Lg V30 Tema Tanıtım videosu

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Telefona ait renkler tema ve arayüz bilgilendirme videosu.Benim favorim mavi olan sizinkisi hangisi .

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Telefona ait renkler tema ve arayüz bilgilendirme videosu.Benim favorim mavi olan sizinkisi hangisi .

Benim de pembemsi ve mavi olan hoşuma gitti. :) Teşekkürler paylaşım için.

İyi Forumlar...

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Şu ahşaplı temalara hastayım arkadaş ya. Sanırım fetiş var bende buna karşı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu cihazda V10 ve V20'nin o karizmasından zerre eser yok.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
M

Murat Burç

SDN Okuru
Bence v20 konusunda haklısın evet ama v10dan daha güzel duruyor bence.
--- Gönderi Güncellendi ---

Bilemiyorum bendede kaan abinin blue coral muhabbetinden sonra başladı mavi lacivert falan
Bir daha bak
images-5.jpg

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Paylaşım için teşekkürler mavi rengi gerçekten çok hoş bir mavi inşallah alacağım v30 mavi renk olucak

Sx105rRomules

Profesör
Reaksiyon puanı
177
temalar sade tercih edilmiş bence güzel olmuş

M. Cevdet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
lg v30 un bu güzel lacivert rengi için ne kadar para vericez acaba????

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
lg v30 un bu güzel lacivert rengi için ne kadar para vericez acaba????
Sen para verip vermemeyi değil bir çok markanın yaptığı gibi türkıyeye getirmeme olasılığını düşün inşallah gelir ne diyeyim.

Edit:Ayrıca eğer araştıracaksan söyleyeyim "moraccan blue" diye geçiyor.

M. Cevdet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Sen para verip vermemeyi değil bir çok markanın yaptığı gibi türkıyeye getirmeme olasılığını düşün inşallah gelir ne diyeyim.

Edit:Ayrıca eğer araştıracaksan söyleyeyim "moraccan blue" diye geçiyor.
ülkeye gelmese bile hb den satar zaten

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
S7 gümüşü ve S7 Edge mavisi var s8de bir de
S8'in mavisi geldi hepsiburadaya zaten . Kim ne derse desin V30 'u bende beğendim . Samsung mükkemmel buna diyecek bir şey yok kardeşimle değişimli olarak S8 Plus' ı kullanıyorum çok iyi , şuan V10 'a tekrar geçiş yaptım cihaz kalitesiz hissettirmeye başladı , kamerasının kalitesi bile çoook gerisinde S8'in ama S8 de ön kamera çok dar geliyor (birde iPhone boyutu var bunun o açıyla ne yapıyorlarsa artık) neyse baya dar geliyor açısı selfie için V10'u S8'e tercih ederim her ne kadar S8 daha iyi çeksede açı önemli benim için . Bu yüzden V30 alcam ama açıları kısmışlar acayip normal telefondan farkı kalmamış her ne kadar geniş deselerde V10 ya da V20 deki geniş açı yok o yüzden biraz düşündürtüyor .

Mavi rengine bayıldım V30 'un yakın bir zamanda alamam imkanı yok ama şuan bir telefon alsam V30 olurdu bu . Note 8 çok iyi cihaz ama S8 'in üstüne pek koyamamışlar (koymalarıda biraz zor olurdu) ama en azından stereo hoparlör ve parmak izi okuyucusunn yerinin değişmesi gerekiyordu .

Uzun zamandır foruma yazmıyorum düzgün , pixel 2 nin tek kamerası bokeh efekti veriyor çok güzel buda ilgimi çekti , hem geniş açı hem bokeh versin yeni telefonlar artık ! Gerçi tek kamerayla geniş açıda veriliyor .

M

Murat Burç

SDN Okuru
S8'in mavisi geldi hepsiburadaya zaten . Kim ne derse desin V30 'u bende beğendim . Samsung mükkemmel buna diyecek bir şey yok kardeşimle değişimli olarak S8 Plus' ı kullanıyorum çok iyi , şuan V10 'a tekrar geçiş yaptım cihaz kalitesiz hissettirmeye başladı , kamerasının kalitesi bile çoook gerisinde S8'in ama S8 de ön kamera çok dar geliyor (birde iPhone boyutu var bunun o açıyla ne yapıyorlarsa artık) neyse baya dar geliyor açısı selfie için V10'u S8'e tercih ederim her ne kadar S8 daha iyi çeksede açı önemli benim için . Bu yüzden V30 alcam ama açıları kısmışlar acayip normal telefondan farkı kalmamış her ne kadar geniş deselerde V10 ya da V20 deki geniş açı yok o yüzden biraz düşündürtüyor .

Mavi rengine bayıldım V30 'un yakın bir zamanda alamam imkanı yok ama şuan bir telefon alsam V30 olurdu bu . Note 8 çok iyi cihaz ama S8 'in üstüne pek koyamamışlar (koymalarıda biraz zor olurdu) ama en azından stereo hoparlör ve parmak izi okuyucusunn yerinin değişmesi gerekiyordu .

Uzun zamandır foruma yazmıyorum düzgün , pixel 2 nin tek kamerası bokeh efekti veriyor çok güzel buda ilgimi çekti , hem geniş açı hem bokeh versin yeni telefonlar artık ! Gerçi tek kamerayla geniş açıda veriliyor .
7 Plus'dan S8 Plus'a ondan da Note 8e gecen biri Note 8in çok daha farklı hissettirdiğini söylüyordu

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Gel artık v30 valla gözüm yolda gönlüm darda kaldı ilk defa bu kadar :))

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,244
Videoyu yeni gördüm de silver ve mavi baya hoşuma gitti, zaten LG'nin arayüzleri genellikle sade, stabil ve göze hitap etmeyi bilen başarılı arayüzlerdir. Ah keşke bir de (tasarım, fiyat, kronik vs.) sorunları olmasaydı :)

Reaksiyon puanı
64
Aurora Black <3
--- Gönderi Güncellendi ---
Abiii noluyor neden Asistan yazıyor bende :D terfimi ettim? az önce değildim.