Samsung alınır mı?

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Aman arkadaş m5 e bulaşılmaz çok sorunlu kapanma sorunu var yoksa bende başta m5e bakmıştım iyki almamışım
Z5C tam senlik duruyor.

Da 5.0" isteyen biri 4.6" ile çok fark yaşar mı kullanacak kişi.

O zaman da s6 almasını öneririm.

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
A5-A7 alınabilir madem Anneniz kullanacak Note serisi bence gereksiz olur.Öte yandan A5 de tercih edebilirsiniz.Sistem ayarlarından font büyütme çok başarılı.(Beyaz kasalı olanlar iphone kadar güzel malzeme kalitesi gerek tasarım olsun )

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Z5C tam senlik duruyor.

Da 5.0" isteyen biri 4.6" ile çok fark yaşar mı kullanacak kişi.

O zaman da s6 almasını öneririm.
Ben z3c alacaktım annem görüncr bunu napcan eski telefonun kadar küçük dedi:) sonra Z5 aldım. O yüzden 5 den küçük olmazsa iyi olur ekran çok teşekkürler öneri için:)

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
A5-A7 alınabilir madem Anneniz kullanacak Note serisi bence gereksiz olur.Öte yandan A5 de tercih edebilirsiniz.Sistem ayarlarından font büyütme çok başarılı.(Beyaz kasalı olanlar iphone kadar güzel malzeme kalitesi gerek tasarım olsun )
Evet annem hani çok oyun falan oynamaz yormaz yani telefonu yapcağı bir WhatsApp birde bir şeyler izlemek dinlemek falan.a5 ve a7 yi göstereceğim hangisini beğenirse bir de ek olarak htc ve sonylerede bakarız lg g4 ede büyük demezse onada bakarız ben biraz bunları araştırayım o da tipini beğenir artık:) herkese teşekkür ederim yardımlar için

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Yapamadı gördüğün üzere Bada ile Tizen'in son halini.

Bada hakkında konuşmak gereksiz. Son hali gözler önünde.

Güya Samsung Z piyasada esip gürleyecekti. Üstüne Z1 Z3 gibi ucuz modeller çıkardı. Neyse ki bu defa tam harcamadı ve televizyonundan tut kol saatine kurdu bu işletim sistemini.

Arkadaşa önerim Z5C şu durumda.
-Sence 10 yıl boyunca işletim sistemi üzerinde çalışsalar (bu kadar alt seri çıkarmak yerine)
-10 yıl üzerine çalıştıktan sonra güzel stabil bir işletim sistemi yaptılar diyelim ama yayınlamadılar. 1 yıl reklamını yaptılar. Yeni Note ve S serimizde artık şu işletim sistemi olucak vs vs.
-Bir milat belirledikten sonra da bütün çıkardıkları cihazlara o sistemi koysalar?
Bence yapabilirler. Tizen ben hiçbir telefonda rastlamadım veya bada. Reklam ve işletim sistemini güzel yapsalardı üzerine çok kafa yorsalardı insanlar zaten tercih ederlerdi adam iyi yapmış diye.

Saruman 12345

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Alınır tabi nede alınmasın note 4 kullanıyorum 1 sene oldu hiç bi sıkıntısını görmedim kasmada olmuyor başarılı bence

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Iphone 5S , Samsung J7 , General Mobile 5 Plus , Htc M8 , htc desire 820 , asus zenfone 2 , sony xperia m5 lenovo a7010 casper vıa m1 lg k10 vestel venus v3 reeder p10 galaxy a8 asıs zenfone max

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
-Sence 10 yıl boyunca işletim sistemi üzerinde çalışsalar (bu kadar alt seri çıkarmak yerine)
-10 yıl üzerine çalıştıktan sonra güzel stabil bir işletim sistemi yaptılar diyelim ama yayınlamadılar. 1 yıl reklamını yaptılar. Yeni Note ve S serimizde artık şu işletim sistemi olucak vs vs.
-Bir milat belirledikten sonra da bütün çıkardıkları cihazlara o sistemi koysalar?
Bence yapabilirler. Tizen ben hiçbir telefonda rastlamadım veya bada. Reklam ve işletim sistemini güzel yapsalardı üzerine çok kafa yorsalardı insanlar zaten tercih ederlerdi adam iyi yapmış diye.
Mesela Wave serisi metal kasasıyla oldukça beğeni toplamıştı etrafında. Samsung'un tek yapması gereken Android'e kendini bir anda teslim etmemeliydi. Alt seviyede Bada kullanmalıydı çünkü bu donanım Bada için altından rahatça kalkmasına yetiyordu. Onun yerine topluca fişini çekti ve şu anki hali gözler önünde.

Zaten Bada'dan ah çekenler ya bir daha asla Samsung almamaya ya da bir daha asla android ve amiral gemisi olmayan Samsung almamaya yemin etmiştir.

S2 ile Wave 2/3'ün malzeme kalitesine baksak bütün olayı açıklıyor mesela. Samsung premium cihazlarını piyasadan teker teker silmişti. Omnia/Wave/iki tane WP Ativ cihazı haricinde laptoplar hariç adını bile duymuyoruz Ativ'in.

Z serisini bilmiyorsan normal çünkü sadece Hindistan'da satışa sunuldu ama Wave serisini bilmiyorsan teknolojiyle uzun süre ilgisiz alakasız yaşamışsın demektir.

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Mesela Wave serisi metal kasasıyla oldukça beğeni toplamıştı etrafında. Samsung'un tek yapması gereken Android'e kendini bir anda teslim etmemeliydi. Alt seviyede Bada kullanmalıydı çünkü bu donanım Bada için altından rahatça kalkmasına yetiyordu. Onun yerine topluca fişini çekti ve şu anki hali gözler önünde.

Zaten Bada'dan ah çekenler ya bir daha asla Samsung almamaya ya da bir daha asla android ve amiral gemisi olmayan Samsung almamaya yemin etmiştir.

S2 ile Wave 2/3'ün malzeme kalitesine baksak bütün olayı açıklıyor mesela. Samsung premium cihazlarını piyasadan teker teker silmişti. Omnia/Wave/iki tane WP Ativ cihazı haricinde laptoplar hariç adını bile duymuyoruz Ativ'in.

Z serisini bilmiyorsan normal çünkü sadece Hindistan'da satışa sunuldu ama Wave serisini bilmiyorsan teknolojiyle uzun süre ilgisiz alakasız yaşamışsın demektir.
Son 1-2 yıldan beri az çok ilgileniyorum. Haliyle çok eski konulara bakma ihtiyaci pek hissetmedim. Yazdığın çoğu şeyi ilk kez okuyorum :). Yalnız bir şey soracağım konu buraya nasıl geldi :D. Bence Samsung alınır ama alt seriler alınmaz konuya cevap verecek olursak.

Fëanor_Enes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Htc nin o fiyat aralığında ki desire modellerine bak derim hem uzun süre stabil kalır hem de geneli 5.5 inç annemde desire 820 var gayet memnun kadın :)

Tarayıcı666

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Oyunlari kaldirir da zaten oyun oynamiyor demissin,arti bir seyler izliyor dedin iyi bir hoparlor gerekir ve uzun sure stabil kalmasi da cabasi.Arkadasim cok dusunme,aranan kan bulundu.One M8 ya One M9 al.Yok butceen asagiysa Boomsound-lu orta segent HTC-ler de rahat isini gorur,onlar da Sense-in guzelliklerinden faydalaniyorlar.Kasma filan olmaz yani.