S4 Camı Kırıldı

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
1 haftalık s4 mün iç camı kırıldı elimden kaydı evin içinde kabı olduğu halde iç cam pert garantide almıyo ne yapacam
Kap camı korumaz kasayı korur.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

geçmiş olsun hepinize ben de s4 mini almak istiyorum ancak s4 serileri çok dayanıksız yapılmış testlerde sağlamlık konusunda çok gerilerde bu da beni düşündürüyor.
Bence yere düşürünce telefonun kırılıp kırlımayacağı %20 telefonun sağlamlığı %80 şans. Sonuçta en sağlam telefonu getir cam üstü yere düşür hatta sandelye ayağına falan düşürdün mü işi biter.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya herkez buraya ekranının kırıldıgını yazmış :) bir Allah ın kuluda yok mu benımde kırıldı fakat servısten ucret almadan yaptırdım dıcek... daha 50 gunluk telefon umun basına aynı sey geldı.bı daha samsung mu hele s4 katıyyen almam!!!!!!!!! Alamayın aldıttırmayın :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benmde s4 smdı dusdu arkdsnkı gbı ekranın altı 2 cm kadr kıl kadr ınce bı seklde catladı. dokunmatıgı algılıyo ama ekran gelmyo teknosadan aldım servise versem ne kadr ucret cıkaralar acaba bı bılgsı olan varmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 kırılır mı yav en sağlam telefon samsung, uzay plastiği artı goril camı. Senin halıda problem vardır halıyı değiştir.

En sağlammı ? Bugün 30 cm mesafeden yere düştü param parça oldu hayatımda kullandığım en dandik telefon.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar 600 tl ona verecegime 590 tl general mobil discovery alırım hemde daha kaliteli donanım haberde calısıyorum s4 kafa kafa giden bir telefon tasarım konusunda ise türkiyenin en ince telefonu kendimde kullanıyorum va suana kadar bi sorun yasamadım eger marka takıntınız varsa sony xperia serisi vea htc ;) onerimi gözden gecir istersen s4 sata bilirsin kırık sekilde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen s4aldım bişi yapmadan ekran gitti adam ekran kırık garanti karşılamıyo s4 aldım keşke3310 alaydım daha iyi olurdu para çope giti

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim s4 var ve iç camı kırıldı yani ekranın filmi görüntü renkli ve geçen ay arkadaşımda da aynısı olmuştu servise şarjdayken telefon patladı dedi ve servis onu karşıladı bende aynısını yaptım telefonum şuan canavar gibi servis karşılıyor sadece mantıklı yalan söyleyin. :)

smhzhl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
babacan ne yaptın konuyu bilgilendirsene millet burada yazıo

turkeytv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kötü bir durum servislerde bir yerden para kazanmak için fahiş fiyatlar istiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş herşeyi de samsung sağlam deme iki arkadaşimda da note 2 var ayni gün biri toprağa biri haliya düşürdü ikiside pert :).kuLLANMADIM GÖRDÜKTEN SONRA asLA ALMAM

Kirveee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Garantinin anlamsız olduğunu birkez daha görüyoruz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar 2 hafta önce s4 aldım elimden düştü sadece dış cam çatladı sizce sadece dış camımı değiştirmeliyim yoksa komplemi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
doğru söylüyor benimde s4 halıya düştü aynı durum benimde başıma geldi şuan bozuk bir şekilde bir kenarda yaptırıp yaptırmama konusunda karar vermiş değilim

eXe1aNs

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Öncelikle merhaba arkadaslar. Benim Samsung S4 var ve geçen bundan 2 ay önce kız arkadasımla kavga edıyordum sınırlenınce gözüm hayatta birşey görmez imkansız yanı o sınırden telefonu duvara vurdum suclanıyordum cunkı bu durumada sınır oluyorum. Neyse duvara vurdum allahtan allahın sophası yokmus gercekten telefon duvara fırladı bataryasıda cıkıp kızın omuzuna carpıp morardı :D neyse telefonun sadece gerı basma tusunun orası catladı ve harbı sağlammıs dedım sert atmıstım cunkı neyse kullanıyordum calısıyordu bırde :D kullandım falan ekranda sıyahlasma olmaya basladı yavas yavas sonra eve geldım baktım dahada sıyahladı ama kullanıyordum sonra aradan 1 gun gectı telefonda sadece saati görmeye basladım :D sonra tamamen gıttı telefonu bır kenara koydum 2 aydır duruyor orda 500tl ıstıceklerını bılıyorum ama telefonuda yaptırasım yok neden diye soracaksınız kötü anısı var bende o yuzden yaptırıp satmayı dusunuyorm. Ekranını cakma yan sanayı yaptırsam satarken anlarlarmı acaba

