Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Herşeyini anladım bu telefonunda neden paketi açıp internetli programı (whatsapp hariç)telefon ısınmaya başlıyor ve şarj hızlı gidiyor.Snapcaht özellikle 130 saniyelik hikayeyi izledikten sonra telefona dokunamıyorum.
Bunun sebebi nedir acaba ?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Herşeyini anladım bu telefonunda neden paketi açıp internetli programı (whatsapp hariç)telefon ısınmaya başlıyor ve şarj hızlı gidiyor.Snapcaht özellikle 130 saniyelik hikayeyi izledikten sonra telefona dokunamıyorum.
Bunun sebebi nedir acaba ?

Benim cihazımda Isınma olmuyordu sıcak havalarda bazen az birşey oluyordu el rahatsız etmeyecek ve terletmeyecek kadardı o da.

Reaksiyon puanı
16,118
benim antika galaxy youn da modeme tyavır aldı bağlanmıyor şifreyi kopyala yapıştır yapınca karekter ekliyor şifreye sabote ediyor 1+1gb 3g var kullan onu diyor...

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Benim cihazımda Isınma olmuyordu sıcak havalarda bazen az birşey oluyordu el rahatsız etmeyecek ve terletmeyecek kadardı o da.
44 bin alırım antutudan 6 7 saat şarjım gider benim cihazda sıkıntı var ya.Ben niye samsung aldımki ya.

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Şarj tamamiyle kullanım kaynaklı arkadaşlar. Kim ne derse desin teknoloji ilerledikçe ve akıllı telefonlar daha da geliştikçe zaten uzun olmayan pil ömürleri daha da azalıyor. Pil için sadece ekran ve kullanım değil, arka planda çalışan programlarında etkisi olduğunu unutmamak lazım. Pil ömrünün her sarjda biraz daha kısaldığını düşünürsek belirli periyodlarda yeni bir pil alıp takmanın avantajı olduğunu düşünüyorum. Elbette bu pili değişebilen cihazlarda geçerli. Kısaca note 4 benim şuana kadar kullandığım en iyi telefon diyebilirim. Gerek bir çok özelliği ile gerekse istediğiniz an 0 alınmış bir pille değiştirebilmeniz ile gerekse iş için kullanımlarda. O yüzden şiddetle tavsiye ederim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bildirimi kapatmayi bulamadim yardim ederseniz sevinirim.biseyle ugrasirken birden ekranin yarisina kadar bildirim gelmesinden biktim bide mesajlarin icerigini gostermesi ayri rezillik

kndogruer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bugün telefon garantiden geldi şarj soketi ve usb kablosunu değiştirmişler ama sıkıntı aynı devam ediyor %0 da şarja taktım 50 dakika oldu ve şuan %4. Adaptör ve batarya değişimide istemiştim yapmamışlar.

Ve geldiğinde iki tane uygulama açıktı resimleri atıyorum bunların ne olduğunu söyleyebilecek varmı

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
O lollipoptaki bir özellik.Kapanmıyor.
Mesajlar için kapanıyor. Eğer isterseniz ses ve bildirim üzerinden de kapatabilirsiniz. Normalde bunu uygulamanın içerisinden de yapabiliyorsunuz ancak whatsapp i ben de kapatamadim. Eğer ses ve bildirimlerden mesajlar ve whatsapp i bulup bildirimleri engelle derseniz kilit ekranınızda da bildirim çubuğunda da görünmez sadece uygulama simgesi üzerinde pop up çıkar.

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Arkadaşlar bugün telefon garantiden geldi şarj soketi ve usb kablosunu değiştirmişler ama sıkıntı aynı devam ediyor %0 da şarja taktım 50 dakika oldu ve şuan %4. Adaptör ve batarya değişimide istemiştim yapmamışlar.

Ve geldiğinde iki tane uygulama açıktı resimleri atıyorum bunların ne olduğunu söyleyebilecek varmı

Bunlar telefonun test yazılımları. Bunlara basarak bastığın birimin çalışıp çalışmadığını kontrol ediyosun. Mağazadan telefon alırken *# li bişeyler yazıp açılıyordu unuttum 😄
Yalnız loop ack test i bilmiyorum tam olarak nedir

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97

Adaptör ve batarya arızalı.

yanpazar41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
YENİ ALINAN NOTE 4 LERDE ÇEKME SORUNU VAR MI??

Piyasada bu fiyata daha iyisi yok haftaya almayı düşünüyorum...

demiralit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
d0457d330cce16a8827fa722b6e7e2ee.jpg
be1dca02a926ef9da73c0e9a58cbd923.jpg
bu değerler nasıl ama whatsapp dışında kullanmadım desem yeridir ufak tefek facebook girdim bi kaç sitede dolandim o kadar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar NOTE 4 alalı 7 ay oluyor hep kilifta ozenle kullandım bugün kilifta çıkarıp kontrol ettigimde, telefonumun güç tusunda yumuşama var (ses tuşlarina gore) tık sesi azaldı sizde de aynı durum var mı

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar dün vatandan note 4 aldım ilk gün diye çok fazla inceleme fırsatım olmadı ama bugün yüksek oyunlar indirip oynamak istedim real racing 3'te oynanamayacak kadar kasma yaşadım.Neyse dedim mc5:blackout kasmıyodu belki oyunda bişey vardır dedim.Sonra antutu benchmark kurdum ve koskoca note 4 2. iken benimki 38 bin küsur ile altlardaydı.Nedenini bilmiyorum resetledim yine aynı sonuç.Sonra belki telefon ısınıyodur ondandır diye kapatıp arka kapağı açıp soğumasını bekledim.Kapağı açtığımda yanık plastik kokusu almaya başladım.Garantiye kesin gideceğim.Fakat bu durum beni çok üzdü.Benden başka yaşayan var mı bu durumu?başka önerileriniz nelerdir?

scambox2010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kameralar da sorun var.açar açmaz odaklama yapmiyor.anca gezdirince 5 .8 saniye sonra odaklaniyor