Arama sonuçlarınız

1. straighthate

Game Boy ile Akıllı Telefonunuzu Kontrol Edebilseniz Nasıl Olurdu ? (Video)

Yıllardır el sürmediğiniz ama atmaya da kıyamadığınız Game Boy'unuzu yeniden değerlendirebilirsiniz. Tıpkı oyunsever Chad Boughton gibi. Becerikli arkadaşımız, Galaxy Nexus telefonunu Game Boy ile kontrol edilebilir bir hale getirmiş. Bu sistem için Nintendo Wii oyun kumandasının devresi ile...
  2. straighthate

Sony, 4K Çözünürlüğe Uyarlanmış Filmleri Açıkladı

CES 2013 fuarının en çok ilgi gören başlıklarından olan 4K Ultra HD çözünürlüklü televizyonlar, ilk 4K filmlerine kavuşuyor. Sony'den yapılan açıklamaya göre The Amazing Spider-Man, Total Recall, The Karate Kid, Battle: Los Angeles ve The Other Guys filmleri, 4K çözünürlüğe uyarlanarak yeniden...
  3. straighthate

Atamızı Saygıyla Anıyoruz!

Hocam senin gibileri gördükçe tekrar tekrar seviyorum ülkemi de milletimi de bayrağımı da. Eline ağzına sağlık. Söylenecek çok şey olsa da başka söze gerek bırakmamışsın.
  4. straighthate

Pervari'de karakola saldırı : 1 Şehit 3 Asker yaralı

Ne kadar alıştık değil mi ? Kimsenin umurunda bile değil ama bizim 5 askerimiz öldü. 5 aile daha darmadağın oldu. Gerçi sadece ve sadece bizim için ölen 5 gencecik insan bir gün sonra unutulacak. Neler yazmak geliyor içimden de tutuyorum. Uyanmamız lazım artık.
  5. straighthate

Seçimlerde hangi partiye oy vereceksiniz?

"İstismar" sürsün, Türkiye "uyusun da" büyüsün
  6. straighthate

30 Aralık 1925 tarihli 701 sayılı yasa ve 16 Mart 1926 tarihli 3322 sayılı kararname ile 50, 100, 500 ve 1.000 liralık banknotların ön yüzlerinde reis-i cumhur hazretlerinin resminin bulunması kararı alındı. Buna dayanarak, para ve pulların üzerindeki Atatürk resimleri kaldırılıp yerine İsmet...
  7. straighthate

O zamanlar paraların pulların üstünde o zamanki cumhurbaşkanının resmi olmak zorundaydı. Belki de bir ihtimal ondan kaldırılmış olabilir o resimler düşünmek lazım. Elitist olmaya gerek yok .
  8. straighthate

Aynen
  9. straighthate

Gül'den "filtre" açıklaması

İnterneti filtrelemek yerine mantıklı ve normal olanı,çocuğunu korumak isteyen ailenin filtre yazılımı kullanmasıdır. TİB denen kurum çıkarır bir filtre yazılımı isteyene ücretsiz dağıtır olur biter. Kimsenin kimseyi engellemeye hakkı yok. Şu anki tarifede kalmak isteyenlerde bir değişme...
  10. straighthate

2 GB'lık PSD Arşivi

Gerçekten süper paylaşım emin ol çok işime yarayacak.Teşekkürler.
  11. straighthate

+18 Konular ve SDN

Haklısınız belki üslubumda bir hata vardır sizin gibi lafı adam gibi söyleyebilenlerin tavsiyesini dinlerim ama takdir edersiniz ki benim de fikirlerim olabilir, sinirlenebilirim hata da yaparım. Forum düzenini sağlamak ne kadar bizim görevimizse arkadaşlarımızı korumak da o kadar görevimizdir...
  12. straighthate

+18 Konular ve SDN

Seni de aramızda görmek isterdim.:yes:
  13. straighthate

+18 Konular ve SDN

İyi yapmışsın da ben senin gibiler için bir şey yazamayacağım daha fazla. Ruj süren kadından bu denli etkilenen birini umursamaya gerek yok onu farkettim.
  14. straighthate

+18 Konular ve SDN

Evet öyledir ben de katılıyorum siyaset olmalı bu forumda ancak arabadaki kız resminden fazlaca etkilenen birileri, başkalarının fikirlerinden ne derece rahatsız olur tahmin edebiliyorum.
  15. straighthate

