Samsung alınır mı?

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Merhaba arkadaşlar annem için telefon bakıyorum.samsungla aram pek iyi değil :) yani dayanıklılık olarak çok güvenmiyorum kendim için sony aldım.evde babam lg g3 kardeşim casper kullanıyor yani hiç samsung kullanmadık.öyle zırt pırt telefon değiştiren bir aile değiliz o yüzden uzun süre gitcek bir şey düşünüyorum tuşludan geçicek öğrenir bir şekilde:) şu an evdeki lumia 520 külüstür haliyle çat pat bir şeyler izlemek dinlemek için kullanıyor.samsung a7 yi kuzenimde gördüm kibar geldi ama samsunga güvenebilir miyim? Çok kaba tasarımlı bir şey istemiyor annem o yüzden lg,asus falan olmaz gibi geliyor.a7 alınır mı? Note serisi iyi diye duydum ama baya büyük kalın yani.önerebileceğiniz başka telefon var mı acba?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar annem için telefon bakıyorum.samsungla aram pek iyi değil :) yani dayanıklılık olarak çok güvenmiyorum kendim için sony aldım.evde babam lg g3 kardeşim casper kullanıyor yani hiç samsung kullanmadık.öyle zırt pırt telefon değiştiren bir aile değiliz o yüzden uzun süre gitcek bir şey düşünüyorum tuşludan geçicek öğrenir bir şekilde:) şu an evdeki lumia 520 külüstür haliyle çat pat bir şeyler izlemek dinlemek için kullanıyor.samsung a7 yi kuzenimde gördüm kibar geldi ama samsunga güvenebilir miyim? Çok kaba tasarımlı bir şey istemiyor annem o yüzden lg,asus falan olmaz gibi geliyor.a7 alınır mı? Note serisi iyi diye duydum ama baya büyük kalın yani.önerebileceğiniz başka telefon var mı acba?
bak kardeşim öncelikle maximum bütçe nedir ? söylerseniz daha iyi yardımcı oluruz..

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Kusura bakma onu belirtmeyi unutmuşum.yani 1.700 e kadar zorlayabilirz annem çok pahalı istemese de:)

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Kardeşim o fiyata s6 uygundur
İnternetten almayı düşünmüyoruz teknosa,bimeks gibi mağazalardan alırız büyük ihtimalle orda fiyatı 2 bin hem o kenarlarını beğeneceğini sanmıyorm annemin:) teşekkürler genede. Şimdi dikkatimi bir şey çekti a7 a8 den daha pahalı niye acaba? A8 de çok büyük ekranlıymış ya keşke fiyatlat tam tersi olsaydı

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
A7 annen için büyük değil mi yani note 4 5,7" a7 ise 5,5"...Eğer büyük değil diyosan alabilirsin telefonun tasarımı şık...

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
A7 annen için büyük değil mi yani note 4 5,7" a7 ise 5,5"...Eğer büyük değil diyosan alabilirsin telefonun tasarımı şık...
Evet biraz büyük aslında ama işte a5 te biraz küçük gibi.büyük olmasını klavyeyi rahat kullanma ve yazıları iyi görmesi için istiyorum çünkü ben telefon alırken küçükleri beğenmemişti:) elime alıp baktığım için note gibi büyük gelmedi gene de bu çok büyük deme olasılığı var o zmn küçüklere bakcaz mecbur teşekkürler

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Anne telefonu bence 5s tir hem kullanımı kolay hemde tasarımı şık...

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Anne telefonu bence 5s tir hem kullanımı kolay hemde tasarımı şık...
:)) yok annem ona küçük der hem ben ıphoneu napcam der ekranda yanlış bir şeye tıklayınca ben bu dokunmatiği hiç sevmiyorum diyo zaten o kadar küçük olursa klavyede falan sorun çıkabilir aslında o halinden memnunda zam mı ne gelecekmiş telefonlara o yüzden bakıyoruz

Reaksiyon puanı
16,118
samsung candır canandır ondan güzeli canan ergüder J7 al bak keyfine...

M

Murat Burç

SDN Okuru
1700 tlye samsungun en iyisi tabiki note 4 a serisine bulaşma (samsung taraftarıyım) o serisnin grafik birimi geçekten başarısız diğer özellikleri iyi ama ya oyun oynamak istersen

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
1700 tlye samsungun en iyisi tabiki note 4 a serisine bulaşma (samsung taraftarıyım) o serisnin grafik birimi geçekten başarısız diğer özellikleri iyi ama ya oyun oynamak istersen
Benim hiç samsunga bulaşasım yok :) sağlamlığına pek güvenemiyorum ama işte note serisi anneme pek olmaz gibi htcye bakayım bir de samsungda çok çeşit ve boyut var en çeken yanı o birde kamerası diğerlerine göre daha başarılı bence benimki sony z5 ama note 3,s6 kamerada daha güzel gibi geldi tabi z5 te iyi ama

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
G4 olabilir dediklerine göre. S6 felan boşver. Pil performansı çok kötü.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Alınmaz.

