Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar merhaba cihazım note 4 android 5.0.1 güncellemesi yaptım güncellemeden sonra beni birisi aradığında veya ben birini aradığımda ses 2-3 saniye sonra gelmeye başlıyor bilgisi olan varsa yazabilirmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar note 4 alalı 2 gün oldu fakat ekran birden karardı alt tus ısıklari ve parmak izi okuyucu çalışıyor ama ekran simsiyah görüntü yok bilgisi olan varmı acaba...

kndogruer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba cihazım note 4 android 5.0.1 güncellemesi yaptım güncellemeden sonra beni birisi aradığında veya ben birini aradığımda ses 2-3 saniye sonra gelmeye başlıyor bilgisi olan varsa yazabilirmi

bendede var aynı sorun. ve 5.0.1 e ilk geçtiğimde iki gün kameranın hızı beni öyle etkilediki kamera uygulamasını açmamla resim çekmem nerdeyse bir oluyodu sabitleme hızı mükemmeldi telefonu sağa sola çevirerek hızlı hızlı resim çektim on numara çekiyodu ama iki günden sonra yavaşlamaya başladı.

QuadShock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şimdi alınacak bir Note 4'de şebeke sıkıntısı yaşanma ihtimali yüksek mi ?

tatalevo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar son güncellemeden sonra whatsupp ve e-postasında sorun olan var mıdır? Whatsupta birine resim gönderecekken whatsupp üzerinden galeriye giriyorum ve 3-5 fotonun dışında bir sey gözükmüyor. Aynı zamanda e-posta programı ile maille birine bir resmi forward edeceksem karsı tarafa bos olarak gidiyor. Bu tür sıkıntılar sizde de var mıdır?

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar note 4 alacağım kac sene götürür beni sizce? Ve nerden almaliyim orjinal samsung dan mi yoksa vatan Bimeks gibi bir yerden mı?

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Geç açıyor demi sürükleyince.O problem değil bendede var o.

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Arkadaslar note 4 alalı 2 gün oldu fakat ekran birden karardı alt tus ısıklari ve parmak izi okuyucu çalışıyor ama ekran simsiyah görüntü yok bilgisi olan varmı acaba...
Yüzüstü bir şekilde sağlam bir yere düşmüş yada ekran kartı yanmış.Servise veriniz eğer düşürmediyseniz bedava yapar ama düşürdüyseniz ödetir.

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Arkadaşlar son güncellemeden sonra whatsupp ve e-postasında sorun olan var mıdır? Whatsupta birine resim gönderecekken whatsupp üzerinden galeriye giriyorum ve 3-5 fotonun dışında bir sey gözükmüyor. Aynı zamanda e-posta programı ile maille birine bir resmi forward edeceksem karsı tarafa bos olarak gidiyor. Bu tür sıkıntılar sizde de var mıdır?
Resimlerde sıkıntı var.

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Arkadaşlar note 4 alacağım kac sene götürür beni sizce? Ve nerden almaliyim orjinal samsung dan mi yoksa vatan Bimeks gibi bir yerden mı?
Samsung da daha pahalı gerek yok oralardan almaya.Bimeks de ucuz diye biliyorum ben oradan alın.2 buçuk sene götürür ama seneye güncelleme desteği kesilecek çok büyük ihtimalle bigliniz olsun.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Samsung da daha pahalı gerek yok oralardan almaya.Bimeks de ucuz diye biliyorum ben oradan alın.2 buçuk sene götürür ama seneye güncelleme desteği kesilecek çok büyük ihtimalle bigliniz olsun.
Seneye güncelleme desteği mi kesilecek :D
Allah senide güldürsün :):)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
2 aydır kullanıyorum ve hala elimde.Kullanmasaydım burada aldığım günden bu yana olmazdım.
2 ay kullanım ile sen nasıl uzun süreli güncelleme desteğini eleştiriyorsun ?

S4mini çıkalı 2 yılı geçti ve geçen haftalarda güncelleme geldi.

Evde trend plus var 2 yıllık aralıklı süre ile güncellemeler geliyor.

Samsung tv var 2 bucuk yıllık ona bile güncelleme geliyor. Geç ama geliyor. Kolay kolay kesmez.

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
2 ay kullanım ile sen nasıl uzun süreli güncelleme desteğini eleştiriyorsun ?

S4mini çıkalı 2 yılı geçti ve geçen haftalarda güncelleme geldi.

Evde trend plus var 2 yıllık aralıklı süre ile güncellemeler geliyor.

Samsung tv var 2 bucuk yıllık ona bile güncelleme geliyor. Geç ama geliyor. Kolay kolay kesmez.

