı elinizde hala kadın hakları diye zırvalıyorsunuz.Bi zaman makinası icad olsaydıda...
  63. onbeşkarakterli

Facebook: Yakında ücretli mi olacak?

Face böle yaparsa sonunu hazırlar.Ancak şu olabilir geçenlerde obama,zuckerberg'e facebooka destek vereceğini amerikan ekonomisinde önemli bir yeri olduğunu söylemişti.Elbette bu destek maddi açıdansa diğer şirketlerde aynı desteği isteyeceklerdir.Face nın ucretlı olması tweetrın ekmeğıne yağ...
  64. onbeşkarakterli

Çin, İsyandan Korkup İnterneti Yasaklıyor

:D:Dben bıkere yapmıstım ttnet ınternet sureklı gıdıodu gittim şube müdürünün yanına bastım fırcayı(tabı fırca değilde o kadar yemez 'abı bızım sureklı ıntenet gıdıoda yardım edermısınız acaba?:Dvallahı bak bu ttnet ulkeyı ısyana teşvik edıyor
  65. onbeşkarakterli

Hotfile Yolun Sonuna Geliyor!

adam preleriniz elinizde patlamasın diye uyarıp yardımda bulunmuş cemaat i müslimin kimse bana kazık atamaz moduna bürünmüş uyarın iççin saolasın aykut
  66. onbeşkarakterli

Dünyanın En İyisi Alex!

bu adamın borusu süper lig takımlarınaa karsı otuyor ah gozunu sevdiğim şampıyonlar lıgınde uefada niye oynayamıyorsun ezberledın türk futbolunu kaptın işi
  67. onbeşkarakterli

Kobe Bryant'lı THY Reklamı

o kobe bryant usta aldığı her lira(gerçi dolar almıştır)hakkıdır.bayağı güzel olmuş
  68. onbeşkarakterli

Kızının Adını Facebook Koydu

Ben oğluma abondan zieri ismini koyacağım diyince gülen arkadaşlarım bunu çok da masum bulmazlar heralde.Dua etsin bu kişi türk olarak doğmadı yoksa cengiz kurtoğlunun hiç unutulur mu okul yılları şarkısından nefret ederdi full dalga full yalaklık bu isim tam alaylık.Ama ilerde mahkemeye verir...
  69. onbeşkarakterli

Mortal Kombat mı Tekken mi?

tekken tuhaf bir oyun kutu gibi adamlar gerzek combolar bence sub-zero tekkendeki herkesi döver finish him
  70. onbeşkarakterli

Schuster'in yerine Rafael Benitez

Biz başarıyı biran önce hemen beklediğimiz için morinhoda gelse bişi olmaz.İki yenilgi hemen teknik adam değişsin mantığıyla hiçbir yere varılmaz sabırlı olmak gerek ve aslında bi o kadar önemli olanda kadroları korumak bir sistem oluşturabilmek.Şimdi shusterin gelecek yıl için planları bu...
  71. onbeşkarakterli

Ferrari: "Luganoyu dava edeceğim"

luganoyla ferrari kaç dil bılıyorlarmış maşallah bırı demiş diğeri anlamış.İtalyanca,ispanyolca,ingilizce,portekizce Ama bence lugona o kadar kötü deil be lugona takır takır oynuyoruz demiştir ferreride fakır madır anlamıştır:D
  72. onbeşkarakterli

Facebook kapatılıyormuş, hadi ordan!

hacı bize epey kalayladın ha enayi, koyun falan face hakkında bişi olsada ağzıma geleni saysam modundaymışın rahatlamışındır şimdi epey:D
  73. onbeşkarakterli

Facebook kapatılıyormuş, hadi ordan!

piyasa değeri 50 milyar doları geçmiş adam niye face kapatsıon ki satar başkasına
  74. onbeşkarakterli

Issız Bir Adaya Düşseniz Yanınıza Alacağınız 5 şey Ne Olurdu?