LG G4 Xperia Z5C Note 4 üçlüsü çağırıyor seni.

A serisi balondur. Balona hiçbir müdahale etmesen bile bir süre sonra kendiliğinden söner. A serisini de böyle düşün. Samsung'dan sadece Note alınır. O da donanımsal özellikleri kırılmadan piyasaya düzgünce sürülen tek cihaz serisi olduğundan.

Hala şu serileri (A/A2016/C/E/J) önerenlere anlam veremiyorum. İnsanların kazıklamasına göz yummak değil de nedir bu?

Son düzenleme:

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Samsungun şu anki touchwiz arayüzü iyi gayet ama nedense ben a j e böyle ara modelleri hiç sevmiyorum kendimi çakma telefon almış gibi hissediyorum samsung alacaksan s ya da note almak lazım bence

Reaksiyon puanı
16,118
a,e,j serileri herkese hitap etmek için yapıldı samsung geniş bir kesime hitap eder galaxy s ve galaxy note serilerinden ibaret olmaması daha iyi her bütçeye uymak gerek.

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
a,e,j serileri herkese hitap etmek için yapıldı samsung geniş bir kesime hitap eder galaxy s ve galaxy note serilerinden ibaret olmaması daha iyi her bütçeye uymak gerek.
Her bütçeye uysun da bütün telefonlara güncelleme göndermedikten sonra her bütçeye uygun telefon yapmasının bir anlamı kalmıyor.

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Orta kesime hitap etmek için de iki seri yaparsin olur biter her harften modelleri var hepsi ayni dandik plastik iğrenç tasarım

Reaksiyon puanı
16,118
Her bütçeye uysun da bütün telefonlara güncelleme göndermedikten sonra her bütçeye uygun telefon yapmasının bir anlamı kalmıyor.
o kısmı google'ın işi olmalıydı hep yanlış yapılar microsoft'u örnek alıcaklardı standart donanımlar olacaktı google'ın hatası.

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
o kısmı google'ın işi olmalıydı hep yanlış yapılar microsoft'u örnek alıcaklardı standart donanımlar olacaktı google'ın hatası.
Google çıkarıyor yeni android sürümünü. Telefon üreticileri kendi telefonlarına, kendi arayüzlerine uygun hale getiriyorlar. Samsung bazı serileri göz ardı ediyor. O telefonlara uygun hale getirmiyor yeni sürümü. Samsung' un S ve Note serisi dışında telefon alınmayacağı kanaatindeyim.

cavit civelek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
samsung malzeme kalitesini artırdı özellikle A7 2016 çok hoşuma gidiyor.Niye alınmasın alınır

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Arkadaşlar haklısınız yani bende samsungun dandik malzeme kullandığını biliyorum ama adamlarda bir yerde iyi o da her kesime hitap ediyor ve farklı boyutlarda telefon üretiyorlar telefonu kendime almayacağım için ona göre yorum yapabilirsiniz ben z5 aldım kendime memnunum şu an ha söyledikleri kadar şarjı iyi değil ama olsun:) note ve s uymuyor bize maalesef onun dışında lg de çok kaba ya htc düşünsek mi anneme sordum çok büyük olmasın dedi 5, 5.2 ekran ideal olabilir

Reaksiyon puanı
16,118
Google çıkarıyor yeni android sürümünü. Telefon üreticileri kendi telefonlarına, kendi arayüzlerine uygun hale getiriyorlar. Samsung bazı serileri göz ardı ediyor. O telefonlara uygun hale getirmiyor yeni sürümü. Samsung' un S ve Note serisi dışında telefon alınmayacağı kanaatindeyim.
google demeli ki ulan samsung her modeline güncelleme ver yoksa android sana yok ama nerde...

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Htc One M8 de olabilir. Kullanıyorum gayet memnunum. Sadece düşük ışıkta kamera performansından çok bir şey beklemeyeceksin. Ekran 5.2 inç M8' in. G4 de düşünebilirsin. Bu 2 telefon da üzmez.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Kaybeden Google olur. Kosakoca Samsung bir işletim sistemi yapamaz mı sence?
Yapamadı gördüğün üzere Bada ile Tizen'in son halini.

Bada hakkında konuşmak gereksiz. Son hali gözler önünde.

Güya Samsung Z piyasada esip gürleyecekti. Üstüne Z1 Z3 gibi ucuz modeller çıkardı. Neyse ki bu defa tam harcamadı ve televizyonundan tut kol saatine kurdu bu işletim sistemini.

Arkadaşa önerim Z5C şu durumda.