SDN Yeni Moderatörlerini Arıyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
rütbe bir gelsin de :)

Arkadaşım rütbeyi ne yapacan bu rütbe demek sorumluluk ve çalışma demek olacak farkındasınız dimi yoksa profilde yeşil renk yada mavi renk mod yazsın havalı durayım olayı değil yani.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Aynen @uydu3405 'in de dediği gibi teog'tan önce girişme. Ben çok zorlandım. Ama bi şekilde geçti:)

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Arkadaşım rütbeyi ne yapacan bu rütbe demek sorumluluk ve çalışma demek olacak farkındasınız dimi yoksa profilde yeşil renk yada mavi renk mod yazsın havalı durayım olayı değil yani.
moderatör simgesi önyargıyı, size olan saygıyı etkiliyor. daha iyi bir rütbe yani.
farkındayım. günlük 20, 30 post atıyorum zaten.
--- Gönderi Güncellendi ---
Aynen @uydu3405 'in de dediği gibi teog'tan önce girişme. Ben çok zorlandım. Ama bi şekilde geçti:)
zaten ben belirttim teogdan önce olmaz diye :)

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
moderatör simgesi önyargıyı, size olan saygıyı etkiliyor. daha iyi bir rütbe yani.
farkındayım. günlük 20, 30 post atıyorum zaten.
Etkilemiyor kardeşim. Benim adıma o kadar forum içinde ve dışında şeyler söylendi ki. Hiçbirine aldırış etmedim. Öenmli olan senin kendine olan özgüvenin ve forumu sevmenden geçiyor:)

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
farkındayım.

Arkadaşım sen saygılı olduktan sonra kimse saygısız bir mesaj yazamaz sana merak etme.Bence o saygı değilde biraz korku oluyor şimdi bu kişiye laf yazsam beni engeller korkusu oysa ki saygı hak edilen kazanılan bir şeydir bence.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yahu biri mod olunca ondan korkmamiz falan mı gerekiyormuş ? :D ben kaç defa modlarla kavga ettim.:D mod olunca birinden korkmanizi veya saygı gostermenizi gerektirmiyorm
Mod olmasi karşınızdaki adamın da bir üye olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Kimse insan olmadıktan sonra da size mod diye birine saygı göstermez :D
.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Yahu biri mod olunca ondan korkmamiz falan mı gerekiyormuş ? :D ben kaç defa modlarla kavga ettim.:D mod olunca birinden korkmanizi veya saygı gostermenizi gerektirmiyorm
Mod olmasi karşınızdaki adamın da bir üye olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Kimse insan olmadıktan sonra da size mod diye birine saygı göstermez :D
.
Hocam haklısınızda tecrübelerimden söylüyorum ben kavga değil fikir beyan ettiğim beğenmiyorsan banlandın olayını görmüş biri olarak yazdım tabi o forumlarda kalsını belli ediyor ayrı mesele ama yaşanmışlık başka bir şey tabi.Modlara fikirler söylenmeli kurallar çercevesinde tabiki ama

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam haklısınızda tecrübelerimden söylüyorum ben kavga değil fikir beyan ettiğim beğenmiyorsan banlandın olayını görmüş biri olarak yazdım tabi o forumlarda kalsını belli ediyor ayrı mesele ama yaşanmışlık başka bir şey tabi.Modlara fikirler söylenmeli kurallar çercevesinde tabiki ama
Bu forumda yanlış hatırlamıyorsam yaşadım tehditvari söylemde aldım sonra scorpion geldi dağıttı bizi işte :D

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Arkadaşım sen saygılı olduktan sonra kimse saygısız bir mesaj yazamaz sana merak etme.Bence o saygı değilde biraz korku oluyor şimdi bu kişiye laf yazsam beni engeller korkusu oysa ki saygı hak edilen kazanılan bir şeydir bence.
işte korumanız oluyor resmen :))

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Ben isterdim de kimse tarafından tanınmak istemiyorum neyse:D

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Ben isterdim de kimse tarafından tanınmak istemiyorum neyse:D
Şöyle söyleyeyim bende sana bende bu forumun üyesiyim biliyorsun birkaç ay önce sıkıntı yaşadık bazı şeylere birlikte itiraz ettik ve bu sıkıntıları düzeltebilmek adına elimizi taşın altına koyduk bizde

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Şöyle söyleyeyim bende sana bende bu forumun üyesiyim biliyorsun birkaç ay önce sıkıntı yaşadık bazı şeylere birlikte itiraz ettik ve bu sıkıntıları düzeltebilmek adına elimizi taşın altına koyduk bizde
İyi yapmışsınız. Ama yöneticiler toplanıp görüntülü konuşma yapıyormuş galiba öyle ise istemem kalsın:Danonim olmak gururdur benim için :D

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Yaş sınırı var mı bunun için

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Adı her ne olursa olsun yetkinin; platform üzerinde kurallara aykırı davranışlara karşı geçerlidir.

Yetki bir hava tava tafra atılası bir görev değildir.

İyi Forumlar ...

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Kurallar ne ise herkes uyacaktır uyması gerekir moderatörde görevini yapıyor benim gibi sıradan bir üye de forumun kuralları ne ise uyması gerekir.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Moda gerek yok, reyiz burada. :D
Modlar hiyerarşik olarak reyizin altında gelir. :D

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Ben görüntülü konuşmanın ünlü veledi olurum muhtemelen.
Hatta şu ana kadar en küçük moderatör olabilirim sanırım. Shiftdelete.net'in ünlü veledi karşınızda..

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Benden mod olurmu :D

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Takım elbise şartı var ama pijama olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...