Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

kndogruer

Asistan
20 Ekim 2014
117
1
18
Kies ile acil yazılım kurtarma bölümünden cihazın yazilimini yeniden kur sorun devam ederse servise ver.
Yazilimsal oldugunu sanmiyorum kitkattada boyleydi lolipoptada degismedi yine siz daha iyi bilirsiniz ama zaten dun servise verdim demistim :) tesekkur ederim ilgilendiginiz icin. 20 gun bekliycez insallah duzelir

Lazzz

Rektör
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
Batarya bu sefer iyi iş çıkarttı.
f7421078bbe938cec1c7bff5bb6e1184.jpg
eb82ec9af48ddc6333100ee7a9eb1be4.jpg

ismailvtas

Asistan
10 Mart 2015
336
62
28
Bu telefonu günde 2 hatta 3 kez şarja takıyordum böyle bir sonuç verince şaşırdım.
Maşallah ya 😊 son zamanlarda kaldırdığınız bi uygulama falan olduysa etkili olmuş olabilir. Mesela bende olay periscope ta 😊 çok şarj yiyo ve telefonun isinmasina sebep oluyor.

Lazzz

Rektör
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
Maşallah ya  son zamanlarda kaldırdığınız bi uygulama falan olduysa etkili olmuş olabilir. Mesela bende olay periscope ta  çok şarj yiyo ve telefonun isinmasina sebep oluyor.
Yok uygulama kaldırmadım aldığımdan beri uygulama kaldırmadım ama ekledim.

miracserdar

Öğrenci
20 Mayıs 2015
69
0
0
Lazz hocam gerçekten 3 saat ekran süresi mi alyosunuz note 4de ? Valla s6da ben 4ü görünce sövesim geliyor sinirden.Oyun falan mı oynadınız ?

NOT: BEKLEME SÜRESİNİ GÖRMEDİM PARDON :D

Lazzz

Rektör
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
Lazz hocam gerçekten 3 saat ekran süresi mi alyosunuz note 4de ? Valla s6da ben 4ü görünce sövesim geliyor sinirden.Oyun falan mı oynadınız ?

NOT: BEKLEME SÜRESİNİ GÖRMEDİM PARDON :D

Oyun yok telefonda oyun oynamıyorum :)ama beklemsede 5 saat filan anca oluyor ekran süresi.

miracserdar

Öğrenci
20 Mayıs 2015
69
0
0
4 saat az mı ki 

Bence az ya.Bak vallahi şu ram sorununu çözsünler telefonun şarj ömrü en az 1 saat uzar.Çünkü 3g veya wifi açıkken arkada face ve messenger veya whatsapp kullanmasan bile sürekli açık olduğu için şarjı içiyor buna çözüm bulsalar telefonda sıkıntı kalmaz :) Neyse burası s6 konusuna çevirmeyelim :) Ama note 4 iyi telefon kullandım bi 20 dakika falan 40 gün s6 kullandım 7 aylık note 4 40 günlüük s6dan daha stabildi : D

ismailvtas

Asistan
10 Mart 2015
336
62
28
Bence az ya.Bak vallahi şu ram sorununu çözsünler telefonun şarj ömrü en az 1 saat uzar.Çünkü 3g veya wifi açıkken arkada face ve messenger veya whatsapp kullanmasan bile sürekli açık olduğu için şarjı içiyor buna çözüm bulsalar telefonda sıkıntı kalmaz :) Neyse burası s6 konusuna çevirmeyelim :) Ama note 4 iyi telefon kullandım bi 20 dakika falan 40 gün s6 kullandım 7 aylık note 4 40 günlüük s6dan daha stabildi : D
Deme ya 😕 düzelir inşallah 😊

kndogruer

Asistan
20 Ekim 2014
117
1
18

Vet_erhanyil

Öğrenci
11 Mayıs 2014
6
0
0
ekran kilidini parmak izi hariç başka bi ayara getirdinizmi. yapmadıysanız model yada parola gibi başka bi ayara geçin daha sonra parmak izi kaydını kaldırmayı deneyin

ekran kilidi seçeneklerinde kaydırmaya getirmek istiyorum ekran kilidini ama soluk renkte kapalı.altında "sistem yöneticisi, şifreleme politikası veya kimlik bilgisi belleği tarafından devre dışı bırakıldı" yazıyor

immortalsword

Asistan
5 Şubat 2008
392
17
18
Arkadaşlar note 4 tavsiye edermisiniz? Note özelliği kullanıcısı değilim, kamera ve performans tek derdim. performans dediysemde saatlerce oyun oynayıp telefon ısınsın değil, telefon sıfıra en yakın takılmayı yaşasın yeter bana. Birde sarj derdim var tabi..