+18 Konular ve SDN

Yok siyasetle bir problemim yok zaten. Devletin görevi korumaksa o tecavüze uğrayan kızları , çocuk yaşta köle yapılan gençleri korusun ve mümkünse onlar tecavüze uğramadan önce yapsın bunu. O zaman böyle haberler olmaz biz de burada bunu tartışmayız. Ben 22 yaşında adamım nereye girip nereye...
  16. straighthate

+18 Konular ve SDN

Ne yaptığımızdan sana ne ki onu anlayamadım? Kadın resminden hoşlanmıyorsan bu senin tercihindir bakmazsın olur biter. Cinselliği savunmak nedir ne saçmalıktır bu. Tecavüz bir suçtur ve rezalettir, iğrençliktir. Ülke gündeminde bolca varsa da bunu gündem bölümüne yazan moderatöre suç...
  17. straighthate

+18 Konular ve SDN

Diyorlar ki sdn eleştirileri önemsemiyor. Allah aşkına bu ne saçma bir eleştiridir ki nesi önemsenecek yani ? Ülkende olan haberi foruma yazan moderatörü mü buldun veryansın edecek ? Gündem başlığında ne olmasını bekleriz ? Gündemdeki haberleri değil mi ? Girin haber sitelerine başka haber varsa...
  18. straighthate

ABD'de Sünnet Yasaklanacak mı? San Francisco da oylama!!!

emin ol öğrenmek istemezsin
  19. straighthate

Arda Vedalaştı

Aynen bende yanlış okudum bir an şok oldum da dikkatli okuyunca anladım :D
  20. straighthate

Fotoğraflarla Atatürk

Görmekten sıkıldıysan burda ne işin var ki senin ? Buraya girip Atatürk resmine bakmaya gelen adamı rahatsız etmekten başka ne işe yarar sen ve senin gibilerin yazdıkları ? Hem de 19 Mayıs'ta.Haber sitelerinde çıplak kız resimlerine bakıp altına "edep yahu !" yazan adamlar kim acaba diyordum...
  21. straighthate

Infinity Blade: Arena AppStore'da!

Oyun içi multiplayer videosu http://www.youtube.com/watch?v=9nb70Gv_pjU
  22. straighthate

Fotoğraflarla Atatürk

çok haklısın valla.hepimiz resim ekleyelim buraya gördükçe korksun küçük kafalılar
  23. straighthate

Fotoğraflarla Atatürk

Bu lafa defolmuştur zaten.
  24. straighthate

Fotoğraflarla Atatürk

Vazgeçtim yazmaktan.Sinirimi bozmamak için.
  25. straighthate

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

çok teşekkür ederim davetiye için üyeliğimi aldım :thumbup1:
  26. straighthate

Video takılması

Bu tür oynatma sorunu yaşayan arkadaşlara ben bir program önermek istiyorum.XBMC diye bir medya oynatıcı var.Sistemi biraz daha farklı,Media Center gibi ama inanılmaz başarılı.Ben 1080p filmleri bile hiç sorun yaşamadan hemde netbook üzerinden izliyorum.Buyrun sitesi : www.xbmc.org...
  27. straighthate

Türk işadamından ahlaksız teklif

:D:D Mazot bitmesi nedir ya çok güldüm :D
  28. straighthate

Çekilişle TorrentLeech Üyeliği

Ben de katılmak istiyorum çekilişe.Şimdiden teşekkür ederim herkese bol şanslar:)
  29. straighthate

İnançlarımıza aykırı deyip Noel Baba'yı bıçakladılar!

Ne büyük saçmalık sana ne ki milletin eğlencesinden inancından yozlaşmasından ?İsteyen istediğine inanır istediği gibi eğlenir ister gider çam ağacı diker evine isterse de evini süsler hediye verir sana ne ki ? Ramazanda orucunu tutana laf eden var mı ya da camiye gidene ? Kimsenin...
  30. straighthate

Karaoke Böyle Olur!

Bu da benim favorim :D http://www.youtube.com/watch?v=VhtIydTmOVU
  31. straighthate

AirPrint ile iPhone'dan doğrudan baskı alın!

