Yardım Redmi Watch 3 arayüz hataları her cihazda var mı?

Bu konuyu okuyanlar

alikurnaaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba. Redmi Watch 3 aldım yeni fakat birkaç sıkıntı var bu tüm cihazlarda var mı acaba merak ettim. Birisi beni aradığında sadece numara çıkıyor bazen bazen de isim görünüyor. İsim görünmediği zaman cevapsız çağrı bildirimi gelince isim yazıyor fakat arama esnasında yok. Mi fitness uygulamasından başka uygulamada görünmüyor ben band 7'yi zipp Life uygulamasında kullanabiliyordum daha güzel o. Ve mesajlar da bir ara bildirim gelmemeye başladı saati yeniden başlat dedim düzeldi. WhatsApp logosu ilk başlarda görünmüyordu sonradan görünmeye başladı. Son güncellemeyide yaptım neden böyle saçma bir hareketleri var anlamadım. Bir de Bluetooth ayarlarımda 2 tane bu saati görüyorum ve ikisine de bağlı. iPhone kullanıyorum ayrıca band 7'nin şarjını görebiliyordum ama bunun görünmüyor. 2099₺ye aldım bu şartlarda bu gibi ucuz ürünlerden bir şey beklememek gerekir pek ama ne bileyim çakma saatler gibi hareketleri var gıcık oluyor insan. ? kullananlar varsa bu konular hakkında kendi cihazında yaşadıklarını yazabilir mi bendeki ürün mü hatalı yoksa genel bir sıkıntı mı ve ileride güncelleme gelirde düzelir mi?

Son mesajlar