Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Arkadaslar bu kasa açikligi olayi bi bende mi var acaba? Telefonun sol tarafi sag tarafindan daha acik gibi duruyor. Hic bi sekilde cizik dahi yok cihaz da ekran degisimi zaten olmadi. Yani ekranda toz vs kacma olayi cok sukur yok ama kasa acikligi olayi canimi sıktı. Acaba diorum bi bende mi bu olay. S7 Edge kullaniyorum.

Fotoğraf var mı hocam?

sahinilkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
5-6 gün öncesine kadar %100 şarjda 50 saat şarj süresi verirken şimdi 39 saate düştü sebebi nedir (s7 edge)

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arkadaşlar 220 mb lık yeni bi güncelleme geldi şuan indiriyorum

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bulut sürücüsüne yedeklemiş daha sonra da bulut sürücüsünü kapattığın için böyle görünüyor olabilir
Tesekkurler hallettim
Kardeşim sen o telefona hiç güncelleme yapmadın mı 6.0dan 7.0a geçmedin mi güncellemeyle güvenlik güncellemelerini yapmıyor musun?
Kimse servis değil sana olanı söylüyoruz arkadaşında dediği gibi tatmin olmuyorsun. Herkeste olan bir sorun değil ya senin arka planda çalışan uygulamalar çok tüketiyor gereksizleri package disabler pro ile devre dışı bırak. Ya da güncellemeleri yapıp sistemde gereksiz cache dosya bırakıyorsun önceki sistem kalan dosyalar uyumsuzluk meydana getiriyor.Servise vermiyorsun ya araştırmıyorsun önerilere niye yapayım diyorsun bunlardan başka kullanıcının yapacağı birşey yok öyle kullan o zaman servise vermiyorsan

Samsung Cloud önceden açıkmış kapatmışsın ondan olabilir eşitleme hata vermiş olabilir.
Ya da sd kart beklenmedik çıktıysa bir anda görsel böyle olabilir.
İkisine de bak Galeri ayarlardan samsung cloud var etkin mi değil mi öğrenebilirsin

Fuat Koyuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Package disabler pro uygulamasını nasıl ve nerden indirebilirim ücretsiz olarak link verebilirmisiniz acil ??

POSEYDON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ben yeni telefon bakıyorum ve s7 edge almayı düşünüyorum malum ülkemizde telefon fiyatları oldukça pahalı son model telefonlar artık hayal gibi bişey oldu neyse s7 edge çok güzel çok güçlü bir telefon fakat sorunları da çok gibi gözüküyor yani heryerde farklı bir sorun var 1,2,3 olsa neyse de herkes farklı bir konudan şikayet ediyor bende dolayısıyla bu telefona eskisi kadar kararlı bakamıyorum hala bu telefonu önerirmisiniz yoksa başka telefon bakmalımıyım şuan aklımda s7 edge den farklı olarak huawei mate 9 ve lg v20 var ha bu arada şunuda söyleyeyim lg de kronik sorun var falan gibisinden bişey söylicekseniz hiç yazmayın bile

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bende s7 aldım bir ay öynce şu an olsa hiç düşünmeden mate 9 alırım

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
En kötü samsung cihazını, en kral iphone, lg, huawei veya başka bir markaya değişmem.
Şimdiye kadar S3 mini, S4 ve mini, galaxy C5, A3, vs bir sürü samsung telefon kullandım hiçbirinde zerre sorun görmedim.
Onun için hep söylüyorum yaşasın samsung.
Tek kızdığım tarafı S7'ye radyo koymaması.
Diğer tüm modellerinde vardı.
Ha birde kumanda özelliği koymamış S7'ye onada çok kızgınım.

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Fotoğraf var mı hocam?
IMG-20170609-WA0002.jpg
IMG-20170609-WA0003.jpg

Çok şükür toz dahi vs hic bi olay yok ama bi kac youtube incelemesinde de gordum gibi hatirliyorum. Ya oyle cok inceleyince varmis gibi gorunuyor. Normal kullanimda hic bi sıkıntı yok.

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
ya doğru söyliyosun bende kendimce bunu söylüyorum fakat şu lg v20 deki geniş açılı kamera ve s7 edgedeki kavisli ekran sürekli aklımda niye her 2sinin de olduğu bir telefon yapmıyolarki :tearsofjoy:
S7 edge Süper bir telefon Tavsıye ederim her yönüyle.

nights35

Asistan
Reaksiyon puanı
29
ben yeni telefon bakıyorum ve s7 edge almayı düşünüyorum malum ülkemizde telefon fiyatları oldukça pahalı son model telefonlar artık hayal gibi bişey oldu neyse s7 edge çok güzel çok güçlü bir telefon fakat sorunları da çok gibi gözüküyor yani heryerde farklı bir sorun var 1,2,3 olsa neyse de herkes farklı bir konudan şikayet ediyor bende dolayısıyla bu telefona eskisi kadar kararlı bakamıyorum hala bu telefonu önerirmisiniz yoksa başka telefon bakmalımıyım şuan aklımda s7 edge den farklı olarak huawei mate 9 ve lg v20 var ha bu arada şunuda söyleyeyim lg de kronik sorun var falan gibisinden bişey söylicekseniz hiç yazmayın bile
Bende mate 9 ile S7 edge arasında kalmıştım tercihim s7 edge oldu sizede tavsiye ederim her yönüyle kaliteli bir telefon..