AirPrint ile iPhone'dan doğrudan baskı alın! HP'nin yeni AirPrint teknolojisi sayesinde artık direkt olarak iPhone ve iPad ile baskı almak mümkün Kullanıcılar, HP'nin ePrint özellikli yazıcılarını benzersiz kılan özelliği AirPrint sayesinde doğrudan iPhone®, iPad®, ve iPod® touch...
  32. straighthate

iPhone ekranlarına doping geliyor!

Apple iPhone 5 için her şeyi hazılıyor: İşte Apple'ın yeni iPhone ekranları için seçtiği dev isim... iPhone'lardaki LCD ekranlardan üretmek için Toshiba yeni bir fabrika kuruyor. Bu fabrikada üretilen LCD ekranlarla verimin iki kat artması bekleniyor. Reuters'ın haberine göre, yeni...
  33. straighthate

iPhone’u kumanda olarak kullanın.

iPhone’u kumanda olarak kullanın. Çeşitli uygulamalarla wireless üzerinden bize bilgisayarlarımızı kontrol imkanı sunan iPhone,elini ev sistemlerimize de atıyor. Mashed Pixel firmasının ürettiği iPhone kılıflarıyla artık model farkı olmadan ev sinema sistemlerimizi yönetebileceğiz.Ancak...
  34. straighthate

Sopaya Oturtma!

1.44 de "orana soktuyeriya" gibi bir laf mı var yoksa benim hayal gücüm mü çok geniş :D
  35. straighthate

Angry Birds’ ten yılbaşına özel iPhone kılıfları

Angry Birds’ ten yılbaşına özel iPhone kılıfları. Geçtiğimiz günlerde 50 milyonuncu satışını yapan mobil oyun dünyasının son fenomeni Angry Birds hayranlarını yılbaşında da yalnız bırakmıyor. Gear4 firması iPhone 4 ve iPod touch 4 için özel kılıfları anons etti ve cihazlarımızı ,oradan...
  36. straighthate

Apple radyoya mı el atıyor?

Apple firmasının yakın zamanda tek kanallı radyo programlarını birer birer App Store'dan kaldırmasının arkasından başka planlar çıktı.Patently Apple sitesi Apple'ın yeni patentini gözler önüne serdi.Görünüşe göre Apple harita tabanlı ve GPS ile birlikte çalışan AM/FM/Uydu sistemini destekleyen...
  37. straighthate

'i like to move it' bağlama versiyonu

mükemmel harbiden çok güldüm :D
  38. straighthate

Samurai II: Vengeance iPhone,iPod touch,iPad

Samurai II: Vengeance Bana sorarsanız oyun en iyi App Store oyunu.iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPod Touch 3G ve iPad destekli oyunda anime tarzı grafikler neredeyse bir pc oyunu kadar güzel.Ben kendi 3gs'imde denedim hiç sorunsuz gayet akıcı olarak oynadım.Hatta telefon elime yapıştı bir...
  39. straighthate

iPhone grubu sizlerle :)

Gerçek enstrümanlarla da Atomic Tom adlı müzik grubunda beraber çalan bu arkadaşlar bu sefer biraz değişik bir yol seçmişler müzik yapmak için :D http://www.youtube.com/watch?v=64LesbM2yN0&feature=player_embedded
  40. straighthate

iPhone,iPod touch,iPad için iTunes incelemesi

iPhone,iPod touch,iPad için iTunes incelemesi Arkadaşlar merhaba.iPhone,iPod touch,iPad üzerinden erişilebilen iTunes uygulaması –yakın zamana kadar ben dahil- çoğu insanın gözünden kaçıyor veya Apple’in sağladığı binlerce uygulamanın arasında çoğu zaman arka planda kalıyor.Buna en büyük etki...
  41. straighthate

Apple sizi izliyor

Apple sizi izliyor! Teknoloji devinin iPhone telefonlarında kullanmak üzere patentini aldığı yeni yazılım... Teknoloji devi Apple firması, 2008 yılında patent başvurusunda bulunduğu yazılıma nihayet onay aldığını açıkladı. Tiger Woods ve Ashley Cole gibi isimleri "sexting" yani...
  42. straighthate