öncelik sıralamsına göre 1-tuvalet kağıdı:D 2-bol bol yemek ve içecek 3-bilgisayar 4-telefon 5-yatak
  75. onbeşkarakterli

Almeida'nın suskunluğu sürüyor

adam tek gölünüde bizim takıma atmış iyi mi:)Konuşması gereken biri varsa oda ferraridir gerçi konuşsa ne diyecek ki çok talihsiz bir andi sinirime yenik düstüm tüm camiadan özürdiliorum falan filan inter milan eah...
  76. onbeşkarakterli

Alex varsa, sorun yok!

yani şimdi alex olmasa fener koca bir hiç miydi?
  77. onbeşkarakterli

Manisaspor - Trabzonspor - Spor Toto Süper Lig 22. Hafta

aynen usta bu takıma karşı şansızlığımızı onları yenerek aşabiliriz.Bunun için maça alanzinhoyla başlaması,umutunda kaçırdığı gollerden birisii atması lazım.Biliyorum umut yıne yuzde yuz en ıkı pozısyonu değerlendiremicek bari birini atsa burak ve jajada bi gölle süslese bu iş biter
  78. onbeşkarakterli

Messi Show :)

cüperr:D keşke sandalyedekide morinho olsaymış.Parayı morinhoya verirdi
  79. onbeşkarakterli

Schuster: Ciddi kararlar alacağız, Kocaman: Almeida'nın şutu gol olsa...

kazanmasına rağmen hala hakemler diye ağlayan adamdır aykut kocaman.Fb,barcelonayla mac yapsa 'hakemler yüzünden barcelonaya yenildik' der.Sen ağlama oğlum başkanın aziz kulaklarını çekio hakemlerin
  80. onbeşkarakterli

Metroda panik

Uyar uyar çok işe yarar ya
  81. onbeşkarakterli

PES 2011 Türk Telekom Arena Stadyumu

oo çok iyi olmuş çok da güzel iyi olmuş
  82. onbeşkarakterli

Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe - Spor Toto Süper Lig 22. Hafta

Belliki aziz yıldırım hakemleri satın alamayınca ferrariyle temas kurmuş
  83. onbeşkarakterli

Beşiktaş'ta Ferrari gönderiliyor mu?

peki bu adamı oynatanda hiç mi suç yok?
  84. onbeşkarakterli

Hangi İşlemci Daha iyi Karar Veremedim ?

Aslında ekran kartına görede almak gerek.Konustuğum bırcok pc yetkılısı amd=ati olmasından ekran kartı ati olanlara amd öneriyorlar.İntel için de kuşkusuz nvidia.Ama şahsen ben işlemci alsaydım bu intel olurdu çünkü nvidia yı seviyorum:)
  85. onbeşkarakterli

Yine Drogba!

İstanbul takımlarının yabancı oyunculara vaadettiği şeyleri duysaydı gelirdi kanımca.Gece kuluplerınde eğlen,kızlarla haşır neşir ol,taraftar zaten senı havalimanında çiçeklere boğcak putlaştıracak,kulup extradan sana bır araba ev verecek,her macta gol atmasanda olur 3 haftada bır gol atsanda...
  86. onbeşkarakterli

Bursaspor 1-4 Gaziantepspor - Spor Toto Süper Lig 22. Hafta Maçı

Gaziantep çok iyi kadro oluşturdu hele o genç forvetleri cenk geleceği çok parlak bir oyuncu.Aslında gaziantep kupa maçında(ga-gs maçı) iyi futbol oynadığının sinyallerini vermişti gaziantepi tebrik ediyorum futbolundan ötürü
  87. onbeşkarakterli

Hangi Takımın Amblemi Daha Anlamlı?

yeni malatyaspor diyorum
  88. onbeşkarakterli

Kasımpaşa 2 : 1 MKE Ankaragücü Spor Toto Süper Lig 22. Hafta Maçı

Ya bu takım hep ıkıncı yarı canlanıyor paçayı yırtıyor ruhlarında var tam düştü diyorsun güzel oynuyorlar enteresan takım olan sivasa oldu tabi
  89. onbeşkarakterli

Crysis 2 Beta Denemem.

bravo.Sana üstün hizmet madalyası veriyorum eah yani diyorsun ki crysis 2 yi i7 bile zar zor kaldırır?
  90. onbeşkarakterli

Schuster'den küfür!

