LG G5 Kullanıcı Kulübü

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
G5'te benim yaşadığım parlaklık sorunu dünya genelinde yaşanmaktaymış. Şimdilik yazılımsal olduğu ve güncelleme beklendiği belirtilmiş. Başınıza umarım gelmez ama gelirse lg değişim yapıyormuş diye duydum bilginiz olsun.

teober71

Asistan
Reaksiyon puanı
12
@cartoonpier ekran koruyucunuzu aldiginiz sitenin linkini atarmisinz.hatta sizin aldignzin linkini atarsaniz sevinirim.birte tam oturdumu kendinzmi yaptiniz
Spigen LG G5 Screen Protector Crystal Ekran Koruyucu - Fiyatı
Kendim yapıştırdım. Tam oturuyor, içinden 3 tane film çıkıyor.
Bayadır böyle zaten :)

Keşke tasarımıda güzel olsaydıda G5 alsaydım V10 yerine ...
pek hatırlamıyorum ama sipariş verirken 50 tl üzeri ücretsiz kargo sanırım. fakat kapıda ödemede ekstra ücret olabilir.
Merhaba arkadaşlar. Bende bugün note 5 satıp G5 modeline geçiş yaptım. Gri rengini tercih ettim. Note 5 şimdiye kadar kullandığım en iyi telefondu. Bakalım g5 nasıl bir deneyim sunucak.
Sizlere bi sorum olacak arkadaslar g5 de miracast özelligi var mı ???? Araştirdim int bulamadim

teober71

Asistan
Reaksiyon puanı
12

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Nefret ettim bu lg nin parmak izi okumamasindan ya.bu sorunu yaşayan varmi

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Nefret ettim bu lg nin parmak izi okumamasindan ya.bu sorunu yaşayan varmi
Parmak izi okuyucunun yeriyle alakalı bir problem yaşıyor olabilirsiniz eliniz tam oturmuyordur, yanlış bilmiyorsam parmak izi arkada lg g5 te . Yani gözle görmeden tam denk getirmek için epey bi zaman kullanıp alışmak lazım. Hemen kızmayın bence ya da satıp note 5 alın rahat edin :D

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Parmak izi okuyucunun yeriyle alakalı bir problem yaşıyor olabilirsiniz eliniz tam oturmuyordur, yanlış bilmiyorsam parmak izi arkada lg g5 te . Yani gözle görmeden tam denk getirmek için epey bi zaman kullanıp alışmak lazım. Hemen kızmayın bence ya da satıp note 5 alın rahat edin :D
[emoji3] [emoji3] [emoji3]
Note 5 cok buyuk ya.rahat kullanamayacagimi dusunuyorum..evet arkada okuyucu ondan denk getiremiyor olabilirim :))

apoloo97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2800 mah batarya yeterli oluyor mu malum 5.3 inc ve qhd

Mehmet4242

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaslar g5 in fiyatinin duamesini beklerken bir yandan da htc 10 a aklim takiliyor ne dersiniz

Mehmet4242

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaslar g5 in fiyatinin duamesini beklerken bir yandan da htc 10 a aklim takiliyor ne dersiniz

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Bugün aldım telefonu uzun incelemeler sonucunda. Dış ses dışında kusursuz benim adıma. Dış ses için dışarıda titreşim açık gezmek şart gibi.

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Neden öyle dusundunuz.sesi bi htc kadar olmasada samsungdan daha iyi bence ama tabi saygi duyarim dusuncenize

Mehmet4242

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Nilgun hanim aradan zaman epey gecti. Memnun musunuz g5 ten parmak izi haric

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Aslinda sizin g5 problemli cikmis ama htc 10 daha tok bi cihaz degil mi
Ekran parlaklık sorunu dünya genelinde mevcut arastirirsaniz bulabilirsiniz. Onun dışında global olarak 7 tane sorunu var yazıyordu bir sitede. HTC 10 beğenmesem almazdım ama g5'ide beğenerek almıştım sorun çıkmasaydı uzun süre kullanırdım dış sesi çok iyiydi hatta HTC 10 dış ses konusunda g5 göre çok geride sesi az veriyor dışarıya.

Mehmet4242

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bende lg g3 var. Acikcasi telefonda hic kasma yasamadim ekraninda da hic problem yasamadim bataryasi kasti 1.5 yil sonra degistirdim simdi iyi.
Ama kasasi zayif. G5 in de kasasindan supheliyim. Ama g5 ekraninin daha parlak ve iyi olacagini duaunuyorum. Kulaklik cok onemli degil ki dis ses konusunda galiba g5 daha iyi. Htc on tam metal kasa ama tam ve daha şik. Lg nin servisi daha ilgili. Kameralar ayni gibi ama g5 genis acili cekiyor. Arayuz sense daha seri ve sade.
Iste kararsizim sonucta ama bu kararsizlik devam ettikce g5i 2200 e alacam galiba cunku htc 10 3000 ve zor duser

Mehmet4242

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Ekran parlaklık sorunu dünya genelinde mevcut arastirirsaniz bulabilirsiniz. Onun dışında global olarak 7 tane sorunu var yazıyordu bir sitede. HTC 10 beğenmesem almazdım ama g5'ide beğenerek almıştım sorun çıkmasaydı uzun süre kullanırdım dış sesi çok iyiydi hatta HTC 10 dış ses konusunda g5 göre çok geride sesi az veriyor dışarıya.
Hayirli olsun ikisi de guzel telefon ki guzel olduklari icin kararsizim zaten. Olabilir bunlar
Hayirla kullanin

Mehmet4242

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Dis sesin yani hoparlorun g5 ten zayif oldugunu ogrendigim iyi oldu.
Tesekkurler.
Cunku htc hoparloruyle on plana cikmisti simdiye dek