Game Center nick ve oyun paylaşımı

Evet arkadaşlar Game Center üzerinden birbirimizi arkadaş olarak eklemek ve oyun oynamak için nicklerimizi paylaşalım. Ben başlayayım : Straighthate :devil2: Şu an Game Center üzerinden oynanabilen uygulamalar az da olsa gün geçtikçe yenileri ekleniyor.İşte birkaçı ; 1-Fruit Ninja...
  43. straighthate

İPhone,iPad ve iPod touch için ShiftDelete uygulaması

Evet arkadaşlar shiftdelete.net'i iPhone,iPad ve iPod touch üzerinden ShiftDelete uygulamasıyla takip edebiliyoruz. En güncel ve özel teknoloji içeriklerine ulaşabileceğiniz ShiftDelete.Net'i iPhone üzerinde takip edebileceğiniz bu uygulama, teknoloji dünyasını cebinize getiriyor. Sitede yer...
  44. straighthate

Glow Backgrounds IN ONE-Kendi Duvarkağıdınızı Yaratın

Glow Backgrounds IN ONE Glow Backgrounds uygulaması iOS 4.0 ile birlikte gelen duvarkağıdı sistemiyle sizin yaratıcılığınızı birleştiriyor.Bu sayede uygulama içinde yer alan şablonlarla ister kendi resimlerinizi kullanarak,isterseniz de uygulamada yer alan arkaplanları kendi istediğiniz gibi...
  45. straighthate

Jailbreak yaptık ya sonrası ?

Jailbreak işleminden sonra cihazımızı daha da esnek kullanabilmemiz için cydia üzerinden programlar ve eklentiler indirmemiz bize büyük kolaylık sağlıyor işte en önemli cydia eklentileri ve açıklamaları ; androidlock-->ekran kilidini android tarzında açmak için attachment...
  46. straighthate

İOS 4.1 Greenpoison Jailbreak ayrıntılı anlatım

iOS 4.1 Greenpoison jailbreak Desteklenen modeller: iPhone 4 iPhone 3GS iPad (iOS 3.2.2) iPod Touch 4G iPod Touch 3G iPod Touch 2G (yakında) Apple TV 2G (yakında) Adım 1: Greenpois0n’ı bilgisayarınıza indirin. İNDİR Adım 2: Telefonunuzu bilgisayarınıza USB ile bağlayın ve...
  47. straighthate

iPhone 3gs ve iPhone 4 Türkiye fiyatları

Abonelerin internete erişim hızı 7.2 Mbps'a kadar olup, ilgili hız için adil kullanım miktarı 1GB'tır. Abonelerin adil kullanım hakkını doldurmaları halinde internete dönem sonuna kadar 96 kbps'a kadar hızla bağlanılır. Mobil internet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen)...
  48. straighthate

iPhone 3gs ve iPhone 4 Türkiye fiyatları

Bildiğiniz üzere ülkemizde iPhone satışları ya GSM operatörleri vasıtasıyla kontratlı veya kontratsız olarak ya da teknoloji firmaları tarafından kontratsız olarak yapılıyor.İkinci el ürün satan siteler de iPhone almanın bir yolu.Bu bölümde Türkiye iPhone piyasasını inceleyelim : İphone...
  49. straighthate

Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Bunun için en kolay çözüm Belgelerim/Müziğim içindeki itunes klasörünü formattan önce başka bir birime yedekleyip format sonrasında yedeklediğiniz klasörü yine Belgelerim/Müziğim altındaki itunes klasörü ile değiştirmek.Böylece ne uygulamalarınız ne de müzikleriniz senkronize sırasında silinmez.
  50. straighthate

Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

iPhone,iPod Touch,iPad VE iOS HAKKINDAKİ SORUNLARINIZ VE ÇÖZÜMLERİ Arkadaşlar sorularınızı ve sorunlarınızı bu başlık altında tartışalım ve çözümler getirelim.
  51. straighthate

İPhone & iPod Touch Wallpaper Paylaşımı

Arkadaşlar wallpaper konularını birleştirdim artık paylaşımları bu başlık altından sürdürelim. 2200 adet her çeşit duvarkağıdı (wallpaper) vardır kendi uploadımdır. :)araba resimlerinden ünlülerden filmlerden markalardan çizgi filmlerden doğadan hayvanlardan soyut ve daha bir çok :)...