Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Hızlı şarj açıkken böyle :D bakalım sende ne çıkacak
Benim hızlı şarj kapalı halde şu an 😊 yüzde 50 ye 1 kusur saatte vardı. Ama sürekli kullanıyorum şu an. Yani 2 3 saate tam dolar diye düşünüyorum hiç kullanmadan bıraksam. Sizinki ciddi problem şarj olma konusu belli ki 😕

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10
hızlı şarj açıkken kendi şarj aletinin dışında örneğin neo nun aletiyle yine hızlı olur mu arkadaşlar? ben hep öyle şarj etmişim ya...

kuzeyali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3-4 saatten emin değilim tam ölçmedim yoğun bi gündü onu takip edemedim. Üstteki şarj dolum süresi hakkında ne diyeceksiniz
Orjinal şarj aleti ile dolum yapıyorsan bu süreler imkansız hemen servise geri gönder. 5 6 saat dolum süresi nedir. Ama eski 1 amperlik galiba şarj aleti kullanıyorsan olabilir ona bişey diyemem

kndogruer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Orjinal şarj aleti ile dolum yapıyorsan bu süreler imkansız hemen servise geri gönder. 5 6 saat dolum süresi nedir. Ama eski 1 amperlik galiba şarj aleti kullanıyorsan olabilir ona bişey diyemem
Orjinal şarj aletini kullanıyorum iki kez servise gitti geldi (afedersiniz ama) hala aynı bok!!!!!

kndogruer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ve bu hat takılı olmadan ve ekran hiç kullanılmadan bu süre. Hat takılı iken 12 ila 16 saati buluyor

kndogruer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şuan şarj bittiği için tekrar hattımı çıkartıp emektar galaxy ace ıma taktım ful bluetooth ve mobil veri-wifi açık halde iki gün gidiyo şarjı :)))))
NOTE 4 21:15te yüzde 0dan takmıştım şuan yüzde 55 :)))) şaka gibi

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
Şuan şarj bittiği için tekrar hattımı çıkartıp emektar galaxy ace ıma taktım ful bluetooth ve mobil veri-wifi açık halde iki gün gidiyo şarjı :)))))
20.45 23.00 arası full hızlı şarj

Orjinal şarj adaptörüne lg kablosu takınca da normal şarj bile çok yavaş oluyordu. Sanırım orjinal usb kablosu 5 pin

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Hangi servise veriyorsun cihazı ? Samsung'un kendi bayisi mi kek mi başarı mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bir sorunum var note 4 ümü usb ve hdmi çıkışlı şarj standıma takınca ekran gökkğüşağı gibi oluyor ve öyle kalıyor uykuya geçmiyor sizce nedendir nasıl çözerim?

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
arkadaslar istanbuldaki bakirkoy basari servis bence samsungun en iyi servisii sorunu cozüyorlar garanti veririm ve maximum 3 gun icinde aliyosunuz bende note 2 de vardi oraya rahat 10 11 kere telefon verdigin gittigim fln olmustur imkaniniz varsa oraya verin derim ayrica sarj suresi hizli sarj kapali 1.30 -1saat 40 dakka da %100oluyor ekran suresi 4 saat aliyorm

halostyle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İş yerinde kullanmak için starnote marka 15tl ye şarj aleti almıştım. %65 lere gelince dıt dıt diye sanki şarjı çıkarıp takıyomuşum gibi ses çıkarıo şarj olmuodu bazen. Arife günü baya bi telefoncu gezdim orjinal çıkma note 4 şarj aleti var mı diye. Bi yerde adam note 4 ün olduğu kutudan çıkardı orijalini sattı 70tl ye. Ben toptancıdan orijinini alırım senn işin görülsün dedi:)) kazık mı yedim bilmiyorum ama şarj aleti orjinal o kesin;)

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
21:15 te takmıştım 07:35te yüzde yüz oldu
c107ed522fabcfe98a9e409f9a22cb30.jpg

Normal şarj
Kullanmadan ekran kapalı

kndogruer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dün akşam telefon kapalıyken şarj ettim şaşırtıcı bi şekilde hızlı şarj kapalıyken 1saat 40dakika da şarj oldu ve daha şaşırtıcı olanda 22 saat şarj 5-6 saat kadar ekran süresi aldım. Çok şaşırttı ve sevindirdi. Bitmek üzere iken şarja taktım eskisi gibi 10 dakikada yüzde1 doldurdu. Bu telefon benimle dalga geçiyor resmen.

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10
bende de telefon 1,5 saate şarj oluyor... telefon açık ve hızlı şarj kapalı... bir gün boyunca yetiyor.

kndogruer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben telefonu aldığımdan beri ilk defa oldu ve Son oldu. Yine eskisi gibi 12-16 saatte şarj olup 5-6 saatte bitiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonum düştü ve kameranın cami kirildi başına böyle bir şey gelen oldu mu ? Garanti é gondercem

Önderkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bi sorunum var bundan 2 ay önce çektiğim 4 k videoları oynatmaya başladıgımda aralarda kasıntı oluyor bunun sebebi nedir?
Telefon okadar dolu'da değil arkada uygulamada çalışmıyor LOLLİPOP güncellemesi yüzünden böyle olma olasılığı varmıdır acaba ?