Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

serox1334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=390518]Lazzz[/MENTION] tamam denicem olmazsa polonyayı denerim... şimdi başlıyorum teşekkürler... hafıza kartı ve sim cartı çıkarmaya gerek var mı

ClouT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sizce şuan için Note5 beklenir mi yoksa Note4 alınır mı?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ben 5 i bekliyorum :D fazla asırı fark olmaz batarya ve ram de artış olur. Kamera biraz gelişir o kadar[emoji2]

serox1334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Gerek yok ama sen çıkarmadım deme çıkar yinede.
kardeşim şimdi yüklendi... çok teşekkür ederim... bir ara samsung yazısında kalıyordu bir kaç sefer ama factory reset yapınca açıldı... sanki telefonda bi soğuma oldu... allah razı olsun sıkılmadan ilgilendiğin için tekrar teşekkürler...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar sizce şuan için Note5 beklenir mi yoksa Note4 alınır mı?
kardeşim note alda 4 5 6 hangisi olursa olsun zaten telefon canavar birde kalem kullanıyorsan oluyor sana uzay gemisi... note3 ile note4 arasındaki büyük farkın note4 ile note5 arasında olacağını sanmıyorum ama ben olsam biraz beklerim note 5 i mi alırım çünkü note5 le bu sefer hedef iphoneyi sollamak olucak diye tahmin ediyorum...

ClouT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 5 i bekliyorum :D fazla asırı fark olmaz batarya ve ram de artış olur. Kamera biraz gelişir o kadar[emoji2]
Beklersem sırf batarya için beklerim. Çünkü zaten Note4'ün
3220 mAh lik bataryası ile bir çok rakibinden üstün bir batarya perfromansı veriyorken birde 4000 lere çıkarsa ne olacağını merak ediyorum.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Note 5 bariz fark olacak diyorum neden diyorum.
1) 4 gb lpddr4 ram. Hem tam fazla hemde çipler ddr4
2) dahili hafıza ufs 2.0 belkide 3.0 olacak ki ciddi hızlanma demek
3) işlemci 7422 büyük oranda olacak 14 nm bu hem daha az ısı daha az tüketim ve daha fazla performans demek. Zaten direk 64 bit olacak böylece. Android de 64 bir arayüzle çalışacak.
4) 7422 çipset modem gpu cpu jepsi bir arada olan bir çözüm. Buda kasa içinde daha fazla boş alan olacak demek buda bataryq kapasitesinin artması olarak karşımıza gelecek.
5) kameranın diyafram aralığı artacağı için düşük ışıkta daha iyi çekim olacak. Ben şahsen yine 16 mp ama daha iyi çekim yapan bir kamera bekliyorum.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
@serox1334 wipe data wipe cache işlemlerini yap daha sağlıklı olsun.
iyi forumlar.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
4100mAh batarya koymazlar o telefona. Benim tahminim 3350mAh civari olur.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Belkide yeni batarya teknolojisiyle gelir. Samsung şuanda ince bataryada daha fazla kapasiteyi çözdü.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Teknoloji zaten mevcut. Piyasaya hepsi yavas yavas cikiyor hepsi bu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şebeke sorunu yasayan var mı telefonu alalı 2 gün oldu arada şebeke gidiyor

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Şebeke sorunu yasayan var mı telefonu alalı 2 gün oldu arada şebeke gidiyor

Operatör nedir ? Kullandığın yerde ayni hat diğer cihazlarda cekim kuvveti nasıl? Cihazda hangi yazılım yüklü versiyon olarak? Şebeke nasıl gidiyor tarif edememişim ?

kuzeyali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazı oyunlarda bende de oluyor. Arka planda google play galiba sıkıntı yaşıyor. Ekran açık bırakırsam yükleniyor ama oyun

kndogruer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefonum şarjı geç dolduğu için garantiye gönderdim şarj soketi ve usb kablosu değişti geldi eskisinden daha geç dolmaya başladı tekrar gönderdim test edildi sorun tespit edilemedi deyip geri gönderdiler. Sırf servis hizmeti yüzünden bu mükemmel cihazdan soğumak üzereyim.

Geldikten sonra şarj dolum adımları şöyle,

Şarj kullanımıda şöyle,

Aşırı bi kullanma fırsatı bulamadım sadece mobil veri veya Wifi sürekli açıktı. Birini kapatıp diğerini açtım. 10 dk oyun oynadım yarım saat facebook ve shiftdelete.net kullandım.

Allah için herhangi bi serviste yardımcı olabilecek kimse yokmu [emoji53]

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Telefonum şarjı geç dolduğu için garantiye gönderdim şarj soketi ve usb kablosu değişti geldi eskisinden daha geç dolmaya başladı tekrar gönderdim test edildi sorun tespit edilemedi deyip geri gönderdiler. Sırf servis hizmeti yüzünden bu mükemmel cihazdan soğumak üzereyim.

Geldikten sonra şarj dolum adımları şöyle,

Şarj kullanımıda şöyle,

Aşırı bi kullanma fırsatı bulamadım sadece mobil veri veya Wifi sürekli açıktı. Birini kapatıp diğerini açtım. 10 dk oyun oynadım yarım saat facebook ve shiftdelete.net kullandım.

Allah için herhangi bi serviste yardımcı olabilecek kimse yokmu [emoji53]
Ekran süresi ne kadar aliyosun

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Toplasan 3-4 saat anca
Normal gözüküyo günlük kullanım gerçi az kullanımda daha uzun olmalıydı ben 2 3 saat arası ekran süresinde 22 saat kullanım alabiliyorum. 3 4 saat ciddi bi kullanım demek oluyo.
Şarj süresi konusunda ben test edeyim bu akşam karşılaştırırız.

kndogruer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Normal gözüküyo günlük kullanım gerçi az kullanımda daha uzun olmalıydı ben 2 3 saat arası ekran süresinde 22 saat kullanım alabiliyorum. 3 4 saat ciddi bi kullanım demek oluyo.
Şarj süresi konusunda ben test edeyim bu akşam karşılaştırırız.
3-4 saatten emin değilim tam ölçmedim yoğun bi gündü onu takip edemedim. Üstteki şarj dolum süresi hakkında ne diyeceksiniz

kndogruer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Akşam 9da yüzde5 iken sabah 5bçukta anca yüzde yüz olması kabul edilir gibi değil