Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

samet27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s7 E almayı düşünüyorum telefonda donma kasma filan yad herhangi bir kusur var mı paylaşacagınız ya da almalımıyım?

Sinan705

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Edge değil ama düz versiyonunu kullanıyorum. Bir heves aldım ama ergonomik değil telefonun kendisi gibi çok parmak izi topluyor ve çok kolay çiziliyor. Şahsen aldığıma pişmanım sırf para verdim diye bazen takıyorum o da en fazla 2 gün sürüyor.
Biran bu olumsuzlukları telefona diyorsun sandım şaşırıyordum :) bende düz modelini almayı düşünüyorum dostum nasıl memnun musun cihazdan. Hoşuna gitmeyen eksi bir yanı varmı?

baby_face_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Biran bu olumsuzlukları telefona diyorsun sandım şaşırıyordum :) bende düz modelini almayı düşünüyorum dostum nasıl memnun musun cihazdan. Hoşuna gitmeyen eksi bir yanı varmı?
Edge almaya girdim mağazaya tutamadım yazamadım düzünü alıp çıktım. Hoşuma gitmeyen tek olay cihazı kılıfsız kullanmak istiyorum ama cihaz buna müsaade etmiyor. Başka hiç bir sıkıntım yok. Tam bir sene oldu hiç wipe yapmadım. Donma takılma aksırma tıksırma hiç bir şey yaşamadım. 128gb kart aldım 50 GB müzik video dolu. Bildiğin bilgisayar gibi, zaten işyerinde baya faal olarak kullanıyorum cihazı. Şarjı günü rahat çıkartıyor. Başka merak ettiğin birşey varsa sor kardeşim [emoji1]

nights35

Asistan
Reaksiyon puanı
29
s7 E almayı düşünüyorum telefonda donma kasma filan yad herhangi bir kusur var mı paylaşacagınız ya da almalımıyım?
1 yıldan fazla s6 kullandım zerre kasma donma yaşamadım ve yaklaşık 1.5 aydır s7 edge kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Millet mayıs ayı güncellemesi smartswitch üzerinden yüklenebilir durumda isteyen yükleyebilir.

Herhalde yarın öbür gün de ota üzerinden verilir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Millet mayıs ayı güncellemesi smartswitch üzerinden yüklenebilir durumda isteyen yükleyebilir.

Yükledin mi deneyimin nasıl ?
--- Gönderi Güncellendi ---

Yükledin mi deneyimin nasıl ?

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
2 dk oldu yükleyeli :) yarın akşam yazarım artık.
Sadece şu anda yazarken (psikolojik de olabilir) klavye hızlanmış gibi geldi :)

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Smartswitch'e bağladım güncelleme var dedi yaptım. Sizinki düzdü sanırım belki düzlere gelmemiştir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170606-012006.png
    Screenshot_20170606-012006.png
    56.8 KB · Görüntüleme: 384

Sinan705

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Edge almaya girdim mağazaya tutamadım yazamadım düzünü alıp çıktım. Hoşuma gitmeyen tek olay cihazı kılıfsız kullanmak istiyorum ama cihaz buna müsaade etmiyor. Başka hiç bir sıkıntım yok. Tam bir sene oldu hiç wipe yapmadım. Donma takılma aksırma tıksırma hiç bir şey yaşamadım. 128gb kart aldım 50 GB müzik video dolu. Bildiğin bilgisayar gibi, zaten işyerinde baya faal olarak kullanıyorum cihazı. Şarjı günü rahat çıkartıyor. Başka merak ettiğin birşey varsa sor kardeşim [emoji1]
Benim ortalama 1800-1900 bütçem var, fakat uzun vade telefon arıyorum ve S7 çok hoşuma gidiyor. Sıfırına param yetmez bende temiz 2.el almayı düşünüyorum ama oda ancak taksitle satan telefon mağazası falan olması lazım. Sıfır Hyundai alacağıma 2.el Mercedes aliyim diyorum yani. En çok kamerası için ve donanım özellikleride çok iyi olduğu için donma kasma yapmaz dediğin gibi. Benim şuan GM Discovery var tam donma makinesi illahlah ettim.

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Samsung members uygulamasından klavye için geri bildirim atabilirsiniz klavye yeteneği çok da iyi değildi 7.0 da gelen geri bildirimlere dönüş yapıyorlar fakat ne kadar olumlu olur orası tartışılır ( mayıs güvenlik güncellemesini henüz yüklemedim!)

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Samsung members uygulamasından klavye için geri bildirim atabilirsiniz klavye yeteneği çok da iyi değildi 7.0 da gelen geri bildirimlere dönüş yapıyorlar fakat ne kadar olumlu olur orası tartışılır ( mayıs güvenlik güncellemesini henüz yüklemedim!)
yükelemeyin pil berbat.

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ben smart switch den güncelleme almadım ota üzerinden de herhangi gelen giden bişey yok

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sen Apple mı sandın Androidi? Max 2 yıl bence S7 güncellemeleri. Apple 5S e İos 11 güncellemesi veriyor helal valla ya kaç yıllık telefon.
Evet veriyor. Veriyor tabi.
Sen istersen S7 yerine SE al bak SE var orda Apple a9 işlemcisi var hem güncel de kalırsın.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Sen Apple mı sandın Androidi? Max 2 yıl bence S7 güncellemeleri. Apple 5S e İos 11 güncellemesi veriyor helal valla ya kaç yıllık telefon.
Güvenlik güncellemesi güncel android yazılımını geç te olsa veriyor samsung. Apple veriyor da bakalım geç betaya kasma donmadan kullanabilecek misin?

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Telefonumu cok seviyorum. Ama!
Ama sı! Iste bu aptalca yapilan muhabbetler... konu mayis guncellemesi veyahut baska bir olay degil arkadaslar. Yazilim guncellemesi bilgisi istiyorum bana Android 7 nin guncelleme planlarini gonderiyorlar. Ben boyle sinir bozucu bi musteri desteği gormedim...
Apple falan degil mesele Samsung gibi dev bir marka kendi ekosistemini kurmayi birak aradigim sordugum yanit almak istedigim hic bir soruya adam akilli cevap vermiyorlar. Ulan Kore ce bilsem vallaha agzima geleni soylucem twitter dan :)
Screenshot_20170606-182939.png

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
S7 türkiye için sammobileda mayıs ayı güvenlik güncellemesi gelmiş görünüyor 4 haziran da gelmiş indirilebilir ama telefonlara gelmedi daha ne hikmetse

zaferozkan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar turkcell vınn kullanan var mı? 50 gb paket bitti 128 kb ta düştü fatura 10 unda kesilecek ancak dün mesaj geldi hız kısıtınız kaldırıldı diye gece kalkıyordu zaten ancak şimdi gündüz de kalktı 4 gün uçuracağım yine vınn 402 gb olmuş bu ay