S4 mininin güncellemesi bekletildi.

Trend plus çok oldu kesileli.

Samsung tv konumuz değil.

Note 3 ve s4 e zar zor lollipop geldi artık alışmak lazım 1 sene sonra bu cihaza android 6.0 zor gelir.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
S4 mininin güncellemesi bekletildi.

Trend plus çok oldu kesileli.

Samsung tv konumuz değil.

Note 3 ve s4 e zar zor lollipop geldi artık alışmak lazım 1 sene sonra bu cihaza android 6.0 zor gelir.

Trend plusa geldi diyorum sen bana diyorsun ki kesildi. Burada fanboyluk yapmaya gerek yok. Gercekler iyi veya kötü söylemek gerek.

Yukarıda dediğim gibi Samsung geciktirir ama kolay kolay destek kesmez. Niye 4 e daha cook var. Merak etme sen.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
kardes abartma istersen note 5 cikar note 4 6.x.x de alir note 6 cikarmi seri devam edermi bilmiyorum eger cikarsa ustune 2 model ozaman guncellleme kesilir iciniz rahat olsun note serisine 20 ay guncelleme garantisi var note 2 icin 5.1 bile gundemde bnde note 2 de var beklemedeyim

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Nereye gitmek istediğinize göre değişir. 😊
Kannimca 4 yıl rahatça kullanırsınız. Güncelleme konusunda da geç de gelse gelir ve güncel bir cihaz kullanırsınız. Performans konusunda da büyük bi kayıp olacağını sanmam. Ben cihazdan çok memnunum ancak sorun yaşayanlar olabiliyor 😊 Ben orjinal samsung aldım ama samsung servisi de buralarda kötü olduğu için ha ithalat garantisi ha samsung diyerek de gomesim geldi ama ben şahsen sorun yaşamadım yaşayanlardan dolayı böyle dedim alacağınız yerin fiyat farkını bu belirleyeceği için bunu düşünüp arastirin😊 hayırlı olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Note 4 almak istiyorum ama siyahini mi alaym yoksa beyazini mi hala karar veremedm

byyousiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi gunler oncelikle Bende note 4 alacam ama kafama bir soru takildi note 4 de turkcell uygulamasi varmis bunu anlamadim oncelikli telefonu alacagim yerler:bimeks,vat an bilgisayar,gold,media market teknosa gibi yerlerden alacagim hanging magaza bana turkcell uygulamali telefon vermez orjinal uygulamali bir Samsung telefon istiyorum bride model numarasi exsnos islemcili olanini istiyorum cevaplariniz icin tesekkurler

kndogruer

Asistan
Reaksiyon puanı
1

2buçuk sene götürür derken seneye güncellemeyi kesecek derken güncelleme olayını öyle fazla bi yüceltmeyin bence. hem o kadar sürede kesilmez hemde güncelleme almayan cihaz çöp olacak diye bişey yok. misal önceki telefonum s3 mini ilk çıktığında 950 civarı bi fiyata almıştım. 3yıl kullandım sorunsuz çalışıyodu sadece artık üst seviye bi cihaz alıyım derdine düştüğümden note 4 aldım. giriş seviye bi telefon 3 yıl üzmeden götürüyosa bu telefon en az 5 yıl kullanılır. senin derdin telefonda bişey değişmese bile sürekli vırtına zırtına güncelleme gelsin diyosan senin görüşün.

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
2buçuk sene götürür derken seneye güncellemeyi kesecek derken güncelleme olayını öyle fazla bi yüceltmeyin bence. hem o kadar sürede kesilmez hemde güncelleme almayan cihaz çöp olacak diye bişey yok. misal önceki telefonum s3 mini ilk çıktığında 950 civarı bi fiyata almıştım. 3yıl kullandım sorunsuz çalışıyodu sadece artık üst seviye bi cihaz alıyım derdine düştüğümden note 4 aldım. giriş seviye bi telefon 3 yıl üzmeden götürüyosa bu telefon en az 5 yıl kullanılır. senin derdin telefonda bişey değişmese bile sürekli vırtına zırtına güncelleme gelsin diyosan senin görüşün.
Kesinlikle haklısın 😊

elsanali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkdaşlar yurt dışından tablet getirtmeyi düşünüyorumda bu tabletleri telefon gibi işletmen kayıt ettirmen gerekiyor mu?? bilgisi olan var mı?

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Konu yeri değil ama yurt dışından gabket telefon tarzı ürünlerin getirilmesi yasak. Gümrükte takılı kalır yada aldığıjız yere iade edilir.