S4 Camı Kırıldı

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Yere düşen telefonun cam kırılması kadar doğal bişey yoktur. Hadi halıya düşeni bende anlamadım ya neyse.

Iphone ve htc si olanlar yola parkeye düşürüp denesinler bakalım kırılıyor mu kırılmıyor mu? Bu biraz da şans işi. 30 cm den öyle bir düşer ki en sağlam dediğin çatlar. 1 metreden öyle bir açı ile düşer ki bişey olmaz.

Ben o yüzden garantili almadım telefonu. Arabistandan aldım. Donanımsal olarak kolay kolay sorun çıkmaz zaten. E düşürmeyede garanti yok. Napayım garantiyi. 600-700 lira ucuza almak varken di mi?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Yahu arkadaslar ne gorilla glass 3 ü birakin Allah askina.. adamlar bilerek telefona saglam cam takarlar mi? Takmazlar. Samsung uzun ömürlü telefon yaptiktan sonra bu isten ne kazanc saglayacak ki? Böyle fasa fiso, süslü püslü laflarla milleti kandiriyorlar anca. Yemisim onlarin gorilla glass 3 ünü.

sevdimsadece

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yahu arkadaslar ne gorilla glass 3 ü birakin Allah askina.. adamlar bilerek telefona saglam cam takarlar mi? Takmazlar. Samsung uzun ömürlü telefon yaptiktan sonra bu isten ne kazanc saglayacak ki? Böyle fasa fiso, süslü püslü laflarla milleti kandiriyorlar anca. Yemisim onlarin gorilla glass 3 ünü.

:p Harika tespit bende olsam senin düşündüğünü yaparım

cagerallstar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üzgünüm ama böyle bir şey imkansız. bir sürü ekran testi falan yapıldı bu telefona yüzlerce test bu kadar kırılması mümkün değil. bende 15 güne kadar s4 almayı düşünüyordum. kafamda soru işareti yarattınız şimdi :confused1::confused1::confused1:

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Malesef iç cam çok dayanıksız amoled inceliği burada dezavantaj yaratıyor. Flexible da olmayınca cam içten direk kırılıyor. Düşmeden insanların cebinde bile kırılan camlar mevcut.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
üzgünüm ama böyle bir şey imkansız. bir sürü ekran testi falan yapıldı bu telefona yüzlerce test bu kadar kırılması mümkün değil. bende 15 güne kadar s4 almayı düşünüyordum. kafamda soru işareti yarattınız şimdi :confused1::confused1::confused1:

böyle düşünen insanlara telefonu daha kolay satmak için her şey.. böyle nette görülen testler,sözler felan fazla inanmayın. sonuçta pazarlanması gerekiyor aletin. ve aletin 1 yıl sonra s5 felan çıkçak onu satıcak.
ve teknik serviste çok ciddi paralar kazanıyor samsung. kimse %100 kırılmaz telefon yapmaz. o adamların işi para kazanmak.