Helal sana shuster başka hiçbir teknik adam bjk taraftarıyla bu kadar dalga geçip,rest çekmedi.
  91. onbeşkarakterli

Türk mühendis oyuna gerçeklik kazandırdı

bi arada ismile diye birşey çıkmışdı yıllar önce oyunda ortamın kokusunu yayan bir cihaz mesela boks maçında ter kokusu.Helal valla karadeniz insanın zekasına hastayım karadenizli olduğum için demiyorum
  92. onbeşkarakterli

Shustere Önemli İsimlerden Yorumlar

ohoo q7,guti,fernandez,simao,almedia harika şeyler bunlar.Teknik adamda iş yokki şenol güneşin böyle bir kadrosu olsun en az şamp lig çeyrk final.Vallahi beşiktaşlıları bu daha çok üzer o kadar yıldızın var ama tık yok.Ama sabır lazım biraz ya başarı kolay olmuyor çok yüklendiler bjk yok 17 de...
  93. onbeşkarakterli

Mourinho: Barcelona'yı çalıştırmam!

Kendini sürekli kutsallaştırdığın için,bazı insanlar başarılarını değil kibirliliğini hatırlayacak morinho
  94. onbeşkarakterli

Operatör Tercihinizde Son Sözünüz ?

Aveadan başlayalım Şuan 10 aydır jet modem kullanıyorum.Ben istanbul bağcılarda oturuyorum.İstanbulun en kalabalık ilçelerinden biri belkide en kalabalık ilçesi.Kendileri şuan bana 3g servisi sunamıyorlar çünkü altyapı çalışmaları devam ediyormuş.Bunu yeni abone olduğum 2010 nisan ayında...
  95. onbeşkarakterli

Okuldan Nefret Ediyorum

Bill Gates der ki:'İnek arkadaşlarınızla iyi geçinin.Bir gün onun çalışanı olabilirsiniz.' Dostum!onların sorunu ne biliyomusun?O lanet olası kafalarını boş şeylerle meşgul etmeleri.
  96. onbeşkarakterli

Sigarayı bırakıyorum...

bizim bi arkadaş cinsel iktidarsızlık korkusuyla bıraktı.Bana diyolar sen nie bırakmıyosun sırf sexten soğumak ıcın yemınlen bak:D
  97. onbeşkarakterli

En iyisi Galatasaray!

1. ile 2.nin arasındaki fark daha yüksek olmalıydı
  98. onbeşkarakterli

Milan 'O'nu istiyor!

anlamıyorum Almanyada türk nüfüsü ne kadar ki türkiyeden daha kaliteli daha çok türk oyuncu çıkıyor.
  99. onbeşkarakterli

Selamun Aleyküm Bilal Emmi!

merhaba arkadaşlar.uzun zamandır bu sıtede gezınıyor,faydalı bılgıler edınıyordum.Baktım böyle olmayacak sürekli bu siteden ayrılmıyorum neden üye olmayayım ki dedim.Aslen samsunluyum istanbulda yaşıyorum erzurumda okuyorum(ata üniv. arkeoloji böl 1.s).Çocukluğum hep yoklukla geçti:)koyu bir...
  100. onbeşkarakterli

Beşiktaş-Fenerbahçe maçını kim kazanır?

arkadaşlar içiniz rahat dursun bu maç berabere (H)
  101. onbeşkarakterli

Bucaspor'dan kredi kartı ile transfer!

yalan malan guzeldı :D
  102. onbeşkarakterli

Ronaldo Barcelona ile uğraştı: 20 Milyon!

bide yakışıklı dıye kızlar cok sevıor bunu beckham dakı gıbı.ah messi bırazda yakısıklı olsan ne vardı.Populerıterlık ıyı fotbulculukla deıl tıple alakalı