Lazzz

Rektör
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
Arkadaşlar note 4 tavsiye edermisiniz? Note özelliği kullanıcısı değilim, kamera ve performans tek derdim. performans dediysemde saatlerce oyun oynayıp telefon ısınsın değil, telefon sıfıra en yakın takılmayı yaşasın yeter bana. Birde sarj derdim var tabi..

Ben note4 umi sattım ama tavsiye ederim. Kamerası çok guzel Performansı güzel pil konusunda tüm Android 5 perde şarj sorunu var.

mydeli

Asistan
9 Nisan 2015
388
118
43
Bekleme yaptigi zaman hani kullanmadığım zaman şarj gitmiyor sanki o kadar az gidiyor kullanılmda note4 ile karşılaştırmak için suan erken diye düşünüyorum .
kardes bence sen zaman falan bekleme :) iphone nin kanayan yarasi batarya beklemede belki ip6 daha az yiyebilir ama iphone 6 kullaniyosun diye note 4 le bataryasini kiyaslayamazsin kiyaslayamayiz hee z3 falan vardir ip6plus falan vardir ki oda sarji max1 gun cikarmiyor bile yani diyecegim hic bir iphone ile note 4 kiyaslanamaz bence bataryada

ismailvtas

Asistan
10 Mart 2015
336
62
28
Bekleme yaptigi zaman hani kullanmadığım zaman şarj gitmiyor sanki o kadar az gidiyor kullanılmda note4 ile karşılaştırmak için suan erken diye düşünüyorum .
Kullanan arkadaş maksimum 10 saat demişti gecen O kadar düşük donanım için bence çok az. Hatta surekli wifi ve 3g yi acik tutamiyomus Ben note 4 gibi bi cahazi full kullanimimda 10 saat aliyorum 4 - 4.30 u ekran suresi. Tabi fark olabilir kullananlar arasında. Sizinkini merak ettim o yüzden sordum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şarj sıkıntısı var galiba. bende yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. hoş telefonun elimden düştüğü de pek yok. sims oynuyorum durmadan:) onun haricinde bence herşey tamamdır. zaten bu telefonu alırken kamerası için ilk tercihim olmuştu ve güzel de çekim yapıyor. ama ne yazık ki iphone 6 plus ın otomotik odaklanma ayarları çok daha hızlı olduğu için otomotikte iphone bi tık daha önde. ama manuel ayarlarda rakipsiz sanırım.

şarj sorununa çare bulan olursa heber versin.

uqral

Öğrenci
31 Mayıs 2015
31
0
6
Bence sarj konusunda telefon en iyilerinden ben telefonu aldigim zaman sarji ortalama duzeydeydi fakat ilk 1 bucuk aydan sonra telefonun sarji acildi ve baya uzun gitmeye basladi 12 saat kullanim 3 bucuk saat ekran suresi civarinda daha %30 sarj oluyor (gun icerisinde de en az 1 saat oyun oynuyorum) bence alinabilecek en iyi telefon buyuklugunu dert etmiyorsaniz

Lazzz

Rektör
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
Kullanan arkadaş maksimum 10 saat demişti gecen O kadar düşük donanım için bence çok az. Hatta surekli wifi ve 3g yi acik tutamiyomus Ben note 4 gibi bi cahazi full kullanimimda 10 saat aliyorum 4 - 4.30 u ekran suresi. Tabi fark olabilir kullananlar arasında. Sizinkini merak ettim o yüzden sordum.

Benim değişiyordu suan note4 kullanmıyorum. Ben 2saat ekran Suresi aldığımda oluyordu 5 saat aldığımda.