Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Tamam gördüm. Forgot your id password seçeneğini denediniz mi?

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Cihazını çalınma riskine karşı samsung heaabınızla şifrelemişsiniz. Orada forgot ıd/password varya oradan kayıtlı mailinize yeni şifre isteyin.

Kiesten cihazı sıfırlamayı deneyin birde işe yarar mı bilmiyorum. Pilin altında cihazda s/n njmarası var. O numarayı bir yere kaydedin. Kieaten cihazı başlangıç durumuna getirme adımlarını uygulayın

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
gmailin parola ve sifersini biliyorum pc da giriyor ama burada yazinda fail yaziyor parola yalnis demiyor fail yaziyor

Gamil değil samsung uyeliği istiyor muhtemelen adres gmail adresidir ama şifre aynı değil anladığım kadarıyla.

ibo00701

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazını çalınma riskine karşı samsung heaabınızla şifrelemişsiniz. Orada forgot ıd/password varya oradan kayıtlı mailinize yeni şifre isteyin.

Kiesten cihazı sıfırlamayı deneyin birde işe yarar mı bilmiyorum. Pilin altında cihazda s/n njmarası var. O numarayı bir yere kaydedin. Kieaten cihazı başlangıç durumuna getirme adımlarını uygulayın
deniyorum simdi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

OLMADI

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar merhaba, bende yaklaşık 5 ay öncesinde note 4 aldım. Telefon gerçekten çok kaliteli ve çok esnek bir telefon fakat şu son zamanlarda karşılaştığım sıkıntılı bir durum var. Hangi siteye girersem gireyim sanırım spam tarzında bir virüs beni sürekli yönlendirerek farklı sitelere girmeme neden oluyor. Tarayıcıların hepsini denedim fakat yine de virüs hepsinde etkili. Modeme ve telefona fabrika ayarında reset attım fakat ne çare yine olmadı. Bu sorunla karşılaşan birileri daha var mıdır? Yardımınızı bekliyorum telefondan internete girmek çok can sıkıcı bir hal almaya başladı.

MaliKaygusuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, bende yaklaşık 5 ay öncesinde note 4 aldım. Telefon gerçekten çok kaliteli ve çok esnek bir telefon fakat şu son zamanlarda karşılaştığım sıkıntılı bir durum var. Hangi siteye girersem gireyim sanırım spam tarzında bir virüs beni sürekli yönlendirerek farklı sitelere girmeme neden oluyor. Tarayıcıların hepsini denedim fakat yine de virüs hepsinde etkili. Modeme ve telefona fabrika ayarında reset attım fakat ne çare yine olmadı. Bu sorunla karşılaşan birileri daha var mıdır? Yardımınızı bekliyorum telefondan internete girmek çok can sıkıcı bir hal almaya başladı.

Merhaba arkadaşlar ben önceden parmak izi kullanıyordum sonra güvenlikten kaydırarak açmayı seçmek istedim ama yapamadım linkte gönderdiğim ekran görüntüsünde silik olarak yazılı ve engellenmiş diyor yardimci olurmusun (https://drive.google.com/file/d/0BwEmobSDQDbJQ00ySktFN3JPNEE/edit?usp=docslist_api) TEŞEKKÜR EDERİM. ..

Erhanyil, dostum ilk önce ayarlardan güvenlik kısmına geldikten sonra "Kimlik bilgisi depolama" alanın orada "Kimlik bilgilerini sil" dediğin taktirde sorun düzelecektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
not 4 de el yazısını bilgisayar yazısına nasıl dönüştürüyoruz?ben yazıyorum olmuyor

serox1334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=390518]Lazzz[/MENTION] sa benim telefon 5.0.1 polonya romu var şuan da çok ısınıyor ve şarjda da azalma var... 4.4.4 polonya romuna çevirmek istiyorumm rica etsem nasıl yapabiliceğimi tarif eder misin...Daha önce niyetlendim ama yapamamıştım... gerçi senin telefon şuanda note 4 değil galiba...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
[MENTION=390518]Lazzz[/MENTION] sa benim telefon 5.0.1 polonya romu var şuan da çok ısınıyor ve şarjda da azalma var... 4.4.4 polonya romuna çevirmek istiyorumm rica etsem nasıl yapabiliceğimi tarif eder misin...Daha önce niyetlendim ama yapamamıştım... gerçi senin telefon şuanda note 4 değil galiba...