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Bence telefon ekranına avuç içi algılama özelliği koymalılar çünkü bazen edge ekran başa bela olabiliyor

nights35

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Bence telefon ekranına avuç içi algılama özelliği koymalılar çünkü bazen edge ekran başa bela olabiliyor
Bende korkarak aldım avcum değer sıkıntı olur diye ama kullanımı çok rahat hiç sıkıntı yaşatmadı ama o sorunlar s6 edge'de oluyormuş.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Avuç içi algılama özelliği koyamazlar öyle birşey şey yok
S8e koydular ama S7 Edgeye koymadılar sanıyorsunuz ama oradaki olay s8in kavislerinin S7 Edge kadar agresif olmamasi

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Ayrica kenar hassasiyetlerininde s8 de biraz daha azaltildigini soylemislerdi ne kadar dogru yahut yanlis bilemem kullananlara sormakta fayda var. Lakin s7edge de boyle bi sorunla.karsilasmadim. zaman gectikten sonra otomatikman kavramada parmaklarin yahut elin daha dikkatli tutmaya basliyor. Istemdisi refleks oluyor yani.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Avuç içi algılama özelliği koyamazlar öyle birşey şey yok
S8e koydular ama S7 Edgeye koymadılar sanıyorsunuz ama oradaki olay s8in kavislerinin S7 Edge kadar agresif olmamasi
İsteseler yaparlar hocam avuçla sıkınca selfi çeken telefon olduysa buda olur
--- Gönderi Güncellendi ---
Bende korkarak aldım avcum değer sıkıntı olur diye ama kullanımı çok rahat hiç sıkıntı yaşatmadı ama o sorunlar s6 edge'de oluyormuş.
S7 edgede yaşadım ondan fazla sert tutmadım sonunda düştü

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Ekli dosyayı görüntüle 24072 Ekli dosyayı görüntüle 24073
Çok şükür toz dahi vs hic bi olay yok ama bi kac youtube incelemesinde de gordum gibi hatirliyorum. Ya oyle cok inceleyince varmis gibi gorunuyor. Normal kullanimda hic bi sıkıntı yok.

Bende de aynı. Açıklık vs değil cam ve alüminyum malzeme ancak bu şekilde birleşir hocam içiniz rahat olsun ;)

Bir de kuvvetle muhtemel arada incecik bir izolasyon malzemesi var ve açık gibi duruyor ama alakası yok.

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bende de aynı. Açıklık vs değil cam ve alüminyum malzeme ancak bu şekilde birleşir hocam içiniz rahat olsun ;)

Bir de kuvvetle muhtemel arada incecik bir izolasyon malzemesi var ve açık gibi duruyor ama alakası yok.

Allah razi olsun kardeşim :) içime su serptin...

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bir iki kişi yukarda yazmıştı gerçi ama yinede sorayım.
S7 mayıs ayı güncellemesi nasıl gerçekten şarja etkisi varmı yokmu.
Yükleyelim mi yoksa yüklemeyelim mi?

Ksk1912ksk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben yüklerken şarj 80 olmasına rağmen kitlendi servise götürdüm şarjı azmış ondan kitlenmiş dedi servis şuan bi sıkıntı yok
Screenshot_20170609-183648.png
Konum açıp kapatınca bu çıkıyo ve heryerde konum izni açık nedenini bilen varmı

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Ben yüklerken şarj 80 olmasına rağmen kitlendi servise götürdüm şarjı azmış ondan kitlenmiş dedi servis şuan bi sıkıntı yok
Ekli dosyayı görüntüle 24103
Ayarlar/Mobil cihazımı bul/ bölümüne gir.
Oradaki "Google Konum Servisi" seçeneği açıksa kapat.
Ondan yapıyordur.
Ekli dosyayı görüntüle 24103
Oradan samsung account yazan yere gir alttaki linke tıkla samsung account (yabancı bir site) oraya gmail hesabınla bir kere giriş yap konumun bir defa görünecek.
Geri çık artık o soru karşına çıkmaz.

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Kardeş ben yukledim format filanda atmadım 6.30 saat ekran süresi aldım geriye doğru git resimde attım ben bi sıkıntı görmedim sarj suresinde hatta şuan 58 dakikalik pil surem var ekran süresi 5.28 dakika ekran surem var 12 14 saatte toplam açık kalma süresi

Hurafe26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu güvenli klasör nedir nasıl kullanılır? Ne gibi avantajları vardır?
Özel moddan farkı nedir?