SDN Yeni Moderatörlerini Arıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mobilci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hey ben yeni hesap açtımda uygunsuz kelimelerden dolayı ban yemiştim 1 ay bu mod olmamı engeller mi siz bir de mod olurmusun diye konusma baslatmistiniz ulan cok utandim bir anlik sinirle bir sovdum offff offfff hadi ben kactim

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Hey ben yeni hesap açtımda uygunsuz kelimelerden dolayı ban yemiştim 1 ay bu mod olmamı engeller mi siz bir de mod olurmusun diye konusma baslatmistiniz ulan cok utandim bir anlik sinirle bir sovdum offff offfff hadi ben kactim
Başvuru yapın. Biz değerlendirelim.

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Selam SDN ailesi. Daha önce birçok forumda bulundum. Bir hayli tecrübe edindim. En iyisi SDN ailesi olduğunu farkettim. Forum kurallarını baştan aşağıya okudum. Başvurumu yaptım. Gereken bilgileri arz ettim. Sizin rızanızı bekliyorum. Bu aileye katıldığıma seviniyorum. Forumu geliştirmek için elimden geleni yapacağım. Forumdaşlarıma yardımcı olmaktan gurur duyuyorum. :)

Son düzenleme:

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Yahu biri mod olunca ondan korkmamiz falan mı gerekiyormuş ? :D ben kaç defa modlarla kavga ettim.:D mod olunca birinden korkmanizi veya saygı gostermenizi gerektirmiyorm
Mod olmasi karşınızdaki adamın da bir üye olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Kimse insan olmadıktan sonra da size mod diye birine saygı göstermez :D
.
Kimlerle
--- Gönderi Güncellendi ---
Moderatörlüğe başvurayım mı diyorum . Sonra diyorum ki niye başvurayım ne kazandıracak. Sonra niye başvurmayayım ne kaybederim ki diyorum.
Beyler taktik verin.:D:D:D:D
Siz de taktik verin lütfen
@by efsane
@eronis
Seni apple bolumunun moderatörü yapsınlar direk sana en fazla ekmek orada

Reaksiyon puanı
5,171
Aynen haa ne zamandır izinden gidiyoruz baskan boyle satip gitmek olmaz:D tab s3 dicem ust modeli bizim ulkede yok core m3 lu versiyonu burda adamda hakli simdi
Yok yok murat gözü elmaya taktı o tableti aldıktan sonra artık samsung uzay mekiği çıkarsada geri dönmez[emoji13]

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Başvurumu yaptım, acaba ne zaman onaylanır? Herhangi bir kısıtlama söz konusu mu?

Reaksiyon puanı
5,171
Hocam forumumuzdaki kişileri insanları gerçekten tamıdığınıza emin misiniz daha yeni üyesiniz.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Merhaba, hayır herhangi bir kısıtlama söz konusu değil. Zaten moderatörlükten önce bir aday moderatör sürecimiz var. Başvurunuzu inceleyecek, karar vermeden önce profilinizi ve aktifliğinizi tekrar kontrol edecek ve size döneceğiz.

Teşekkür ederim gözlüklü şirin :)

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
@by efsane hocam, başvurumu yaptım. Deneme moderator süreci olacak demiştiniz?
--- Gönderi Güncellendi ---
Hocam forumumuzdaki kişileri insanları gerçekten tamıdığınıza emin misiniz daha yeni üyesiniz.
Forumu bayadır takipteyim, ziyaretçi olarak buradaydım.

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Sanırım 56 mesajın yarısını burada attınız:D
Hocam haykırdım. :D Hocam diğer konularda, özellikle donanım bölümünde birçok arkadaşıma yardımcı olacak cevaplar veriyorum. Oraları da sayalım. :)

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Merhaba arkadaşlar,

Moderatör alımları devam etmektedir, ilk mesajda yer alan başvuru formunu doldurak başvurunuzu tarafımıza iletebilirsiniz.

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Başvuru formunu doldurup tarafınıza gönderdim. Beklemedeyim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...