Suan evde Değilim eve geçince nasıl yapacagını anlatabilirim.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
1. Download firmware: N910CXXU1ANK5_N910COXA1ANK5_XEO - SamMobile bu yazılımı indiriyorsun.
2. Bu linki açtıktan sonra hemen aşağıda Instructions kısmında Download Odin v3.10.6 yazısına tıkla ve odini indir.
3.İndirdiğin yazılımı arşivden çıkar.
4. Telefonun yedeğini alabilirsin KİES ile 4.4.4 e geçerken veri kaybın olmaz.
5.Telefonu download moda alıp bilgisayara bağlayın. (Download moda alma: Telefonu komple kapatın ve ses kısma + Home tuşuna basarken güç tuşuna basın.)
6. Odin programını sağ tıklayın yönetici olarak çalıştıra basın. Odin de ID:COM kısmı sarı yanar ve altta ki açıklama satırında added! yazar.
7.İndirdiğin yazılım dosyasını AP kısmına göster. ( AP ye basıp indirdiğin ve arşivden çıkardığın yazılımı seç.
8. odinde Auto Reboot ve F.Reset Time kısmından başka birşey işaretli olmasın. Starta basarak yüklemeye başlayabilirsin. Bu esnada sakın telefon ile bilgisayar bağlantısını çıkartma telefon brick olabilir. Yüklemeyi laptop ile yapmanı tavsiye ederim, elektrik giderse sorun yaşamazsın.
9. Son olarak sorumluluk kabul etmediğimi belirtirim.

serox1334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1. Download firmware: N910CXXU1ANK5_N910COXA1ANK5_XEO - SamMobile bu yazılımı indiriyorsun.
2. Bu linki açtıktan sonra hemen aşağıda Instructions kısmında Download Odin v3.10.6 yazısına tıkla ve odini indir.
3.İndirdiğin yazılımı arşivden çıkar.
4. Telefonun yedeğini alabilirsin KİES ile 4.4.4 e geçerken veri kaybın olmaz.
5.Telefonu download moda alıp bilgisayara bağlayın. (Download moda alma: Telefonu komple kapatın ve ses kısma + Home tuşuna basarken güç tuşuna basın.)
6. Odin programını sağ tıklayın yönetici olarak çalıştıra basın. Odin de ID:COM kısmı sarı yanar ve altta ki açıklama satırında added! yazar.
7.İndirdiğin yazılım dosyasını AP kısmına göster. ( AP ye basıp indirdiğin ve arşivden çıkardığın yazılımı seç.
8. odinde Auto Reboot ve F.Reset Time kısmından başka birşey işaretli olmasın. Starta basarak yüklemeye başlayabilirsin. Bu esnada sakın telefon ile bilgisayar bağlantısını çıkartma telefon brick olabilir. Yüklemeyi laptop ile yapmanı tavsiye ederim, elektrik giderse sorun yaşamazsın.
9. Son olarak sorumluluk kabul etmediğimi belirtirim.
teşekkür ederim şimdi denicem... 5.1.1 gelince de onu yüklerim artık... ama gerçekten buna mecbur kaldım telefon son zamanlarda çok ısınmaya başladı

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
bu arada benim daha önce indirdiğim bu var ( N910CXXU1ANK5_N910COXE1ANK5_SER ) bunu yapsam olmaz mı... senin söylediğini indiriyorum gerçi ama internetim biraz yavaş...
Bu senin dediğin rusya romu. Sağlamsa onuda yükleyebilirsin. Sorun çıkartacağını sanmam.