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Şahsen ben telefon alırken vidalar dahi bakıyorum oradan anlaşılıyor açılıp acilmadigi :) Usta birisiyse anlar şahsen ben ölü pixel testi yapıyorum satacagin kişide o nu test ederse büyük ihtimal anlar diye düşünüyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı durum benım başımada geldi iç ekran çatladı s4'ün verdim servise bakalım beklıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim samsung i9070p modelinde cihazim vardi bu cihaz elimden belki 20 defa düştü ama hiç bir sorunla karşilaşmadim bir keresinde elimde düştü yerde 3 defa zipladi ve batarya,kapakve telefonu ayni bir yerde gördüm tekrar toplayip çaliştirdigimda hiç bişeyi yoktu ama 1 hafta önce s4 modeli telefonum yere düşünce kortugum başima geldi ve ekran kirildi servise gittim 450 tl diyorlar :((((

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Benim samsung i9070p modelinde cihazim vardi bu cihaz elimden belki 20 defa düştü ama hiç bir sorunla karşilaşmadim bir keresinde elimde düştü yerde 3 defa zipladi ve batarya,kapakve telefonu ayni bir yerde gördüm tekrar toplayip çaliştirdigimda hiç bişeyi yoktu ama 1 hafta önce s4 modeli telefonum yere düşünce kortugum başima geldi ve ekran kirildi servise gittim 450 tl diyorlar :((((
Geçmiş olsun :(

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Olduğu gibi sat hiç uğraşma yaptırmakla değmez.

cagerallstar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba arkadaslar. Benim Samsung S4 var ve geçen bundan 2 ay önce kız arkadasımla kavga edıyordum sınırlenınce gözüm hayatta birşey görmez imkansız yanı o sınırden telefonu duvara vurdum suclanıyordum cunkı bu durumada sınır oluyorum. Neyse duvara vurdum allahtan allahın sophası yokmus gercekten telefon duvara fırladı bataryasıda cıkıp kızın omuzuna carpıp morardı :D neyse telefonun sadece gerı basma tusunun orası catladı ve harbı sağlammıs dedım sert atmıstım cunkı neyse kullanıyordum calısıyordu bırde :D kullandım falan ekranda sıyahlasma olmaya basladı yavas yavas sonra eve geldım baktım dahada sıyahladı ama kullanıyordum sonra aradan 1 gun gectı telefonda sadece saati görmeye basladım :D sonra tamamen gıttı telefonu bır kenara koydum 2 aydır duruyor orda 500tl ıstıceklerını bılıyorum ama telefonuda yaptırasım yok neden diye soracaksınız kötü anısı var bende o yuzden yaptırıp satmayı dusunuyorm. Ekranını cakma yan sanayı yaptırsam satarken anlarlarmı acaba
Biri de yan sanayi cam taktırıp sana satsa anlar mısın acaba ? Mantığa bak

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Dış cama servis ne kadar isyitor? Birde G.G. 3 neden garanti kapsamına girmiyor açıklarmısınız

murat777

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba E.N.A ben telefon tamirinde çalışıyorum izmirde s4 ekran orjinal ekran değişimi yapıyoruz değiştirdiğimizdede garantisi bitmez ve bizdende kırılmadığı sürece 1 yıl garantisi olur 400 tl ye ekranı camı ince çerçeveyi komple değiştiriyoruz bize ulaştığı gün ekran değişimi yapılıp aynı gün içinde kargoya verilir eğer izmirde değilsen kargo yapabilirsin ayrıca 25 tl farkla darbeye karşı dayanıklı kalın jelatin takabiliriz jelatinin garantisi yok fakat internette kırılmaz jelatin diye aratıp sağlamlığına bakabilirsin düşünmen için site adresini veriyorum kargo adreside sitede iletişim kısmında yazıyor http://www.demirada.com/

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Dış cam değişimini 130 tl ye yapıyoruz öncekki halinden farkı olmaz izmirde yerimiz kargoyla yollayabilirsin aynı gün yapıllıp kargoya verilir site adresini veriyorum iletişim kısmından adresi öğrenebilirsin http://www.demirada.com/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefonum huaweı ascend g610
ekranı kırıldı sonra yuksek bir mesafeden duşup murekkebi aktı
nasıl tamır ederim yardım edebilirmisiniz lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad:arkadaşlar benım telefon samsung s3 betona düştü ve ekranın mürekkebi dağıldı dokunmatik dahil çalışmıyor sadece acılıyor ve ekran simsiyah pc bağlamaya calısıyorum bağlanmıyor ..sizce tlf içindeki bilgiler gitmişmidir yaptırcam ama onu nassıl kurtaılır fikri olan varmı... açıldıgında sees geliyor mesajda geliyor ama ekranı görülmediği için ulaşamıyorum bilgilere, .tamir aşamasında format ataarlarla mı:huh:

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Bu tip mesajları moderatöre bildir yerine buraya yazalım.

ebru8755 dedi ki:
s4 beton gibi olduğunu sölüyorlar hikaye işyerindeki bütün arkadaslarımda bu telefondan var hepsının ekranı kırık benım cam da kırıldı ama ıcerdekı ekranı dısardakı degıl asıl anlamadığım noktada bu zaten dısarda bıse yok ıceerdekı cam paramparca telefon calısıyor ama mesajlar gelıor calısıyor ama ekran yok nasıl bi iştir bu anlamadım ve ustelık ben birde slikon kılıf kullanıyorum nasıl oluyor bu işşş