tavsiye olarak kılıf alın. direk alın sağlam bi kılıf. içiniz rahat olur, mis gibi kullanırsınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Geçmiş Olsun..Alay geçen arkadaşlara sesleniyorum. :thumbdown:
Kendi telefonunuz olsaydı,isyan edersiniz yok şöyle veya böyle diye. :angry:
Saygıyla ve nazik öneriler yazmak daha mantıklı.. :clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
geçmiş olsun üstad,bendende 650 tl istediler kullanıcı hatası deyip sallıyorlar,aynı şekilde iç camı kırıldı,bende çeyizime koydum torunlara gösteririm artıkın :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı talihsiz olayı bende yaşadım daha bir aylık telefon s4. halıya düştü ve iç ekran kırılmış. bana da 500 tl hesap çıkarttılar ama bu kadar basit olamaz heralde çatıdan düşmedi ki halıya düştü. tüketici haklarına gittim bakalım ne olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorunlar bende karşılaştım. Kaskom var ama kaskoda ilgilenmiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam aynı mevzu bana da oldu. biriyle gorusme yaptım. gorusmem bitti. sonra adamın telini kaydedim dedim. açma kapama tusuna bi bastım ekran yok. iç cam catlamıs..
servise verdim 600 TL istedi. tel 1 aylık. sac teli kadar çizik yok cihazda. kılıfla felan kullanıldı. diretirseler 600 tl diye bende vericem tuketici haklarına. bole bi sacmalık yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb bende s4 ümü merdıvenlerden dusurdum. ıc ekran dedınız sey kırıldı galıba dısında bısı yok ama ıcınde bıssurur kırık var. sogortasını yaptırmıstım alırken daha bır hafta oldu. bı ucret talep ederlermı acaba bılgı veırrmısınız ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde başıma değişik bi olay geldi lakin bazı arkadaşların burda yazdığı gibi bi olay değil yaklaşık 1 aydır s4 kullanıcısıyım nişanlımada aldım kendimede aldım Telefonu 2 kere düşürdüm biri 45 santim civarından sert zemine ekran ütü diğeride 50 santimetre civarından gene ser zemin bu sefer dik düştü ekran üstüne düşüşte çizik dahi olmadı bence telefon bana göre sağlam ha bundan önce iphonum vardı 3gs yanlışlıkla masaya tıklatmıştım arka plasitiği çatlamıştı samsungun telefon sağlam gibi geldi bana 50 santimetre dikine düştüğünde ise düşen kısımda ise çokk küçük bi ezik vardı ilk baktığımda zaten farkedememiştim eve gittim daha dikkatli incelediğimde gördüm nişanlıma aldığımız s4 de ise daha farklı bir durum oldu 2. kattan aşağı düşürmüşler sağolsun 2000 kağatlık cihazı ekran paramparça olmuş kendine kılıf al koruyucu jilatin tak dedim yok efendim dokunmadığini öldürürmüş ne gerek varmış dedi dinlemedi belki o birazdaha korurdu neyse ekran paramparça oldu servise verdik 550 kağada değiştiriyor yarın alacaz yani fiyatlarda o civar onuda belirteyim. Telefon konusunda genel görüşümse güzel alet ben sevdim şahsen eski bi iphon kullanıcısı olarak androitle tanıştım ve süper ötesi iphona göre telefonda sensöz dolu zaten telefona dokunmadan herşeyi yapıyosun :D güzel alet tavsiye ederim ben ısındım samsunga burdaki yorumları okuyunca biraz soğur gibi oldum ama ben kullanıcısıyım ben sıkıntı yaşamadım 2. kattan aşağı atarsanda her telefonun ekranı kırılır heralde paramparça olmamış en azından sadece ekran kırılmış onada hayret ettim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde başıma değişik bi olay geldi lakin bazı arkadaşların burda yazdığı gibi bi olay değil yaklaşık 1 aydır s4 kullanıcısıyım nişanlımada aldım kendimede aldım Telefonu 2 kere düşürdüm biri 45 santim civarından sert zemine ekran ütü diğeride 50 santimetre civarından gene ser zemin bu sefer dik düştü ekran üstüne düşüşte çizik dahi olmadı bence telefon bana göre sağlam ha bundan önce iphonum vardı 3gs yanlışlıkla masaya tıklatmıştım arka plasitiği çatlamıştı samsungun telefon sağlam gibi geldi bana 50 santimetre dikine düştüğünde ise düşen kısımda ise çokk küçük bi ezik vardı ilk baktığımda zaten farkedememiştim eve gittim daha dikkatli incelediğimde gördüm nişanlıma aldığımız s4 de ise daha farklı bir durum oldu 2. kattan aşağı düşürmüşler sağolsun 2000 kağatlık cihazı ekran paramparça olmuş kendine kılıf al koruyucu jilatin tak dedim yok efendim dokunmadığini öldürürmüş ne gerek varmış dedi dinlemedi belki o birazdaha korurdu neyse ekran paramparça oldu servise verdik 550 kağada değiştiriyor yarın alacaz yani fiyatlarda o civar onuda belirteyim. Telefon konusunda genel görüşümse güzel alet ben sevdim şahsen eski bi iphon kullanıcısı olarak androitle tanıştım ve süper ötesi iphona göre telefonda sensöz dolu zaten telefona dokunmadan herşeyi yapıyosun :D güzel alet tavsiye ederim ben ısındım samsunga burdaki yorumları okuyunca biraz soğur gibi oldum ama ben kullanıcısıyım ben sıkıntı yaşamadım 2. kattan aşağı atarsanda her telefonun ekranı kırılır heralde paramparça olmamış en azından sadece ekran kırılmış onada hayret ettim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
KArdeş bendede s4 var benımkıde kırıldı garantıye götürdüm kullanıcı hatası dedi 180 tl ye yaptırdım (s4 lerde çift cam var ama tek onlar 2si birden degişiyoo )..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Valla samsung yeni telefonlarında mı daha ince cam kullanıyor bilemem, ama ben de Note II var Samsung SIV den biraz daha büyük bi kaç kere betona düştü, yataktan düştü, ama hiç sıkıntı yaratmadı, amaa çizilmez ekran dedikleri şey çizik içinde.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende az önce elimden düşürüp s4 ün ekranını kırdım kafayı yemek üzereyim ne yapacağımı bilmiyorum son fiyattan haberi olan varmı bana bu konuda yardım edecek dalga geçmeden cvp yazacak birisi vardır umarımm???

