SDN Yeni Moderatörlerini Arıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
2. Defa ha ??
Allah'ın hakkı 3'tür derler :D Bu olmaz da 3.belki.
Mesaj sayını çoğalt bence
Dostum şaka biryana, ben mesaj kasmaktan öte, forumdaşlarıma yardım için buradayım. Amacım mesaj kasmak değil,üyelere veya forumdaşlarıma yardımcı olup, çözüm önerileri sunmak ve çözüm üretmek...

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
M

Murat Burç

SDN Okuru
Dostum şaka biryana, ben mesaj kasmaktan öte, forumdaşlarıma yardım için buradayım. Amacım mesaj kasmak değil,üyelere veya forumdaşlarıma yardımcı olup, çözüm önerileri sunmak ve çözüm üretmek...
Yardım ettiğin kişi sayısı maximum 85
Ve sen modluga adaylığını koyuyorsun.
Mesaj sayını artır daha fazla kişiye yardım et o zaman baksınlar senin modluğuna
Technopat sosyalde burada olduğundan daha aktifsin. Buraya girip girmediğin meçhul
Bundan önce ki 3 Aktiflige günlerini sayıyorum
24 Ağustos 1 mesaj
4 Eylül 1 mesaj
15 Eylül 1 mesaj
Tamam bu forumda 7 gün mesaj yazmayan kimseye yardım etmeyen mod yazan ama bence modlukla alakası olmayan insanlar var.
Ama sen de fazla cürretkarsın.

@Fragger Bence bu mesajımı okumalisin arkadaş hakkında bilgi sahibi olursun hem.

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Öncelikle bazı dediklerinde haklısın, fakat hangi forumda ne kadar aktif olmam sizi değil beni ilgilendirir. Ben foruma sırf yetkili olmak için değil, diğer üyelere veya forumdaşlarıma yardımcı olmak için giriyorum. Sizde Technopat'ta Murat5038 ' siniz galiba... Sizi oradan tanıyor gibiyim. :D

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Öncelikle bazı dediklerinde haklısın, fakat hangi forumda ne kadar aktif olmam sizi değil beni ilgilendirir. Ben foruma sırf yetkili olmak için değil, diğer üyelere veya forumdaşlarıma yardımcı olmak için giriyorum. Sizde Technopat'ta Murat5038 ' siniz galiba... Sizi oradan tanıyor gibiyim. :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Öneriniz için teşekkür ederim. Dikkate alıcağım...
Murat Burç adlı hesap benim murat5038 değil

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Önemli olan o değil...

Son düzenleme:

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Yardım ettiğin kişi sayısı maximum 85
Ve sen modluga adaylığını koyuyorsun.
Mesaj sayını artır daha fazla kişiye yardım et o zaman baksınlar senin modluğuna
Technopat sosyalde burada olduğundan daha aktifsin. Buraya girip girmediğin meçhul
Bundan önce ki 3 Aktiflige günlerini sayıyorum
24 Ağustos 1 mesaj
4 Eylül 1 mesaj
15 Eylül 1 mesaj
Tamam bu forumda 7 gün mesaj yazmayan kimseye yardım etmeyen mod yazan ama bence modlukla alakası olmayan insanlar var.
Ama sen de fazla cürretkarsın.

@Fragger Bence bu mesajımı okumalisin arkadaş hakkında bilgi sahibi olursun hem.
Bu forumda kimler kimler rütbe aldı, bu arkadaş mı alamayacak, pehh..

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Moderatörlüğü başvurdum. İnşallah olurum. İyi forumlar

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Bunu iltifat olarak kabul eder, teşekkür ederim.
Mesajım da biraz seni yerme var gibi anlaşılabilirdi ama böyle bişey tabii ki yoktu, doğru anladığınız için teşekkür ediyorum :)

Bizden sonra rütbelerde ve moderatör alımı konusunda çok saçma işler yapıldı, sitemim bunaydı..

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bu forumda kimler kimler rütbe aldı, bu arkadaş mı alamayacak, pehh..

Haklısın, foruma genç yaşlı, isyankar efendi, doğru yanlış bir çok arkadaş yönetici oldu.

Bazı insanlarda yanıldığımızı herkes gördü, bazılarında doğru insanların kimler olduğu zamanla anlaşıldı.

Forumun geçmişi 2014'e dayanıyormuş gibi, sürekli son üç yıldan bahsetmenden çok sıkıldım.

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Haklısın, foruma genç yaşlı, isyankar efendi, doğru yanlış bir çok arkadaş yönetici oldu.

Bazı insanlarda yanıldığımızı herkes gördü, bazılarında doğru insanların kimler olduğu zamanla anlaşıldı.

Forumun geçmişi 2014'e dayanıyormuş gibi, sürekli son üç yıldan bahsetmenden çok sıkıldım.
Sayın yöneticim, başvurular ne zaman değerlendirilir? Bilginiz var mı?

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33

By efsane bence murat burç ile ilgili olan önerime bi bakin

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Moderatörden ziyade aktif takılan üye sayımız az

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Beyler bu forum gerçekten acayip bi forum adam apple dusmani profil resmi steve jobs adamin adı lg sever profilinde lg logosu var ama adam j7 kullaniyor

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
art niyetli olsa ne kadar zamandır bu forum için uğraşmaz en kötü yerde en kısıtlı yetkidede olsa bence 1-2 aydeneyimleyin ona göre karar verin zaten beğenmez iseniz geri alırsınız yetkileri elinden bence denemekten zarar gelmez.
Beyler bu forum gerçekten acayip bi forum adam apple dusmani profil resmi steve jobs adamin adı lg sever profilinde lg logosu var ama adam j7 kullaniyor
Yahu lg seviyoruz diye samsung kullanamazmıyız her kötü yönünü görünce her seferinde yerin dibine soktuğum lg yi orta segmentteki başarısızlıklarından dolayı yine aşağı katmanlara yollayıp mis gibi j7 kullanıyorum.

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Bencede haklısın adamın içinde kalmış @byefsane art niyetli olsa ne kadar zamandır bu forum için uğraşmaz en kötü yerde en kısıtlı yetkidede olsa bence 1-2 aydeneyimleyin ona göre karar verin zaten beğenmez iseniz geri alırsınız yetkileri elinden bence denemekten zarar gelmez.
Forumda adam kalmaz banlamaktan gerek yok bence:D Ben öylesine takılıyorum olmuş reddedilmiş şeyi tartışmaya gerek yok sen de uğraşma

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316

Son 3 yıldan değil, 1 yıldan bahsediyorum :D

Bahsetmeye devam edeceğim. İstersen silebilirsin sıkıntı değil, özelden tartaklarım :D

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Forumda adam kalmaz banlamaktan gerek yok bence:D Ben öylesine takılıyorum olmuş reddedilmiş şeyi tartışmaya gerek yok sen de uğraşma
Yeni mod olmuş üyeler için bırak banlamayı mesaj silmek uyarı vermek bile ekip kararıyla yapılır sen öyle mod oldum yetkiler bende gibi olacak sanıyorsan ohoooo işimiz var seni bir süre deneyecekler dedikleri gibi yetkilerin kısıtlı olacak ayrıca bence seni özel olarak denetlemeleri gerekiyor :D bence denemekten zarar gelmez
Son 3 yıldan değil, 1 yıldan bahsediyorum :D

Bahsetmeye devam edeceğim. İstersen silebilirsin sıkıntı değil, özelden tartaklarım :D
Özeldeki mesajlar silinemiyor mu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...