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Bende işte bu yüzden yurt dışından 600-700 TL ye daha indirimli aldım ya. Yazılımsal olarak telefonlar pek sıkıntı çıkarmıyor. Düşerse, ıslanırsa filan zaten hepsinde garanti yok. Şimdi benimde telefonun camı filan kırılsa bende 400-500 lira vericem, garantisi olanda bu parayı verecek. O yüzden burdan garantili almanın bi esprisi yok.

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Benim note 2 asfalta düştü 1 metreden bir şey olmadı, 2 kere de elimden halıya düşürdüm yaklaşık 1 metreden yine bir şey olmadı. ufak tefek düşürmeleri saymıyorum :) Şans mı diyelim sizin telefonlara, geçmiş olsun.

Bende işte bu yüzden yurt dışından 600-700 TL ye daha indirimli aldım ya. Yazılımsal olarak telefonlar pek sıkıntı çıkarmıyor. Düşerse, ıslanırsa filan zaten hepsinde garanti yok. Şimdi benimde telefonun camı filan kırılsa bende 400-500 lira vericem, garantisi olanda bu parayı verecek. O yüzden burdan garantili almanın bi esprisi yok.

Sırf bu yüzden bende yurtdışından aldım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 alıcam bende ama bu kötü haberi duyunca alıp almama arasında gidip geliyorum simdi :( :blink: :hammer:

geçmiş olsun birader :unsure:

KemalBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2000 TL'ye telefon alırsın 100 lira kaskoya vermessin ne demeli kardeş 600 lira bayılacaksın gibime geliyor.Garantiye güvenmeyeceksin.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Servise götürdüm direk 600 lira hesap çıkardılar dış ekrada bişey yok ama içerden çatlak var bazı forumlarda garantiye girer yazıyo bende burdaki bilen abilere sorim dedim.
Geçmiş olsun.
600 liraya General Mobile Discovery alınıyor.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
s4 alıcam bende ama bu kötü haberi duyunca alıp almama arasında gidip geliyorum simdi :( :blink: :hammer:

geçmiş olsun birader :unsure:

İyide hangi telefonu alırsan al, düştü mü hepsinin kırılma riski var. Bu S4 le filan alakalı bi surum değil ki.

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
:/ Samsung'un sağlamlık testlerine noldu yav :/ Kaç defa dedim samsung çöp diye inanmadınız bak noldu şimdi

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Benim telefon düştüğünde üzerinden 15 tonluk silindir geçti birşey olmadı.Toprak zeminde gömüldü.

Nokia 3310
Connecting People

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Kaç defa dedim samsung çöp diye inanmadınız bak noldu şimdi

Ne alaka? Iphone, htc, sony marka telefonlarin camlari hic mi kirilmiyor? Ayrica düsmeden düsmeye fark var.. birinin telefonu betona düsüyor bir sey olmuyor, digerinin ise halinin üzerine düsüyor ( forumda konusu var ) ve kiriliyor.

Romeo_Must_Die

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone u yada sony z yi at yere bakalım hiç bir şey olmuyor ? sorun telefonlarda değil fiyatları 1000 tl yi geçmese hiç kimse cam kırığından bahsetmez bile :D 2000 tl verioruz az değil :S